Jump to content

Η Cyta μεταβιβάστηκε στην Vodafone . (ex. Η Cyta πωλείται )


elephant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest Bernadi7

:cry: Μη μου θυμίζεις την ΟΝ :cry: Τα καλύτερα χρόνια σε πάροχο ever... R.I.P

 

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.πριν από 4 μήνες είχα ανανεώσει το συμβόλαιο μου τηλεφωνικά.τώρα που θα πουληθεί η cyta τι θα γίνει με εμάς τους συνδρομητές;θα εξακολουθεί να ισχύει το συμβόλαιο μας ή θα πρέπει να κάνουμε καινούργιο με την Vodafone;
Link to comment
Share on other sites

Το συμβόλαιο σου θα συνεχίσει ισχύει. Η αλλαγή ιδιοκτήτη δεν σημαίνει την αλλαγή της εταιρείας. Προς το παρόν η Vodafone θα αγοράσει την Cyta. Φαντάζομαι δεν θα την ενσωματώσει αμέσως.
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να συνεχίσει να ισχύει το συμβόλαιο μου γιατί μου είχαν κάνει πολύ καλή προσφορά για να ανανεώσω και να μείνω στην cyta και με συμφέρει.θα δούμε τι θα γίνει.
Link to comment
Share on other sites

είμαι πελάτης της Cyta εδώ και αρκετό καιρό.Και σε σταθερή και σε κινητή.Όπως επίσης και σε άλλες εταιρείς.Κατοικώ στην επαρχία σε μια περιοχή όπου για σταθερή οι επιλογές ήταν και είναι μόνο COSMOTE,WIND , ή Cyta. Καμία άλλη επιλογή.Και όπως πιστεύω θα ξέρετε στην επαρχία είναι πολλές οι περιοχές που έχουν ΜΟΝΟ αυτές τις επιλογές...

Ε λοιπόν η Cyta μας παρείχε μια χαρά υπηρεσίες ,οικονομική περίπου όσο και η wIND εν αντιθέσει στην Ακριβή Cosmote.

Γενική άποψη μου είναι πως όλοι κάνουν τη δουλειά τους.Δεν υπάρχουν καλές και κακές εταιρείες.Ούτε θεωρώ ότι προκειτε να ακριβήνουν ξαφνικά κάποια πακέτα ούτε το αντίστροφο να πέσουν για οποιοδήποτε λόγο...

Οι συγκρίσεις για τιμές ,φθηνά και ακριβά στην τηλεφωνία έχουν νόημα όταν μετράς τις δεκάρες τα λεπτά και τα δευτερόλεπτα...

Επειδή θεωρώ την τηλεφωνία απαραίτητο εργαλείο εκτιμώ όλες τις εταιρείες χωρίς καμία εξαίρεση....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Τώρα που άλλαξε καθεστως η εταιρεία,μπορώ να φύγω χωρίς να με ακολουθεί ''ποινή''?Ή θα πρέπει να περιμένω να λήξει το συμβολαιο μου?Αν γνωρίζει καποιος υπεύθυνα να μου πει ή να με παραπέμψει καπου,θα με βοηθήσει πολύ!:)
Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Τώρα που άλλαξε καθεστως η εταιρεία,μπορώ να φύγω χωρίς να με ακολουθεί ''ποινή''?Ή θα πρέπει να περιμένω να λήξει το συμβολαιο μου?Αν γνωρίζει καποιος υπεύθυνα να μου πει ή να με παραπέμψει καπου,θα με βοηθήσει πολύ!:)
Χωρίς ποινή μπορείς να φύγεις μόνο αν αλλάξει κάτι στο συμβόλαιό σου. Αλλιώς πρέπει να περιμένεις..
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον δεν άλλαξε ακόμα το καθεστώς, Ανακοινώθηκε ο αγοραστής αλλά αυτός δεν αγόρασε ακόμα την εταιρεία.

