Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

Να κάνω μια ερώτηση;

Γιατί όλα τα παραπάνω που λέμε τώρα τα διαγράφουμε μονομιάς όταν βρίσκουμε έναν σωστό άνθρωπο που πληρεί (έστω και μερικές) τις προϋποθέσεις για να ξεκινήσουμε κάτι μαζί του; Μήπως φοβόμαστε την απογοήτευση; Μήπως είμαστε αρκετά εγωϊστές για να ρίξουμε τις απαιτήσεις μας; Ή μήπως δεν μπορούμε να συμβιβαστούμε με κάτι που (για εμάς) πλησιάζει το μέσο όρο; :rolleyes: :)

Προστέθηκε το Δ.Γ/Δ.Α... :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (14 Σεπ. 2004 , 20:01)

 

Να κάνω μια ερώτηση;

Γιατί όλα τα παραπάνω που λέμε τώρα τα διαγράφουμε μονομιάς όταν βρίσκουμε έναν σωστό άνθρωπο που πληρεί (έστω και μερικές) τις προϋποθέσεις για να ξεκινήσουμε κάτι μαζί του; Μήπως φοβόμαστε την απογοήτευση; Μήπως είμαστε αρκετά εγωϊστές για να ρίξουμε τις απαιτήσεις μας; Ή μήπως δεν μπορούμε να συμβιβαστούμε με κάτι που (για εμάς) πλησιάζει το μέσο όρο; :rolleyes: :)

 

 

επιλογη ΔΕΝ ΞΕΡΩ / ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ εχει το ερωτημα σου ?? :confused: :worry:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (14 Σεπ. 2004 , 20:27)

 

επιλογη ΔΕΝ ΞΕΡΩ / ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ εχει το ερωτημα σου ?? :confused: :worry:

 

Τώρα ναι! :lol: :alien:

Είσαι σε αυτή τη κατηγορία; :) :rolleyes:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

μπορει ναι μπορει οχι , θα σου απαντησω οταν τα πινουμε μαζι :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (14 Σεπ. 2004 , 20:38)

 

μπορει ναι μπορει οχι , θα σου απαντησω οταν τα πινουμε μαζι :p

 

Μες στα χειμωνιάτικα τα bar... :)

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M (14 Σεπ. 2004 , 20:41)

 

Μες στα χειμωνιάτικα τα bar... :)

 

Να ειμαι κι εγω μαζι σας????????? πλζ πλζ πλζ.. παρτε με κι εμενα παιδιααααααααααααααα..... θελω να ακουσω τι αναλυσεις επι αναλυσεων θα κανετε.. και ασφαλως.. να ξεπουπουλιασω μαζι σας κοτετσια απειρα και να γκρεμισω μπυραριες...

 

Υγ. Αυριο τι ειπαμε πως κανουμε? μηπως ειναι καιρος για ενα νεο ανεπισημο μητινγκ? ε? ε? ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΕΡΕΥΝΑ για την ερωτική συμπεριφορά των γυναικών

 

 

Οι άνδρες δεν υπάρχουν πια...

 

 

Της ΣΟΦΙΑΣ ΝΕΤΑ

 

 

Δεν υπάρχουν πια άντρες! Το λένε, το πιστεύουν και το... βιώνουν οι σύγχρονες Ελληνίδες, αφού έρευνα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη έδειξε ότι τα ποσοστά αποχής από το σεξ είναι ανησυχητικά υψηλά, για μεγάλα χρονικά διαστήματα και μάλιστα σε νέες γυναίκες, με πρώτο αίτιο (69%) την απουσία ερωτικού συντρόφου.

 

 

Σε ποσοστό 60% -ίσως μεγαλύτερο και από αυτό των ανδρών- δηλώνουν ότι καταφεύγουν στην αυτοϊκανοποίηση, το 30% δεν είναι μονογαμικές, ενώ οι μισές δήλωσαν ότι θα έπαιρναν φαρμακευτική αγωγή για να βελτιώσουν τη σεξουαλική τους ζωή.

