Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω τις εχω ολες τις αναννεωσεις κλειστες στο υποβραθο, απο την μερα που βγηκε η επιλογη. Απο μπαταρια ειμαι κομπλε. Ολα ανοιχτα ολη μερα, 3G/wifi/bluetooth μονιμα με το watch και τα Beats X συνδεδεμενα, και οταν μπαινω στο αμαξι συνδεεται και με την ανοιχτη ακροαση/3 email/καιρος/viber-messenger-whatsapp και φυσικα τηλεφωνικες κλησεις, και ειμαι τωρα με 62%, ξεκινοντας το πρωι με 100% στις 9 που εφυγα απο το σπιτι...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!μολις παρέλαβα το κινητό από κοτσοβολο και άνοιξα και είδα ότι δεν έχει καθόλου ακουστικα...γιατί έτσι;
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έχει θύρα ακουστικών; Και πάλι απαράδεκτο

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!μολις παρέλαβα το κινητό από κοτσοβολο και άνοιξα και είδα ότι δεν έχει καθόλου ακουστικα...γιατί έτσι;

 

Έχει αντάπτορα lightning σε 3,5'' θυληκό?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!μολις παρέλαβα το κινητό από κοτσοβολο και άνοιξα και είδα ότι δεν έχει καθόλου ακουστικα...γιατί έτσι;

 

Μήπως είναι ντέμο ;

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια!μολις παρέλαβα το κινητό από κοτσοβολο και άνοιξα και είδα ότι δεν έχει καθόλου ακουστικα...γιατί έτσι;

Γιατί δεν έχει θύρα ακουστικών; Και πάλι απαράδεκτο.

Τι λέτε βρε παιδιά...;:blink:

Η συσκευασία έρχεται, εκτώς των άλλων, με ακουστικά - τα γνωστά EarPods με το βύσμα Lightning.

Να το πας αμέσως πίσω.

 

Περιεχόμενα Συσκευασίας:

  • iPhone με iOS 11
  • EarPods με βύσμα Lightning
  • Προσαρμογέας Lightning σε υποδοχή ακουστικών 3,5 mm
  • Καλώδιο Lightning σε USB
  • Τροφοδοτικό USB
  • Έντυπα οδηγιών

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Φιλος μου το εχει λιγο καιρο και το βαζει στην τσεπη του παντελονιου του (την μπροστα). Δεν υπαρχει κανενα σιδερακι στο παντελονι και οταν το κοιταξαμε υπο γωνια κατω απο φως, εχει κανει 2 πολυ μικρες γραμμουλες. Ειναι δυνατον; Το προσεχει παρα πολυ αλλα παλι εγιναν. Δεν ειναι το τζαμι ανθεκτικο; Περιεργο μου φενεται.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήταν όντως demo σφραγισμένο...και το είχαν περάσει με κωδικό κανονικού!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολις σημερα και εγω με X! Αριστο - ερωτας! Ας με βοηθησει καποιος,οταν κοιταμε το κιν κλειστο πως ανοιγει το φως της οθονης; Που μπορω να βρω να το κανω On,γιατι το ψαχνω και δεν το βρισκω!

Ευχαριστωωω πολυ! :O

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά ήταν όντως demo σφραγισμένο...και το είχαν περάσει με κωδικό κανονικού!

 

Οταν δεν εχει ακουστικα ναι ειναι Demo,ποσο το αγορασες; Ιδια τιμη; και απο ποιο καταστημα;:shifty:

Stay Hungry | Stay Foolish | http://www.iChas.gr
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρέλαβα και γω. Ηρθε το απίστευτο αυτό εργαλείο, ας είναι καλα ο θειος Σαμ.

Δεν υπάρχουν λογια, δεν μπορώ να πω όμως ακόμη πολλά πράγματα, μια και σήμερα είναι ημερα εγκαταστάσεων και στησίματος :D

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Φιλος μου το εχει λιγο καιρο και το βαζει στην τσεπη του παντελονιου του (την μπροστα). Δεν υπαρχει κανενα σιδερακι στο παντελονι και οταν το κοιταξαμε υπο γωνια κατω απο φως, εχει κανει 2 πολυ μικρες γραμμουλες. Ειναι δυνατον; Το προσεχει παρα πολυ αλλα παλι εγιναν. Δεν ειναι το τζαμι ανθεκτικο; Περιεργο μου φενεται.

Αδερφέ πάντα γυαλί προστασίας από την 1η μέρα για να μην έχεις τέτοια προβλήματα όσο ανθεκτικό και να είναι το αυθεντικό γυαλί καλό είμαστε προσεκτικοί

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν μοορω να έχω 4ψηφιο κωδικό αντί για τον 6ψηφιο που μου ζητάει τώρα;

 

Μπορεις. Στις επιλογες συνθηματικου πατας και πατας 4ψηφιο να εχεις

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

πολυ νεκρα επεσε στο νημα... τι γινεται ρε παιδια; Τα παλια τα χρονια θα ειμασταν τωρα στις 100+ σελιδες :p
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τί να πεις για την τελειότητα...χαχαχαχα...απλά χάσαμε το wow factor, που είχαμε παλιότερα με τις νέες συσκευές που βγαίνανε...τώρα τα συνηθίσαμε!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς η συσκευή δεν αντιμετωπίζει ιδιαίτερα προβλήματα...

τι να πούμε ; Ότι είναι τέλεια και απροβλημάτιστη;

Ας το πούμε λοιπόν: ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ! Όλα άψογα!

καλές γιορτές σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τώρα όλα καλα. Χρονια Πολλα σε όλους :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Τί να πεις για την τελειότητα...χαχαχαχα...απλά χάσαμε το wow factor, που είχαμε παλιότερα με τις νέες συσκευές που βγαίνανε...τώρα τα συνηθίσαμε!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πολυ νεκρα επεσε στο νημα... τι γινεται ρε παιδια; Τα παλια τα χρονια θα ειμασταν τωρα στις 100+ σελιδες :p

 

Το έχουν ελάχιστοι

Δεν έχει προβλήματα γιατί οι περισσότεροι μπαίνουν εδώ για να βρουν γενικά λύσεις

Είναι και πολλοί κολλημένοι που απλά μπαίνουμε εδώ συνέχεια επειδή μας αρέσει αλλά από αυτούς όλους πόσοι είχαν 1200€ για κινητο;

 

Όποτε καταλαβαίνεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...