Δεύτερον το ότι αλλάζει ο ιδιοκτήτης δεν έχει να κάνει σε τίποτα στην σχέση σου ανάμεσα σε εσένα και την εταιρεία. Οι Ανώνυμες εταιρείες είναι νομικά πρόσωπα και δεν ταυτίζονται με τον ιδιοκτήτη τους.

Link to comment
Share on other sites

είμαι πελάτης της Cyta εδώ και αρκετό καιρό.Και σε σταθερή και σε κινητή.Όπως επίσης και σε άλλες εταιρείς.Κατοικώ στην επαρχία σε μια περιοχή όπου για σταθερή οι επιλογές ήταν και είναι μόνο COSMOTE,WIND , ή Cyta. Καμία άλλη επιλογή.Και όπως πιστεύω θα ξέρετε στην επαρχία είναι πολλές οι περιοχές που έχουν ΜΟΝΟ αυτές τις επιλογές...

Ε λοιπόν η Cyta μας παρείχε μια χαρά υπηρεσίες ,οικονομική περίπου όσο και η wIND εν αντιθέσει στην Ακριβή Cosmote.

Γενική άποψη μου είναι πως όλοι κάνουν τη δουλειά τους.Δεν υπάρχουν καλές και κακές εταιρείες.Ούτε θεωρώ ότι προκειτε να ακριβήνουν ξαφνικά κάποια πακέτα ούτε το αντίστροφο να πέσουν για οποιοδήποτε λόγο...

Οι συγκρίσεις για τιμές ,φθηνά και ακριβά στην τηλεφωνία έχουν νόημα όταν μετράς τις δεκάρες τα λεπτά και τα δευτερόλεπτα...

Επειδή θεωρώ την τηλεφωνία απαραίτητο εργαλείο εκτιμώ όλες τις εταιρείες χωρίς καμία εξαίρεση....

 

Xμμμμμ δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα ή μάλλον για να το θέσω λίγο καλύτερα η αλήθεια σε όλα αυτά είναι κάπου στη μέση... Είμαι και εγώ της άποψης ότι για πολλά κακά όσον αφορά ποιότητα υπηρεσιών σταθερής πχ και dsl, δε φταίνε απαραίτητα οι εταιρείες, αλλά ο ίδιος καταναλωτής (πχ κακή καλωδίωση εντός σπιτιού, παλιές εγκαταστάσεις κλπ)... Όσον αφορά τώρα την αύξηση τιμών, δυστυχώς συμβαίνει κατά καιρούς, αλλά πάντα υπάρχουν προσφορές, μπορείς να διαπραγματευτείς και να επιλέξεις αυτό που καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες σου και την τσέπη σου... Και εγώ πχ, όπως και εσύ, επέλεξα τη Cyta στην Αθήνα που είμαι γιατί ήταν πιο οικονομική από την Cosmote και πάει λέγοντας... Βέβαια εκτός αυτών υπάρχουν και άλλες παράμετροι που μπαίνουν στα υπόψιν, όπως πχ η υποστήριξη πελατών, η εξυπηρέτηση κλπ... Και στον συγκεκριμένο τομέα πχ από τη Wind στην οποία έχουν τα κινητά τους και το σταθερό τους οι γονείς μου, δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες από κανένα κανάλι επικοινωνίας... Από την Vodafone από την άλλη στην οποία έχω το καρτοκινητό μου, έχω καλές εμπειρίες... Τη Cyta καλώς ή κακώς δεν την έχω χρειαστεί ακόμα, οπότε και δεν έχω άποψη... Απλά θέλω να σου πω ότι το καλή και κακή εταιρεία είναι εντελώς σχετικό και για μένα είναι θέμα το κάτα πόσον μια εταρεία καλύπτει τις ανάγκες του καθενός...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.

Τελικά θα αποχωρήσω για τoν ΟΤΕ γιατι έχω μια πολύ καλή προταση στα χέρια μου κ ας φάω κ ποινή!Εξάλλου απο όσο ξέρω κ έχω ενημερωθεί η ποινή αυτή ειναι ουσιαστικά χωρίς αντίκρυσμα,δηλ κ να μην την πληρώσω δεν τρέχει κ τίποτα!

