Jump to content

Xiaomi Mi A1


Street
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Hara το htc και το moto δες λίγο πότε πήραν (πριν λιγες μέρες μήπως; ) και μη μένεις μόνο στην gm

 

Υ.γ.δεν τη υποστηρίζω αλλά μη τρελαθούμε με το ότι οι άλλοι την έδωσαν από την πρώτη μέρα όπως λες

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια Πολλα σε όλους. Ακολουθησα αυτο τον οδηγο για να βαλω beta Oreo χωρις να χασω δεδομενα

https://forum.xda-developers.com/mi-a1/development/tool-updateengine-ui-flash-android-o-t3721588

Αφου ολα πηγαν καλα, εβγαλε update 1084.9 MB. !!!! :D

Μαλλον κρατησε η Xiaomi την υποσχεση της

Καλη Πρωτοχρονια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Χρονια Πολλα σε όλους. Ακολουθησα αυτο τον οδηγο για να βαλω beta Oreo χωρις να χασω δεδομενα

https://forum.xda-developers.com/mi-a1/development/tool-updateengine-ui-flash-android-o-t3721588

Αφου ολα πηγαν καλα, εβγαλε update 1084.9 MB. !!!! :D

Μαλλον κρατησε η Xiaomi την υποσχεση της

Καλη Πρωτοχρονια!!!

Ο οδηγός που βάζεις αφορά τη BETA έκδοση και θέλει και ξεκλείδωμα bootloader συν root που σημαίνει ότι είναι ότι το χειρότερο για την πλειοψηφία των χρηστών που δεν έχουν ιδέα από αυτές τις διαδικασίες. Όταν κυκλοφορήσει τη STABLE μέσω OTA σε όλους όπως και τα kernel sources όπως έχει ΥΠΟΧΡΈΩΣΗ τότε θα έχει κρατήσει την οποια "υπόσχεση". Μέχρι στιγμής το μόνο που τη ξεχωρίζει από τη Motorola πχ που χρησιμοποιεί και αυτή "stock" είναι τα μηνιαία security patches.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

220 στο σκρουτζ, 170 απο Κινα.

Εγω το πηρα απο mi store στα 180.

 

Φίλε μου από που το πήρες από Κίνα 170Ε?

Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγός που βάζεις αφορά τη BETA έκδοση και θέλει και ξεκλείδωμα bootloader συν root που σημαίνει ότι είναι ότι το χειρότερο για την πλειοψηφία των χρηστών που δεν έχουν ιδέα από αυτές τις διαδικασίες. Όταν κυκλοφορήσει τη STABLE μέσω OTA σε όλους όπως και τα kernel sources όπως έχει ΥΠΟΧΡΈΩΣΗ τότε θα έχει κρατήσει την οποια "υπόσχεση". Μέχρι στιγμής το μόνο που τη ξεχωρίζει από τη Motorola πχ που χρησιμοποιεί και αυτή "stock" είναι τα μηνιαία security patches.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Μαλλον εχεις δικιο.Παρασυρθηκα και ξεχασα οτι αλλο το ενα κι αλλο το αλλο.....!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, και Χρόνια Καλά, κάτοχος και εγω απο σημερα του Mi A1, (μετα απο χρονια αποχης σε Windows Phone), εχω μια ερώτηση πώς συγχρονιζουμε τις επαφες με το FB?
Link to comment
Share on other sites

 

Ναι. Όλα ωραία και καλά. 170€. Αξίζει όμως την αναμονή να έρθει από εκεί; Και να έχεις το άγχος του τελωνείου. Να μπαίνεις κάθε μέρα και να κοιτάς το tracking number για το που βρίσκεται το δέμα. Έριξα μια ματιά στον οδηγό περί αποστολών και γίνεται χαμός. 30 μέρες ο ένας. 40 ο άλλος. Και όλα αυτά για να πάρεις ένα κινητό απ' έξω χωρίς εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω προβλημα με το κατεβασμα μεγαλων αρχειων πχ games απο το play store, αν βαλω την εφαρμογη στο παρασκηνιο να κατεβαζει μολις επιτρεψω μου βγαζει fail και οτι εχω bad connection το εχω παθει με 3-4 παιχνιδια που ειναι πανω απο 300ΜΒ.