 

Παράλληλα, πιο «αποδοτικές» σεξουαλικά εμφανίζονται οι ώριμες και οι «γεματούλες», παρά τα κοινωνικά πρότυπα που επιβάλλουν τις πολύ νέες και πολύ αδύνατες γυναίκες ως το μοντέλο της επιθυμητής γυναίκας.

 

Γιατί συμβαίνει αυτό; Η μείωση των οιστρογόνων μετά την εμμηνόπαυση και η αύξηση των ανδρογόνων είναι η αιτία που οι μεγαλύτερες σε ηλικία γυναίκες είναι πιο αποδοτικές σεξουαλικά, εξηγούν οι ειδικοί.

 

Το ίδιο ισχύει και για τις γυναίκες με μεγαλύτερο σωματικό βάρος από το κανονικό, οι οποίες δεν πληρούν τα αισθητικά κριτήρια του ανορεξικού μοντέλου. Σύμφωνα με επιστημονικά δεδομένα, η ορμονική διάσταση της γυναίκας με πλεόνασμα λίπους είναι περισσότερο έτοιμη για καλύτερους οργασμούς, γι' αυτό και στα ανατολικά αισθητικά πρότυπα οι γυναίκες σεξουαλικά πρότυπα ήταν πάντα υπέρβαρες και όχι αδύνατες (βλ. χαρέμια).

 

Τέλος, καταρρίπτεται ο μύθος που θέλει τις γυναίκες να ερωτεύονται τους άντρες για το... πνεύμα τους, αφού οι Ελληνίδες προσέχουν γενικά την εμφάνιση και συγκεκριμένα «εξετάζονται» οι γλουτοί, η πλάτη, τα πόδια, το στέρνο και τα γεννητικά όργανα, δηλαδή ό,τι παρατηρούν οι άντρες στις γυναίκες!

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ - 30/09/2004

 

Νομίζω ότι είναι σχετικό με το θέμα.Για περισσότερα στο http://www.enet.gr/online/online_text?c=112&id=10559508

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spidey ( 1 Σεπ. 2004 , 04:01)

 

φιλε exposed bone,στα 15 μου γνωρισα μια κοπελα την πρωτη μου αγαπη-αυτη στα 13.11 χρονια μετα,ειμαι ακομη ερωτευμενος μαζι της,μεσα στα χρονια αυτα δε χαθηκαμε.ποτε δεν ειμασταν μαζι ως φυσιολογικο ζευγαρι.προσπαθουμε τωρα,σαφως ωριμοτεροι,μετα απο διαφορες αλλες σχεσεις που περασαμε.

τι θελω να σου πω?εχε πιστη αγορι μου...

 

υγ:ακομη δεν ειμαστε μαζι :( , φοβαται να προχωρησει...

 

Αυτα εχουν καταστρεψει τις γυναικες,δυστυχως λυπαμαι που το λεω αυτο,γιατι κατι αναλογο αντιμετωπισα κ εγω.

Φοβαται να προχωρησει με εσενα που σε γνωριζει τοσα χρονια,αλλα δεν φοβαται να προχωρησει με τον ασχετο που γνωρισε ενα βραδι στο κλαμπακι της παραλιακης...

 

Ευτυχως που βρισκομαι πλεον Αγγλια κ εδω οι γυναικες εχουν την συμπεριφορα που θα επρεπε να εχουν ολες,να κανουν τον αντρα να νιωσει οτι ειναι ποθητος κ οτι τις ξεσηκωνει...με λιγα λογια να τον κανουν να νιωσει ΑΝΤΡΑΣ

 

Και εμεις οι αντρες χρειαζομαστε να νιωσουμε αυτοπεποιθηση,οχι μονο οι γυναικες που την εχουν με τα τσουβαλια...

 

Κριμα

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος valeria (13 Σεπ. 2004 , 14:07)

 

ενα μικρο του ελαττωμα:Zηλευει πολυ,αλλα επειδη ειναι απο τα μοναδικα αγκαθια στη σχεση προσπαθει να το ελαττωσει(Καλα δεν θελω και να το κοψει τελειως,παν μετρον αριστον)

 

Η ζηλια ειναι φυσικο επακολουθο της αγαπης.