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Xμμμμμ δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα ή μάλλον για να το θέσω λίγο καλύτερα η αλήθεια σε όλα αυτά είναι κάπου στη μέση... Είμαι και εγώ της άποψης ότι για πολλά κακά όσον αφορά ποιότητα υπηρεσιών σταθερής πχ και dsl, δε φταίνε απαραίτητα οι εταιρείες, αλλά ο ίδιος καταναλωτής (πχ κακή καλωδίωση εντός σπιτιού, παλιές εγκαταστάσεις κλπ)... Όσον αφορά τώρα την αύξηση τιμών, δυστυχώς συμβαίνει κατά καιρούς, αλλά πάντα υπάρχουν προσφορές, μπορείς να διαπραγματευτείς και να επιλέξεις αυτό που καλύπτει καλύτερα τις ανάγκες σου και την τσέπη σου... Και εγώ πχ, όπως και εσύ, επέλεξα τη Cyta στην Αθήνα που είμαι γιατί ήταν πιο οικονομική από την Cosmote και πάει λέγοντας... Βέβαια εκτός αυτών υπάρχουν και άλλες παράμετροι που μπαίνουν στα υπόψιν, όπως πχ η υποστήριξη πελατών, η εξυπηρέτηση κλπ... Και στον συγκεκριμένο τομέα πχ από τη Wind στην οποία έχουν τα κινητά τους και το σταθερό τους οι γονείς μου, δεν έχω και τις καλύτερες εμπειρίες από κανένα κανάλι επικοινωνίας... Από την Vodafone από την άλλη στην οποία έχω το καρτοκινητό μου, έχω καλές εμπειρίες... Τη Cyta καλώς ή κακώς δεν την έχω χρειαστεί ακόμα, οπότε και δεν έχω άποψη... Απλά θέλω να σου πω ότι το καλή και κακή εταιρεία είναι εντελώς σχετικό και για μένα είναι θέμα το κάτα πόσον μια εταρεία καλύπτει τις ανάγκες του καθενός...

 

Απο την Cyta στο ιντερνετ και στη σταθερη επειδη την ξερω απο το 2010-2011 περιπου μια χαρα παροχος και μια χαρα.Για Wind στο σταθερο εχω κακη εμπειρια,στο κινητο μια χαρα ειναι.Αλλαξε για τα καλα πλεον φετος με το επιπεδο καλυψης στο 4G δικτυο της.

Vodafone στην κινητη μια χαρα.

Ελπιζω με την εξαγορα της να γινουν τα εξης:

1) να μην χαθουν θεσεις εργασιας

2) αν ενοποιηθουν τα δικτυα κορμου για την σταθερη,ελπιζω να λυθει η υπερφορτωση που εχει η Vodafone στην βορεια ελλαδα γιατι εχει αρκετα υψηλο ping.Το βλεπω στην κινητη.

3) Να λειτουργησει η cyta κινητη σαν mvno κατω απο την ομπερα της vodafone και να φερει προσβαση στο 4G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7

Καλησπέρα παιδιά.

Ήμουν συνδρομητής και λόγω προβλημάτων, βάρεσα πιστόλι 3-4 μήνες πρίλ λήξει στο συμβόλαιο κι έφυγα. Σήμερα μου ήρθε ένας λογαριασμός, άγνωστο το πότε είχε παραδοθεί στα ΕΛ.ΤΑ γιατί έλειπε ο φάκελος κι είναι -250,30. Τί γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση? Τα εισπράττω ή είναι κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Απο την Cyta στο ιντερνετ και στη σταθερη επειδη την ξερω απο το 2010-2011 περιπου μια χαρα παροχος και μια χαρα.Για Wind στο σταθερο εχω κακη εμπειρια,στο κινητο μια χαρα ειναι.Αλλαξε για τα καλα πλεον φετος με το επιπεδο καλυψης στο 4G δικτυο της.

Vodafone στην κινητη μια χαρα.

