Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εαν πας για 4 μόνο ημέρες αγόρασε το εβδομαδιαίο πακέτο. 

6GB για μία εβδομάδα   2.6 GB για Ε.Ε. με 4 ευρώ.

Τα ΜΒ του πακέτου είναι διαθέσιμα για χρήση σε περιαγωγή εντός ΕΕ/ΕΟΧ και εφαρμόζεται 2600MB όριο στη χρήση τους. Πέραν του ορίου αυτού και μέχρι την κατανάλωση των διαθέσιμων ΜΒ, θα εφαρμόζεται επιπλέον χρέωση περιαγωγής 0,0031€/ΜΒ για την οποία ο συνδρομητής θα ενημερώνεται και με γραπτό μήνυμα.

 

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την Παρασκευή πάω Νεα Υόρκη . Να υποθέσω ότι πρέπει να βρω τοπικό νούμερο με κάποια εταιρεία . Θα παίζει στο δικό μας κινητό που είναι για αλλά δίκτυα ? Ξέρει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

Αν το κινητό σου έχει τις Μπάντες των Η.Π.Α. θα παίζει.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Τέλος απο μένα το προνομιακό……

εγινε Gigamax Unlimited….κουράστηκα να ψάχνομαι για προσφορές…

καλη συνέχεια σε όλους σας.

Αλήθεια, με το προνομιακό ψαχνόσουν για προσφορές? Το προνομιακό δεν είναι ούτε Big Bang, ούτε CountDown, ούτε εβδομάδα διπλασιασμού. Είναι σταθερό, μόνιμο πακέτο που υπάρχει εδώ και πέντε χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

On 15/3/2022 at 1:34 ΠΜ, patrik said:

Ερώτηση 

Σε 2 μέρες πάω Ιταλία για 4 μέρες.

Το τηλέφωνο για κλήσεις θα δουλεύει κανονικά, έτσι; 

Με το ίντερνετ τι κάνουμε; 

Πρέπει να ενεργοποιηθεί κάποιο πακέτο; 

Ευχαριστώ 

Τι έκανες τελικά; Δούλεψε το πακέτο της εβδομάδας και οι κλήσεις από το προνομιακό; Φεύγει η γυναίκα μου με σχολείο στις 26 του μηνός και μας ενδιαφέρει να είμαστε σίγουροι

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, john_who said:

Τι έκανες τελικά; Δούλεψε το πακέτο της εβδομάδας και οι κλήσεις από το προνομιακό; Φεύγει η γυναίκα μου με σχολείο στις 26 του μηνός και μας ενδιαφέρει να είμαστε σίγουροι

Ναι έβαλα το πακέτο ίντερνετ με τα 4 ευρώ και δουλεύει μια χαρά.

και οι κλήσεις δουλεύουν κανονικά. Απλά κάποιες φορές βάζω το 0030 μπροστα όταν θέλω να παρω τηλέφωνο 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, patrik said:

Ναι έβαλα το πακέτο ίντερνετ με τα 4 ευρώ και δουλεύει μια χαρά.

και οι κλήσεις δουλεύουν κανονικά. Απλά κάποιες φορές βάζω το 0030 μπροστα όταν θέλω να παρω τηλέφωνο 

Σε ποιά Ιταλική εταιρεία έχεις συνδεθεί;

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, teodorzaf said:

Μετά λύπης'μου σήμερα διαπίστωσα ότι το προνομιακό πακέτο δεν υπάρχει πλέον πουθενά στην εφαρμογή. Και έτσι έστειλα το Ζ9 στο 1330 όπου η απάντηση ήταν να μου προτείνουν κάποια άλλα πακέτα.

Άρα όσο χαρήκαμε, αυτό ήταν.

 

Είναι κάποιος από εδώ που έκανα ανανέωση τώρα τελευταία και το ενεργοποίησε;

Εγώ την βλέπω κανονικά στην εφαρμογή. Πακέτα -> προσφορές και βρίσκεται τελευταίο με τίτλο "Δώρο Για Σένα".

Τα μυαλά, όπως και τα αλεξίπτωτα, δουλεύουν καλύτερα όταν είναι ανοιχτά!
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, petpapoy said:

Εγώ την βλέπω κανονικά στην εφαρμογή. Πακέτα -> προσφορές και βρίσκεται τελευταίο με τίτλο "Δώρο Για Σένα".

Και εμένα εκεί είναι.

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας να δω τα ΜΒ κάτω κάτω μου έχει την επιλογή πρόσφατα πακέτα. Εκεί το βρίσκω εγώ. Επίσης και στα πακέτα στις προσφορές τελευταίο "Δώρο για εσένα". Ευχαριστώ γιατί όντως είναι δώρο. Με 8,5€ και δίνει όλα αυτά; Προσωπικά μου φτάνουν τα 1500 λεπτά προς όλους κάθε μήνα και δεν έχει χρειαστεί να βάλω 2η φορά. Αύριο ξεκινάει και το απεριόριστο για το 3ημέρο, μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, spanorg said:

FYI έκανα κανονικά ανανέωση στις 23/3 με μήνυμα στο Z9.