Αν δεν υπηρχε ζηλια,δεν θα υπηρχε το δεσιμο σε μια σχεση με το χτισιμο των αισθηματων.Ειναι απαραιτητη για να διεγειρει το αισθημα ασφαλειας-ανασφαλειας.

Με πιο απλα λογια,σε καθε δραση υπαρχει κ η αντιδραση,αλλιως ενα απο τα δυο θα απειριζοταν (η ενεργεια δεν χανεται απλα αλλαζει μορφη-απλο παραδειγμα)

 

Χαιρομαι παρα πολυ που υπαρχουν κοπελες σαν και εσενα που εκτιμουν τις γνωσεις,την μορφωση,την ευφυια και τον ψυχισμο ενος αντρα εκτος απο τα υλικα του χαρισματα (αυτοκινητο,περιουσια,χρηματα κτλ.)

The Future Belongs To The Brave
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 ( 4 Οκτ. 2004 , 09:17)

 

Sorry...alla h zilia einai fisiko epakolou8w ths agaphs xwris empistwsinhs....kai oxi ths agaphs genika....etsi to exw niwsei egw toulaziston.

 

 

Fantazomai ennoeis i zeilia se logika panta plaisia, pou ws ena vathmo mporei na thewreithei kai ws kolakia! Giati uparxei kai i pathologiki zeilia, pou pistepse me (to exw perasei) katantaei logos xwrismou!!

Fraseis san" Giati aggaliases kai filises ton PAIDIKO sou filo, pou megalwsate mazi, pou ton ksereis apo mwro" odigoun ston termatismo tis sxesis!

 

Se mia sxesi prepei o kathenas na exei ton xwro tou! Allwste vre paidia prin kanoume mia sxesi, eixame tin zwi mas. Apla otan exoume sxesi, kanoume xwro kai gia ton neo auto anthrwpo, den allazoume tin zwi mas kai den tin peristrefoume MONO gurw apo to desmo mas.

 

Auto pisteuw egw toulaxiston...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (13 Σεπ. 2004 , 15:22)

με τελειο χαρακτηρα να ειναι σ ενα σωμα οχι κ τοσο ομορφο.. να αδιαφορησουμε κ να το προσπερασουμε ?

 

Δυστυχώς αυτό γίνεται και απο άντρες και απο γυναίκες. Και μιλάω απο προσωπική πείρα λέγοντας πως ώντας (το σκότωσα?) ένας καλός χαρακτήρας με σώμα όχι και τόσο όμορφο προσπεράστηκα ουκ ολίγες φορές..μέχρι που βρήκα έναν άνθρωπο που κοίταξε κάτω απο το περιτίλιγμα και του άρεσε αυτό που είδε.

 

Άμα υπάρχει αγάπη υπάρχει και ζήλια. Αν δεν υπάρχει ζήλια τότε ο άλλος αδιαφορεί.

 

Παράθεση

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiuMiu (13 Σεπ. 2004 , 14:27)

....Spania tha deis enan THEO me ena MPAZO, (ektos an einai mazi tis gia allous logous)!

 

Δυστυχώς επιβεβαιώνεις ακόμα μια φορά την γενική σκέψη πολλών ανθρώπων. Για πες μου δηλαδή αυτούς τους λόγους με τους οποίους ένα ΜΠΑΖΟ μπορεί να είναι με έναν ΘΕΟ γιατί έχω μεγάλη απορία να μάθω.

 

Γιατί καθώς είμαι και εγώ ένα ΜΠΑΖΟ και έχω δίπλα μου έναν ΘΕΟ για άντρα, θέλω πραγματικά να μάθω (όχι απο περιέργεια και όχι επειδή με νοιάζει η γνώμη των πολλών αλλά απλή απορία) για ποιούς λόγους.

 

Τι να πω...πάντως βλέπω πάρα πολλούς απο εσάς σε αυτό το thread να βαδίζεται με την εξωτερική εμφάνιση. Ναι ναι το ξέρω, αυτό είναι το 1ο πρώτο που βλέπεις στον άλλον όταν τον γνωρίζεις, δεν μπορείς να δεις κάτι άλλο. Θα ήταν όμως πολύ ωραία να βλέπατε και λίγο πιο πέρα. :(

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θελω να πω και την δικια μου αποψη.