Ελπιζω με την εξαγορα της να γινουν τα εξης:

1) να μην χαθουν θεσεις εργασιας

2) αν ενοποιηθουν τα δικτυα κορμου για την σταθερη,ελπιζω να λυθει η υπερφορτωση που εχει η Vodafone στην βορεια ελλαδα γιατι εχει αρκετα υψηλο ping.Το βλεπω στην κινητη.

3) Να λειτουργησει η cyta κινητη σαν mvno κατω απο την ομπερα της vodafone και να φερει προσβαση στο 4G.

1)ΜΑΚΑΡΙ αν και..όλοι θυμόμαστε ότι απέλυσε όλους τους τηλεφωνητές της χολ..

2)Δύσκολο..Θα την απορροφίσει όπως και στην χολ...

3)το ίδιο με το 2..

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα παιδιά.

Ήμουν συνδρομητής και λόγω προβλημάτων, βάρεσα πιστόλι 3-4 μήνες πρίλ λήξει στο συμβόλαιο κι έφυγα. Σήμερα μου ήρθε ένας λογαριασμός, άγνωστο το πότε είχε παραδοθεί στα ΕΛ.ΤΑ γιατί έλειπε ο φάκελος κι είναι -250,30. Τί γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση? Τα εισπράττω ή είναι κάτι άλλο?

Αν λέει ΜΕΙΟΝ (-)τότε πρέπει να πας στη cyta να το πάρεις...αλλά από τι μπορεί να είναι αυτό το ποσό;Μήπως είχες πληρώσει το πρόστιμο, και μετά στο επέστρεψαν γιατί είδαν τα προβλήματά τους;

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1)ΜΑΚΑΡΙ αν και..όλοι θυμόμαστε ότι απέλυσε όλους τους τηλεφωνητές της χολ..

2)Δύσκολο..Θα την απορροφίσει όπως και στην χολ...

3)το ίδιο με το 2..

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν λέει ΜΕΙΟΝ (-)τότε πρέπει να πας στη cyta να το πάρεις...αλλά από τι μπορεί να είναι αυτό το ποσό;Μήπως είχες πληρώσει το πρόστιμο, και μετά στο επέστρεψαν γιατί είδαν τα προβλήματά τους;

 

Για εξήγησε μου λίγο τα 1 και 2

 

Γιατι όπως όλοι ξέρουμε με τη συγχώνευση δεν απέλυσε κανέναν τηλεφωνητή της HOL (ποιος άραγε εξυπηρετεί;)

Όσο για το δεύτερο απο που προκύπτει οτι το δίκτυο κορμού της HOL δεν εχει ενσωματωθεί; Το απέλυσαν και αυτο;

 

Ανακρίβειες στο φουλ.

Link to comment
Share on other sites

1)http://kourdistoportocali.com/news-desk/holapolisis-olon-ton-ergazomenon-sto-tilefoniko-kedro-ke-tu-tmimatos-technikis-ipostirixis/

2)Λέω ότι θα γίνει 1 εταιρεία.Το ΑΦΜ της χολ δεν υπάρχει πια..

 

ΑΚΡΙΒΕΣΤΑΤΟ λοιπόν.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

1)http://kourdistoportocali.com/news-desk/holapolisis-olon-ton-ergazomenon-sto-tilefoniko-kedro-ke-tu-tmimatos-technikis-ipostirixis/

2)Λέω ότι θα γίνει 1 εταιρεία.Το ΑΦΜ της χολ δεν υπάρχει πια..

 

ΑΚΡΙΒΕΣΤΑΤΟ λοιπόν.

