Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελικά έχει πάρει κανείς με V30 Dual την αναβάθμιση σε 9;

Εννοείς το V30+; Πήρε την 9 με κατέβασμα μεγάλου αρχείου στις γιορτές

Samsung Galaxy Note 9 N9600
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το V30+; Πήρε την 9 με κατέβασμα μεγάλου αρχείου στις γιορτές
Άλλο το V30 plus άλλο το V30 Dual SIM.
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κανονικά,πας στα μυνήματα/ρυθμίσεις/μήνυμα υπηρεσίας .

Το έκανα την επόμενη της αναγγελίας,κ αναμένω να δω αν δουλεύει

Link to comment
Share on other sites

Και στο g4 της γυναίκας μου δεν ήρθε ούτε και τις δύο φορές. Στο s8 plus & redmi 5 plus της μικρής μου , κανονικά.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!Βρηκα αυτο:

 

https://www.civilprotection.gr/el/eidopoiiseis-ekpompis-kypselis-se-lg

 

Παμε στην εφαρμοφη του κινητου Εκπομπη Κυψελης-Παταμε στις 3 τελιτσες πανω δεξια-Ρυθμισεις-Ενεργοποιουμε υπηρεσια εκπομπης κυψελης.

 

Σε μενα ηταν απενεργοποιημενο.Ελπιζω να λειτουργει απο δω και περα!

 

https://postimg.cc/gallery/ncdayji8/

Link to comment
Share on other sites

Και τι κάνει αυτό; Γιατί να είναι ενεργοποιημένο; Τι υπηρεσίες προσφέρει; Μήπως θα τρέχει συνέχεια στο background και καταναλώνει μπαταρία;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χθες συναντηθηκα με ενα φιλο που εχει το V30 και κοιτωντας το,με ενεργη την οθονη ειδα οτι ειχε notch κατω απο την μπροστινη καμερα!Υπαρχει τετοια εκδοση του κινητου,γιατι μου επεμενε οτι ετσι το αγορασε!!:confused::confused: Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Χθες συναντηθηκα με ενα φιλο που εχει το V30 και κοιτωντας το,με ενεργη την οθονη ειδα οτι ειχε notch κατω απο την μπροστινη καμερα!Υπαρχει τετοια εκδοση του κινητου,γιατι μου επεμενε οτι ετσι το αγορασε!!:confused::confused:
Ναι αν θες να σου τρώει κομμάτι απ την οθόνη ...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devpro.edgephonex

 

 

58193ad08c09bfc1f31aa91b72f0927c.jpg

Edited by jmarousakis
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που έκανα τις ρυθμίσεις που αναφέρθηκαν δεν μου ήρθε και πάλι το μήνυμα της πολιτικής προστασίας.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που έκανα τις ρυθμίσεις που αναφέρθηκαν δεν μου ήρθε και πάλι το μήνυμα της πολιτικής προστασίας.

Εγώ βρήκα λύση στο πρόβλημα!!!

Αρχικά κι εμένα δε μου ήρθε κανένα μήνυμα, αλλά δεν ήταν ενεργοποιημένη η εκπομπή κυψέλης. Την ενεργοποίησα αλλά και πάλι στο δεύτερο μήνυμα τίποτα.

Στο site της Πολιτικής Προστασίας, στις οδηγίες για LG τηλέφωνα, αναφέρει την εφαρμογή Ειδοποιήσεις Έκτακτης Ανάγκης, αλλά το V30 δεν έχει τέτοια εφαρμογή, ούτε υπάρχει αντίστοιχη στο play store. Υπάρχει όμως στο APKmirror και είναι η Emergency Alerts έκδοση A_7.6.18

της LG Electronics, Inc. Την εγκατέστησα και το τρίτο, σημερινό, μήνυμα, ήρθε επιτέλους κανονικά...

Edited by gusm
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογη αυτή ισχύει για όλα τα LG!!!

Φυσικά και ισχύει για όλα τα LG, αφού είναι της ίδιας της εταιρείας, αρκεί βέβαια να έχουν android 7.0+...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Έχει κανείς ιδέα πόσο κοστίζει η αλλαγή της μπαταρίας στην procordia; Η συσκευή είναι ακόμα εντός διετίας.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και θα ρωτήσω, απλά έλεγα μήπως κάποιος έχει ήδη κάνει την διαδικασία και αν πήγαν όλα καλά, ευχαριστώ.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Έχει κανείς ιδέα πόσο κοστίζει η αλλαγή της μπαταρίας στην procordia; Η συσκευή είναι ακόμα εντός διετίας.

 

Καλημερα.Πηρα πριν το Πασχα και ρωτησα,μαζι με κατι κολλες για την αδιαβροχοποιηση παει κοντα στο 50ρικο.30 ευρω η μπαταρια και τα υπολοιπα εργατικα και το κοστος της κόλλας....Αρκετα θα ελεγα,και φυσικα δεν το εκανα....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Πηρα πριν το Πασχα και ρωτησα,μαζι με κατι κολλες για την αδιαβροχοποιηση παει κοντα στο 50ρικο.30 ευρω η μπαταρια και τα υπολοιπα εργατικα και το κοστος της κόλλας....Αρκετα θα ελεγα,και φυσικα δεν το εκανα....

 

Ευχαριστώ πολύ. Ήταν εντός διετίας η συσκευή; Όντως είναι αρκετά τα 50 πάντως

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Ήταν εντός διετίας η συσκευή; Όντως είναι αρκετά τα 50 πάντως

 

Εμενα η εγγυηση ειχε ληξει,οποτε ρωτησα εκτος εγγυησης....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Πάνω κάτω ίδιες τιμές με τα Samsung... έλεγχος στεγανότητας κλπ χρεώσεις ανεβάζουν το κόστος στα επίσημα εξουσιοδοτημένα σέρβις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που είναι οι εποχές με g3, g4 έβγαζες καπάκι τοποθετούσες την νέα μπαταρία με ένα 20αρικο μαζί με μεταφορικά ξεμπερδευες...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Πάνω κάτω ίδιες τιμές με τα Samsung... έλεγχος στεγανότητας κλπ χρεώσεις ανεβάζουν το κόστος στα επίσημα εξουσιοδοτημένα σέρβις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που είναι οι εποχές με g3, g4 έβγαζες καπάκι τοποθετούσες την νέα μπαταρία με ένα 20αρικο μαζί με μεταφορικά ξεμπερδευες...

 

Ετσι....Πανε αυτα...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην Huawei που είχα παλιά το mate 8 πάντως, εντός 2ετιας, ζητούσαν μόλις 10 ευρώ στο επίσημο σέρβις στην μιχαλακοπουλου. Νομίζω η ίδια εταιρεία με την procordia είναι κιόλας. Θα μου πείτε άλλο Huawei και άλλο LG όπως επίσης δεν ξέρω αν ισχύουν οι ίδιες τιμές και τώρα έχει περάσει κάμποσος καιρός από τότε.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Πάνω κάτω ίδιες τιμές με τα Samsung... έλεγχος στεγανότητας κλπ χρεώσεις ανεβάζουν το κόστος στα επίσημα εξουσιοδοτημένα σέρβις

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Που είναι οι εποχές με g3, g4 έβγαζες καπάκι τοποθετούσες την νέα μπαταρία με ένα 20αρικο μαζί με μεταφορικά ξεμπερδευες...

 

.....Και G5

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...