Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το αν είναι στο όνομα μου έχω την εντύπωση πως είναι...Την εφαρμογή την διέγραψα και έκανα ξανά εγκατάσταση...Θα το τσεκάρω το βράδυ που θα είμαι σπίτι μήπως έφαγε κάνα μπλοκάρισμα η κάρτα λόγω φραγης

 

με την εφαρμογη my cosmote μπορεις να δεις ολα τα νουμερα που ειναι στο ονομα σου σε εμενα παντος επειτα απο φραγη επαιξε κανονικα εαν ομως δεν ειναι κολημα καρτα που δεν νομιζω παρετους τηλεφωνο να σου το φτοιαξουν παντος ειναι απιθανο να μην δουλευει την στιγμη που εβαλες κιολας ενα πακετο!! κατι αλλο ειναι το προβλημα

Edited by Viper1974
Link to comment
Share on other sites

με την εφαρμογη my cosmote μπορεις να δεις ολα τα νουμερα που ειναι στο ονομα σου σε εμενα παντος επειτα απο φραγη επαιξε κανονικα εαν ομως δεν ειναι κολημα καρτα που δεν νομιζω παρετους τηλεφωνο να σου το φτοιαξουν παντος ειναι απιθανο να μην δουλευει την στιγμη που εβαλες κιολας ενα πακετο!! κατι αλλο ειναι το προβλημα

 

Απλά ανανέωση έκανα δεν μπορούσα καν να βάλω πακέτο...

Link to comment
Share on other sites

Απλά ανανέωση έκανα δεν μπορούσα καν να βάλω πακέτο...

 

Παρτους τηλέφωνο πιθανόν να έχασες το πακέτο από μέσα γιατί μετά τις 28\3 όσα νούμερα δεν ήταν ενεργά χάσανε την προσφορά

Link to comment
Share on other sites

Παρτους τηλέφωνο πιθανόν να έχασες το πακέτο από μέσα γιατί μετά τις 28\3 όσα νούμερα δεν ήταν ενεργά χάσανε την προσφορά

 

Είχα ήδη ενεργοποιήσει μια φορά το νούμερο

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είχα ήδη ενεργοποιήσει μια φορά το νούμερο

 

Όλα καλά τελικώς!!! Και η προσφορά εμφανίζεται και όλα κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

είχα περίπου 10gb δεδομένα που είχαν μαζευτεί κανένα χρόνο τώρα από τα υπόλοιπα σε κάθε ανανέωση. για πρώτη φορά επειδή είχα και υπολοιπο 5 ευρώ ανανέωσα με άλλα 5 ευρώ και πριν λήξει αγόρασα με 8,5 το προνομιακό. Αυτό έγινε χτες και σήμερα που ήταν η ημερομηνία λήξης, χάθηκαν όλα τα gb και μείναν μόνο αυτά της τελευταίας ανανέωσης. Αυτό έγινε γιατί δεν έκανα ανανέωση χρόνου τουλάχιστον 10 ευρώ?
Link to comment
Share on other sites

είχα περίπου 10gb δεδομένα που είχαν μαζευτεί κανένα χρόνο τώρα από τα υπόλοιπα σε κάθε ανανέωση. για πρώτη φορά επειδή είχα και υπολοιπο 5 ευρώ ανανέωσα με άλλα 5 ευρώ και πριν λήξει αγόρασα με 8,5 το προνομιακό. Αυτό έγινε χτες και σήμερα που ήταν η ημερομηνία λήξης, χάθηκαν όλα τα gb και μείναν μόνο αυτά της τελευταίας ανανέωσης. Αυτό έγινε γιατί δεν έκανα ανανέωση χρόνου τουλάχιστον 10 ευρώ?

 

Υποθέτω τα 10GB ήταν μέσω του Reload It; εάν ναι, τότε ορθά έληξαν. Γίνε όμως πιο ξεκάθαρος.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ηταν οτι περισευε καθε μηνα ,απο τις ανανεωσεις . καθε μηνα πριν ληξει το πακετο εκανα ανανεωση και μου μετεφερε οτι ειχα σε δεδομενα στον επομενο μηνα. Αυτη τη φορα επειδη ειχα χρονο 5 ευρω ανανεασα αλλα 5 και πηρα το πακετο με 8.5 euro 1500 και 1.5 gb. Δηλαδη δεν εκσνα 10 ευρω ανανεωση αλλα 5.
Link to comment
Share on other sites

bd6cf89ca11f4995b7e31ec06b5c3b51.png

Είχες δει αυτές τις ημερομηνίες?