Ειδικά για το 1 τις ημερομηνίες έκανες τον κόπο να τις δεις;

 

6 μήνες πριν την ανακοίνωση, 18 μήνες πριν την ολοκλήρωση της εξαγοράς

 

Όποτε η συγχώνευση που αναφέρεις ειναι 18 μήνες +

 

Ανακριβεστατο λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest Bernadi7
Πήγα σήμερα σ' υποκατάστημα της cyta και μ' ενημέρωσαν πως έχουν κάνει λάθος κι έχουν αποσταλεί αρκετοί τέτοιοι λογαριασμοί... Καλού-κακού θα στείλω και μια καταγγελία στην Ε.Ε.Τ.Τ. :!:
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ο κολοσός που λέγεται Vodafone για να κάνει τέτοια κίνηση προφανώς το έχει μελετήσει πολύ καλά.Τυχερή η Cyta που καταλήγει στα χέρια ενός γίγαντα....
Link to comment
Share on other sites

Και το αρθρο που εβαλες εχει ημερομηνια Δεκεμβριος του 2013

 

Συνεπως ξαναλεω ανακριβεστατο.

Ο καθένας καταλαβαίνει....

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δελτίο Τύπου:

Η ΑΡΧΗ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΥΠΡΟΥ (CYTA) ανακοινώνει ότι σήμερα Τρίτη 23 Ιανουαρίου 2018 υπεγράφη μεταξύ των μερών η σχετική συμφωνία πώλησης του συνόλου των μετοχών της CYTA HELLAS TELECOMMUNICATIONS S.A. στον προτιμώμενο προσφοροδότη (Preferred Bidder) VODAFONE - PANAFON HELLENIC TELECOMMUNICATIONS S.A., σε συνέχεια της πολυδιάστατης διαδικασίας του διεθνούς διαγωνισμού διερεύνησης επενδυτικού ενδιαφέροντος για τη CYTA HELLAS, η οποία ήταν σε εξέλιξη τους τελευταίους μήνες. Κυρίαρχο μέλημα του Διοικητικού Συμβουλίου της CYTA, σε στενή συνεργασία με έγκυρους συμβουλευτικούς οίκους διεθνούς εμβέλειας, ήταν η διασφάλιση της διαφάνειας, της ακεραιότητας, της αντικειμενικότητας και της αξιοπιστίας της διαδικασίας.

 

Το ποσό της συμφωνίας ανέρχεται σε €118,1 εκατομμύρια και η ολοκλήρωση της συναλλαγής τελεί υπό την αίρεση λήψης των απαιτούμενων εγκρίσεων από τις αρμόδιες αρχές στην Ελλάδα. Στο μεταβατικό στάδιο και μέχρι την ολοκλήρωση της συμφωνίας και τη λειτουργική της εφαρμογή, λαμβάνονται οι απαραίτητες πρόνοιες με γνώμονα τη διατήρηση της ομαλής λειτουργίας της CYTA HELLAS και τη συνέχιση παροχής υψηλού επιπέδου υποστήριξης στους πελάτες της.

 

Η συμφωνία με μια από τις ισχυρότερες εταιρείες τηλεπικοινωνιών της ελληνικής και διεθνούς αγοράς, με μεγάλο κύρος και αναγνωρισμένη αξιοπιστία, δίνει επιχειρηματική συνέχεια στα όσα έχει δημιουργήσει η CYTA HELLAS στην Ελλάδα και αξιοποιεί τις υφιστάμενες υποδομές της εταιρείας, παρέχοντας ταυτόχρονα νέες δυνατότητες για ποιοτικές και τεχνολογικά προηγμένες υπηρεσίες προς όφελος των πελατών της.

 

Στo πλαίσιo του αξιοκρατικού και δυναμικά αναπτυσσόμενου περιβάλλοντος ενός σημαντικού διεθνούς τηλεπικοινωνιακού ομίλου, οι εργαζόμενοι της CYTA HELLAS, έχουν τη δυνατότητα να αναδείξουν την τεχνογνωσία, την εμπειρία και τις δεξιότητές τους, μπροστά στις νέες προοπτικές που ανοίγονται για την επαγγελματική τους ανέλιξη. Η ΑΡΧΗ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΥΠΡΟΥ (CYTA) ευχαριστεί θερμά τη διοίκηση, τα στελέχη και το σύνολο των εργαζομένων της CYTA HELLAS για τον επαγγελματισμό και την αφοσίωσή τους στην ανάπτυξη της εταιρείας όλα αυτά τα δύσκολα χρόνια. Η συμβολή τους στην επιτυχημένη ολοκλήρωση της διαδικασίας θα είναι ουσιαστική στο επόμενο διάστημα.

