Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου έδωσε ένας φίλος ένα νούμερο προνομιακό καινούργιο και δεν ενεργοποίητε η προσφορά.... υπάρχει τρόπο να ενεργοποιηθεί η προσφοράς η πάει στον κάδο το νούμερο;
Link to comment
Share on other sites

Μου έδωσε ένας φίλος ένα νούμερο προνομιακό καινούργιο και δεν ενεργοποίητε η προσφορά.... υπάρχει τρόπο να ενεργοποιηθεί η προσφοράς η πάει στον κάδο το νούμερο;

 

καδο......

Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικό ισχύουν τα μβ από πάρε μοίρασε.

 

επιβεβαιώνω κι εγώ ότι ισχύουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Θέλω την βοήθεια σας παρακαλώ, σε 5 μέρες θα μπει φραγή εισερχομένων και εξερχόμενες κλήσεις στο αριθμό μου what's up προνομιακό 1500 προς όλους, και η τελευταία φορά που εχω ενεργοποίηση την προσφορά 1500 ειτανε στο Απρίλιο 2018, διαγράφονται η προσφορά όταν θα μπει φραγή εισερχομένων και εξερχόμενες κλήσεις????? Δεν θέλω να το χάσω την προσφορά, ωμός δεν μπορώ να βάλω κάρτα μέχρι Φεβρουαρίου 2019. Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Θέλω την βοήθεια σας παρακαλώ, σε 5 μέρες θα μπει φραγή εισερχομένων και εξερχόμενες κλήσεις στο αριθμό μου what's up προνομιακό 1500 προς όλους, και η τελευταία φορά που εχω ενεργοποίηση την προσφορά 1500 ειτανε στο Απρίλιο 2018, διαγράφονται η προσφορά όταν θα μπει φραγή εισερχομένων και εξερχόμενες κλήσεις????? Δεν θέλω να το χάσω την προσφορά, ωμός δεν μπορώ να βάλω κάρτα μέχρι Φεβρουαρίου 2019. Ευχαριστώ πολύ.
Δε διαγράφεται. Σήμερα έβαλα κάρτα σε ένα νούμερο με φραγή και η προσφορά υπάρχει ακόμα
Link to comment
Share on other sites

Δε διαγράφεται. Σήμερα έβαλα κάρτα σε ένα νούμερο με φραγή και η προσφορά υπάρχει ακόμα

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου, ελπίζω μέχρι στο Φεβρουαρίου να μην διαγράφονται η προσφορά 1500

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που καταργήθηκε το ποσό των 5 ευρώ δεν υπάρχει το πάρε μοίρασε 2 φορές αλλά μόνο 1 πια. Μια χαρά προς το χειρότερο πάμε :down:

 

Μπαίνω και εγώ να κάνω ανανέωση σήμερα και να κάνω 2 φορές πάρε μοίρασε και βλέπω δεν υπάρχει το 5 ευρώ

Από ποτέ έγινε αυτό;

Τωρα σίγουρα θα το κάνουν και οι άλλες εταιρείες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα πάρει τα 5 GB για 15 ημέρες που είχε σαν προσφορά εως την 01/12. Αυτά τα Mb δεν μεταφέρονται με την αγορά νέου πακέτου?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είχα πάρει τα 5 GB για 15 ημέρες που είχε σαν προσφορά εως την 01/12. Αυτά τα Mb δεν μεταφέρονται με την αγορά νέου πακέτου?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, δεν μεταφέρονται.

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Γκαντεμιά... Άρα μεταφέρονται όλα έκτος των προσφορών δλδ. Πχ τα 1500 μεταφέρονται σωστά?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γκαντεμιά... Άρα μεταφέρονται όλα έκτος των προσφορών δλδ. Πχ τα 1500 μεταφέρονται σωστά?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αναφέρεσαι στα 1500MB του προνομιακού; Εάν ναι, μεταφέρονται. Μόνο τα 1500 λεπτά προς όλους δεν μεταφέρονται.

 

Το έχουμε αναφέρει πολλές φορές εδώ.

Edited by Ilovemetal
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρεσαι στα 1500MB του προνομιακού; Εάν ναι, όχι δεν μεταφέρονται παρά μόνο τα 1500 λεπτά προς όλους.

 

Το έχουμε αναφέρει πολλές φορές εδώ.

 

Μάλλον το ανάποδο ήθελες να πεις?

Τα Mb μεταφέρονται

Τα λεπτά Δεν μεταφέρονται

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το ανάποδο ήθελες να πεις?

