Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις 3/9 είναι η αλλαγή οχι στις 30.
Άρα μπορείς να το ε εις και να το ανανεώνεις μια φορά το χρόνο, χωρίς να χανεις τα γνωστά προνομια

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα στους 4 μηνες χωρίς ανανέωση πέφτει φραγη εισερχομένων.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έκανα ανανέωση σήμερα και έβαλα το πακέτο. Τα mb γιατί δεν μεταφέρθηκαν? Πρώτη φορά μου το κάνει..7db533e1d74f54a6e20b6dfb4e204080.jpg

Άκυρο ήταν το reload it που δεν είχα κάνει..

Edited by drivth
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα στους 4 μηνες χωρίς ανανέωση πέφτει φραγη εισερχομένων.

απο 3/9 ανανεωση υπολοιπου καθε 2 μηνες φραγη καθε 3 το μονο που δεν εχει αλλαξει ειναι η διαγραφη του νουμερου που για την ωρα παραμενει στους 13 μηνες

Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι στον 1ο μήνα... μεταφερονται υπόλοιπα στον επόμενο και αν ναι..μεχρι πότε χρειάζεται ανανέωση?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

επειδή είμαι στον 1ο μήνα... μεταφερονται υπόλοιπα στον επόμενο και αν ναι..μεχρι πότε χρειάζεται ανανέωση?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS 6

Μόνο τα μεγαμπαιτ μεταφέρονται αρκεί να ανανεώσεις πριν την λήξη του

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απο 3/9 ανανεωση υπολοιπου καθε 2 μηνες φραγη καθε 3 το μονο που δεν εχει αλλαξει ειναι η διαγραφη του νουμερου που για την ωρα παραμενει στους 13 μηνες
Εξηγείστε αυτό γιατί δεν το καταλαβαίνω... Οσο δεν έχω διαγραφεί στο νούμερο, ισχύουν τα προνόμια και η φραγή κλήσεων υποθέτω φεύγει αμέσως με την πρώτη ανανέωση π.χ. Σε 10 μήνες;

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εξηγείστε αυτό γιατί δεν το καταλαβαίνω... Οσο δεν έχω διαγραφεί στο νούμερο, ισχύουν τα προνόμια και η φραγή κλήσεων υποθέτω φεύγει αμέσως με την πρώτη ανανέωση π.χ. Σε 10 μήνες;

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε νομίζω ότι μπορεί να στο εγγυηθεί/πει κανείς αυτό. Όσον αφορά την παραμονή ή όχι της προσφοράς.

 

Η φραγή φεύγει με ανανέωση, ναι.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έκανα ανανέωση σήμερα και έβαλα το πακέτο. Τα mb γιατί δεν μεταφέρθηκαν? Πρώτη φορά μου το κάνει..7db533e1d74f54a6e20b6dfb4e204080.jpg

Άκυρο ήταν το reload it που δεν είχα κάνει..

 

Μήπως είναι ΜΒ του Reloadit και δεν έχεις βάλει;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι ΜΒ του Reloadit και δεν έχεις βάλει;
Ναι αυτό ήταν έκανα και όλα οκ μεταφέρθηκαν.
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να διαβάσω όλο το θέμα, αλλά είναι αδύνατο.

 

Ξερουμε αν μπορούμε και πώς να βρούμε πλέον το προνομιακό;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να διαβάσω όλο το θέμα, αλλά είναι αδύνατο.

 

Ξερουμε αν μπορούμε και πώς να βρούμε πλέον το προνομιακό;

Μόνο από αγγελίες που είναι ήδη ενεργό.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να διαβάσω όλο το θέμα, αλλά είναι αδύνατο.

 

Ξερουμε αν μπορούμε και πώς να βρούμε πλέον το προνομιακό;

 

Πρακτικά δεν μπορείς, μιας και η συγκεκριμένη προωθητική ενέργεια της Cosmote, έλαβε τέλος.

 

Εκτός και αν επιλέξεις, την οδό μέσω αγγελιών, που είναι αμφιβόλου αξιοπιστίας και προσωπικά δεν θα το πρότεινα σε κανέναν.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι μπορεί να στο εγγυηθεί/πει κανείς αυτό. Όσον αφορά την παραμονή ή όχι της προσφοράς.

 

Η φραγή φεύγει με ανανέωση, ναι.

 

Η cosmote μπορεί να αργεί να βγάλει προνομιακά πακέτα αλλά συνήθως δεν τα καταργεί βλέπε promo4

Link to comment
Share on other sites

Μόνο από αγγελίες που είναι ήδη ενεργό.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Πρακτικά δεν μπορείς, μιας και η συγκεκριμένη προωθητική ενέργεια της Cosmote, έλαβε τέλος.

 

Εκτός και αν επιλέξεις, την οδό μέσω αγγελιών, που είναι αμφιβόλου αξιοπιστίας και προσωπικά δεν θα το πρότεινα σε κανέναν.

 

Thanks, παιδιά!

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Τα 7GB είπαμε μεταφέρονται με τα ComboCallThemAll. Με το προνομιακό έχει τσεκαρει κάποιος να δει αν μεταφέρονται;

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανανεωσα προχθες το προνομιακο πακετο και η ημερομηνια ληξης των 7 gb δεν αλλαξε και εληξε μετα κανονικα στην ωρα του.
Link to comment
Share on other sites

Ανανεωσα προχθες το προνομιακο πακετο και η ημερομηνια ληξης των 7 gb δεν αλλαξε και εληξε μετα κανονικα στην ωρα του.

 

Έχουμε πει πολλάκις πως τα δεδομένα που προσφέρει το προνομιακό, έχουν διαφορετική ημερομηνία λήξης από τα άλλα πακέτα, ωστόσο κάποιοι συνεχίζουν να έχουν αυτή την απορία.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Έχω το προνομιακό κανονικά ενεργοποιημένο εδω και κανά 5 μήνο κανονικά ανανεώσεις κάθε μήνα και μου ήρθε μήνυμα στο κινητό

 

ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA ΣENA: 1.500' ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 1,5GB ΓIA 1 MHNA ME 8,5€. ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE Z9 ΣTO 1330.

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια παλαιότερων ερωτημάτων, θα ήθελα να σας πω ότι εχθές έκανα ανανέωση μετά από 3 μήνες απραξίας και όλα έγιναν κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Το πακέτο ήταν ακόμα διαθέσιμο και μάλιστα αντί για 1,5 γιγα, έλαβα τελικά 2,1 χωρίς να κάνω τίποτα επιπλέον... Κάτι συμβαίνει εκεί με τις ανανεώσεις, χωρίς να το έχω καταλάβει ακομα
Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια παλαιότερων ερωτημάτων, θα ήθελα να σας πω ότι εχθές έκανα ανανέωση μετά από 3 μήνες απραξίας και όλα έγιναν κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα. Το πακέτο ήταν ακόμα διαθέσιμο και μάλιστα αντί για 1,5 γιγα, έλαβα τελικά 2,1 χωρίς να κάνω τίποτα επιπλέον... Κάτι συμβαίνει εκεί με τις ανανεώσεις, χωρίς να το έχω καταλάβει ακομα

 

Επειδή κλείνει χρόνο το πακέτο σου δίνει ένα κωδικό reload. Προφανώς επέλεξες τα 600ΜΒ για ένα μήνα οπότε 1500+600= 2100.

Link to comment
Share on other sites

Μήνυμα έστειλα απλώς για το προνομιακό... Έκτοτε αν πάτησα και τίποτα άλλο χωρίς να το καταλάβω
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...