Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανε login στο cloud.cosmote.gr και μπες εδω

https://mail.cosmote.gr/?_task=websms&_action=plugin.websms

στο δειχνει?

αν εγινε η επιβεβαιωση και σε πηγε στο επομενο πακετο με τα 5 γιγα χωρου και 2 γιγα email δεν θελει κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

WEBSMS στέλνει και με ταυτοποιημένο πιο πριν, ΑΚΟΜΑ και με φραγή 4μήνου....

Και από browser cloud.cosmote

Και από το app web2sms GR....

 

100 sms ανά ημερολογιακό μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Η φραγη δεν εχει σχεση με την συγκεκριμενη υπηρεσια,θα δουλευει κανονικα. Αν περασουν 12-13 μηνες χωρις ανανεωση και χαθει το νουμερο τοτε ναι,υπαρχει περιπτωση να κοπει και το cloud και τα παρελκομενα. Αν κρινω με βαση το παλιο mycosmos πάντως,υπαρχει περιπτωση να διακοπεί και πολυ αργοτερα απόταν κοπει το νουμερο,καθως φαινόταν τοτε οτι η εκκαθαριση γινόταν κατα περιοδους μαζικα και οχι αυτοματα και αμεσα...
Link to comment
Share on other sites

Προέκυψε κάποιο πρόβλημα και το προϊόν COSMOTE Email 500MB δεν καταχωρήθηκε. Παρακαλούμε δοκίμασε αργότερα.

Αυτό μου βγάζει συνέχεια...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μας το ζητήσατε, ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ! 300 λεπτά ομιλίας ΔΩΡΟ προς όλους, για 3 μέρες! Πάρτε ταααααα! Παραπονιάρικες ψυχούλες μου, μπείτε ΤΩΡΑ στο WHAT’S UP Application και ενεργοποιήστε την προσφορά μέχρι τις 28/01, 23:59.
Link to comment
Share on other sites

Μας το ζητήσατε, ΣΑΣ ΤΟ ΔΙΝΟΥΜΕ! 300 λεπτά ομιλίας ΔΩΡΟ προς όλους, για 3 μέρες! Πάρτε ταααααα! Παραπονιάρικες ψυχούλες μου, μπείτε ΤΩΡΑ στο WHAT’S UP Application και ενεργοποιήστε την προσφορά μέχρι τις 28/01, 23:59.
Μια χαρά δωράκι!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δωράκι!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μια άλλη δίνει 200 για 7 μέρες ως την Τετάρτη ενεργοποίηση.

Τώρα "βλέπω" να πετάγεται και η παράλλη και να δίνει 500 για 1 μέρα για ενεργοποίηση αυθημερόν.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια άλλη δίνει 200 για 7 μέρες ως την Τετάρτη ενεργοποίηση.

Τώρα "βλέπω" να πετάγεται και η παράλλη και να δίνει 500 για 1 μέρα για ενεργοποίηση αυθημερόν.:lol:

Μην παραπλανας το κοσμο δεν δίνει τουλαχιστον το whats up αποσα ξερω "200 για 7 μέρες" ως την Τετάρτη ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

δεν λεει για το wu, μια "αλλη εταιρια" τα δινει όπως λεει.

 

Υ.Γ. Οριστε οι συνεπειες του να ειναι καποιος περιοδικα και συστηματικα εκτος θεματος (σε αυτον που εκανε το αρχικο ποστ για τις προσφορες των άλλων αναφερομαι οχι στον pow).

Link to comment
Share on other sites

δεν λεει για το wu, μια "αλλη εταιρια" τα δινει όπως λεει.

 

Υ.Γ. Οριστε οι συνεπειες του να ειναι καποιος περιοδικα και συστηματικα εκτος θεματος (σε αυτον που εκανε το αρχικο ποστ για τις προσφορες των άλλων αναφερομαι οχι στον pow).

 

No prob 4 me.