 

Εχει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Όλα ωραία και καλά. 170€. Αξίζει όμως την αναμονή να έρθει από εκεί; Και να έχεις το άγχος του τελωνείου. Να μπαίνεις κάθε μέρα και να κοιτάς το tracking number για το που βρίσκεται το δέμα. Έριξα μια ματιά στον οδηγό περί αποστολών και γίνεται χαμός. 30 μέρες ο ένας. 40 ο άλλος. Και όλα αυτά για να πάρεις ένα κινητό απ' έξω χωρίς εγγύηση.

 

αν δεν μπορείς όλα αυτά ε δε το παίρνεις , δικό σου θέμα είναι

βασικά αν το 30 μέρες το θεωρείς χαμό (εκτός αν εννοείς 30 μερες εντός ελλάδας) τότε μάλλον δεν έχεις κάνει αγορές από έξω :)

για την εγγύηση , δεν γίνεται να πούμε πολλά , άλλος την χρειάζεται γιατί έχει καεί, άλλος την χρησιμοποιεί και την πατάει (Γιατί ελλάδα είσαι) άλλος δεν την έχει χρησιμοποιήσει ποτέ και έχει κερδίσει χρήματα 2-3 συσκευών :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Όλα ωραία και καλά. 170€. Αξίζει όμως την αναμονή να έρθει από εκεί;

 

Για μενα οχι, εγω ανετα το εσκαγα το 50-60ρι παραπανω για να το παρω απο τηνΕλλαδα, και μονο η εγγυηση αλλα και ο μηνας που γλυτωνεις τα αξιζουν

 

Εδω που ειμαι το εχει 180€ το μι στορ :X

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αν δεν μπορείς όλα αυτά ε δε το παίρνεις , δικό σου θέμα είναι

βασικά αν το 30 μέρες το θεωρείς χαμό (εκτός αν εννοείς 30 μερες εντός ελλάδας) τότε μάλλον δεν έχεις κάνει αγορές από έξω :)

για την εγγύηση , δεν γίνεται να πούμε πολλά , άλλος την χρειάζεται γιατί έχει καεί, άλλος την χρησιμοποιεί και την πατάει (Γιατί ελλάδα είσαι) άλλος δεν την έχει χρησιμοποιήσει ποτέ και έχει κερδίσει χρήματα 2-3 συσκευών :)

 

Δεν αξιζει, με την καμια και με τιποτα.

 

Για να γλυτωσεις 50-60€:

 

1) Ρισκαρεις τελωνειο (που τελικα θα πληρωσεις πιο πολλα)

2) Περιμενεις απο 3 βδομαδες μεχρι ...οσο παει

3) Εγγυηση μονο 1 χρονο και με 2 μηνες (το λιγοτερο) πηγαινε ελα.

 

Αυτα τα 3 ειναι τα κύρια, τωρα περιπτωσεις που να εχεις πληρωσει και να μην το εχουν διαθεσιμο (τρεχα γυρευε μεχρι να γινει refund) ή να μην ερθει ποτε το δεμα ή να ερθει ανοιγμενο και με Κινεζικο φορτιστη κλπ

 

To να "εχεις κερδισει χρηματα 2-3 συσκευων" ειναι πρωτον υπερβολαρα και δευτερον μυθος, αλλα ειναι πολυ offtopic

Link to comment
Share on other sites

Δε γλιτώνεις μόνο €50 γιατί με σύντομη αναζήτηση βλέπω ότι εδώ κοστιζει €300 και από Κίνα το παίρνεις με €150 άντε €170, οπότε καταλαβαίνεις ότι αξίζει η αναμονή...
Link to comment
Share on other sites

Για μενα οχι, εγω ανετα το εσκαγα το 50-60ρι παραπανω για να το παρω απο τηνΕλλαδα, και μονο η εγγυηση αλλα και ο μηνας που γλυτωνεις τα αξιζουν

 

Εδω που ειμαι το εχει 180€ το μι στορ :X

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν αξιζει, με την καμια και με τιποτα.

