Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σχέση έχει το φοιτητικό; Και φοιτητικό να το κάνει δε χάνεται το προνομιακο πακέτο. Είναι συνδεδεμένο με το νούμερο

 

Εάν το κάνεις φοιτητικό δεν θα είναι πια προνομιακό. Θα είναι φοιτητικό οπότε δεν θα υπάρχει η προσφορά. Εάν το κάνεις δλδ κοσμοκαρτα θα έχεις ακόμα την προσφορά; Δεν ξέρω δεν στέκει.

 

Είχα προνομιακό What' Up και το έκανα φοιτητικό πριν 6 μήνες!

Τα έχω και τα δύο τώρα... Κάθε μήνα μου έρχεται μήνυμα για να ενεργοποιήσω το προνομιακό!

Πιο συχνά για το φοιτητικό!

 

pronomiako-foititiko.jpg

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Είχα προνομιακό What' Up και το έκανα φοιτητικό πριν 6 μήνες!

Τα έχω και τα δύο τώρα... Κάθε μήνα μου έρχεται μήνυμα για να ενεργοποιήσω το προνομιακό!

Πιο συχνά για το φοιτητικό!

 

pronomiako-foititiko.jpg

 

Μπήκα στο κόπο να ρωτήσω στη κοσμοτε για να μου φύγει και εμένα η περιέργεια. Αλλά όπως καταλαβαίνω μ******ς μου είπαν!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω κρατήσει και screen shot που μου το είπαν αυτό αλλά δεν ξέρω πως ανεβάζεις εδώ φωτό. Είμαι από κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο κόπο να ρωτήσω στη κοσμοτε για να μου φύγει και εμένα η περιέργεια. Αλλά όπως καταλαβαίνω μ******ς μου είπαν!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχω κρατήσει και screen shot που μου το είπαν αυτό αλλά δεν ξέρω πως ανεβάζεις εδώ φωτό. Είμαι από κινητό.

 

Η μόνη διαφορά που έχω είναι ότι τώρα με το φοιτητικό δε φαίνεται στο app του What's Up το πακέτο του προνομιακού, αλλά ούτε και το πακέτο του Play Now Unlimited. Άρα δε μπορείς να τα ενεργοποιήσεις μέσω του app. Αλλά τα ενεργοποιείς μέσω sms.

 

Ζ9 στο 1330

PLAY3 ή V3 στο 1330.

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Μου γράφει ότι τα διαθέσιμα λεπτά δεν επαρκούν ενώ έχω 1000+ λεπτά ομιλίας προς όλους για το πάρε δώσε.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς άρχισε και η cosmote τις π...ς που μας είχε συνηθίσει η μπλε. Κρίμα.. Τους είχα για πιο σοβαρούς
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Πάει και το "pare_moirase"? Το κάνανε 500mb για 2 μέρες στα social!! Χάνουμε και όσα mb είχαμε από pare moirase. Bravo cosmote από τη μύγα...ξυγκι!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που χρησιμοποιώ πολύ περισσότερο το ίντερνετ και χρειάζομαι τα mb τότε έχω πρόβλημα. Δεν μου έφταναν που δεν μου έφταναν αυτά που έδινε, εάν τα κουτσουρεψαν κιόλας χαιρετίσματα! Θέλω να ψάξω εάν φέρω από Ιταλία νούμερο εάν μπορώ να το δουλεύω κανονικά εδώ Ελλάδα. Για το ίντερνετ μόνο. Τι να πω; Κάθε πέρσυ και καλύτερα.....
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάπου επίσημα ή επειδή άλλαξε η εφαρμογή μήπως δεν έχει ενημερωθεί;
Link to comment
Share on other sites

εγώ βρήκα αυτό

https://www.whatsup.gr/paketa/extras/paredwse

αλλά πουθενά δεν αναφέρει κάτι για το πακέτο μας. Θα κάνω απεγκατάσταση την εφαρμογή και πάλι εγκατάσταση να δω αν αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποστηρίζονται τα λεπτά πλέον από το προνομιακο, για αυτο δεν τα αναφέρει εκει.

