Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σχετικα με την αλλαγη του ονοματος στα προνομιακα, εγω ειχα παρει 2 νουμερα περσι τελη Σεπτεμβριου και πηγα πριν κανα μηνα σε Γερμανο και μου ειπαν οτι δεν εχει γινει η αλλαγη στο ονομα μου τοσους μηνες μετα! Πριν λιγες μερες καλεσα το 13888 τους ενημερωσα για το γεγονος, με ρωτησαν αυτοι τα στοιχεια μου, μου ανεφεραν οτι ειναι πολυ περιεργο που δεν εχει γινει η αλλαγη μετα απο τοσο καιρο και μου ειπαν οτι εντος 10 ημερων θα εχει γινει η μεταφορα. Μενει να το δουμε...

 

 

 

Εγώ τους πήρα 2 φορά χθες . Εμένα βέβαια είναι 2 μήνες περίπου . Αναμονή μου είπαν

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα

Έχει καμμία διαφορά αν πάρω την προσφορά για τα 1500 και 1500 μέσα απο την εφαρμογή του whatsup αφου μου την εμφανίζει και εκεί με το αν στειλω μήνυμα;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και από την εφαρμογή να γίνει η ενεργοποίηση δεν έχεις θέμα, δοκιμασμένο πριν σου γράψω πολλές φορές και με τους δύο τρόπους

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση , έχω προνομιακό what’s up αν πάω ΕΕ χρειάζεται να κάνω τίποτα ρυθμίσεις για την περιαγωγή για να έχω το πακέτο έξω η δεν ισχύει ;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση , έχω προνομιακό what’s up αν πάω ΕΕ χρειάζεται να κάνω τίποτα ρυθμίσεις για την περιαγωγή για να έχω το πακέτο έξω η δεν ισχύει ;

 

Μπες στην εφαρμογή, επίλεξε το πακέτο και δες τους όρους κάτω κάτω. Τα λέει αναλυτικά για την περιαγωγή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν χάσω την κάρτα, μπορούν να μου την αλλάξουν;

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7,90 ευρώ στοιχίζει η αλλαγή της κάρτας . Απαραίτητο να είναι στο όνομα σου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια που μπορω να βρω προνομιακη σιμ και μπορω να την εχω κανονικα στο ονομα μου;
Link to comment
Share on other sites

Καμια διαφορα στειλε z9 στο 1330
Και από την εφαρμογή να γίνει η ενεργοποίηση δεν έχεις θέμα, δοκιμασμένο πριν σου γράψω πολλές φορές και με τους δύο τρόπους

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις !!

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια που μπορω να βρω προνομιακη σιμ και μπορω να την εχω κανονικα στο ονομα μου;

 

Μόνο από αγγελία και μεταβίβαση. Μονόδρομος είναι πια.

Link to comment
Share on other sites

7,90 ευρώ στοιχίζει η αλλαγή της κάρτας . Απαραίτητο να είναι στο όνομα σου.
Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μου δωσανε z8 για τα 1500+1500mb μετα απο γρινια. Εχει διαφορα στην χρονικη διαρκεια ή ειναι οπως το z9 ?

 

το z8 ειναι ιδιο με το z9 με την διαφορα οτι το sms υπενθημησης στο z8 λεει κανε ανανεωση μεχρι το τελος του μηνα ενω στο z9 δεν αναφερει την λεξη τελος του μηνα και 2ον απο εδω και περα θα ανανεωνεις με το z8 και οχι το z9 διαφορετικα ανανεωση μεσω της εφαρμογης αλλα οπως ολοι μας κανε και μια ενεργοποιηση προνομιακου πακετου για συγουρια

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Όσον αφορά το Πάρε Δώσε και το Καβατζα λέει 3 και 2 φορές το μήνα. Μήνας θεωρείται ημερολογιακός ή στο διάστημα που έχεις το πακέτο; Π.Χ από 10/6 ως 10/7;
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται. Όσον αφορά το Πάρε Δώσε και το Καβατζα λέει 3 και 2 φορές το μήνα. Μήνας θεωρείται ημερολογιακός ή στο διάστημα που έχεις το πακέτο; Π.Χ από 10/6 ως 10/7;

Κάθε πρώτη του μήνα ξανά ανανεωνονται

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,ερωτηση ....εχω προνομιακο αλλα εχει φραγη λογω οτι δεν το χρισημοποιησα οταν ομως το πηρα ειχε ηδη 10 ευρω μεσα τι μπορω να κανω?να κανω ελαχιστη ανανεωση 5 ευρω?το πακετο λεει επανω ενεργοποιηση μεχρι 25-10-19
Link to comment
Share on other sites

Μιλαει στο εξωτερικό με τα λεπτα του πακέτου (1500 και 1,5 giga)
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,ερωτηση ....εχω προνομιακο αλλα εχει φραγη λογω οτι δεν το χρισημοποιησα οταν ομως το πηρα ειχε ηδη 10 ευρω μεσα τι μπορω να κανω?να κανω ελαχιστη ανανεωση 5 ευρω?το πακετο λεει επανω ενεργοποιηση μεχρι 25-10-19

 

 

 

Κάποια προνομιακα που πήρα και εγώ είχαν φραγή. Τους έβαλα 10 ευρώ για να ξανά ενεργοποιησω παο το πάλι το πακέτο. Δεν υπήρχε πρόβλημα μετά...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Πήρα πριν 4 μήνες ένα προνομιακό αριθμό για τη σύζυγο, τον γύρισα κανονικά στο όνομα της συζύγου και σήμερα τον ενεργοποίησα ( περιμέναμε να λήξει ένα συμβόλαιο που είχε πρώτα). Έβαλα 10€ κάρτα μέσω της εφαρμογής και έκανα και ένα τηλεφώνημα. Δεν μου βγάζει πουθενά στην εφαρμογή το πακετο με τα 1500, έστειλα Ζ9 και η απάντηση ήταν "δεν ισχύει η προσφορά". Το πακέτο λήγει τον 11ο του 2019. Την πατήσαμε? Μπορούμε να κάνουμε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

κάνε ότι και οι υπόλοιποι. παρε στην εξυπηρέτηση να διαμαρτυρηθείς γιατί δεν είναι διαθέσιμη η προσφορά που λέει πάνω στο καρτελάκι. απειλήσε ότι θα καταγγείλεις στην ΕΕΤΤ για παραπλάνηση
Link to comment
Share on other sites

κάνε ότι και οι υπόλοιποι. παρε στην εξυπηρέτηση να διαμαρτυρηθείς γιατί δεν είναι διαθέσιμη η προσφορά που λέει πάνω στο καρτελάκι. απειλήσε ότι θα καταγγείλεις στην ΕΕΤΤ για παραπλάνηση

Είχε θετικό αποτέλεσμα αυτό για τους υπόλοιπους;

Link to comment
Share on other sites

Είχε θετικό αποτέλεσμα αυτό για τους υπόλοιπους;
Ναιιιιιιιι

Γύρισαν την προσφορά

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...