Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι μια και εξω,δεν εχει ουτε παγιο ουτε τιποτα.
Να σαι καλά kmpatra για τις πληροφορίες.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να πάρω μια κάρτα στο όνομα μου μεταφορά στοιχείων . Πρέπει να πάω σε Γερμανό με τον άλλο με την ταυτότητά μας. Χρειάζεται κάτι άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα προν μια ώρα περίπου 10€ και πρέπει να κανω άλλη μια ανανεωση των 10€ άμεσα.

Τι είναι καλύτερο να επιλέξω; Αρχικά ενεργοποίησα τα 1500 μετά το reload και τέλος την ανταλλαγη.

 

Αν ανανεώσω και τα επόμενα 10€ τι είναι καλύτερο να επιλέξω;

Ευχαριστω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξε τα 2GB για μια εβδομάδα, θα ενωθούν με αυτά που έχεις ήδη.

 

 

 

Θα ενωθούν με αυτά που εχω αλλα θα λήξουν όλα όσα εχω μαζέψει σε μια εβδομάδα η σε ένα μήνα;

 

Μαλλον έπρεπε να επιλέξω τα 2GB στην πρώτη ανανεωση και μετά τα 1,2GB που είναι για ένα μήνα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Για την μηνιαία ανανέωση του πακέτου μέσω μηνύματος SMS, τι γράφουμε και προς ποιο νούμερο το αποστέλλουμε;

Ευχαριστώ.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Για την μηνιαία ανανέωση του πακέτου μέσω μηνύματος SMS, τι γράφουμε και προς ποιο νούμερο το αποστέλλουμε;

Ευχαριστώ.

 

Z9 στο 1330 (το Ζ Κεφαλαιο)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να ανανεωθεί το πακέτο και μέσω του app

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που είναι οι μειώσεις στα SMS έστειλα ένα και μου κόστισε 25 λεπτά.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Καλησπερα παιδια. Έχετε προσέξει μερικές αγγελίες στο facebook που αναφέρουν ότι μπορούν να σου κάνουν προνομιακο το καρτοκινητο αν τους δώσεις 60€? Συστήνονται σαν αντιπροσωποι των εταιριών. Μου είπε αυτός ότι πρώτα θα το κάνει, και μετά θα πάρει τα χρήματα. Γνωρίζετε κάτι? Απάτη μυρίζει.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Έχετε προσέξει μερικές αγγελίες στο facebook που αναφέρουν ότι μπορούν να σου κάνουν προνομιακο το καρτοκινητο αν τους δώσεις 60€? Συστήνονται σαν αντιπροσωποι των εταιριών. Μου είπε αυτός ότι πρώτα θα το κάνει, και μετά θα πάρει τα χρήματα. Γνωρίζετε κάτι? Απάτη μυρίζει.

 

Πολλοί μπλέκουν το προνομιακό με το φοιτητικό. Αυτό που λένε με τα 60€ είναι συνήθως φοιτητικό και από κάποιους λένε ότι γίνεται. Απλά δεν ξέρεις αν θα είναι για πάντα ή στην 6τία σου πει η εταιρεία να το κάνεις κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Και πως βγαίνει φοιτητικό στο όνομά μου χωρίς να έχω πλέον πασο? Τι ακριβώς κάνουν? Από την εμπειρία μου ως τώρα, στο αφήνουν φοιτητικό και μετά.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για δεύτερη φορά μέσα σε λίγους μήνες ενώ είχα κάνει ανανέωση ονλάιν και είχα προχωρήσει σε "πάρε μοίρασε" και "reloadit" κανονικότατα, τη στιγμή που πάτησα το εικονίδιο του προγράμματος μας μου βγήκε το μήνυμα "ουπς κάτι πήγε στραβά, προσπάθησε ξανά". Χρειάστηκε να βγω και να μπω στην εφαρμογή δύο φορές, στις οποίες ζήτησε το 4ψήφιο κωδικό που άργησε να έρθει τελικά, με αποτέλεσμα να χάσω για λίγα δευτερόλεπτα τα GB που μπορούσα να μεταφέρω στον επόμενο μήνα.

άφησα αμέσως κριτική και βαθμολογία στο play και η απάντηση που πήρα ήταν να μπαίνω από τα data που είναι και δωρεάν.