 

Για να γλυτωσεις 50-60€:

 

1) Ρισκαρεις τελωνειο (που τελικα θα πληρωσεις πιο πολλα)

2) Περιμενεις απο 3 βδομαδες μεχρι ...οσο παει

3) Εγγυηση μονο 1 χρονο και με 2 μηνες (το λιγοτερο) πηγαινε ελα.

 

Αυτα τα 3 ειναι τα κύρια, τωρα περιπτωσεις που να εχεις πληρωσει και να μην το εχουν διαθεσιμο (τρεχα γυρευε μεχρι να γινει refund) ή να μην ερθει ποτε το δεμα ή να ερθει ανοιγμενο και με Κινεζικο φορτιστη κλπ

 

To να "εχεις κερδισει χρηματα 2-3 συσκευων" ειναι πρωτον υπερβολαρα και δευτερον μυθος, αλλα ειναι πολυ offtopic

 

εκτός από το 1

μύθος ; να γελάσω θες τώρα ; όταν αγοράζω (ξαναλέω εκτός την 1η περίπτωση που παίζει πολύ τελευταία) συσκευή στα 150 , εδώ κάνει στην καλύτερη 200 (που λίγα λέω) , δεν έχει χρειαστεί ποτέ εγγύηση (service έχω χρειαστεί , πτου πτου , μόνο σε galaxy s που έφταιγα γιατί το έσπασα εγώ) , σου φαίνεται υπεβολή το 2-3 ; οκ 1-2 σου κάνει καλύτερο ;

 

το 50-60 ειναι σχετικό , αν η συσκευή κάνει 100 το 50-60 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ (όχι τόσο αλλά το 50-60 ξαναλέω είναι η καλή περίπτωση)

αν κάνει 300 εκεί προφανώς και το κοιτάς (ναι και εγώ θα τα έδινα)

 

παράδειγμα , καρά σύμφερε να το πάρεις από amazon ισπανίας στην αρχή που είχε 215 (ή κάτι τέτοιο) , τώρα κι εκεί το αυξήσανε

 

υ.γ. κινέζικο φορτιστή , εντάξει υπέθεσα ότι μιλάμε σοβαρά :)

υ.γ.2

δε θες κίνα κίνα ; πάρτο από αποθήκη , πάρτο με τριγωνική κλπ , υπάρχουν περιπτώσεις που πάλι κερδίζεις αρκετά

θες τα 2 χρόνια , πλήρωσε και πάρτο από εδώ , δεν έχουμε όλοι τους ίδιους "φόβους"

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

εκτός από το 1

μύθος ; να γελάσω θες τώρα ; όταν αγοράζω (ξαναλέω εκτός την 1η περίπτωση που παίζει πολύ τελευταία) συσκευή στα 150 , εδώ κάνει στην καλύτερη 200 (που λίγα λέω) , δεν έχει χρειαστεί ποτέ εγγύηση (service έχω χρειαστεί , πτου πτου , μόνο σε galaxy s που έφταιγα γιατί το έσπασα εγώ) , σου φαίνεται υπεβολή το 2-3 ; οκ 1-2 σου κάνει καλύτερο ;

Εγω εχω χρειαστει 3-4 φορες. Σου κανει;

Εσυ μην την πληρωνεις, εμενα ασε με να ξερω.

 

το 50-60 ειναι σχετικό , αν η συσκευή κάνει 100 το 50-60 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ (όχι τόσο αλλά το 50-60 ξαναλέω είναι η καλή περίπτωση)

αν κάνει 300 εκεί προφανώς και το κοιτάς (ναι και εγώ θα τα έδινα)

 

Δεν ειναι σχετικο. 170-180 εχει απο Κινα, 220-230 απο εδω. Αξιζει;

Οχι βεβαια.

 

υ.γ. κινέζικο φορτιστή , εντάξει υπέθεσα ότι μιλάμε σοβαρά :)

Ελα για πες εσυ που μιλας, γιατι εχω παρει 10 κινητα απο Κινα.

