Jump to content

[Note 8] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις παρήγγειλα Dome από Amazon.. Το καλό που σας θέλω να μη πάει χαμένο το 50άρι!
Για να μη πάει χαμένο φρόντισε το μέρος που θα το περασεις να είναι τελείως μα τελείως αλφαδιασμένο.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις παρήγγειλα Dome από Amazon.. Το καλό που σας θέλω να μη πάει χαμένο το 50άρι!
Την έχω αγοράσει και εγώ εδώ και 20 μέρες και άλλα ακόμα δεν την έχω περάσει!

Φοράω άλλο tempered glass γι αυτό δε βιάζομαι. Με βλέπω να την περνάω αυτό το ΣουΚου.

Link to comment
Share on other sites

Για να μη πάει χαμένο φρόντισε το μέρος που θα το περασεις να είναι τελείως μα τελείως αλφαδιασμένο.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω το αλφάδι έτοιμο και περιμένει!

 

Στάλθηκε από το Note 8 χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Jamesc
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα από τα mediamarkt τη zagg και μπορώ να πώ ότι δεν έχω κανένα παράπονο.

Τοποθέτηση από τους ίδιους μπροστά μου, άψογη, πολύ καλή διαύγεια, κανένα πρόβλημα με θήκες και μόνο 18 ευρώ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε συμβατό τζαμάκι για την συγκεκριμένη θήκη?

 

Spigen® GLAS.tR™ CURVED 587GL22399 Samsung Galaxy Note 8 Full Cover Premium Tempered Glass Screen Protector

 

δεν το εχω, αλλα λενε οτι ειναι συμβατό με Spigen® Armor, αν το εχει παρει κάποιος ας σχολιάσει σχετικα

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Ηθελα την βοηθεια σας σε κατι.Δεν θελω να χρησιμοποιω θηκη και θελω να βαλω tempered glass κυριως στην πισω πλευρα για προστασια απο γρανζουνιες.Η βοηθεια σας θα εκτιμηθει σε καποιον συγκεκριμενο τυπο για προστασια εφαμιλη με θηκη. Edited by athanasiosm
Link to comment
Share on other sites

Spigen® GLAS.tR™ CURVED 587GL22399 Samsung Galaxy Note 8 Full Cover Premium Tempered Glass Screen Protector

 

δεν το εχω, αλλα λενε οτι ειναι συμβατό με Spigen® Armor, αν το εχει παρει κάποιος ας σχολιάσει σχετικα

 

 

Tο έχω εγώ το Spigen και το Dome. Eχω 2 Spigen θήκες full cover 1 slim Spigen και μια Slim Nillkin μια χαρά το Spigen τσαμάκη. Ούτε πετιέται έξω ούτε πρόβλημα με την οθόνη βγάζει. Αν σου πω πως είναι ίδιο με το WhiteStone Dome που κάνει και 50-60 euro θα με πιστέψεις? δεν είναι 100% curved ούτε το WhiteStone Dome όμως είναι. Δεν καλύβι στο πλάι την οθόνη ας λεει full Curved. Eίναι λίγο πιο παχύ από το WhiteStone Dome και αυτο ειναι ολοφάνερο. Tο Spigen καλύβι και όλα στο πάνω μέρος εκτος από την κάμερα ενώ το WhiteStone Dome όχι. Πάντως με κόλα δεν κόλα. Αλλα δεν ξεκολλά για να χρειαζόταν. Πιο είναι πιο ανθεκτικό δεν ξέρω. Ωρες ώρες εχω την εντύπωση πως είχα αγοράσει τσάμπα το dome και πως δεν άξιζε και τόσο 60 euro. Πιο πολύ γιατί φοβόμουν μην πετάξω τσάμπα λεφτά και δεν μου κάνει κανένα tempered glass τεσπα.

 

 

https://spaceboy.io/store/spigen-glas-tr-curved-587gl22399-samsung-galaxy-note-8-full-cover-premium-tempered-glass-screen-protector/

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η zagg που βαζουν στα media markt ειναι μεμβρανη ή τζαμακι?

Τempered glass τσαμάκη. Πάντως πολύ χρηστες το θεωρούν καλο. Αλλα είναι και αλλη που το θεωρούν κακό γιατί βγάζει λένε πρόβλημα με την αφή και δώσαν τσάμπα λεφτά. H γνώμες διίστανται. Dome και Spigen εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η zagg που βαζουν στα media markt ειναι μεμβρανη ή τζαμακι?

Είναι μεμβράνη με εγγύηση 3 μηνών νομίζω. Την φόραγε το δικό μου από το παιδί που το πήρα.

Την κράτησα μια βδομάδα και πήγα κι έβαλα την νανοτεχνολογία για της γρατσουνιές από mm πάλι,την οποία είχα περάσει και στο S8+.

Η μεμβράνη χάνει σε αίσθηση και υπάρχει αλλοίωση χρωμάτων για μένα....

Link to comment
Share on other sites

Βάση μηχανής για το Note 8 έχει χρησιμοποιήσει κανείς???

Είχα πριν για το note 4 και τώρα δεν χωράει.

Nokia 5800-->Sony xperia st15-->Lenovo p780-->Lenovo K910-->Samsung Note4 Duos-->Samsung Note 8 Duos
Link to comment
Share on other sites

Είναι μεμβράνη με εγγύηση 3 μηνών νομίζω. Την φόραγε το δικό μου από το παιδί που το πήρα.

Την κράτησα μια βδομάδα και πήγα κι έβαλα την νανοτεχνολογία για της γρατσουνιές από mm πάλι,την οποία είχα περάσει και στο S8+.

