Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800


cicilianos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άκουσα από nokia shop ότι πιθανόν την άλλη εβδομάδα να το έχουν. Πάντος εγώ περιμένω να δω άν μπορείς να επιλέξεις στο ευρετήριο να εμφανίζονται πρώτα τα μικρά ονόματα ή πρώτα τα επώνυμα (όπως στη σειρά 60 και στα sonyericsson)

 

!!!???!!! Αυτό θα είναι το κριτήριό σου για την αγορά ενός κινητού αξίας 700 ευρώ...!!!???? :cry: :blink: :w00t: :worry: :X

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

!!!???!!! Αυτό θα είναι το κριτήριό σου για την αγορά ενός κινητού αξίας 700 ευρώ...!!!???? :cry: :blink: :w00t: :worry: :X

 

Όταν έχεις 240 ονόματα (τα περισσότερα επαγγελματικά) είναι αρκετά σημαντικό αυτό το θέμα. Σκέψου ότι όταν κάνεις αναζήτηση με μικρό όνομα πόσους 'Γιάννιδες' θα σου εμφανήσει! Και λόγω του ότι είναι κινητό αξίας 840€ (οχι 700) δεν πρέπει να έχει τέτοιες ελλήψεις.

Link to comment
Share on other sites

!!!???!!! Αυτό θα είναι το κριτήριό σου για την αγορά ενός κινητού αξίας 700 ευρώ...!!!???? :cry: :blink: :w00t: :worry: :X
Αν εννοείς ότι είναι πολύ ακριβό γι'αυτά που προσφέρει, τα έχουμε συζητήσει στις αρχικές σελίδες του topic. Από εκεί και πέρα, είναι πολύ βολικό να ψάχνει με το όνομα και με το επίθετο.
Link to comment
Share on other sites

Στο mail που μου έστειλε η nokia με τα νέα του Ιουνίου έχει μέσα το 8800, άρα είναι θέμα ημερών να κυκλοφορήσει :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς ότι είναι πολύ ακριβό γι'αυτά που προσφέρει, τα έχουμε συζητήσει στις αρχικές σελίδες του topic. Από εκεί και πέρα, είναι πολύ βολικό να ψάχνει με το όνομα και με το επίθετο.

 

Όχι δεν εννοώ αυτό. Έτσι κι αλλιώς το που θα διαθέσει κάποιος τα χρήματά του είναι δική του υπόθεση... Απλώς δεν θεωρώ ότι κάποιον που θα θέλει να διαθέσει

700+ ευρώ για να το αποκτήσει, θα πρέπει να τον ενδιαφέρει αυτό το στοιχείο.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

χμ,οποτε πραγματι απο την αλλη βδομαδα ισως και να το δουμε μοστρα σε κανενα nokia shop βεβαια καλο θα ειναι να τηλεφωναμε κιολας γιατι πιθανον λογω της τσουχτερης του λιγο τιμης να μην το εχουν ετοιμοπαραδοτο παρα μονο κατοπην παραγγελιας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν εννοώ αυτό. Έτσι κι αλλιώς το που θα διαθέσει κάποιος τα χρήματά του είναι δική του υπόθεση... Απλώς δεν θεωρώ ότι κάποιον που θα θέλει να διαθέσει

700+ ευρώ για να το αποκτήσει, θα πρέπει να τον ενδιαφέρει αυτό το στοιχείο.

Ε καλά, όντως δεν είναι κριτήριο, απλά είναι πολύ βολικό να ψάχνεί τόσο με το όνομα όσο και με το επίθετο.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό θα το έχουμε στα χέρια μας αύριο,το θέμα είναι πως η τιμή του είναι κατά κάτι ...ψιλά περισσότερο από ότι υπολογίζατε!!! :p 870 ευρώ τελική μαζί με το φπα του δηλαδή του 19%! :wacko:

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

870 ευρώ τελική μαζί με το φπα του δηλαδή του 19%! :wacko:

 

Η τιμη του παρα ειναι υψηλη :w00t:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό θα το έχουμε στα χέρια μας αύριο,το θέμα είναι πως η τιμή του είναι κατά κάτι ...ψιλά περισσότερο από ότι υπολογίζατε!!! :p 870 ευρώ τελική μαζί με το φπα του δηλαδή του 19%! :wacko:

 

Με τοσα ευρω παιρνεις laptop centrino η ενα σκαραβαιο μεταχειρισμενο. Ελεος ρε Νοκια.

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε κανενα νεο?επικοινωνησε κανεις με τον kinitoneidimona?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Review από το mobile-review.com :

Πολύ καλή κάμερα έχει,

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-8800.shtml

 

http://www.mobile-review.com/review/nokia-8800-live.shtml

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

850 ευρω τελικη το εχει το 9volto και θα παραλαβει 13/6....πανακριβο το κινητακι....τυφλα να εχει η vertu :p
Link to comment
Share on other sites

πολυ ακριβο,αλλα πανεμορφο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το 9volto παντως πρεπει να το εφερε γιατι το χει ανεβασει στο site

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ας περιμένουμε να δούμε πόσο θα το έχουν και τα Club Nokia.

 

Πολυ σωστα , τα nokia shops εχουν και τις χαμηλοτερες τιμες .

Το 8800 ( RM-13), αναμενεται με πρωτη software version την v 3.28 .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

To κινητό δεν έχει κυκλοφορήσει από Club Nokia, αλλά η τιμή του θα είναι €705+φ.π.α.
Link to comment
Share on other sites

To κινητό δεν έχει κυκλοφορήσει από Club Nokia, αλλά η τιμή του θα είναι €705+φ.π.α.

οντως δεν ιναι ακομα διαθεσιμο απο nokia shop,πηγα σημερα αλλα τιποτα οσο για την τιμη του αλλα τα 705 ευρω κι αλλα τα 850 :cool:

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για ένα πράγμα είμαι πολύ περίεργος πάντως ! για το ποσο SAR θα έχει το κινητό μιας και εγώ προσωπικά θέλω να έχει χαμηλό.Αν πάντως πάρουμε το παράδειγμα τον άλλον κινητών σειράς 8... τότε θα έχει χαμηλό SAR ;) .Aντε να δούμε
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ένα πράγμα είμαι πολύ περίεργος πάντως ! για το ποσο SAR θα έχει το κινητό μιας και εγώ προσωπικά θέλω να έχει χαμηλό.Αν πάντως πάρουμε το παράδειγμα τον άλλον κινητών σειράς 8... τότε θα έχει χαμηλό SAR ;) .Aντε να δούμε
8800 0,50

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=47297

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...