Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα κάποια που ισχυριζόταν ότι είναι της COSMOTE με ενημέρωσε ότι από 11 Μαϊου καταργείται το προνομιακό και να μπω σε καρτοπρόγραμμα με 18 ευρώ αν θυμάμαι καλά και περισσότερες παροχές. Επειδή δεν βιάζομαι (και είμαι και καχύποπτος) θα περιμένω  να επιβεβαιώσω αυτά που μου είπε ελπίζοντας να μην είναι καλά ενημερωμένη.

Edited by TheGuru
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bill33 said:

Στις 12 του Μάη θα τα ξαναπούμε

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Η δικιά σου η πληροφόρηση ποια είναι; (αν θέλεις να τη μοιραστείς)...

Edited by TheGuru
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, TheGuru said:

Η δικιά σου η πληροφόρηση ποια είναι; (αν θέλεις να τη μοιραστείς)...

Δεν υπάρχει συγκεκριμένη πληροφόρηση(έτσι φαντάζομαι τουλάχιστον) από τον φίλο πιο πάνω.Απλα είναι πάγια τακτική οταν σε πάρουν για αλλαγή σε καρτοσυμβολαιο να σε "φοβίζουν" με δήθεν καταργήσεις σε κάτι που τους πεις ότι σε ικανοποιεί και δεν σκέφτεσαι να το αλλάξεις. 

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά σου η πληροφόρηση ποια είναι; (αν θέλεις να τη μοιραστείς)...
Ότι στις 12 δεν θα έχει αλλάξει κάτι γιατί είπαν ψέματα για να πουλήσουν. Καθε φορά τα ίδια θα λέμε;

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τρέξε να μην χάσεις την "υποθετική " ευκαιρία. Χάρισε τους τα 18 ευρώ από τώρα για να έχεις λιγώτερα.

Αλήθεια τώρα. Έχω ακούσει χιλιάδες φορές παρόμια ιστορία. 

Επίσης μπορεις να ζητήσεις να δεις γραπτώς ότι το προνομιακό θα καταργηθεί.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρα θα περιμένω, άλλωστε δεν έχω λόγο για καμία βιασύνη, απλά επειδή με πήραν και σήμερα, αν συνεχίσουν έτσι θα σκεφτώ σοβαρά τη φορητότητα γιατί αρχίζουν να με κουράζουν.

Edited by TheGuru
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheGuru said:

Καλά σίγουρα θα περιμένω, άλλωστε δεν έχω λόγο για καμία βιασύνη, απλά επειδή με πήραν και σήμερα, αν συνεχίσουν έτσι θα σκεφτώ σοβαρά τη φορητότητα γιατί αρχίζουν να με κουράζουν.

Αλλαξε απο τις ρυθμίσεις της εφαρμογής το να σε καλούν για προώθηση προϊόντων  (εχει τέτοια επιλογή αν θυμάμαι καλά)

Edited by bill33
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, TheGuru said:

Καλά σίγουρα θα περιμένω, άλλωστε δεν έχω λόγο για καμία βιασύνη, απλά επειδή με πήραν και σήμερα, αν συνεχίσουν έτσι θα σκεφτώ σοβαρά τη φορητότητα γιατί αρχίζουν να με κουράζουν.

Το ότι έχεις προνομιακό τον γνώριζαν; Ή τους το γνωστοποίησες εσυ; . Το τηλέφωνο που σε κάλεσε ήταν 5ψήφιο της κοσμοτε; Ή από κάποιο κινητό; Ένωσε τα κομμάτια και θα βγάλεις ένα πρώτο συμπέρασμα. Ήδη τα προγράμματα των καρτοκινητών έχουν πολλές επιλογές. Δεν υπάρχει λόγος  για βιασύνες όπως πολύ καλά το είπες. Κάποια στιγμή μπορεί να καταργηθεί  και αυτό ,κάτι καλό θα βρούμε. Αλήθεια ποιά ήταν η καλύτερη προσφορά ; Υπάρχουν κι αλλού   πορτοκαλιές.
Καλή ανάσταση σε όλους. 