Τα Mb μεταφέρονται

Τα λεπτά Δεν μεταφέρονται

 

Έχεις δίκιο Νικ. Σε ευχαριστώ για τη διόρθωση.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντήσεις σας!!

 

Αν δηλαδή η λήξη σύνδεσης αναφερει ότι λήγει στις 2/12/2019, θα μπορώ να βάλω κάρτα στις 1/12/2019 και να λειτουργεί κανονικά το νούμερο αλλά και με το προνομιακό πακέτο;;

 

Απλά ρωταω ενημερωτικά για να ξέρω.

 

Εχω ένα προνομιακό και το χρησιμοποιώ μόνο για Ίντερνετ σε ταμπλετ. Όποτε δεν το χρειάζομαι αναγκαστικά κάθε μήνα. Μερικές φορές περνάνε και δυο μήνες χωρίς να βάλω κάρτα και για αυτό αναρωτιέμαι αν χάνεται το πακέτο μετά από την ενεργοποίηση φραγής.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Καλημέρα σε όλους.

Φίλος μου έδωσε δύο προνομικά πακέτα, τα οποία τα προμηθεύτηκε από υπάλληλο της Cosmote αυτές τις μέρες. Όπως μου είπε, η προνομιακή χρέωση ισχύει για πάντα.

Στην πίσω μεριά αναγράφουν ενεργοποίηση έως 03/02/2020.

Μπροστά αναγράφουν ότι το πακέτο προσφοράς ισχύει για 1 χρόνο.

Εάν τα κρατήσω σφραγισμένα και τα ενεργοποιήσω στις 02/02/2020, θα έχω την προνομιακή χρέωση ή η ημερομηνία ενεργοποίησης αφορά το μέχρι πότε θα είναι ενεργός ο αριθμός κλήσης;

Γιατί μπροστά αναφέρει ότι το πακέτο ισχύει για ένα χρόνο;

Link to comment
Share on other sites

Αφορά τον αριθμό κλήσης η προθεσμία μέχρι το 2020. Για την προθεσμία του ενός χρόνου που λέει δεν ξέρω υπάρχει πιθανότητα να είναι ένα πακέτο προνομιακό περιορισμένης διάθεσης που να δίνει δηλαδή τη συγκεκριμένη προσφορά μόνο για ένα χρόνο.
Link to comment
Share on other sites

Όποιος σου πει ότι το κάνει , απατεώνας θα είναι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους

Υπάρχει πουθενά να το αγοράσουμε το προνομιακό σε λογική τιμή (και όχι όπως στις αγγελίες που θέλουν ένα πενηνταρικο) ?

Ή ακόμα καλύτερα, αν ξέρουμε πού πάνε συχνά αυτοί της κοσμοτε μπας και δώσουν απευθείας κανέναν τέτοιον αριθμό

Edited by tasosathan
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πια εμπορικά διαθέσιμο.

Άρα μόνο σε αγγελίες.

Link to comment
Share on other sites

Ένα 50αρικο μια χαρά τιμή είναι.τα έχεις κάνει απόσβεση σε ένα 3μηνο.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα 50αρικο μια χαρά τιμή είναι.τα έχεις κάνει απόσβεση σε ένα 3μηνο.

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άμα έχεις όμως ήδη frog, δεν νομίζω να γίνει η απόσβεση τόσο γρήγορα

Και γενικά για κάτι που δίνεται εξαρχής σχεδόν τζάμπα, μου φαίνεται υπερβολικό ποσό

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις όμως ήδη frog, δεν νομίζω να γίνει η απόσβεση τόσο γρήγορα

Και γενικά για κάτι που δίνεται εξαρχής σχεδόν τζάμπα, μου φαίνεται υπερβολικό ποσό

Αν σου φαίνεται υπερβολικό δεν το αγοράζεις...Όταν τα έδιναν τζάμπα οι μισοί ούτε που τα ενεργοποίησαν....Εγώ άλλαξα την επόμενη μέρα αριθμό.Το κέρδος που έχω σε ένα χρόνο και κάτι, είναι τεράστιο.

Όταν ο άλλος δεν μπορεί να αντιληφθεί την προσφορά τι να πούμε.

Παρακαλούσα φίλους να το πάρουν, όταν τα πουλούσαν 10 ευρώ και δεν τα ήθελαν...Τώρα λογικό είναι να πωλούνται 50 ευρώ.50 ευρώ είναι ένα καλό μεροκάματο.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...