 

υ.γ.2

δε θες κίνα κίνα ; πάρτο από αποθήκη , πάρτο με τριγωνική κλπ , υπάρχουν περιπτώσεις που πάλι κερδίζεις αρκετά

θες τα 2 χρόνια , πλήρωσε και πάρτο από εδώ , δεν έχουμε όλοι τους ίδιους "φόβους"

 

Δεν αξιζει, καποτε αξιζε που ηταν αλλες ισοτιμιες.

 

Να πας να παρεις κανα ulephone κλπ αν θες που δεν υπαρχουν εδω, οκ, αλλα κατι Mi a1 δεν αξιζει με την καμια να τα φερεις απεξω, για ενα 60ρι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε γλιτώνεις μόνο €50 γιατί με σύντομη αναζήτηση βλέπω ότι εδώ κοστιζει €300 και από Κίνα το παίρνεις με €150 άντε €170, οπότε καταλαβαίνεις ότι αξίζει η αναμονή...

 

Με μια συντομη αναζητηση

 

https://www.skroutz.gr/s/13506728/Xiaomi-Mi-A1-4GB-32GB.html

 

(To ιδιο μοντελο 32gb που εχει 170 το gearbest)

 

Aρα τι "αναζητηση" εκανες;

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω χρειαστει 3-4 φορες. Σου κανει;

Εσυ μην την πληρωνεις, εμενα ασε με να ξερω.

Δεν ειναι σχετικο. 170-180 εχει απο Κινα, 220-230 απο εδω. Αξιζει;

Οχι βεβαια.

 

 

Ελα για πες εσυ που μιλας, γιατι εχω παρει 10 κινητα απο Κινα.

 

να δεχτώ ότι για την συγκεκριμένη συσκευή να μην αξίζει (γιατί είναι και "διάσημη") τώρα

αλλά παίζει ρόλο και η περίοδος (πόσος καιρός έχει περάσει που έχει κυκλοφορήσει)

(τα πρώτα μαγαζιά έχουν μεγάλο καπέλο πάντα)

 

οπότε αν αναφερόσουν συγκεκριμένα για το Mi a1 , οκ πάσο

αν τα έλεγες γενικά για αγορές (και όχι δεν μιλάω για ulephone) από έξω , όχι συγνώμη , μίλα για τον εαυτό σου αν αξίζει ή όχι , όχι γενικά

 

υ.γ. και 100 να έχεις πάρει αν μου βάζεις σαν επιχείρημα το "έχει κινέζικο φορτιστή" είναι σαν να μου λες "μη πάρεις την τάδε συσκευή γιατί δεν έχει μέσα ακουστικά ή καλώδιο των 2ε"

 

υ.γ. ισοτιμία ; για πριν 3-4 χρόνια μιλάς ; γιατί πάλι στο 1.20 πάει ,

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω έκανα ωραίο χαμό με τις ερωτήσεις που έθεσα. Απλά επειδή πριν 4 χρόνια είχα πάρει μια συσκευή με 1 γιγα ραμ και όταν ήρθε το κινητό (τότε 17 μέρες έκανε) διαπίστωσα ότι το κινητό μέσα στον αποθηκευτικό χώρο αναγνώριζε ότι είχε μνήμη 547!!! Ναι ναι ξέρω. Κουφό και όμως αληθινό. Τους έστελνα mail και με ψιλοαγνοουσαν. Φωτογραφίες. Τίποτα. Μόνο με την απειλή για claim ανταποκρίθηκαν και αυτό που συμφωνήσαμε ήταν να επιστρέψω την συσκευή μέσω ΕΛΤΑ σε μια διεύθυνση που μου είχαν δώσει και μόλις το έβλεπαν και αυτοί τότε θα μου επέστρεφαν τα χρήματα. Βάλε αυτά που πλήρωσα στα ΕΛΤΑ,την αγωνία που είχα αν θα φτάσει ποτέ εκεί και δεν με κοροϊδέψουν και αν δεν κάνω λάθος είχα 43 μέρες περιθώριο για claim(διορθωστε με επειδή δεν θυμάμαι). Και όλα αυτά να μην έχω κινητό για 2 και μήνες. Τα σχόλια δικά σας. (Σόρρυ για το σεντόνι).
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω έκανα ωραίο χαμό με τις ερωτήσεις που έθεσα. Απλά επειδή πριν 4 χρόνια είχα πάρει μια συσκευή με 1 γιγα ραμ και όταν ήρθε το κινητό (τότε 17 μέρες έκανε) διαπίστωσα ότι το κινητό μέσα στον αποθηκευτικό χώρο αναγνώριζε ότι είχε μνήμη 547!!! Ναι ναι ξέρω. Κουφό και όμως αληθινό. Τους έστελνα mail και με ψιλοαγνοουσαν. Φωτογραφίες. Τίποτα. Μόνο με την απειλή για claim ανταποκρίθηκαν και αυτό που συμφωνήσαμε ήταν να επιστρέψω την συσκευή μέσω ΕΛΤΑ σε μια διεύθυνση που μου είχαν δώσει και μόλις το έβλεπαν και αυτοί τότε θα μου επέστρεφαν τα χρήματα. Βάλε αυτά που πλήρωσα στα ΕΛΤΑ,την αγωνία που είχα αν θα φτάσει ποτέ εκεί και δεν με κοροϊδέψουν και αν δεν κάνω λάθος είχα 43 μέρες περιθώριο για claim(διορθωστε με επειδή δεν θυμάμαι). Και όλα αυτά να μην έχω κινητό για 2 και μήνες. Τα σχόλια δικά σας. (Σόρρυ για το σεντόνι).