Η μεμβράνη χάνει σε αίσθηση και υπάρχει αλλοίωση χρωμάτων για μένα....

 

H μεμβρανες κατ εμέ είναι άχρηστες αλλοιώνουν τα πάντα. Kαλύτερα σκέτο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι μεμβράνη με εγγύηση 3 μηνών νομίζω. Την φόραγε το δικό μου από το παιδί που το πήρα.

Την κράτησα μια βδομάδα και πήγα κι έβαλα την νανοτεχνολογία για της γρατσουνιές από mm πάλι,την οποία είχα περάσει και στο S8+.

Η μεμβράνη χάνει σε αίσθηση και υπάρχει αλλοίωση χρωμάτων για μένα....

 

Απο ποιο mm περασες νανοτεχνολογια πες για στειλω μια φιλη.Σου καναν και τοποθετηση ;

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιο mm περασες νανοτεχνολογια πες για στειλω μια φιλη.Σου καναν και τοποθετηση ;
Εννοείται το παίρνανε μόνο εκείνοι και σου δίνουν και γραπτή εγγύηση (βέβαια αυτό είναι άλλη ιστορία).

Νομίζω σε όλα το κάνουν, πάντως εγώ και τις 2 φορές πήγα στου Αμαρουσίου,στο παράδεισο Κηφισίας.

 

Sent from my Samsung Note 8

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται το παίρνανε μόνο εκείνοι και σου δίνουν και γραπτή εγγύηση (βέβαια αυτό είναι άλλη ιστορία).

Νομίζω σε όλα το κάνουν, πάντως εγώ και τις 2 φορές πήγα στου Αμαρουσίου,στο παράδεισο Κηφισίας.

 

Sent from my Samsung Note 8

 

Οκ thanks! Γιατι Δισκολευομαι στο συγκεκριμενο να της το περασω με τηλεκαρτα θελει ρολο .Αλλωστε τζαμια δεν βαζω στις οθονες ποτε.

Link to comment
Share on other sites

Οκ thanks! Γιατι Δισκολευομαι στο συγκεκριμενο να της το περασω με τηλεκαρτα θελει ρολο .Αλλωστε τζαμια δεν βαζω στις οθονες ποτε.

Εγώ πάντως που έβαλα στα ΜΜ , είμαι ευχαριστημένος.

Καταλαβαίνω τα παράπονα, αλλά κατά 95% δεν έχω θέμα.

Και μόνο 18 ευρώ και τοποθέτηση από τους ίδιους (δεν έχει ότι δεν μου έκατσε καλά και πέταμα) και μια εγγύηση ας πούμε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Φρέσκος κάτοχος note 8 και εγώ. Σκέφτομαι μήπως πάρω κανένα vr για να δοκιμάσω την εμπειρία να παίξω vr παιχνιδάκια... Έχετε δοκιμάσει κάποιο και αν ναι, ποιο; αξίζει λέτε η εν λόγω αγορά;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Φρέσκος κάτοχος note 8 και εγώ. Σκέφτομαι μήπως πάρω κανένα vr για να δοκιμάσω την εμπειρία να παίξω vr παιχνιδάκια... Έχετε δοκιμάσει κάποιο και αν ναι, ποιο; αξίζει λέτε η εν λόγω αγορά;

 

Eδώ είναι για θήκες. Ρωτα εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=456287

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα την θήκη spigen tough armor και παρήγγειλα το dome. Ελπίζω να μην έχει θέμα με την θήκη και να πάνε όλα καλά με την τοποθέτηση γιατί κάνει 55 ευρουλάκια.

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα την θήκη spigen tough armor και παρήγγειλα το dome. Ελπίζω να μην έχει θέμα με την θήκη και να πάνε όλα καλά με την τοποθέτηση γιατί κάνει 55 ευρουλάκια.

 

Περιμένω εντυπώσεις φίλε μου. Έχω την led cover τώρα, αλλά θα με έψηνε να βάλω μια απλή θήκη σε συνδυασμό με το dome

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω εντυπώσεις φίλε μου. Έχω την led cover τώρα, αλλά θα με έψηνε να βάλω μια απλή θήκη σε συνδυασμό με το dome

Στο xda διάβασα ότι ίσως έχει θεματάκι το dome με την tough armor. Βέβαια στο site της whitestone την έχει ως compatible θήκη. Θα το ρισκάρω παρόλο που είναι πανάκριβο γιατί είναι **** τα screen protectors. :X

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω εντυπώσεις φίλε μου. Έχω την led cover τώρα, αλλά θα με έψηνε να βάλω μια απλή θήκη σε συνδυασμό με το dome

 

Καλή η led αλλα οταν πέφτει το κινητό ανοίγει σα διάολος. Οπότε παρήγγειλα και dome και περιμένω μέχρι να ρθει να τη βάλω.. :rolleyes:

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάει το dome σύννεφο!! :lol:

Κωνσταντίνος

--------------------------------------

Samsung Galaxy S23 256GB - Samsung Galaxy Note 8 Dual Sim 64 GB - Microsoft Lumia 640 Dual Sim

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάει το dome σύννεφο!! :lol:
Αφού παραλίγο να πάθω εγκεφαλικό που μου έπεσε κάτω και έσπασε το γυαλί που είχα, πλέον καμία έκπτωση. Μη σου πω και 2 dome θα βάλω το ένα πάνω στο άλλο!

 

Στάλθηκε από το Note 8 χρησιμοποιώντας Tapatalk

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...