Θελω η γυναικα να με αγαπησει για αυτο που ειμαι.

Εχω μια ιδιατερη προτιμηση στις κατσανες και οχι πολυ ψηλες(παραξενο αυτο)!!

Επισης θελω η γυναικα να εχει ωραια ματια.

Και θελω να πω κατι που τοπροσεχουμε ολοι μας αλλα δε το παραδεχομαστε.Ολοι μας προσεχουμε τον ψυχικο κοσμο μιας γυναικας ασχετα αν δεν το παραδεχομαστε. Θα εκανες ποτε σχεση με μια γυναικα θεογκομενα αλλα εντελως μαλακισμενη?? Φυσικα και ΟΧΙ !! Καλυτερα να ειναι μια γυναικα ομορφη στο παρουσιαστικο της και ξυπνια!!

Αυτα ηθελα να πω... Ελπιζω να μην σας κουρασα!!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Egw koitaw thn emfanish kai polu malista....se paromoia epipeda me to eswteriko. Einai blakeies auta gia to na 3exname to e3w kai na koitame mono to mesa (kai opoios to leei kai to pisteuei einai mallon tuflos). Prepei na uparxei isoropia.

Oi perissoteroi de 8a ka8ontousan me mia 8ea na kanoun sxesh an den tous arese h prosopikothta. Alla to idio isxiei kai alliws...oso kalh prosopikothta na exei, an den maresei kai emfanisiaka de mporw na kanw kati erwtiko mazi ths....kai thn kanw mia polutimh filh (enw thn 8ea/modelo me asxhmo xakthra...thn kaneis afisa gia ton toixo).

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 ( 6 Οκτ. 2004 , 22:16)

 

Egw koitaw thn emfanish kai polu malista....se paromoia epipeda me to eswteriko. Einai blakeies auta gia to na 3exname to e3w kai na koitame mono to mesa (kai opoios to leei kai to pisteuei einai mallon tuflos). Prepei na uparxei isoropia.

Oi perissoteroi de 8a ka8ontousan me mia 8ea na kanoun sxesh an den tous arese h prosopikothta. Alla to idio isxiei kai alliws...oso kalh prosopikothta na exei, an den maresei kai emfanisiaka de mporw na kanw kati erwtiko mazi ths....kai thn kanw mia polutimh filh (enw thn 8ea/modelo me asxhmo xakthra...thn kaneis afisa gia ton toixo).

 

Σωστος πρεπει να υπαρχει μια ισσοροπια. Αυτο για την εμφανιση και τον χαρακτηρα το ανεφερα γιατι ειδα οτι δεν ειχα ξαναφρθει και ακουω πολλες φορες φιλους μου να λενε με αυτη την γκομενα θα τα φτιαξω. Και τους λεω μα αυτη εχει κ**οχαρακτηρα. Και δεν με ακουνε. Πανε τα φτιαχνουνε τα χαλανε και μετα μου λενε ειχες δικιο. ;) ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Apla prepei na 3ereis ti 8es kai apo pia. An mia exei skatoxaraktira...8a pas gia "diaskedash" kai gia na ikanopoihseis tis anagkes sou! Auto de simainei oti epidi einai wraia pas amesws me auto sto nou. Pio polles omorfes 3erw pou einai kaloi xarakthres apo oti asxhmes...to idio isxiei kai me antres.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (13 Σεπ. 2004 , 15:30)

 

Λοπόν η σειρά μου...

Για μένα αυτό που ψάχνω είναι κάποιος αφενός μεν πολύ καλόψυχος κ ευαίσθητος και αφετέρου κάποιος που να μπορεί να αγαπήσει. Όχι σαν τους περισσότερους που επείδη πληγώθηκαν μερικές φορές στο παρελθον κάνουν πλέον τελείως επιφανειακές σχέσεις για να μην ξαναπληγωθούν... Θέλω να έχει μυαλό, να μην του λέω κάτι δηλαδή και να χρειάζεται να το εξηγώ εκατό ώρες ή να αναρωτιέμαι μερικές φορές πρίν του στείλω μήνυμα αν θα καταλάβει τι εννοώ.

