Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παραλαμβάνω αύριο με iPhone Upgrade Programme από Apple Store, εδώ στο HB. Ελπίζω όλα να είναι ΟΚ :happy:

iPhone X 256GB Space Grey

 

Θα σας ενημερώσω για τις εντυπώσεις μου :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα Χ οπαιδα.

Εδω ειναι οι τιμες με τα RED προγραμματα της Cytas Κυπρου για αγορα του Χ μας με συμβολαιο. Δεν ειναι και ασχημες οι τιμες τους για μενα προσωπικα.

image.png

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολα τα Χ οπαιδα.

Εδω ειναι οι τιμες με τα RED προγραμματα της Cytas Κυπρου για αγορα του Χ μας με συμβολαιο. Δεν ειναι και ασχημες οι τιμες τους για μενα προσωπικα.

https://s1.postimg.org/317itmcrtr/image.png

 

70€ τον μήνα για τηλέφωνο?

Κι εμείς με το frog την βγάζουμε με 10€ και λέμε πάλι πολλά;

Edited by energetic
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

τα ιδια κι εγω απο τοπλαισιο αλλα με ενημερωσαν απο κωτσοβολο οτι θα παραλβω αυριο (256 space gray)
Link to comment
Share on other sites

Μονο από Πλαίσιο ήρθε ένα sms ότι είμαι σε σειρά προτεραιότητας για Space Gray 64.

 

Από iStorm 256 και Public 256 στο κλάσιμο.

Ποια η διαφορά, αφού ούτως ή άλλως δεν θα παραλάβεις ούτε από το Πλαίσιο. Σειρά προτεραιότητας σημαίνει..... ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΟΥ.
Link to comment
Share on other sites

70€ τον μήνα για τηλέφωνο?

Κι εμείς με το frog την βγάζουμε με 10€ και λέμε πάλι πολλά;

Το πιο φτηνο ειναι με 70ευρω τον μηνα και 480ευρω μπροστα. Εδω πληρωνω 100 σε αλλη εταιρια επειδη εκει εχω και κουτακι 29ευρω για ιντερνετ καθε μηνα και 73ευρω το ΧΖ το sony ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια η διαφορά, αφού ούτως ή άλλως δεν θα παραλάβεις ούτε από το Πλαίσιο. Σειρά προτεραιότητας σημαίνει..... ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΟΥ.

 

Αυτό τώρα τι το έγραψες.

 

Πάμε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό τώρα τι το έγραψες.

 

Πάμε παρακάτω.

Γιατι από προσωπική εμπειρία τα παμπλικ δεν στέλνουν τέτοια sms αλλά μόνο όταν έχει ερθει για να το παραλάβεις, επομένως δεν σε έχουν στο κλασιμο όπως είπες. Είναι ζήτημα πολιτικής. Εάν έκανες προπαραγγελία από τους πρώτους ίσως σήμερα παραλαβεις.

Γι αυτό το είπα , με κάθε ευγένεια.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι από προσωπική εμπειρία τα παμπλικ δεν στέλνουν τέτοια sms αλλά μόνο όταν έχει ερθει για να το παραλάβεις, επομένως δεν σε έχουν στο κλασιμο όπως είπες. Είναι ζήτημα πολιτικής. Εάν έκανες προπαραγγελία από τους πρώτους ίσως σήμερα παραλαβεις.

Γι αυτό το είπα , με κάθε ευγένεια.

 

Πλακα έκανα φιλε, αυτοσαρκασμος....ξέχασα να βάλω smile.

 

Καλημέρα :)

 

Χτες ήρθε και mail από Public

Γειά σας!

 

Ευχαριστούμε που μας επιλέξατε για την προ-παραγγελία του iPhone X!

 

Λόγω ιδιαίτερα περιορισμένης διαθεσιμότητας από τον επίσημο διανομέα, οφείλουμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας .......... βρίσκεται σε σειρά προτεραιότητας. Παρακαλούμε για λίγες ημέρες υπομονή, καθώς αναμένουμε σταδιακά νέες παραλαβές για το μοντέλο ΚΙΝ ΤΗΛ APPLE IPHONE X 256GB SPACE GREY που έχετε επιλέξει.

 

Δεσμευόμαστε να σας ειδοποιήσουμε αμέσα, ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

 

Με εκτίμηση,

 

Ομάδα Customer Passion

 

PS:Το sms ήταν από Πλαίσιο το έγραψα παραπάνω.

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

30/10.

 

Μη κουράσουμε τα παιδιά με τη παραγγελια μου.

 

Έτσι κι αλλιώς ακόμα δεν έφτασε τα χέρια κάποιων για να αναφερθούν διάφορα άλλα σχόλια επάνω στην συσκευή

Το φλέγον ζήτημα τώρα για την συσκευή είναι ποτέ το πήρες, πόσο περίμενες, από που, σε ποια καταστήματα υπάρχει να το δούμε από κοντά, που μπορεί να το βρει κάποιος διαθέσιμο χωρίς να περιμένει στην ουρά

 

Αυτά θα είναι τα ζητήματα των πρώτων ημερών κυκλοφορίας αναγκαστικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παιδιά.

Έχει κάποιος εμπειρία από την Ασφάλεια για 1 έτος συμπ. ατυχήματα: κρούση, πτώση, υγρά που δίνει το mediamarkt?

Μου δίνουν την ασφαλεια για ένα έτος σε προσφορά μου είπαν στα 95 από 125 για το Iphone x 256

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα παιδιά.