Εγώ έχω καταλάβει (κ γενικά) τι "παίζει", ό,τι κ να ειπωθεί: Αναμενόμενο.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ολες 4g ειναι. Χρειάζεται απλά ενεργοποίηση στέλνοντας 4g στο 1333.
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που δεν ενεργοποιήσω το πακέτο που μου ήρθε σήμερα, υπάρχει περίπτωση να χάσω την προσφορά; Ακόμα δηλαδή κι αν το ενεργοποιήσω 6-7 μήνες μετά;

Φαντάζομαι ότι η ενεργοποίηση δεν έχει να κάνει με τη φραγή που έρχεται 4 μήνες μετά, αν δεν βάλεις κάρτα, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν τελικά λειτουργεί περιαγωγή?

Πήρα εχθές 2 αριθμούς μετά από τηλεφωνική προώθηση. Ένα για εμένα και ένα για την σύζυγο. Και τώρα είμαι προς αναζήτησης δυκαρτου για να βάλω και την vodafone sim μέσα.

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν τελικά λειτουργεί περιαγωγή?

Πήρα εχθές 2 αριθμούς μετά από τηλεφωνική προώθηση. Ένα για εμένα και ένα για την σύζυγο. Και τώρα είμαι προς αναζήτησης δυκαρτου για να βάλω και την vodafone sim μέσα.

Ναι, κανονικά λειτουργεί η περιαγωγή και στους προνομιακούς αριθμούς. Επιπλέον, ενώ η εταιρεία επίσημα αναφέρει, ότι οι παροχές του προνομιακού πακέτου δε μπορούν να καταναλωθούν κατά την περιαγωγή, έχει αναφερθεί εδώ μέσα, ότι ανεπίσημα καταναλώνονται κανονικά. Ως πότε? Κανείς δε γνωρίζει. Αν θέλεις το ρισκάρεις, αν όχι αγοράζεις ένα άλλο πακέτο, πχ το combo call them all plus i.

Link to comment
Share on other sites

Ααα μια χαρά αυτό με την περιαγωγή... Άρα και τα mb που με ενδιαφέρουν περισσότερο και τα λεπτά ισχύουν κανονικά έτσι?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε φίλο μου με Wind τον πήραν προ ημερών τον πήραν τηλέφωνο και του δώσανε προνομιακό με δωρεάν αποστολή σπίτι του. Σήμερα τον πήραν πάλι και του δώσανε και άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που δεν ενεργοποιήσω το πακέτο που μου ήρθε σήμερα, υπάρχει περίπτωση να χάσω την προσφορά; Ακόμα δηλαδή κι αν το ενεργοποιήσω 6-7 μήνες μετά;

Φαντάζομαι ότι η ενεργοποίηση δεν έχει να κάνει με τη φραγή που έρχεται 4 μήνες μετά, αν δεν βάλεις κάρτα, έτσι δεν είναι;

Γνωρίζει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

παιδια νεος στο προνομιακο εχω διαβασει αρκετες σελοδες αλλα δεν εωγαλα ακρη!

ερωτησεις:

1.ποιος τροπος ανανεωσης συμφερει πιο πολυ?5€-10€-15€ για data

2.καποιο tip με τις ημερομηνιες που πρεπει να γινουν οι ανανεωσεις?

3.στην καλητερη των περιπτωσεων ποσα mb θα εχω με μια ανανεωση των 10€?απο ολα τα παρε δωσε μοιρασε κλπ

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

1. σύστημα 5 και 5 (δηλαδή: 5ευρω -> πάρε/μοίρασε -> 5ευρω -> πάρε/μοίρασε -> reloadit -> προσφορά

2. κανένα, όλες οι ημερομηνίες ίδιες είναι

3. πάρε/μοίρασε + πάρε/μοίρασε + reloadit + προσφορά = 100+100+1200+1500 = 2900ΜΒ (+ όσα/αν σου στείλουν από πάρε/μοίρασε από άλλο νούμερο)

------------

Στέφανος

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μια ερωτηση. Πηγα σε καταστημα Γερμανος να ταυτοποιησω wu promo 1500 και μου ειπαν οτι ισχυει για ενα εξαμηνο η προσφορα και μετα γινεται 400 λεπτα και κατι τετοια. Παιζει αυτο;
Link to comment
Share on other sites

απο τηλεφωνικο promotion του 13888 το πηρες? Κανονικα πρεπει να ρωτησεις εκει να σου πουν,αυτο που σου ειπαν μαλλον δεν ισχυει παντως. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...