Τώρα απο εμφάνιση είμαι συνήθως αρκετά ελάστική, αν βρω αυτά που ζητάω σε χαρακτήρα. Βέβαια όλοι έχουμε τις προτιμήσεις μας... Πχ εγώ δεν μπορώ με τίποτα το κοντό μαλλί στους άντρες! Πείτε το βίτσιο, αλλά τι να κάνω, δεν μου αρέσει καθόλου το κοντό!

 

 

Michelle ποτε θα συναντηθούμε με ψάχνεις βλέπω μονο που ίσως σε δυσαρεστήσω δεν είμαι άσχημος :p και στο μαλλί λιγάκι τα χαλάω δεν είναι πολύ μακρύ απλά δεν είναι και κοντό κάτι σαν του γεωργούλη ένα πράγμα :lol: by the way σύμφωνο σε όλα εκτος από το κώλυμα με το μαλλί :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 ( 6 Οκτ. 2004 , 22:32)

 

Pio polles omorfes 3erw pou einai kaloi xarakthres apo oti asxhmes...to idio isxiei kai me antres.

 

 

Apla oi omorfes prepei na apodeiksoun pws den exoun asximo xaraktira, enw gia tis ligotero omorfes to exoume dedomeno! Ekei exoume ftasei! Ta montela prepei na apodeiksoun oti den einai xaza stis "eksupnes asximes".....

 

An kapoios den exei apothimena, exei perissoteres pithanotites na exei kalo xaraktira!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 6 Οκτ. 2004 , 23:50)

 

και στο μαλλί λιγάκι τα χαλάω δεν είναι πολύ μακρύ απλά δεν είναι και κοντό κάτι σαν του γεωργούλη ένα πράγμα :lol: by the way σύμφωνο σε όλα εκτος από το κώλυμα με το μαλλί :)

 

 

Ε τι να κάνουμε, κόλλημα είναι αυτό! Βίτσιο! Να φανταστείς και κουκλι (αντικειμενικα) να μου δείξουν ασχημο θα τον βγάλω αν έχει κοντό μαλλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 ( 6 Οκτ. 2004 , 22:32)

 

Apla prepei na 3ereis ti 8es kai apo pia. An mia exei skatoxaraktira...8a pas gia "diaskedash" kai gia na ikanopoihseis tis anagkes sou! Auto de simainei oti epidi einai wraia pas amesws me auto sto nou. Pio polles omorfes 3erw pou einai kaloi xarakthres apo oti asxhmes...to idio isxiei kai me antres.

 

 

Συγγνώμη αλλά για τους άντρες τουλάχιστον θα διαφωνήσω! Οι αντικείμενικα ωραίοι είναι συνήθως τόσο ψώνια που εκνευριζεσαι και να τους κοιτάξεις. Πάλι καλά που ποτε δεν μου άρεσαν οι αντικειμενικά ωραιοι...

Link to comment
Share on other sites

Oi antikimenika wraies einai kai autes poles fores polu pswnia. Einai to pws 8a sou tuxei. An eisai kakos/ia genika...to na eisai wraios/a kai na kabalas to kalami sou einai emfito. Alla uparxoun atoma pou einai sigkratimena kai katalabainoun oti na einai wraioi den einai to pan. Emena sth parea mou eimaste oi perissoteroi apo wraioi ews polu wraioi (apo oti 3eroume gia to pws mas 8ewroun oi gunaikes, kai apo protaseis apo praktorio modelwn)....kai oloi einai polu kala paidia....me polu mualo, xioumor, sebasmo, sigkratimenoi, klp. To idio kai oi files mou, apo tis opoies merikes einai modela ws douleia oso spoudazoun, oi opoies einai eksupnes, kales, klp. Apo thn allh 3erw polles asxhmes kai xontres pou einai kai kakies, opos kai to antistixo se antres.
Link to comment
Share on other sites

Sigoura tha sunatiseis oles tis ekdoxes, pswnia pou einai omorfoi, pswnia pou einai asximoi,kai to antitheto!