έχει συμβεί σε κανέναν άλλον;

Link to comment
Share on other sites

Εσύ λες αυτό... Εμένα που είχα 54 γιγα και έκαναν update στο app και μηδένισαν όλα; Και έλαβα την απάντηση ότι 5.04 είχα κατανάλωση στο λεπτό 54 γιγα; Μάλλον έστειλα πύραυλο και δεν το κατάλαβα... Για πολλές κλωτσιές η υπάλληλος....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Πέρσι η καλοκαιρινή προσφορά με τα 7 γίγα έκανε rollover με διάφορους τρόπους όπως το combo call them all i, όλα τα φοιτητικά πακέτα ομιλίας και mb, το giga month, το πακέτο με τα 3 ευρώ 120mb, τα πακετα 2gb και 5gb σε frog και ίσως και άλλα. Είχε δοκιμάσει κάποιος αν έκανε rollover και με τα mb του προνομιακού; Γιατί λογικά αν ίσχυε πέρσι θα ισχύει και φέτος με την καλοκαιρινή προσφορά. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό δεν περνάει τα MB από άλλα πακέτα ομιλιας ή το Giga Month, περνάει μόνο το υπόλοιπο από το προνομιακό. Για να μεταφέρεις το υπόλοιπο του Giga Month, μπορείς να ενεργοποιήσεις ξανά το Giga Month (ακόμα και όταν λήξει η προσφορά) ή ενεργοποιώντας ένα από τα πακέτα ομιλιας εκτός του προνομιακού.
Link to comment
Share on other sites

Εσύ λες αυτό... Εμένα που είχα 54 γιγα και έκαναν update στο app και μηδένισαν όλα; Και έλαβα την απάντηση ότι 5.04 είχα κατανάλωση στο λεπτό 54 γιγα; Μάλλον έστειλα πύραυλο και δεν το κατάλαβα... Για πολλές κλωτσιές η υπάλληλος....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

έβγαλες άκρη με κανένα μείλ ή τσατ;

έχω αρχίσει και πιστεύω πως οι υπάλληλοι έχουν μια επιλογή από 15 το πολύ απαντήσεις και επιλέγουν τυχαία όποια να 'ναι,

άσχετα με την ερώτηση ή το παράπονο. μπορεί και να μην μιλάνε καν ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

έβγαλες άκρη με κανένα μείλ ή τσατ;

 

έχω αρχίσει και πιστεύω πως οι υπάλληλοι έχουν μια επιλογή από 15 το πολύ απαντήσεις και επιλέγουν τυχαία όποια να 'ναι,

 

άσχετα με την ερώτηση ή το παράπονο. μπορεί και να μην μιλάνε καν ελληνικά.

Όχι αδερφέ, είπαν ότι τα κατανάλωσα μέσα σε 1 λεπτό βάση του συστήματος τους τα 54 GB και είναι ευθύνη μου. Στην ερώτηση πώς μπορώ σε 1 λεπτό ακριβώς να καταναλώσω 54gb το σπίρτο είπε δε μπορώ να ξέρω τι χρήση κάνατε κύριε... Τραγικό....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι αδερφέ, είπαν ότι τα κατανάλωσα μέσα σε 1 λεπτό βάση του συστήματος τους τα 54 GB και είναι ευθύνη μου. Στην ερώτηση πώς μπορώ σε 1 λεπτό ακριβώς να καταναλώσω 54gb το σπίρτο είπε δε μπορώ να ξέρω τι χρήση κάνατε κύριε... Τραγικό....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μα, είναι απόλυτα φυσιολογικό... Έχει 6g η cosmote..... :down:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Όχι αδερφέ, είπαν ότι τα κατανάλωσα μέσα σε 1 λεπτό βάση του συστήματος τους τα 54 GB και είναι ευθύνη μου. Στην ερώτηση πώς μπορώ σε 1 λεπτό ακριβώς να καταναλώσω 54gb το σπίρτο είπε δε μπορώ να ξέρω τι χρήση κάνατε κύριε... Τραγικό....

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μου έχει συμβεί και εμένα σε δίκτυο παρόχου από το Σείριο....

Κατέβασα 780 GB σε ένα απόγευμα μέσα.....

Μιλάμε διαστημική ταχύτητα

 

 

Ο,τι να'ναι σουτζουκάκια

 

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...