Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν πας στις ρυθμίσεις της εφαρμογής και να κάνεις εκκαθάριση όλων των δεδομένων.
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να πας στο paypal και να αφαιρέσεις την εξουσιοδότηση της Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα, εχω προνομιακο και ξέχασα να βάλω κάρτα η γραμμή έκλεισε τον Αύγουστο αλλα μου είπαν ότι μπορώ να κάνω αίτηση να ξανα λειτουργήσει το νούμερο και έκανα αλλα μου είπαν δεν θα είναι προνομιακο και μετά έπεσε η γραμμή στην COSMOTE που μιλουσα, έχει κανείς παρόμοια εμπειρία; θα ξανα γίνει; γιατί πολλές φορές αλλα λένε αλλα γίνονται ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα, εχω προνομιακο και ξέχασα να βάλω κάρτα η γραμμή έκλεισε τον Αύγουστο αλλα μου είπαν ότι μπορώ να κάνω αίτηση να ξανα λειτουργήσει το νούμερο και έκανα αλλα μου είπαν δεν θα είναι προνομιακο και μετά έπεσε η γραμμή στην COSMOTE που μιλουσα, έχει κανείς παρόμοια εμπειρία; θα ξανα γίνει; γιατί πολλές φορές αλλα λένε αλλα γίνονται ευχαριστώ
Όταν εννοείς έκλεισε η γραμμή εννοείς περασε το 13μηνο?

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπερα, εχω προνομιακο και ξέχασα να βάλω κάρτα η γραμμή έκλεισε τον Αύγουστο αλλα μου είπαν ότι μπορώ να κάνω αίτηση να ξανα λειτουργήσει το νούμερο και έκανα αλλα μου είπαν δεν θα είναι προνομιακο και μετά έπεσε η γραμμή στην COSMOTE που μιλουσα, έχει κανείς παρόμοια εμπειρία; θα ξανα γίνει; γιατί πολλές φορές αλλα λένε αλλα γίνονται ευχαριστώ

 

Kαι τι το θες;Αφου δεν βάζεις ούτε μια κάρτα τον χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πέρασε 13 μήνες, το θέλω να το δώσω στην μανα μου γιατί η κοσμοτε δεν την κάνει προσφορά και θελω what's up, γυρνάει σε προνομιακο;;;
Link to comment
Share on other sites

Ναι πέρασε 13 μήνες, το θέλω να το δώσω στην μανα μου γιατί η κοσμοτε δεν την κάνει προσφορά και θελω what's up, γυρνάει σε προνομιακο;;;
Δε νομίζω. Την πάτησες. Ψάξε σε αγγελίες. Μπορούν να στο μετατρέψουν σε φοιτητικό με κάποιο αντίτιμο. Συνήθως γύρω στα 50 ευρώ

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω. Την πάτησες. Ψάξε σε αγγελίες. Μπορούν να στο μετατρέψουν σε φοιτητικό με κάποιο αντίτιμο. Συνήθως γύρω στα 50 ευρώ

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ok σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω. Την πάτησες. Ψάξε σε αγγελίες. Μπορούν να στο μετατρέψουν σε φοιτητικό με κάποιο αντίτιμο. Συνήθως γύρω στα 50 ευρώ

 

Στάλθηκε από το SM-T860 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ξερεις για αυτά τα φοιτητικά που λένε κρατάνε για πάντα; η έστω να φανταστώ για 4 χρόνια; η σε ενα δύο μήνες σε καταλαβαίνει η κοσμοτε; και στα κόβει;;

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις για αυτά τα φοιτητικά που λένε κρατάνε για πάντα; η έστω να φανταστώ για 4 χρόνια; η σε ενα δύο μήνες σε καταλαβαίνει η κοσμοτε; και στα κόβει;;
Σου στέλνω πμ
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Έχει παρατηρήσει κανείς θέμα με το "πάρε δώσε"? Ενώ ανανεώνω κανονικά (προνομιακό), μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:

 

Χμμμ… Για να πάρεις λεπτά, MB ή SMS, πρέπει και να δώσεις.

Αυτή τη στιγμή τα διαθέσιμα λεπτά, MB ή SMS σου δε φτάνουν.

 

Τους τελευταίους μήνες το παρατήρησα, γιατί παλιότερα λειτουργούσε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Τα προνομιακά λεπτά SMS MB όπως και τα φοιτητικά δεν συμμετέχουν πλέον στο πάρε δώσε.