Edited by belial
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά. Πείτε μου σας παρακαλώ. Στέλνω promo9 και παίρνω τα 1500 λεπτά και το 1,5 γιγα από το πακέτο προσφοράς που εχω. Από τα λεπτά αυτά μπορώ να κάνω κλήσεις  χωρίς να χρεώνομαι προς το φοιτητικό what's up του παιδιού μου στη Βαρκελώνη;

Link to comment
Share on other sites

On 21/4/2022 at 12:58 ΜΜ, belial said:

Το ότι έχεις προνομιακό τον γνώριζαν; Ή τους το γνωστοποίησες εσυ; . Το τηλέφωνο που σε κάλεσε ήταν 5ψήφιο της κοσμοτε; Ή από κάποιο κινητό; Ένωσε τα κομμάτια και θα βγάλεις ένα πρώτο συμπέρασμα. Ήδη τα προγράμματα των καρτοκινητών έχουν πολλές επιλογές. Δεν υπάρχει λόγος  για βιασύνες όπως πολύ καλά το είπες. Κάποια στιγμή μπορεί να καταργηθεί  και αυτό ,κάτι καλό θα βρούμε. Αλήθεια ποιά ήταν η καλύτερη προσφορά ; Υπάρχουν κι αλλού   πορτοκαλιές.
Καλή ανάσταση σε όλους. 

Με πήρε και εμένα ένας κύριος από κινητό και μου είπε για μια προσφορά με 17€ μείον 10% και κάτι τέτοια. Μόλις του είπα έχω το προνομιακό με τα 8,5ευρω το έκλεισε.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, p4709 said:

Χρόνια πολλά. Πείτε μου σας παρακαλώ. Στέλνω promo9 και παίρνω τα 1500 λεπτά και το 1,5 γιγα από το πακέτο προσφοράς που εχω. Από τα λεπτά αυτά μπορώ να κάνω κλήσεις  χωρίς να χρεώνομαι προς το φοιτητικό what's up του παιδιού μου στη Βαρκελώνη;

Προς ελληνικό κινητό καλείς όπως θες σαν να είναι Ελλάδα.Δεν αλλάζει τιποτα το που βρίσκεται ο άλλος.Ιδιες χρεώσεις είναι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bill33 said:

Προς ελληνικό κινητό καλείς όπως θες σαν να είναι Ελλάδα.Δεν αλλάζει τιποτα το που βρίσκεται ο άλλος.Ιδιες χρεώσεις είναι.

Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Ήθελα κάποια βοήθεια.

 Την επόμενη βδομάδα θα λείπω για κάποιες μέρες Γαλλία, αν κάποιος γνωρίζει τι πρέπει να κάνω για να έχω ίντερνετ.

Ευχαριστώ!

 

La vie est belle!!
Link to comment
Share on other sites

Εκανα ανανεωση εμπροθεσμα πρωι στις 29/05 και τ απογευμα εληγε το πακετο....
Ειχα μεσα γυρω στα 8gb καβα + 1.5gb απο την ανανεωση...
ταυτοχρονα εχω ενεργοποιησει το δωρεαν πακετο για τ απεριοριστα data για 15 μερες...
Μπαινω σημερα και βλεπω ενα κουφο νουμερο υπολειπομενων mb ...1736.

Τα υπολοιπα χαθηκαν.....

Παιρνω τηλ στο 13888 και μου ειπαν οτι θα ζητησουν να γινει ελεγχος....

Εχει τυχει κατι παρόμοιο σε καποιον αλλον...?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μ αυτα και μ αυτα ...εξαφανιστηκαν τ 8 γιγα ..τα οποια με τον ελεγχο μου ειπαν οτι δεν υπηρχαν για να μεταφερθουν...

Θα πρεπει πριν και μετα την ανανεωση να βγαζουμε screenshot...

Ξεφτίλα





🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

και απο την εφαρμογή.

Προφανώς πρέπει να έχεις την ίδια sim; Πάντως στην εφαρμογή δεν βλέπω κάτι τέτοιο και δεν ξέρω αν οφείλεται στο ότι μπαίνω από άλλη sim.
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gousias said:


Προφανώς πρέπει να έχεις την ίδια sim; Πάντως στην εφαρμογή δεν βλέπω κάτι τέτοιο και δεν ξέρω αν οφείλεται στο ότι μπαίνω από άλλη sim.

Δοκίμασες να συνδεθείς μέσω wifi ;Θα έπρεπε να σου ζητήσει ενα κωδικό που θα πάει σαν sms στην σιμ για να τον καταχωρήσεις και να ενεργοποιηθεί η εφαρμογή.

Κάποια πακέτα,δεν βρίσκω όμως το συγκεκριμένο ,τα ενεργοποιείς και απο το https://www.cosmote.gr/selfcare/jsp/dashboard.jsp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...