Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους.

Το V40 έχει Ραδιόφωνο και εγγύηση στην Ελλάδα; Με ενδιαφέρει δικαρτο τηλεφωνο. Κοιταζω ανάμεσα σε s9 plus dual -v40 Και v30 dual.

 

Καλημέρα χρόνια πολλά επίσης. Ραδιόφωνο έχει το v40. Για εγγύηση λογικά το ευρωπαϊκό μοντέλο θα έχει αλλά καλύτερα ρώτα στην Procordia.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επειδη το εψαξα,το v40 ραδιοφωνο εχει μονο η ξενη εκδοση(μη ευρωπαικη),η ευρωπαικη δεν εχει.

 

Αν ισχύει αυτό πολύ μεγάλο φάουλ. Και παίζει να το κάνουν και στο v50.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ διαβάζω σε ξένα φορουμ οτι δεν έχει καποια εργοστασιακη εφαρμογη για ράδιο όπως g6 κ v30...κριμα γιατι είναι το μονο που με ενδιαφερει κ όχι οι υπέρυθρες άλλων εταιρειών. Οπότε μένει το s9+ σε dual με καλές κάμερες.
Link to comment
Share on other sites

To G8 έχει κανονικα ραδιόφωνο με την εργοστασιακή του εφαρμογή.

Αν το V50 δεν έχει , είναι deal braker!

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

παιδες λιγο αν μπορει καποιος να με πει αν εχει VoLTE το v30/....ευχαιρτσω
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

παιδες λιγο αν μπορει καποιος να με πει αν εχει VoLTE το v30/....ευχαιρτσω

 

Οχι φιλε μου δεν εχει volte.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα την Spigen Rugged Armor. Απογοητεύτηκα λίγο γιατί η αντίστοιχη θήκη που είχα για το lg g4

προστάτευε καλύτερα τα πλαϊνά.

 

Εδώ είναι υπερυψωμένα μόνο τα πάνω/κάτω περιθώρια . Έχει δοκιμάσει κανείς την Spigen Tough Armor?

Έχει το ίδιο πρόβλημα και αυτή? Υπάρχει κάποια θήκη που να προστατεύει περιμετρικά όλη την οθόνη ώστε να μην

χρειάζεται να βάλει κανείς tempered glass?

Link to comment
Share on other sites

Πράσινη τέλεια πάνω δεξιά της οθόνης σε V30 φίλου. Είναι του κουτιού, μαζί το ανοίξαμε πριν λίγο. Να το στείλει πίσω?c4d00d65484939f581fd34548f2c97b2.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα την Spigen Rugged Armor. Απογοητεύτηκα λίγο γιατί η αντίστοιχη θήκη που είχα για το lg g4

προστάτευε καλύτερα τα πλαϊνά.

 

Εδώ είναι υπερυψωμένα μόνο τα πάνω/κάτω περιθώρια . Έχει δοκιμάσει κανείς την Spigen Tough Armor?

Έχει το ίδιο πρόβλημα και αυτή? Υπάρχει κάποια θήκη που να προστατεύει περιμετρικά όλη την οθόνη ώστε να μην

χρειάζεται να βάλει κανείς tempered glass?

Είναι λόγω του ότι η οθόνη κάνει αυτή την κυρτοτητα. Την ίδια έχω κι εγώ κι αναγκαστικά έβαλα tempered glass
Πράσινη τέλεια πάνω δεξιά της οθόνης σε V30 φίλου. Είναι του κουτιού, μαζί το ανοίξαμε πριν λίγο. Να το στείλει πίσω?c4d00d65484939f581fd34548f2c97b2.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εννοείται να το στείλετε αμέσως πίσω για DOA
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα την Spigen Rugged Armor. Απογοητεύτηκα λίγο γιατί η αντίστοιχη θήκη που είχα για το lg g4

 

προστάτευε καλύτερα τα πλαϊνά.

 

 

 

Εδώ είναι υπερυψωμένα μόνο τα πάνω/κάτω περιθώρια . Έχει δοκιμάσει κανείς την Spigen Tough Armor?

 

Έχει το ίδιο πρόβλημα και αυτή? Υπάρχει κάποια θήκη που να προστατεύει περιμετρικά όλη την οθόνη ώστε να μην

 

χρειάζεται να βάλει κανείς tempered glass?

https://www.skroutz.gr/s/13518054/Ringke-Onyx-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-LG-V30.html

 