ναι τις είδα ( ειναι απίθανο να κάνω λάθος). Εκτός αν κώλυσε το μυαλό μου εκείνη την ώρα. Μετά την αγορά του πακέτου μεταφέρθηκαν όλα στη νέα ημερομηνία λήξης. Αυτό έγινε στις 11/6 . Στις 12/6 έληγε το πακέτο και ακριβώς στην ώρα λήξης με sms ειδοποιήθηκα οτι μείναν μόνο το 1,5 γιγα .

Σε ποιό τηλεφωνο μπορει καποιος να μιλησει μαζι τους? στο 13888 ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, στο 13888.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

vasicristo δεν μου "στεκει" που χαθηκαν τα MB, σε παρακαλω ενημερωσε μας για την πορεια της επικοινωνιας σου.

Κανονικα εφ'οσον τηρησες της ημερομηνιες υποθετω οτι θα επρεπε να συνεχιζουν να υπαρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την απώλεια των gb και έπειτα από επικοινωνία μαζί τους, κατέληξα στο συμπέρασμα ή ότι δεν ξέρουν τι τους γίνεται ή με δουλεύουν κανονικά. Όμως επειδή δεν αντιλήφθηκαν ότι σε αυτά τα θέματα γνωρίζω περισσότερα από αυτούς οπότε να με δουλέψουν λίγο δύσκολο,, έπεφταν σε αντιφάσεις ,ο ένας με παρέπεμπε στον άλλο και τελικά το ωραίο ειναι ότι ζήτησαν να τους αποδείξω ότι όντως είχα συνολικά 10 gb. Λες και είχα καμιά όρεξη να να ακούω τις βλακείες τους και έτσι χωρίς λόγο, μια μέρα ξύπνησα και φαντάστηκα ,ότι είχα δεδομένα και τα έχασα. Αυτό βέβαια από την στιγμή που το app δεν μπορεί να δείξει τι είχες πρίν ,ο μόνος τρόπος για να αποδειχτεί ήταν να στείλω μήνυμα στο 1330 και να πάρω σε μήνυμα το υπόλοιπο μου στο οποίο να φαίνεται ότι εκείνη την στιγμή που έκανα την ανανέωση τα mb ήταν όσα ισχυρίζομαι Ότι να ναι!!!!!! Άσε που δεν μπορεί λέει να έχεις φτάσει σε σημείο να έχεις 10gb. Κάποια στιγμή δεν άντεξα και ρώτησα μήπως πήρα τηλ σε άλλη εταιρεία , μου απάντησαν ειρωνικά, οπότε απλά τους έβρισα (μάλλον άσχημα) και τέλος. ΑΥΤΆ.............
Link to comment
Share on other sites

Κακώς έχασες την ψυχραιμία σου. Σε αυτές τις περιπτώσεις απαιτούμε τη σύνδεση με προϊστάμενο του εκάστοτε τμήματος. Κίνηση που είναι ματ. Διότι ζοριζει και φοβίζει τον υπάλληλο, αλλά και γιατί ο προϊστάμενος συνήθως δίνει λύση.

 

Δυστυχώς πολλοί υπάλληλοι βαριουνται να βρουν λύση και η μόνο οδός για να τους "βάλεις" να σε εξυπηρετήσουν, είναι να αμφισβητήσεις την ελλειπή εξυπηρέτηση που σου παρειχαν, ζητώντας όνομα, επώνυμο και άμεση σύνδεση με τον προϊστάμενο τους. Μιλάω εκ πείρας.

Edited by Ilovemetal
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες την βοηθεια σας , εχω δει αυτην την αγγελια

 

Αφορα καρτοκινητα whatsup cosmote. Μετατρεπεις το υπαρχουν νουμερο σου σε προνομιακο. Καθε μηνα με 10 ευρω στο περιπτερο κερδιζεις

 

1200 λεπτα προς ολους

1200 sms προς ολους

1800-2300 mb

600 λεπτα προς whats'up

Για πληροφοριες ΠΜ

 

ισχύει ? το δικο μου ειναι whatsup απλο και με ενδιαφερει να το κανω προνομιακο αλλα ειναι σίγουρο η θα μας φαει το 50αρικο που ζηταει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες την βοηθεια σας , εχω δει αυτην την αγγελια

 

Αφορα καρτοκινητα whatsup cosmote. Μετατρεπεις το υπαρχουν νουμερο σου σε προνομιακο. Καθε μηνα με 10 ευρω στο περιπτερο κερδιζεις

 

1200 λεπτα προς ολους

1200 sms προς ολους

1800-2300 mb

600 λεπτα προς whats'up

Για πληροφοριες ΠΜ

 

ισχύει ? το δικο μου ειναι whatsup απλο και με ενδιαφερει να το κανω προνομιακο αλλα ειναι σίγουρο η θα μας φαει το 50αρικο που ζηταει?

