Jump to content

Phone 8 Plus


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια αξιόλογα ακουστικά bluetooth για την συσκευή μας με την προϋπόθεση ομως να παρέχουν fm radio ;;;
[sIGPIC][/sIGPIC] ........Ο Χρόνος είναι Χρήμα ! ! ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποια αξιόλογα ακουστικά bluetooth για την συσκευή μας με την προϋπόθεση ομως να παρέχουν fm radio ;;;

 

Τα μόνα αξιόλογα Bluetooth για το iPhone είναι τα AirPods

Πραγματικά έχουν πολύ καλή συνεργασία με το τηλέφωνο

Δεν έχουν ράδιο όμως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τα μόνα αξιόλογα Bluetooth για το iPhone είναι τα AirPods

Πραγματικά έχουν πολύ καλή συνεργασία με το τηλέφωνο

Δεν έχουν ράδιο όμως

 

Ευχαριστώ αλλά ψάχνω μόνο με ραδιόφωνο..........

[sIGPIC][/sIGPIC] ........Ο Χρόνος είναι Χρήμα ! ! ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αλλά ψάχνω μόνο με ραδιόφωνο..........

 

Δεν ξέρω αν θα βρεις καθώς αυτή η τεχνολογίας πλέον είναι λιγάκι αρχαία. Κοίταξε κατά skroutz αλλά κάτι επώνυμο. Έχω διαβάσει για άτομα που συνέδεσαν κινεζικά ανεμιστηράκια και βλακίες στο iPhone και έκαψαν το ic του iPhone. Πολύ προσπχη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θα βρεις καθώς αυτή η τεχνολογίας πλέον είναι λιγάκι αρχαία. Κοίταξε κατά skroutz αλλά κάτι επώνυμο. Έχω διαβάσει για άτομα που συνέδεσαν κινεζικά ανεμιστηράκια και βλακίες στο iPhone και έκαψαν το ic του iPhone. Πολύ προσπχη.

 

Σε ευχαριστω......εννοειται οτι ψαχνω κατι επωνυμο......τι να κανω ομως που θελω οπωςδηποτε το ραδιο.........

[sIGPIC][/sIGPIC] ........Ο Χρόνος είναι Χρήμα ! ! ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω......εννοειται οτι ψαχνω κατι επωνυμο......τι να κανω ομως που θελω οπωςδηποτε το ραδιο.........

 

Απλό. Εγγράφου στο builds io. Βρες την εφαρμογή για μουσική κατέβασε την και πέρασε όσα τραγούδια θες. Εκτός αυτού έχει κρυμμένο και το ποπκόρν και το Κόντι.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω......εννοειται οτι ψαχνω κατι επωνυμο......τι να κανω ομως που θελω οπωςδηποτε το ραδιο.........

 

Η Sony έβγαζε κάποια μοντέλα με υποστήριξη ράδιο fm

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω......εννοειται οτι ψαχνω κατι επωνυμο......τι να κανω ομως που θελω οπωςδηποτε το ραδιο.........

 

Νομίζω τα sony sbh50(ή κάπως έτσι) είναι bluetooth ακουστικά που έχουν ραδιόφωνο, αλλά δεν ξέρω αν συνεργάζονται με το iphone;)

IPHONE X,NOKIA 8800,BLACKBERRY P9983,IPHONE 8 PLUS,NOKIA 808 PV,HTC 10,IPHONE 6S,SONY Z5 PREMIUM,NOKIA 8800 CARBON ARTE,SONY Z5, SAMSUNG NOTE 5, SAMSUNG NOTE 3,HTC ONE M9,SONY Z2,NOKIA LUMIA 930,IPHONE 5S,BLACKBERRY Q10,HTC ONE M7,BLACKBERRY Z30,BLACKBERRY Z10,SONY XPERIA Z1,NOKIA LUMIA 925,NOKIA N9,NOKIA E7, NOKIA N96,NOKIA 5250, SAMSUNG M3510, NOKIA N900, :)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τα sony sbh50(ή κάπως έτσι) είναι bluetooth ακουστικά που έχουν ραδιόφωνο, αλλά δεν ξέρω αν συνεργάζονται με το iphone;)

Εννοείς τα sbh54. Δεν ξέρω και για αυτά αλλά η προηγούμενη γενιά της Sony (μην με ρωτήσετε κωδικό) συνεργαζόταν μια χαρά.

Edited by Lippi
Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Πρωην κατοχος πλεον του ΝΟΤΕ8 . Το πουλησα χθες.Εχω παρει backup απο το ΝΟΤΕ 8 με smart swich. Μπορω να το χρησιμοποιησω για να μεταφερω σε iphone 8 plus φωτο, βιντεο, μυνηματα? Και αν ναι με ποιο τροπο
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω downgrade με iTunes και μου βγάζει σφάλμα 3600 υπάρχει καμμία λύση;
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω downgrade με iTunes και μου βγάζει σφάλμα 3600 υπάρχει καμμία λύση;

 

Από τι έκδοση σε τι έκδοση; Το downgrading επιτρέπεται μέχρι την 11.4.1 που υπογράφεται. Στις υπόλοιπες εκδόσεις πχ 11.0.3 ή 11.3.1 δεν επιτρέπεται.