Πρέπει να έχεις κάτι άλλο αγορασμένο.

Link to comment
Share on other sites

Από το παρακάτω ποστ και πέρα εξηγούμε τι έχει γίνει, αν και σου απάντησε ο φίλος παραπάνω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8092750#post8092750

Link to comment
Share on other sites

Τα προνομιακά λεπτά SMS MB όπως και τα φοιτητικά δεν συμμετέχουν πλέον στο πάρε δώσε.

Πρέπει να έχεις κάτι άλλο αγορασμένο.

 

Από το παρακάτω ποστ και πέρα εξηγούμε τι έχει γίνει, αν και σου απάντησε ο φίλος παραπάνω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8092750#post8092750

 

1000 ευχαριστώ παιδιά, το διάβασα!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλησπέρα σε όλους. Θέλω μια βοήθεια, έχω μαζέψει 10 gb από τις ανανεώσεις που κάνω κάθε μήνα και η cosmote μου έδωσε αλλά 10 δώρο για ένα μήνα για ένα θέμα που παρουσιάστηκε, το πρόβλημα είναι ότι η ημερομηνία από το δώρο είναι μεταγενέστερη αποκτά δικά μου mb με αποτέλεσμα αν τρώει σε κάθε σύνδεση από τα δικά μου. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάξω την ημερομηνία; Χωρίς να αγοράσω ξανά πακέτο (8,50 το έκανα πριν δύο μέρες)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tα GB που δεν καταναλωνονται πως μεταφερονται στον επομενο μηνα αφου κανω ανανεωση του πακετου;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σμερα μετα απο 2 - 2,5 χρονια ξεχασα να κανω ανανεωση εγκαιρα...πανε 42 gb....φτου κι απ την Αρχη...
(εβαλα παγια ανανεωση μην την ξαναπατησω) .....τα νευρα μου!!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anergos13 said:

Σμερα μετα απο 2 - 2,5 χρονια ξεχασα να κανω ανανεωση εγκαιρα...πανε 42 gb....φτου κι απ την Αρχη...
(εβαλα παγια ανανεωση μην την ξαναπατησω) .....τα νευρα μου!!!
 

Ρώτα στην εξυπηρέτηση πελατών μήπως γίνεται να σου τα επιστρέψουν, αφού τελικά έβαλες κάρτα. Μην έχεις πολλές ελπίδες όμως... 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, anergos13 said:

Σμερα μετα απο 2 - 2,5 χρονια ξεχασα να κανω ανανεωση εγκαιρα...πανε 42 gb....φτου κι απ την Αρχη...
(εβαλα παγια ανανεωση μην την ξαναπατησω) .....τα νευρα μου!!!
 

Πόσο τα χρειάζεσαι;Γιατι για να εχουν μαζευτεί τοσα πολλά μάλλον δεν τα χαλάς.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο τα χρειάζεσαι;Γιατι για να εχουν μαζευτεί τοσα πολλά μάλλον δεν τα χαλάς.
Καλο ειναι να υπαρχει καβα και να ειμαι ανετος οταν χρειαστει ...αλλωστε αλλο 43gb και αλλο σχεδον μηδεν με τη μια....ειναι και ψυχολογικο....!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Έχασα και εγώ 12Gb αλλά τώρα με τα δωράκια της COSMOTE θα ξαναμαζευτούν σιγά σιγά. Το σπαστικό είναι ότι πρέπει να κάνεις ανανέωση στο λεπτό ρε φίλε. Η Voda τουλάχιστον δεν σε περιορίζει στην ώρα, το έχει κάποια στιγμή μέσα στην ημέρα. Καλύτερα από το να είσαι με το ρολόι στο χέρι.

Link to comment
Share on other sites

Καλο ειναι να υπαρχει καβα και να ειμαι ανετος οταν χρειαστει ...αλλωστε αλλο 43gb και αλλο σχεδον μηδεν με τη μια....ειναι και ψυχολογικο....!!
Είχα χάσει 30 αγορασμένα, δε πειράζει θα σε περάσει απλά θα είσαι πλέον φειδωλός με το ίντερνετ

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Φίλη μου θα αλλάξει το συμβόλαιο της cosmote σε cosmoκαρτα.

Πως θα μπορέσει να ενταχθεί σε αυτό το πακέτο με τα 1500';

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...