Δεν είναι bug, απλά το κόψανε.

Link to comment
Share on other sites

Με επανεγκατάσταση της εφαρμογής δεν άλλαξε κάτι δυστυχώς. Άρα, δεν είναι bug είναι ότι μας πέταξαν έξω σαν τρίχα από το ζυμάρι. Υπάρχει τρόπος να γίνει φοιτητικό για πάντα;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Να ρωτήσω, επειδή έχω να βάλω κάρτα περίπου ένα χρόνο στο προνομιακό what's up μου, μπορεί να ανανεωθεί η λήξη του λογαριασμού, αν μου στείλουν 2 ευρώ μονάδες από ένα κανονικό whats up? Αν ναι, πώς μπορεί να μου στείλει 2 ευρώ μονάδες? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Να ρωτήσω, επειδή έχω να βάλω κάρτα περίπου ένα χρόνο στο προνομιακό what's up μου, μπορεί να ανανεωθεί η λήξη του λογαριασμού, αν μου στείλουν 2 ευρώ μονάδες από ένα κανονικό whats up? Αν ναι, πώς μπορεί να μου στείλει 2 ευρώ μονάδες? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Χρειάζεται κανονική ανανέωση φίλε μου. Αν έχει μπει φραγή μετά το τρίμηνο δεν μπορείς να δεχτείς χρήματα από άλλο whatsup από το easy transfer. Για να ξέρεις όμως για άλλη φορά η 2 ευρώ μεταφορά δεν επεκτείνει την ημερομηνία λήξης. Χρειάζεται 5 ή 10.
Link to comment
Share on other sites

Παει το παρε μοιρασε παει το παρε δωσε για οσους εχουν προνομιακο οπως και για εμας με το promo 4 γενικα εγινε τραγικο το whats up αυτη τη στιγμη. Ας κοψουν και το reload it να πεταξουμε και την καρτα δεν θελει και πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να την πετάξεις μου την δίνεις εμένα την τραγική προνομιακή και σου δίνω ένα απλό να βάζεις πάρε δώσε και πάρε μοίρασε.:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι να την πετάξεις μου την δίνεις εμένα την τραγική προνομιακή και σου δίνω ένα απλό να βάζεις πάρε δώσε και πάρε μοίρασε.:cool:

 

Ε μα!!!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

στο προνομιακό της κόρης μου βλέπω ακόμα το πάρε/μοίρασε. το καινούριο για τα social.

Έχει παλιά έκδοση της εφαρμογής, δεν ξέρω αν παίζει αυτό.

Ανανέωση θα κάνει σε 15 μέρες.

 

Κρίμα γιατί ήταν και το μόνο που έπαιζε στο εξωτερικό

 

EDIT: Το πάρε/δώσε όντως δεν παίζει

Edited by smpt

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

Το Παρε Μοίρασε δεν έχει καταργηθεί από το προνομιακό.

Το Παρε Δωσε πλέον δεν μπορεί να δώσει λεπτά από το προνομιακό πακέτο, οι προνομιακοί αριθμοί μπορούν να το χρησιμοποιήσουν κανονικα με λεπτά, SMS ή MB άλλων πακέτων/bonus.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Πάει και το "pare_moirase"? Το κάνανε 500mb για 2 μέρες στα social!! Χάνουμε και όσα mb είχαμε από pare moirase. Bravo cosmote από τη μύγα...ξυγκι!
Ναι και εγώ είχα καβάτζα 12 giga από το παλιό παρε μοιρασε ! Αύριο τέλος! Τώρα θα έχω 500 για social! Δεν μπορώ να πω, έξυπνοι εκεί στην cosmote! Μπράβο!

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και τα 500 για social τα δίνουν για 2 ημέρες μόνο
Ααα καλά! Τώρα το είδα! Μια χαρά...

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έχω να προνομιακό what's up και έχω την δυνατότητα να το μετατρέψω σε φοιτητικό ( μέσω της σχολής της γυναίκας μου) πιστεύετε ότι με συμφέρει;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...