Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αθήνα πειραια που δίνουν και τι ώρες περίπου ρε παιδια;
Δε δίνουν... Τουλάχιστον εγώ όσους ρώτησα σε μετρό

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ σχετικά για την μεταφορά λεπτών και δεδομένων με την ανανέωση.

Χθες έκανα ανανέωση του προγράμματος με 10 ευρώ, online απο την εφαρμογή του whatsup πριν λήξουν τα λεπτά ομιλίας και τα MB που είχα απο τον προηγούμενο μήνα. Τα λεπτά ομιλίας έχουν διαφορετική ημερομηνία λήξης, δηλαδή δεν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα του προηγούμενου, αλλά τα MB μεταφέρθηκαν όλα με κοινή ημερομηνία λήξης μετά απο ένα μήνα. Στην online ανανέωση δεν υπάρχουν τα 500 MB δώρο για 15 ημέρες που δίνει όταν βάζεις κάρτα 10 ευρώ αλλά υπάρχει διπλασίασμός στο reload it, άρα είναι 600 + 600 MB. Μεταφέρονται και τα MB απο το πάρε δώσε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από όσο γνωρίζω η ευρεία διάθεση του πακέτου έχει σταματήσει, πλέον συνεχίζεται μόνο απο συγκεκριμένους dealers σε κλειστές ομάδες πελατών

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ σχετικά για την μεταφορά λεπτών και δεδομένων με την ανανέωση.

Χθες έκανα ανανέωση του προγράμματος με 10 ευρώ, online απο την εφαρμογή του whatsup πριν λήξουν τα λεπτά ομιλίας και τα MB που είχα απο τον προηγούμενο μήνα. Τα λεπτά ομιλίας έχουν διαφορετική ημερομηνία λήξης, δηλαδή δεν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα του προηγούμενου, αλλά τα MB μεταφέρθηκαν όλα με κοινή ημερομηνία λήξης μετά απο ένα μήνα. Στην online ανανέωση δεν υπάρχουν τα 500 MB δώρο για 15 ημέρες που δίνει όταν βάζεις κάρτα 10 ευρώ αλλά υπάρχει διπλασίασμός στο reload it, άρα είναι 600 + 600 MB. Μεταφέρονται και τα MB απο το πάρε δώσε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Από όσο γνωρίζω η ευρεία διάθεση του πακέτου έχει σταματήσει, πλέον συνεχίζεται μόνο απο συγκεκριμένους dealers σε κλειστές ομάδες πελατών

 

Στο υπογραμμισμένο παραπάνω εννοείς:

Ότι μπορείς να κάνεις #pare_dwse τα ΜΒ του προνομιακού πακέτου (1500 +1,5 με -8,5€ promo9); Και να πάρεις κάτι άλλο (πχ sms);

 

Αααα ΟΚ: Εννοείς ότι ΑΝ κάνεις άλλο #pare_dwse παίρνοντας ΜΒ πριν λήξουν προηγούμενα 2ήμερα ΜΒ από προηγούμενο #pare_dwse,

μεταφέρονται στη νέα ημερομηνία (2ήμερο): ΟΚ.

 

Τα sms από #pare_dwse δε μεταφέρονται έτσι, πάντως.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Στο υπογραμμισμένο παραπάνω εννοείς:

Ότι μπορείς να κάνεις #pare_dwse τα ΜΒ του προνομιακού πακέτου (1500 +1,5 με -8,5€ promo9); Και να πάρεις κάτι άλλο (πχ sms);

 

Αααα ΟΚ: Εννοείς ότι ΑΝ κάνεις άλλο #pare_dwse παίρνοντας ΜΒ πριν λήξουν προηγούμενα 2ήμερα ΜΒ από προηγούμενο #pare_dwse,

μεταφέρονται στη νέα ημερομηνία (2ήμερο): ΟΚ.

 

Τα sms από #pare_dwse δε μεταφέρονται έτσι, πάντως.

 

Έκανα λάθος συγνώμη, δεν είναι τα MB του "πάρε δώσε", αλλά τα 100 MB του "πάρε μοίρασε"

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απέκτησα το προνομιακό σήμερα από το κατάστημα της Cosmote στην Λιβαδειά και όπως μου είπε η υπάλληλος όποιος ενδιαφέρεται έχει μερικά ακόμα.Αρα το προωθούνε μια χαρά.
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Αραγε το στελνουν και με courier?

 

Δε το γνωρίζω.Παρε ένα τηλ κ ρώτησε τους γιατί μένω εκτός Πόλης κ εγώ κ δε πηγαίνω συχνά. 22610-25050 :)

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

τους ρώτησες απλα αν το έχουν?

