Jump to content

HTC U Ultra


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

htc-u-ultra-official-02.jpg

htc-u-ultra-official-03.jpg

- Qualcomm™ Snapdragon™ 821, 64 bit quad-core, up to 2.15 Ghz

 

- 64 GB, 4 GB RAM, microSD

 

- 5.7 inch super LCD Display, 2560 x 1440, 513ppi

 

- 12MP (HTC UltraPixel™ 2 with 1.55μm pixel) Rear Camera

 

- 16MP, with HTC UltraPixel™ mode Front Camera

 

- Dual Nano SIM

 

- Wi-Fi®: 802.11 a/b/g/n/ac (2.4 & 5 GHz)

 

- HTC Usonic

 

- 3000 mAh:(

 

- Android™ 7.0 with HTC Sense™

 

-LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 17(700), 20(800), 28(700), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 316
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πόσο είναι το τζάμπα δηλαδή;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε να με ενδιαφέρει και εμένα η συσκευή. Την είχε κάποιος να μας δώσει πληροφορίες; Ταχυδρομε τέτοια τιμή δεν είδα όλες είναι κοντά στα 380. Το θέμα είναι αυτές που βρίσκουμε είναι unbranded ευρωπαϊκές ή τι σόι τέλος πάντων είναι; Το A9 πάει μια χαρά που έχω αλλά σε τέτοια τιμή το ultra είναι πειρασμός συν ότι θα πάρει oreo. Τώρα το μέγεθος έρχεται δεύτερο
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν μπορώ να τους εμπιστευτώ αυτούς. Γνωρίζω ότι τα amazon έχουν συσκευές κατευθείαν από την Htc unlocked και με ενδιαφέρει (είχα πάρει και το Μ8 παλιότερα), ενώ τα καταστήματα εδώ αγνοώ τι φέρνουν.
Link to comment
Share on other sites

Στα 300 είναι λουκουμάκι αν και υπάρχει η αντιπρόταση του V20 στα ίδια λεφτά και το ίδιο μαγαζί με δυο τρία πράγματα παραπάνω σημαντικά (radio, IRDA, quad-DAC, αποσπώμενη μπαταρία)

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως lg χωρίς ουσίαστικη εγγύηση δεν θα αγόραζα εύκολα.

Επισεις ένα σημαντικό για εμένα είναι η εμπειρία χρήσης ωπου νομίζω η lg δεν μπορεί να φτάσει την htc.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε ένα sub forum μόνο σου προς το παρών. Πάντως 300 λιρες είδα το έχει. Για δώσε λεπτομέρειες πχ είναι καθαρό htc ή branded, μέγεθος κράτημα κλπ
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε ένα sub forum μόνο σου προς το παρών. Πάντως 300 λιρες είδα το έχει. Για δώσε λεπτομέρειες πχ είναι καθαρό htc ή branded, μέγεθος κράτημα κλπ

 

HTC branded υπάρχει? δε μιλάω για Αμερική με locked σε πάροχο

 

----- προσθήκη μηνύματος 64 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μου ηρθε !

ειχε μαζι και θηκη μεσα στο κουτακι ! :)

δώσε παραπάνω info πρέπει να ναι τούμπανο πάντως

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχεις και ένα δίκιο. Άντε Αμερική ίσως είναι branded κάποια μοντέλα, αλλά Ευρώπη όλα αυτά που κυκλοφορούν είναι από την HTC απ' ευθείας; Κι αυτό μου κάνει εντύπωση τι να πω θα μάθουμε
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας παιδια .ειναι τριτη μερα που εχω το ultra και μπορω να πω οτι το περιμενα χειροτερο.

για αρχη δεν ειναι branded .

λοιπον ανοιξα την συσκευη και δεν ειχε ελληνικα, βαζω sim και ολα κομπλε.

μετα απο λιγο εκανα ενα ρεσταρτ και δεν ειχε παλι ελληνικα ! το εκανα μια επαναφορα και ολα μια χαρα , δεν ξερω τι σκαλωμα εφαγε η μπορει να εσβησα κατι εγω? ισως.

κατα την γνωμη μου ειναι ενα htc 10 με μεγαλυτερη οθονη + την δευτερη .

ειναι σφαιρατο κλασσικα , την μπαταρια την περιμενα χειροτερη , νομιζω πως ειναι ακριβως ιδια με του g6 που ειχα πριν λιγο καιρο ( με την aod ανοιχτη)

εκανε 3-4 update με το που το ανοιξα , ειναι στο android 7 και στην εκδοση 1,64,401,3 με πατς ιουλιου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδιά καλημέρα και καλό μήνα

Το έχει πάρει κάποιος το εν λόγο κινητό να μας πει αν αξίζει η αγορά του;

 

Στάλθηκε από το TA-1033 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στα 300κατι που είχε βγει πριν λίγο καιρό άξιζε με 1000!

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα χθες στα 362€. Το κινητό τα σπάει. Αναρωτιέμαι γιατί δεν είναι καθόλου δημοφιλές.
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα χθες στα 362€. Το κινητό τα σπάει. Αναρωτιέμαι γιατί δεν είναι καθόλου δημοφιλές.

 

Δεν περπάτησε

Η Htc χάθηκε από την αγορά τα τελευταία χρόνια.

Δεν την εμπιστεύεται ο απλός κόσμος ένας πχ που δεν γνωρίζει από κινητά ούτε παρακολουθεί την τεχνολογία

Όλοι Samsung και xiaomi ψάχνουν πλέον

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Από μπαταρία πως τα πάει..την ημέρα την βγάζει;

 

Στάλθηκε από το TA-1033 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Η μέρα βγαίνει σχετικά άνετα θα έλεγα. Εξαρτάται βέβαια και από το πόσο βαριά χρήση κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, τελικα μετα απο αρκετο ψαξιμο κατεληξα στην αγορα του utc u ultra. Τό πηρα 342 απο σκρουτζόμαγαζο. Το κινητο ολα κομπλε, δεν εχει να ζηλεψει τιποτα απο ακριβότερο κινητά. Μόνο που είναι κάπως ογκώδεις. Αλλά αυτά συνηθίζεται. Το μόνο που δεν έχει ελληνικά σαν γλώσσα συστήματος. Βέβαια από το κατάστημα μου το είχαν πει αλλά το πήρα γιατί το είχαν άμεσα διαθέσιμο. Γνωρίζετε πως μπορώ να περάσω τα ελληνικά δεν τα έχει διαθέσιμα? Σαν γλώσσα γραφής σε μηνύματα κτλ τα έχει. Γενικά πολύ ευχαριστημένος πάντως.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...