Jump to content

iPhone 8


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 756
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ποιο μαγαζί προτείνετε για αλλαγή πίσω κάμερας και τζαμάκι, στην περιοχή μου έχω το irepair έχει κάποιος άποψη?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.σκεφτομαι να παρω το κινητο για δωρο στην αδερφη μου.εχει στην κατοχη της το iphone 6 δουλευει αψογα..αλλα πλεον μερικες εφαρμγες δεν υποστηριζονται γιατι το εχει ακομη με ios 9.

θα την βολεψει το 8αρι η να συνεχισω ν αψαχνω για iphone xr.χρηση που θα κανει ειναι κλησεις...email..και λιγο bronswing

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.σκεφτομαι να παρω το κινητο για δωρο στην αδερφη μου.εχει στην κατοχη της το iphone 6 δουλευει αψογα..αλλα πλεον μερικες εφαρμγες δεν υποστηριζονται γιατι το εχει ακομη με ios 9.

θα την βολεψει το 8αρι η να συνεχισω ν αψαχνω για iphone xr.χρηση που θα κανει ειναι κλησεις...email..και λιγο bronswing

 

Ας βάλει το IOS 12 να δουλεύουν όλα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα.σκεφτομαι να παρω το κινητο για δωρο στην αδερφη μου.εχει στην κατοχη της το iphone 6 δουλευει αψογα..αλλα πλεον μερικες εφαρμγες δεν υποστηριζονται γιατι το εχει ακομη με ios 9.

θα την βολεψει το 8αρι η να συνεχισω ν αψαχνω για iphone xr.χρηση που θα κανει ειναι κλησεις...email..και λιγο bronswing

 

οπως σου ειπε ο απο πανω ας περασει το ios 12

βεβαια θα γινει λιγο πιο βαρυ το κινητο αλλα θα δολευουν ολα

αν οντως αποφασισετε αγορα νεας συσκευης τοτε οτι και να παρει θα ειναι μερα με νυχτα με το 6αρι

απο εκει και περα ειναι θεμα καθαρα προσωπικο του καθενος ποσα θελει να δωσει, τι μεγεθος θελει, τι καμερες, τι μπαταρια και παει λεγοντας.

Γενικα ομως ισχυει ο κανονας οτι πληρωνεις παιρνεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

οπως σου ειπε ο απο πανω ας περασει το ios 12

βεβαια θα γινει λιγο πιο βαρυ το κινητο αλλα θα δολευουν ολα

αν οντως αποφασισετε αγορα νεας συσκευης τοτε οτι και να παρει θα ειναι μερα με νυχτα με το 6αρι

απο εκει και περα ειναι θεμα καθαρα προσωπικο του καθενος ποσα θελει να δωσει, τι μεγεθος θελει, τι καμερες, τι μπαταρια και παει λεγοντας.

Γενικα ομως ισχυει ο κανονας οτι πληρωνεις παιρνεις

Ευχαριστώ πολύ παιδιά σας άκουσα και αγόρασα ένα μεταχειρισμένο σε εξαιρετική κατάσταση κινητό δύο μηνών με 98% υγεία μπαταρίας και εγγύηση από ελληνικό κατάστημα στα 345 ευρώ. Σίγουρα θα είναι μεγάλη αναβάθμιση για την αδερφή μου αυτό το κινητό γιατί με το iPhone 6 πορεύτηκε πολλά χρόνια και τώρα ήρθε το τέλος και εφόσον της αρέσουν τα μικρά τα κινητά και τα Compact αυτό νομίζω είναι ότι πρέπει σε αυτά τα χρήματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά σας άκουσα και αγόρασα ένα μεταχειρισμένο σε εξαιρετική κατάσταση κινητό δύο μηνών με 98% υγεία μπαταρίας και εγγύηση από ελληνικό κατάστημα στα 345 ευρώ. Σίγουρα θα είναι μεγάλη αναβάθμιση για την αδερφή μου αυτό το κινητό γιατί με το iPhone 6 πορεύτηκε πολλά χρόνια και τώρα ήρθε το τέλος και εφόσον της αρέσουν τα μικρά τα κινητά και τα Compact αυτό νομίζω είναι ότι πρέπει σε αυτά τα χρήματα.