 

Βασικά μια μεταφορά αριθμού ήθελα ν κάνω αλλά δεν έβγαζα άκρη...κ μου λέει η πωλήτρια το θεϊκό από μόνη της ...Γιατί δεν παίρνεις ένα νέο Γουατς απ να ξενιασεις ?? Και λέω δεν έχει άδικο...κ μου λέει ναι κ θ σ δώσω το προνομιακό...της λέω είχα ακούσει πως δεν κυκλοφορεί πια...Και μου λέει πως κυκλοφορεί αλλά όχι παντού.Και αν έχω άτομα που ν το θέλουν να τους πω.οποτε πάρε ένα τηλ αύριο κι όλας κ ρώτησε τους.Μπορει ν προλάβεις κ μπορεί κ ν τα στέλνουν.Δε χάνεις τίποτα. :)

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

οκ , θα κάνω μια προσπάθεια....Ευχαριστω:)

 

Να σαι καλά!Μη το συζητάς καν ...μακάρι ν σου πουν πως υπάρχει γιατί από αυτούς όλα να τα περιμένεις...και ν μπορούν ν στο στείλουν κι όλας.και περιμένω νεότερα.:)

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Σε κάποιον που είχε δεχτεί τηλεφωνικά την προσφορά και έλαβε 1 προνομιακό, υπάρχει τρόπος να ζητήσει να του στείλουν άλλο ένα;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Εχει γεμισει ο τοπος προνομιακα , να ξερετε εξακολουθουν να δινουν (ειμαι επαρχια) ,δεν ξερω πιο ειναι το σκεπτικο τους ,βλεπω το πολυ σε ενα χρονο να το κοβουν
Link to comment
Share on other sites

Εχει γεμισει ο τοπος προνομιακα , να ξερετε εξακολουθουν να δινουν (ειμαι επαρχια) ,δεν ξερω πιο ειναι το σκεπτικο τους ,βλεπω το πολυ σε ενα χρονο να το κοβουν

 

Το "σκεπτικό" τους μάλλον είναι να μας κάνουν να "εξαρτηθούμε" από τα 1500' & 1,5 Gb, ώστε κάποιοα στιγμή "σύντομα" το πακέτο να έχει διάρκεια 15 ημέρες, οπότε θα χρειάζεται ως "εθισμένοι" πλέον να αγοράζουμε δύο πακέτα τον μήνα για να την "βγάλουμε".

Link to comment
Share on other sites

Το "σκεπτικό" τους μάλλον είναι να μας κάνουν να "εξαρτηθούμε" από τα 1500' & 1,5 Gb, ώστε κάποιοα στιγμή "σύντομα" το πακέτο να έχει διάρκεια 15 ημέρες, οπότε θα χρειάζεται ως "εθισμένοι" πλέον να αγοράζουμε δύο πακέτα τον μήνα για να την "βγάλουμε".

 

Αν το επιτρέψει το κράτος αυτό θα είναι ελεεινό .... Αλλα θα μου πεις για ποιο κράτος μιλάμε για αυτούς που τους τα πληρώνουμε όλα για να κατεβάζουν τσόντες !!!

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αν το επιτρέψει το κράτος αυτό θα είναι ελεεινό .... Αλλα θα μου πεις για ποιο κράτος μιλάμε για αυτούς που τους τα πληρώνουμε όλα για να κατεβάζουν τσόντες !!!

 

Το κράτος δεν εχει καμια σχεση.

Ούτε ειναι συμβόλαιο.

Ειναι προπληρωμένο. Αν θες βάζεις. Αν δες θες δεν βάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάνα τηλέφωνο κάποιου απο τους πωλητές ή εμπόρους που μπορούμε να πάρουμε κ να μας το στείλουν; Όποιος γνωρίζει κάτι ας ενημερώσει, ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Το κράτος δεν εχει καμια σχεση.

Ούτε ειναι συμβόλαιο.

Ειναι προπληρωμένο. Αν θες βάζεις. Αν δες θες δεν βάζεις.

Οι ρυθμιστικές αρχές του κάθε κράτους έχουν σχέση με τα πάντα όπως και η επιτροπή του ανταγωνισμού, η ΕΕΤ και κάθε δημόσιος φορέας.

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα έστειλα ζ9 σήμερα αλλά δεν πήρα κωδικό για reloadit, τα 10ε τα είχα βάλει μέσω paypal πριν κάνα μήνα

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το z9 δεν έχει σχέση με το reloadit. Κωδικό reloadit παίρνεις όταν ανανεώνεις απο 10€ και πάνω και διαρκεί 7 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...