Simasia exei na einai kapoios na kserei ti aksizei na einai down to earth person!

 

Simasia exei i autognwsia kia kapoios na vazei orismena oria...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θα συμφωνησω με τη Μischelle οι αντικειμενικα ωραιοι που εχουν κ καλο ντυσιματακι την εχουν δει............... λιγες οι εξαιρεσεις. Τουλαχιστον το 80% ειναι μεγαλα ψωνια Απ την αλλη υπαρχουν κ νορμαλ παιδια που μονο απ το χαρακτηρα τους τρελαινεσαι! ειναι φοβεροι κ εχουν πολυ φαση! Το καλο ειναι ενας συνδυασμος καλου παιδιου κ κουκλου! αλλα σαφεστατα υπερνικαει ο χαρακτηρας κ γενικα ο αερας που εχεις μες την παρεα! τι να τον κανω εγω τον θεο αν ειναι ξενερωτος κ ψωνιο??????? Μονο για φιγουρα τον θες! Στα κοριτσια ομως δν ειναι απαιρετητα οι ωραιες ψωνια κ ξενερωτες ξερω πολλα κοριτσια που ειναι κουκλες κ τα εχουν με παιδια οχι κ τοσο! Φαινεται οτι ειναι πολυ ενταξει ατομα κ αυτο αλλωστε ειναι υπερ τους θα ελεγες οτι ετσι γινομαστε ακομα πιο γοητευτικες! αντιθετα οταν ειμαστε σνομπ χτυπαει πολυ ασχημα!
Feel that you exist even in PAIN!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mikroula (20 Οκτ. 2004 , 20:15)

 

Θα συμφωνησω με τη Μischelle οι αντικειμενικα ωραιοι που εχουν κ καλο ντυσιματακι την εχουν δει............... λιγες οι εξαιρεσεις. Τουλαχιστον το 80% ειναι μεγαλα ψωνια Απ την αλλη υπαρχουν κ νορμαλ παιδια που μονο απ το χαρακτηρα τους τρελαινεσαι! ειναι φοβεροι κ εχουν πολυ φαση! Το καλο ειναι ενας συνδυασμος καλου παιδιου κ κουκλου! αλλα σαφεστατα υπερνικαει ο χαρακτηρας κ γενικα ο αερας που εχεις μες την παρεα! τι να τον κανω εγω τον θεο αν ειναι ξενερωτος κ ψωνιο??????? Μονο για φιγουρα τον θες! Στα κοριτσια ομως δν ειναι απαιρετητα οι ωραιες ψωνια κ ξενερωτες ξερω πολλα κοριτσια που ειναι κουκλες κ τα εχουν με παιδια οχι κ τοσο! Φαινεται οτι ειναι πολυ ενταξει ατομα κ αυτο αλλωστε ειναι υπερ τους θα ελεγες οτι ετσι γινομαστε ακομα πιο γοητευτικες! αντιθετα οταν ειμαστε σνομπ χτυπαει πολυ ασχημα!

 

χμ ναι θα συμφωνησω εν μερη οτι καμια φορα οι ομορφοι αντρες ειναι ψωνια αλλα επισεις το ιδιο συμβενει και με της κουκλες ;) . Τουλαχιστον οι μικροι μου εμποιρια αυτο λεει . Ομως σιγουρα υπαρχουν εξαιρεσεις και στις δυο περιπτωσεις . :)
Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να σας πω κατι που συνεβει σημερα (21/10/04) και ειναι ενα ακρεο παραδειγμα ελληνιδας ......

η ωρα περιπου 2 το μεσσημερη , σταματαω μια κοπελα (περιπου 25-30 χρονων) και την ρωταω εαν ξερει απο που εχει αυτο το κτηριο εισοδο .

Αυτη αρχιζε να με με βριζει με τις παραδωσιακες βρισιες των ελληνων επειδη νομιζε οτι της κανω καμακι (!)

Δεν θελω να ασχολιασω το γεγονος , επειδη θα "γινω" κακος απο την πλευρα τον γυναικων ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...