 

Ο αποθηκευτικός χώρος με την RAM τι σχέση έχει ;

Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα

ή πήρες μούφα συσκευή (από που την πήρες προφανώς και παίζει ρόλο , αν βρήκες κανά τυχαίο στο ali είναι σαν να αγοράζεις κινητό από την λαική) ή απλά αυτό που κοιτούσες ήταν θέμα ρομ (το 1 gb μνήμη δε σημαίνει ότι θα σου δείχνει τόσο , κάποια είναι κρατημένα από το σύστημα , το περίεργο είναι βέβαια το 547 που λες , ένα 700+ θα ήταν και λογικό)

 

σε γενικές γραμμές , αν δεν ξέρεις , δεν αγοράζεις .-

Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω την κακία μου;

Για ποιά εγγύηση μιλάτε; Για αυτήν που το μεγαλύτερο ποσοστό είναι απογοητευμένοι και τους βγάζουν τα κινητά εκτός εγγύησης με 1000 διαφορετικές δικαιολογίες;

Επίσης κάποιος προτιμά να δώσει 50-60€ για εγγύηση εγώ προτιμώ να δώσω 50-60€ σε κάποιο σέρβις αν και όποτε χαλάσει, αν οχι τα έχω στην τσέπη μου.

 

Α μη ξεχάσω, το α1 απο τα Σκρουτζμαγαζα έρχονται με "κινέζικο" φορτιστή (και σου κοτσαρουν έναν ανταπτορα) σε αντίθεση με τον ευρωπαϊκό που δίνουν τα μεγάλα κινεζομαγαζα...

 

Φυσικά και όσοι γνωρίζουν πως να κάνουν αγορές απο Κίνα δεν έχουν φόβο για τελωνείο και άλλες λαμογιές και φυσικά αυτοί που δεν ξέρουν μπορούν να μας ρωτήσουν...

 

Για το μόνο άσχημο είναι η αναμονή που αναγκάζεσαι να περιμένεις μήνα αλλά δεν νομίζω να επείγει τόσο πολύ κάποιον να το έχει σε 2 μέρες (γνώμη μου)

 

Τελειώνοντας αν χρειαστεί να το στείλεις για σέρβις στην Ελλάδα επωμίζεται τα έξοδα αποστολής ο αγοραστής σε αντίθεση με τα κινεζομαγαζα που όταν το παραλάβουν σου κάνουν refun τα έξοδα αποστολής και φυσικά δεν υπάρχει άγχος να χαθεί γιατί το στέλνεις συστημένο και μπορείς να το παρακολουθείς απο το tracking number. Η αποστολή στη Κίνα δεν παίρνει πάνω απο 5 μέρες (μόνο εδώ έχουμε χάλια Σύστημα)...

