Jump to content

Sony Xperia XA1 Ultra DS


dimitrismi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια..θελω ενα κινητο με 6αρα και πανω οθονη..αξιζει το συγκεκριμενο κινητο??εχει καλη καμερα??μπαταρια?

Λοιπόν, πολύ καλή οθόνη, καλός ήχος, χωρίς lag, εξαιρετική απόδοση μπαταρίας (εμένα μου βγάζει μία μέρα με περίπου 5 ώρες οθόνη και μόνιμα ανοικτό 4G, και περίπου 5 ώρες ομιλία με bluetooth, κατά μέσο όρο κάθε μέρα) και με δύο sim μέσα. Πολύ καλή απόδοση οθόνης σε περιβάλλον με ήλιο.

Η κάμερα του είναι αρκετά πιο πάνω από το μέσο όρο, φυσικά, δεν έχει απόδοση ναυαρχίδας, αλλά είναι αξιοπρεπέστατη και δεν θα σε απογοητεύσει. Για εμένα αξίζει τα χρήματα του.

 

Άσχετο, σήμερα κυκλοφόρησε το security patch του Γενάρη για την ελληνική. 42.0.Α.4.167

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε αναβάθμιση 126mb

Γενικώς αν εξαιρέσουμε το βίντεο του ultra που είναι λίγο soft σε ποιότητα, η κάμερα του αν ξέρει να παίξει κάποιος λίγο με τις ρυθμίσεις είναι αρκετά πάνω από την μεσαία κατηγορία, πλησιάζοντας πολύ τις ναυαρχίδες. Αν δείτε και τα συγκριτικά κάμερας στο Νετ, δεν διαφέρει και πολύ... Ακόμη καλύτερη βέβαια θα είναι και στο ΧΑ2 που αναμένεται... Σε γενικές γραμμές τα αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω....

Edited by monster1971
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Καλησπέρα. Έχουμε τίποτα καλές ρυθμίσεις για την κάμερα του τηλεφώνου. Έχω βγάλει τις πρώτες φώτο αλλά θα ήθελα να τηνδικιμασω στο έπακρο.

 

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ήρθε το μεσημέρι σε ελληνικό. Καλοφόρετη σε όλους :up:

http://i63.tinypic.com/i4ha3d.png

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia XA1 Ultra DS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...