 

Μια Ζάρα επιλογή έκανες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημέρα στην παρέα.

Σκέφτομαι για αγορά το 8 και θα ήθελα λίγο τα φώτα σας.

Είμαι ανάμεσα σε ένα ευρωπαικό και ένα αμερικάνικο. Σε φώτο που έχω δει, οι διαφορές είναι στο χρώμα του logo.?

Το ευρωπαικό το logo πίσω είναι μαύρο και γράφει CE, ενώ στο αμερικάνικο είναι ασημί και δεν έχει την σήμανση CE ή κάνω λάθος.?

Και αν θα έχω θέμα με το αμερικάνικο με τα δίκτυα κινητής στην Ελλάδα

 

Ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην παρέα.

 

Σκέφτομαι για αγορά το 8 και θα ήθελα λίγο τα φώτα σας.

 

Είμαι ανάμεσα σε ένα ευρωπαικό και ένα αμερικάνικο. Σε φώτο που έχω δει, οι διαφορές είναι στο χρώμα του logo.?

 

Το ευρωπαικό το logo πίσω είναι μαύρο και γράφει CE, ενώ στο αμερικάνικο είναι ασημί και δεν έχει την σήμανση CE ή κάνω λάθος.?

 

Και αν θα έχω θέμα με το αμερικάνικο με τα δίκτυα κινητής στην Ελλάδα

 

 

 

Ευχαριστώ:)

 

 

 

Και τα δυο variants είναι πλήρως συμβατά με τα ελληνικά δίκτυα. Δεν έχουν κάποια ουσιαστική διαφορά.

 

Όμως με το αμερικανικό μοντέλο έχεις μόνον ένα έτος εγγύησης. Αυτό της Apple.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο variants είναι πλήρως συμβατά με τα ελληνικά δίκτυα. Δεν έχουν κάποια ουσιαστική διαφορά.

 

Όμως με το αμερικανικό μοντέλο έχεις μόνον ένα έτος εγγύησης. Αυτό της Apple.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ευχαριστώ.

Αυτό με τα χρώματα πίσω ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι είναι.

 

για πιο λόγο το έκανε αυτό η Apple?

θέμα αισθητικής? ή για να ξεχωρίζουν τα μοντέλα αμερικής με τα υπόλοιπα. Δεν μπορώ να το καταλάβω:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά χρωμάτων και στα Χ;

Νομίζω πως έχω δει αγγελίες που το πίσω ήταν πραγματικά μαύρο σε iPhone X ενώ σε τρία διαφορετικά ευρωπαϊκά μοντέλα που είχα εγώ ήταν κάπως μαύρο γκρι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαφορά χρωμάτων και στα Χ;

Νομίζω πως έχω δει αγγελίες που το πίσω ήταν πραγματικά μαύρο σε iPhone X ενώ σε τρία διαφορετικά ευρωπαϊκά μοντέλα που είχα εγώ ήταν κάπως μαύρο γκρι

 

Tάσο καλημέρα

Πέρασε από τα χέρια μου ένα αμερικάνικο space grey. Το πίσω ήταν μαύρο κατράμι με ασημί το logo της Apple.

Αλλά δεν γνώριζα ότι τα αμερικάνικα έχουν ασημί logo.ενώ τα ευρωπαικά μαύρο

Link to comment
Share on other sites

Tάσο καλημέρα

Πέρασε από τα χέρια μου ένα αμερικάνικο space grey. Το πίσω ήταν μαύρο κατράμι με ασημί το logo της Apple.

Αλλά δεν γνώριζα ότι τα αμερικάνικα έχουν ασημί logo.ενώ τα ευρωπαικά μαύρο

 

αυτο τοτε έπρεπε να έχουμε κι εδω

εκείνο το γκρι πολυ με νευριαζε. αγευστο εντελως το χρώμα εκείνο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

αυτο τοτε έπρεπε να έχουμε κι εδω

εκείνο το γκρι πολυ με νευριαζε. αγευστο εντελως το χρώμα εκείνο

 

Τάσο παραθέτω μια φώτο, από φίλο που έχει αμερικάνικο 8άρι. Την ίδια πλάτη είχε και το Χ

https://imgur.com/UruzwAc

Link to comment
Share on other sites

Άι αυτό είναι ωραίο μαύρο για την συσκευή

Δυστυχώς οι ευρωπαϊκές δεν είναι έτσι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Άι αυτό είναι ωραίο μαύρο για την συσκευή

Δυστυχώς οι ευρωπαϊκές δεν είναι έτσι

 

αυτό θέλω να αγοράσω, σε προηγούμενο μήνυμα που έχω αναφέρει.