Έχει κάποιος εμπειρία από την Ασφάλεια για 1 έτος συμπ. ατυχήματα: κρούση, πτώση, υγρά που δίνει το mediamarkt?

Μου δίνουν την ασφαλεια για ένα έτος σε προσφορά μου είπαν στα 95 από 125 για το Iphone x 256

 

Εγώ πήρα ένα htc από ένα φίλο και είναι ασφαλισμένο με 25€ για αυτά που αναφέρεις

Μήπως είναι ακριβά τόσο;

Δεν θυμάμαι ποια ασφαλιστική όμως είναι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έτσι κι αλλιώς ακόμα δεν έφτασε τα χέρια κάποιων για να αναφερθούν διάφορα άλλα σχόλια επάνω στην συσκευή

Το φλέγον ζήτημα τώρα για την συσκευή είναι ποτέ το πήρες, πόσο περίμενες, από που, σε ποια καταστήματα υπάρχει να το δούμε από κοντά, που μπορεί να το βρει κάποιος διαθέσιμο χωρίς να περιμένει στην ουρά

 

Αυτά θα είναι τα ζητήματα των πρώτων ημερών κυκλοφορίας αναγκαστικά

 

Τάσο μάλλον θα το έχω από βδομάδα.

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα ένα htc από ένα φίλο και είναι ασφαλισμένο με 25€ για αυτά που αναφέρεις

Μήπως είναι ακριβά τόσο;

Δεν θυμάμαι ποια ασφαλιστική όμως είναι

Δεν ξέρω γι αυτό ρωτάω. Ίσως παίζει ρόλο και η τιμή του προϊόντος. Εδώ η τιμή είναι 1400 ευρώ οπότε σαν αντάλλαγμα μου φαίνεται οκ. Το θέμα όμως είναι στην στραβή πόσο εκτεθειμένο σε αφήνουν,αν σε αφήνουν.

Αυτοί μου είπε ότι επειδή το iPhone x είναι δύσκολο σε συναρμολόγηση κτλ στις περισσότερες των περιπτώσεων θα μου δώσουν πίσω την αξία του σε λεφτά αν γίνει κάτι στραβό.

Θα δούμε.

 

 

Nikos Note 8

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα!

 

Με το καλό να παραλάβετε όλοι!

Καλορίζικο και εδώ.

Την θήκη από πού???

 

 

Nikos Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω γι αυτό ρωτάω. Ίσως παίζει ρόλο και η τιμή του προϊόντος. Εδώ η τιμή είναι 1400 ευρώ οπότε σαν αντάλλαγμα μου φαίνεται οκ. Το θέμα όμως είναι στην στραβή πόσο εκτεθειμένο σε αφήνουν,αν σε αφήνουν.

Αυτοί μου είπε ότι επειδή το iPhone x είναι δύσκολο σε συναρμολόγηση κτλ στις περισσότερες των περιπτώσεων θα μου δώσουν πίσω την αξία του σε λεφτά αν γίνει κάτι στραβό.

Θα δούμε.

 

 

Nikos Note 8

 

----- προσθήκη μηνύματος 34 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλορίζικο και εδώ.

Την θήκη από πού???

 

 

Nikos Note 8

 

Προφανώς και παίζει ρόλο η αξία της συσκευής αλλά μου φάνηκαν πολλά τα 100€

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κόσμε!bc6906202df3fdc2251a5ca9f85d9a52.jpg

Μόλις το πήρα το ανοίγω και γω τώρα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

I am a man who walks alone..
Link to comment
Share on other sites

Καλωριζικο σε ολους ες σας που το παραλαβατε παιδια εγω δυστοιχως εμεινα στην εκτος εδρας. Θα περιμενω να το φερει η Cyta ως τον Δεκεμβριο μου ειπε και θα το παρω και εγω. Οι προπαραγγελιες σταματησαν χθες το μεσημερι γιατι οσοι το προπαραγγιλαν το προπαραγγιλαν. Οι αλλοι μου ειπαν μπορουν να περιμενουν για να το παραλαβουν στην επομενη παραλαβη (τελη με αρχες δεκεμβριου). Καλα κρασια. Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα και εγω απο κοτσωβολο, μολις εγκατασταθει η 11.1 θα αρχισω το σεταρισμα. καλοριζικο σε οσους παραλαβουν.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα τελικα μονο ο κοτσοβολος εδωσε αρκετα τηλεφωνα σημερα? Εκανα παραγγελια από την πρωτη μερα σε πλαισιο PUBLIC και isystem και μου λενε ολοι σε ένα μηνα.Το πλαισιο σε ολη την αθηνα εσωσε μονο δεκα συσκευες στο mall και θα δινουν πεντε συσκευες την ημερα σε όλα τα καταστήματα τις αθηνας.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα τελικα μονο ο κοτσοβολος εδωσε αρκετα τηλεφωνα σημερα? Εκανα παραγγελια από την πρωτη μερα σε πλαισιο PUBLIC και isystem και μου λενε ολοι σε ένα μηνα.Το πλαισιο σε ολη την αθηνα εσωσε μονο δεκα συσκευες στο mall και θα δινουν πεντε συσκευες την ημερα σε όλα τα καταστήματα τις αθηνας.

Αντεξε ενα μηνα οπως θα αντεξω και εγω φιλε μ τι να κανουμε ; Δεν μπορουμε ολοι να το εχουμε την ιδια στιγμη.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...