 

Ως στρατηγική κατεύθυνση, η ΑΡΧΗ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΥΠΡΟΥ (CYTA) επικεντρώνεται απρόσκοπτα στην τεχνολογική ανάπτυξη και πρωτοπορία των κυπριακών τηλεπικοινωνιακών υποδομών, παρέχοντας ολοκληρωμένες, αξιόπιστες και καινοτόμες υπηρεσίες στους πελάτες της. Παράλληλα, ο Οργανισμός στοχεύει σε διεθνείς στρατηγικές συνεργασίες, με προσήλωση στη μεγιστοποίηση της αξίας του. Στο πλαίσιο του καταλυτικού ρόλου της CYTA για να καταστεί η Κύπρος ισχυρός διεθνής τηλεπικοινωνιακός κόμβος, έχει ληφθεί πρόνοια στη συμφωνία ώστε η μητρική CYTA και οι θυγατρικές της να έχουν τη δυνατότητα ενδεχόμενης πρόσβασης σε υποδομές της CYTA HELLAS, αν τυχόν αξιοποίησή τους κριθεί χρήσιμη μεσοπρόθεσμα.

 

Η ΑΡΧΗ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΚΥΠΡΟΥ (CYTA) εκφράζει τις ευχαριστίες της προς τους ιδιαίτερα αξιόλογους προσφοροδότες που επέδειξαν επενδυτικό ενδιαφέρον για τη CYTA HELLAS. Ευχαριστεί επίσης όλους τους συμβουλευτικούς οίκους που συνέβαλαν στην ομαλή ολοκλήρωση του διαγωνισμού, με αποτελεσματικότητα και υποδειγματικό επαγγελματισμό. Ως χρηματοοικονομικός σύμβουλος για τη συναλλαγή ενήργησε η PricewaterhouseCoopers Business Solutions S.A. (Ελλάδα) και ως νομικοί σύμβουλοι για τη συναλλαγή ενήργησαν οι Μπερνίτσας Δικηγορική Εταιρεία (Ελλάδα) και Γεωργιάδης & Πελίδης LLC (Κύπρος).

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Στο άψε-σβήσε η πώληση, λοιπόν. Μπορείς να δώσεις link ;

 

 

Καλησπέρα παιδιά.

Ήμουν συνδρομητής και λόγω προβλημάτων, βάρεσα πιστόλι 3-4 μήνες πρίλ λήξει στο συμβόλαιο κι έφυγα. Σήμερα μου ήρθε ένας λογαριασμός, άγνωστο το πότε είχε παραδοθεί στα ΕΛ.ΤΑ γιατί έλειπε ο φάκελος κι είναι -250,30. Τί γίνεται σ' αυτήν την περίπτωση? Τα εισπράττω ή είναι κάτι άλλο?

 

Πήγα σήμερα σ' υποκατάστημα της cyta και μ' ενημέρωσαν πως έχουν κάνει λάθος κι έχουν αποσταλεί αρκετοί τέτοιοι λογαριασμοί... Καλού-κακού θα στείλω και μια καταγγελία στην Ε.Ε.Τ.Τ. :!:

 

Να περιμένεις τον εκκαθαριστικό (δλδ τελικό: Το πληρώνεις και τέρμα η "σχέση" σου).:)

Link to comment
Share on other sites

Στο άψε-σβήσε η πώληση, λοιπόν. Μπορείς να δώσεις link ;

 

https://cyta.com.cy/pr-2018-jan?archid=6

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο άψε-σβήσε η πώληση, λοιπόν. Μπορείς να δώσεις link ;

 

 

 

 

 

 

Να περιμένεις τον εκκαθαριστικό (δλδ τελικό: Το πληρώνεις και τέρμα η "σχέση" σου).:)

ΕΔΩ https://cyta.com.cy/pr-2018-jan?archid=6

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...