 

Μάλλον εννοεί φοιτητικό προνομιακό μόνο σε νέο νούμερο

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε παιδια αυτος λει μετατροπη του δικου σου wu ..

 

Λετε να ειναι φιδια ?

 

αυτος μου απαντησε το παρακατω

 

Ειναι μετατροπη σε προνομιακο νουμερο. Η ολη διαδικασια εχει ως εξης, μου δινεις μερικα στοιχια για τον αριθμο σου και μεσα σε 2 εργασιμες στο μετατρεπω και εχεις πλεον αλλα πακετα. Αυτα που αναγραφοντε στην αγγελια

 

ζηταει 50 ευρω για αυτο ..

Edited by kolasmenos2
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ρε παιδια αυτος λει μετατροπη του δικου σου wu ..

 

Λετε να ειναι φιδια ?

 

αυτος μου απαντησε το παρακατω

 

Ειναι μετατροπη σε προνομιακο νουμερο. Η ολη διαδικασια εχει ως εξης, μου δινεις μερικα στοιχια για τον αριθμο σου και μεσα σε 2 εργασιμες στο μετατρεπω και εχεις πλεον αλλα πακετα. Αυτα που αναγραφοντε στην αγγελια

 

Το προνομιακό δίνει 1500προς όλους και 1.5gb αυτό το δικό σου είναι κάτι άλλο δες το φοιτητικό

Link to comment
Share on other sites

Φοιτητικό εννοεί και είναι η προσφορά της cosmote με τα 8 ευρώ.

 

https://www.whatsup.gr/student/kartokinito

 

Επειδή πολλοί έχουν φάει χρήματα για μετατροπές what's up σε φοιτητικό καλό θα ήταν να προσέχεις μην την πατήσεις.

Εάν δέχεται να τον πληρώσεις μετά καλώς, αλλιώς άφησε το.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά παιδιά γίνονται με πλαστα φοιτητικά πάσα, είναι για 5 χρόνια και καλύτερα να μείνετε μακριά ποτέ δεν ξέρεις... Πριν λίγο καιρό πιάσανε και κάποιους με πολλά πλαστα πασά από μένα μην ασχοληθείς καθόλου με φοιτητικά...
Link to comment
Share on other sites

επειδή την έχω πατήσει από κάποιον που εμφανίζεται με διάφορα ονόματα αλλά σου δίνει λογαριασμό Εθνικής με όνομα Μάριος Απ. του Κλ. και έχει κινητό που τελειώνει σε 50144 αλλά αποφεύγει να το δώσει σας εφιστώ την προσοχή σας.

Έχω κάνει καταγγελία αλλά μετά από 6 μήνες δεν έγινε ακόμα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά παιδιά γίνονται με πλαστα φοιτητικά πάσα, είναι για 5 χρόνια και καλύτερα να μείνετε μακριά ποτέ δεν ξέρεις... Πριν λίγο καιρό πιάσανε και κάποιους με πολλά πλαστα πασά από μένα μην ασχοληθείς καθόλου με φοιτητικά...
Όντως ισχύει έγινε μάζωξη.

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε προσφορά το play now unlimited στα 7.5 αντί 15€ κανονικής τιμής έως τέλος Αυγούστου. Αυτό είναι για θέαση Netflix , YouTube κλπ?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι αντί για αυτο να έβγαζε ένα τύπου gjfgaf με κανένα 25αρι.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σχετικα με την αλλαγη του ονοματος στα προνομιακα, εγω ειχα παρει 2 νουμερα περσι τελη Σεπτεμβριου και πηγα πριν κανα μηνα σε Γερμανο και μου ειπαν οτι δεν εχει γινει η αλλαγη στο ονομα μου τοσους μηνες μετα! Πριν λιγες μερες καλεσα το 13888 τους ενημερωσα για το γεγονος, με ρωτησαν αυτοι τα στοιχεια μου, μου ανεφεραν οτι ειναι πολυ περιεργο που δεν εχει γινει η αλλαγη μετα απο τοσο καιρο και μου ειπαν οτι εντος 10 ημερων θα εχει γινει η μεταφορα. Μενει να το δουμε... Edited by Link
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...