Και γιατι να μην κανεις;;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, aenaos15 said:

Και γιατι να μην κανεις;;;;;

Αν δεν κάνω λάθος, κάποιος ανέφερε παραπάνω ότι δεν του ενεργοποιήθηκε με Ζ9.

www.guessthescore.gr
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να μετατρεφω απλό what up σε προνομιακό? Θα πληρώσω κάποια χρήματα για την μετατροπή. Δε με ενδιαφέρουν καθόλου τα λεπτά ομιλίας, μιλάω ελάχιστα. Τι ακριβώς θα κερδίσω περισσότερο? 8.5€ που γράφει, είναι συνολικό ποσό ή με φόρους κλπ θα παει 10?

Ευχαριστώ, 

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, sosimple2 said:

Αξίζει να μετατρεφω απλό what up σε προνομιακό? Θα πληρώσω κάποια χρήματα για την μετατροπή. Δε με ενδιαφέρουν καθόλου τα λεπτά ομιλίας, μιλάω ελάχιστα. Τι ακριβώς θα κερδίσω περισσότερο? 8.5€ που γράφει, είναι συνολικό ποσό ή με φόρους κλπ θα παει 10?

Ευχαριστώ, 

Δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος για κάτι τέτοιο.. Μόνο φοιτητικό με πάσο είτε δικό σου είτε συγγενή,φίλου κλπ. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, George6633 said:

Δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος για κάτι τέτοιο.. Μόνο φοιτητικό με πάσο είτε δικό σου είτε συγγενή,φίλου κλπ. 

Εγω νομίζω ότι γίνεται.. Το ερώτημα μου παραμένει. Τι κερδιζω? 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, sosimple2 said:

Εγω νομίζω ότι γίνεται.. Το ερώτημα μου παραμένει. Τι κερδιζω? 

Δεν γίνεται.Ακόμα και τότε που κυκλοφορούσε ήταν για νέα νούμερα.Μονο αν βρεις να αγοράσεις κάποιο.

31 minutes ago, George6633 said:

Δεν νομίζω ότι υπάρχει τρόπος για κάτι τέτοιο.. Μόνο φοιτητικό με πάσο είτε δικό σου είτε συγγενή,φίλου κλπ. 

αλλο το φοιτητικό και αλλο το προνομιακό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, bill33 said:

Δεν γίνεται.Ακόμα και τότε που κυκλοφορούσε ήταν για νέα νούμερα.Μονο αν βρεις να αγοράσεις κάποιο.

αλλο το φοιτητικό και αλλο το προνομιακό.

Έχεις δίκιο.. Για την μετατροπή εννοούσα αν γίνεται κάτι άλλο από απλό Whats up. 

Link to comment
Share on other sites

Συγγενικό πρόσωπο με WHAT'S UP ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟ, δέχτηκε τηλέφωνο από πωλητή της COSMOTE όπου του είπαν ότι από μέσα Μαίου το WHAT'S UP ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟ θα καταργηθεί.
Τουλάχιστον έτσι κατάλαβε, αλλά επειδή δεν το κατέχει και πολύ «το άθλημα», δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβε καλά.

Έχει ακουστεί κάτι για κατάργηση του ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟΥ;

Edited by Aurumnus
Link to comment
Share on other sites

Έχει ακουστεί ότι θα καταργηθούν τα καρτοκινητά.

Από το 2010 (περίπου κυκλοφορεί η φήμη ) . 

Γενικώς οι πωλητές λένε οτιδήποτε ψέμα θέλουν προκειμένου να σε πείσουν. 

Η μόνη απάντηση που τους αξίζει είναι :  Ωραία , τον Μάιο θα έρθω να κάνω συμβόλαιο.

Φυσικά τον Μάιο θα λένε για τον Ιούλιο. και πάει λέγοντας,

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Aurumnus said:

Συγγενικό πρόσωπο με WHAT'S UP ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟ, δέχτηκε τηλέφωνο από πωλητή της COSMOTE όπου του είπαν ότι από μέσα Μαίου το WHAT'S UP ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟ θα καταργηθεί.
Τουλάχιστον έτσι κατάλαβε, αλλά επειδή δεν το κατέχει και πολύ «το άθλημα», δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβε καλά.

Έχει ακουστεί κάτι για κατάργηση του ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΟΥ;

Κάθε μήνα λένε ότι θα καταργηθουν κλπ κλπ και να το κάνουμε καρτοσυμβόλαιο.

Κολοκύθια.Λένε σαχλαμάρες για να πουλήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Από όσα έχω διαβάσει για την ανακοίνωση της cosmote δεν αναφέρεται πουθενά για το προνομιακό σωστά; Τα τηλέφωνα για προσφορές είναι κλασικά κόλπα για νέο συμβόλαιο από ότι καταλαβαίνω σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Από όσα έχω διαβάσει για την ανακοίνωση της cosmote δεν αναφέρεται πουθενά για το προνομιακό σωστά; Τα τηλέφωνα για προσφορές είναι κλασικά κόλπα για νέο συμβόλαιο από ότι καταλαβαίνω σωστά;
Όχι... Τρέξε να κάνεις σύνδεση..... Το καλό σου θέλουν!

Στάλθηκε από το SM-G780G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...