Α μη ξεχάσω στη περίπτωση που δεν καταφέρεις να βγάλεις άκρη με τα κινεζομαγαζα έχεις τον "Νταρτανιαν" που ακούει στο όνομα PayPal και καθαρίζει για σένα το πολύ σε μια εβδομάδα σε αντίθεση με τον μαχητή όλων μας που ακούει στο όνομα "Συνήγορος του Πολίτη" και μάντεψε, μπορεί να μην καθαρίσεις και ποτέ και αν καθαρίσεις, αυτό θα έχει γίνει σε κανα εξάμηνο.

 

Αλλά προπάντων, οτι συμφέρει τον καθένα ε;

 

-Σεντόνι off-

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο οδηγός που βάζεις αφορά τη BETA έκδοση και θέλει και ξεκλείδωμα bootloader συν root που σημαίνει ότι είναι ότι το χειρότερο για την πλειοψηφία των χρηστών που δεν έχουν ιδέα από αυτές τις διαδικασίες. Όταν κυκλοφορήσει τη STABLE μέσω OTA σε όλους όπως και τα kernel sources όπως έχει ΥΠΟΧΡΈΩΣΗ τότε θα έχει κρατήσει την οποια "υπόσχεση". Μέχρι στιγμής το μόνο που τη ξεχωρίζει από τη Motorola πχ που χρησιμοποιεί και αυτή "stock" είναι τα μηνιαία security patches.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

καλημερα

αυτος ο οδηγος χωρις ξεκλειδωμα bootloader και χωρις root για οποιον θελει να βαλει την beta εκδοση oreo με το security patch του Ιανουαριου 2018. Προσοχη παντως γιατι....Bugs:

-Bluetooth drain a lot of battery

Link to comment
Share on other sites

Μνήμη ram εννοούσα και όχι αποθηκευτικό χώρο. Το μαγαζί ήταν το To2c δεν νομίζω να πιάνει λαϊκή αγορά. Και το paypal είναι στην ουσία μια τράπεζα ιντερνετ με δικιά του τιμή συναλαγματος με ότι αυτό συνεπάγεται. Και κάθε φορα που ανοίγεις μια υπόθεση για claim σε χρεώνει το ανάλογο. Το mi a1 το έχω πάρει από φθηνό σκρουτζομαγαζο και σε πληροφορώ ότι ο φορτιστής είναι κανονικά ευρωπαϊκός. Γενικά άλλη χάρη να έχεις δώσει 200 και να το έχεις σε 2μέρες και άλλη να τα έχεις δώσει και κάθε μέρα να μπαίνεις να κοιτάς στο tracking για το που είναι, ποτέ θα έρθει,αν θα έρθει για μια διαφορά τιμής ενός μεροκάματου.
Link to comment
Share on other sites

Είστε τελείως off topic παιδιά. Υπάρχει θέμα για αγορές από το εξωτερικό. Μπαίνω να διαβάσω κανένα νέο για το κινητό και εδώ και δύο σελίδες διαβάζω αν συμφέρουν οι αγορές εκτός Ελλάδος.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!Τελικα πιστευει κανεις πως θα προλαβουν να δωσουν το update;

Εν τω μεταξυ μετα την δευτερη ενημερωση Δεκεμβριου εχει παρατηρησει κανεις αν του αυξηθηκε η καταναλωση μπαταριας;

Edited by giannis80x
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!Τελικα πιστευει κανεις πως θα προλαβουν να δωσουν το update;

Εν τω μεταξυ μετα την δευτερη ενημερωση Δεκεμβριου εχει παρατηρησει κανεις αν του αυξηθηκε η καταναλωση μπαταριας;

Μου έχει αφήσει λίγο αυτή την εντύπωση να πω την αλήθεια, αλλά μπορεί να είναι και η ιδέα μου γιατί δεν ήταν ίδιες συνθήκες ακριβώς με τις προηγούμενες μέρες.

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειμαι σιγουρος.Δεν εχω battery drain αλλα η καταναλωση ειναι μεγαλυτερη.Με τις ιδιες συνθηκες χρησης μιλαω.Το παρατηρω τωρα μερες
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Xiaomi Mi A1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...