Link to comment
Share on other sites

Όποτε το jailbreak το ξεχνάμε πλέον;

 

Άκου να δεις τι θα κανεις. Πάνε στην 11.4.1 . Γράψε στο google builds up εγγράφου και έχει αρκετές εφαρμογές. Για ένα έτος είναι στα 14 ευρώ. Έχει για μουσική για Kodi και κρυμμένο popcorn time

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρίσκω κάποιο λινκ;

 

https://builds.io 14 ευρώ για ένα έτος. Μετά το πέρας του έτους αν λήξει η συνδρομή αν δεν ανανεώσεις την συνδρομή χάνεις τη δυνατότητα να μπαίνεις μέσα. Εγώ στο iPad είμαι στην 11.4.1 και δεν έχω ανάγκη το jb. Συν ότι θα παίξει και στην 12 έκδοση το builds. Το popcorn είναι κρυμμένο για προστασια https://builds.io/apps/popcorntimetv/

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν μου προσφέρει κάτι αυτό ,το jb δεν το θέλω για εφαρμογές αλλά για διαφορά settings
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν μου προσφέρει κάτι αυτό ,το jb δεν το θέλω για εφαρμογές αλλά για διαφορά settings

 

Δεν μπορείς να κανεις κάτι άλλο. Downgrade γινόταν μέχρι πριν 1 εβδομάδα στην 11.4 beta 3 . Το jailbreak μπορεί να μην ξαναβγεί, καθώς έχει σχεδόν παρατηθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Κάτοχος Meizu m6 note,το καλύτερο κινητό που είχα είναι το Lumia 920 και ήρθε η ώρα για πρώτη φορά στη ζωή μου να έχω την οικονομική δυνατότητα(850€ max) για μια ναυαρχίδα.Όλα τα χρόνια είχα Android (εκτός από το Νοκια) και ήμουν σχεδόν έτοιμος για το S9+(Μ αρέσει η Super Amoled,η κάμερα του και γενικά ότι καλό έχει) αλλά ένας φίλος που έχει το IPhone 8 plus με σταμάτησε..Μου είπε ότι το IOS με το Android είναι η μέρα με τη νύχτα και αν είναι να δώσω τόσα λεφτά να μην το κάνω για συσκευή Android που στην τελική δεν θα έχει αξία μετά από 2-3 χρόνια (αν θελήσω να την πουλήσω).Το χρησιμοποίησα λίγο το 8 plus που έχει και μου άρεσε,η οθόνη παρόλο που δεν είναι Amoled είναι πολύ ξεκούραστη στα μάτια και μπήκα σε δίλημμα οπότε θα ήθελα την συμβουλή τον κατόχων και μη.Ποια είναι τα θετικά και που υστερεί σε σχέση με το s9+(κάμερα,μπαταρία η όχι; ) και τι μου προτείνετε να κάνω..Το X δεν μπορώ να το αγοράσω,δεν μ αρέσει κιόλας η αλήθεια είναι προτιμώ το 8 plus με τα bezels και το touch Id.Αξιζει η μετάβαση σε ios?Είναι εύκολη?Θα ήθελα να έχει καλή μπαταρία στις 6-7 ώρες sot και καλή κάμερα.. Ξέρω ότι είναι γρήγορο και έχει καλό ηχείο οπότε δεν τα αναφέρω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το σεντόνι αλλά είναι η πρώτη φορά που θα δώσω τόσα χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..Κάτοχος Meizu m6 note,το καλύτερο κινητό που είχα είναι το Lumia 920 και ήρθε η ώρα για πρώτη φορά στη ζωή μου να έχω την οικονομική δυνατότητα(850€ max) για μια ναυαρχίδα.Όλα τα χρόνια είχα Android (εκτός από το Νοκια) και ήμουν σχεδόν έτοιμος για το S9+(Μ αρέσει η Super Amoled,η κάμερα του και γενικά ότι καλό έχει) αλλά ένας φίλος που έχει το IPhone 8 plus με σταμάτησε..Μου είπε ότι το IOS με το Android είναι η μέρα με τη νύχτα και αν είναι να δώσω τόσα λεφτά να μην το κάνω για συσκευή Android που στην τελική δεν θα έχει αξία μετά από 2-3 χρόνια (αν θελήσω να την πουλήσω).Το χρησιμοποίησα λίγο το 8 plus που έχει και μου άρεσε,η οθόνη παρόλο που δεν είναι Amoled είναι πολύ ξεκούραστη στα μάτια και μπήκα σε δίλημμα οπότε θα ήθελα την συμβουλή τον κατόχων και μη.Ποια είναι τα θετικά και που υστερεί σε σχέση με το s9+(κάμερα,μπαταρία η όχι; ) και τι μου προτείνετε να κάνω..Το X δεν μπορώ να το αγοράσω,δεν μ αρέσει κιόλας η αλήθεια είναι προτιμώ το 8 plus με τα bezels και το touch Id.Αξιζει η μετάβαση σε ios?Είναι εύκολη?Θα ήθελα να έχει καλή μπαταρία στις 6-7 ώρες sot και καλή κάμερα.. Ξέρω ότι είναι γρήγορο και έχει καλό ηχείο οπότε δεν τα αναφέρω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη για το σεντόνι αλλά είναι η πρώτη φορά που θα δώσω τόσα χρήματα.

 

 

Επειδή θα σκάσεις ένα..σκασμό λεφτά πες του φίλου σου να σου εξηγήσει τι γίνεται με τα iphone σε ότι απορίες έχεις για να μην το μετανιώσεις μετά

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα σκάσεις ένα..σκασμό λεφτά πες του φίλου σου να σου εξηγήσει τι γίνεται με τα iphone σε ότι απορίες έχεις για να μην το μετανιώσεις μετά

 

+1 Εντελώς διαφορετική φιλοσοφία στα 2 λειτουργικά. Εκτός αν θέλεις την συσκευή για τηλεφωνικές κλήσεις και υποτυπώδες σερφάρισμα...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να το μετανιώσω?

 

Ναι υπάρχει. Σου ξαναλέω έχουν διαφορετική φιλοσοφία που αν την κατανοήσεις δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα στην καθημερινή χρήση της συσκευής σου...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Phone 8 Plus
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...