απλά επειδή έχει αμερικάνικη πρίζα, θα βρω εύκολα αντάπτορα από αμερικάνικο σε ευρωπαικό?

Link to comment
Share on other sites

αυτό θέλω να αγοράσω, σε προηγούμενο μήνυμα που έχω αναφέρει.

απλά επειδή έχει αμερικάνικη πρίζα, θα βρω εύκολα αντάπτορα από αμερικάνικο σε ευρωπαικό?

 

Βρίσκεις

Επίσης με 10€ μπορείς να βρεις ευρωπαϊκό πριζάκι και να μην έχεις ανταπτορες

 

Με στεναχώρησες τώρα που με είπες ότι υπάρχει και σε μαύρο

Τρία iphone είχα και το πίσω δεν ήθελα να το βλέπω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Βρίσκεις

Επίσης με 10€ μπορείς να βρεις ευρωπαϊκό πριζάκι και να μην έχεις ανταπτορες

 

Με στεναχώρησες τώρα που με είπες ότι υπάρχει και σε μαύρο

Τρία iphone είχα και το πίσω δεν ήθελα να το βλέπω

 

μπορώ να σε κανονίσω αν θέλεις για μαύρο κατράμι iPhone όποιο μοντέλο θέλεις.

απλά ότι πληροφορία μέσω μηνυμάτων για να μην ενοχλούμε το νήμα :)

Edited by vassilis018
Link to comment
Share on other sites

μπορώ να σε κανονίσω αν θέλεις για μαύρο κατράμι iPhone όποιο μοντέλο θέλεις.

απλά ότι πληροφορία μέσω μηνυμάτων για να μην ενοχλούμε το νήμα :)

 

πλεον ειμαι με 6s

θα δούμε και μέχρι ποτε

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αξίζει να αγοράσω το iphone 8?είμαι σε Androidκαι σκέφτομαι μια δοκιμαστική μετάβαση σε ios

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να αγοράσω το iphone 8?είμαι σε Androidκαι σκέφτομαι μια δοκιμαστική μετάβαση σε ios

 

Στάλθηκε από το Pixel 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι

Βγήκε πριν δυο μέρες ο αντικαταστάτης του

iPhone se 2020

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημέρα. Έχω ένα iPhone 8 και είναι στην έκδοση 13.3 . Από μπαταρία δεν είμαι ικανοποιημένος τελευταία και έχει 86% μπαταρία. Τι με συμβουλεύετε να κάνω; Να το πάω στους επισήμους document λογικά ταχυδρομικά για αλλαγή μπαταρίας ή να το αφήσω λίγο ακόμα να κατέβει στο 85 %. Σημειώστε πως το έχω από το Νοέμβριο του 2017 που παρουσιάστηκε.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω ένα iPhone 8 και είναι στην έκδοση 13.3 . Από μπαταρία δεν είμαι ικανοποιημένος τελευταία και έχει 86% μπαταρία. Τι με συμβουλεύετε να κάνω; Να το πάω στους επισήμους document λογικά ταχυδρομικά για αλλαγή μπαταρίας ή να το αφήσω λίγο ακόμα να κατέβει στο 85 %. Σημειώστε πως το έχω από το Νοέμβριο του 2017 που παρουσιάστηκε.

 

 

Αν δεν αντέχεις να κουβαλάς και powebank, ναι πήγαινε το για μπαταρία. Αλλιώς μπορείς να περιμένεις λιγο. Ειδικά κατά το ελληνικό καλοκαίρι με υψηλές θερμοκρασίες καταπονούνται όλες οι μπαταρίες.

 

Εγώ άλλαξα το 7αρι στο 81% όπου η μπαταρία άδειαζε σαν νεράκι. Τώρα είναι σαν καινούργιο.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 8
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...