Αυτή είναι πολύ καλή και πιάνει περιμετρικά και ανηψοτικά όλη την οθόνη.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλημέρα. Θέλω μια βοήθεια. Βάζω τα ακουστικά και αρχίζει η Γ@@@η η Google και κάνει ακρόαση, ανοίγει τη φωτογραφικη, ανοίγει το σημειωματάριο, κάνω κλήση και μου το κλεινει αυτόματα και άλλα τέτοια όμορφα... Για να μην το σπάσω λοιπόν μπορεί κάποιος να μου πει βήμα βήμα πως το μπλοκαρω?? Γιατί ρυθμίσεις>google>voice δε βρίσκω κάτι..
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλημέρα. Θέλω μια βοήθεια. Βάζω τα ακουστικά και αρχίζει η Γ@@@η η Google και κάνει ακρόαση, ανοίγει τη φωτογραφικη, ανοίγει το σημειωματάριο, κάνω κλήση και μου το κλεινει αυτόματα και άλλα τέτοια όμορφα... Για να μην το σπάσω λοιπόν μπορεί κάποιος να μου πει βήμα βήμα πως το μπλοκαρω?? Γιατί ρυθμίσεις>google>voice δε βρίσκω κάτι..

 

Για πηγαινε Smart settings,και δες αν εχεις ενεργοποιησει τις επιλογες οταν βαζεις τα ακουστικα τι να ανοιγει αυτοματα....Κατι τετοιο μου μοιαζει,οπως το περιγραφεις...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Είναι απενεργοποιημένο. Όλα κλειστά. Γι αυτό λέω ότι κάτι κάνει η Google...

 

Κατι παρομοιο μου εκανε κι εμενα ενα καλωδιο 3.5mm σε 3.5mm που συνδεα το τηλεφωνο μου με μια συσκευη στο αυτοκινητο..ενω στην αρχη ολα ηταν μια χαρα,μετα απο λιγο καιρο οταν κουνουσα λιγο το τηλεφωνο κ γυριζε το βυσμα,αμεσως μου εκοβε τη μουσικη κι ανοιγε την ακροαση της google.

 

Οταν αλλαξα το καλωδιο με αλλο,δεν ξαναεγινε αυτο..αρα μηπως υπαρχει η πιθανοτητα να φταινε τα ακουστικα;

Μια ιδεα ριχνω μηπως δοκιμαζες και με αλλα αν δεν το εχεις κανει ηδη.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω. Τα αυθεντικα έχω της συσκευασίας. Μου το χε κάνει και παλιότερα και πήγα ρυθμίσεις google voice και τα έσβησα όλα. Τώρα δεν ξέρω τι έπαθε και ανοίγει πάλι. Θα δοκιμάσω πάλι με άλλο καλώδιο αν είναι
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω. Τα αυθεντικα έχω της συσκευασίας. Μου το χε κάνει και παλιότερα και πήγα ρυθμίσεις google voice και τα έσβησα όλα. Τώρα δεν ξέρω τι έπαθε και ανοίγει πάλι. Θα δοκιμάσω πάλι με άλλο καλώδιο αν είναι

 

Κοιταξε μπορει οντως κατι να φταιει απο τις ρυθμισεις της google και τα ακουστικα σου να ειναι μια χαρα,απλα αυτο που σου εγραψα πριν για το δικο μου καλωδιο ξεχασα να σημειωσω οτι το ειχα δοκιμασει και με αλλο τηλεφωνο και μου εκανε και με εκεινο τα ιδια..γιαυτο πηρα νεο καλωδιο κι ολα διορθωθηκαν..συμπτωση;στη δικη μου περιπτωση σιγουρα οχι.

 

Μπορει να εχεις τα αυθεντικα ακουστικα αλλα δε σημαινει οτι ειναι κ πολυ καλης ποιοτητας ετσι;αν δεν κανω λαθος και παλαιοτερα καποιος αλλος φιλος παλι εδω μεσα ειχε αναφερει προβλημα με τα συγκεκριμενα..νομιζω ειχε χαλασει το ενα ακουστικο του,τα ειχε αλλαξει και ξανα μετα απο καιρο χαλασε ξανα;κατι τετοιο αν θυμαμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό αλλά δεν έχουν θέμα μέχρι τώρα. Δεν ξέρω τι παίζει και δε βρίσκω κάτι να απενεργοποιησω. Αυτό είναι το ****το. Όχι τίποτα άλλο αλλά το αφήνω σε μια άκρη και μπαίνει στην κάμερα πχ και θα μου τρώει τη μπαταρία χωρίς λόγο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτι πείραξα πάντως πάλι στο λογαριασμό της google και θα δω αύριο τι παίζει. Ευχαριστώ για τη βοηθεια όπως και να χει.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει αυτό αλλά δεν έχουν θέμα μέχρι τώρα. Δεν ξέρω τι παίζει και δε βρίσκω κάτι να απενεργοποιησω. Αυτό είναι το ****το. Όχι τίποτα άλλο αλλά το αφήνω σε μια άκρη και μπαίνει στην κάμερα πχ και θα μου τρώει τη μπαταρία χωρίς λόγο..

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτι πείραξα πάντως πάλι στο λογαριασμό της google και θα δω αύριο τι παίζει. Ευχαριστώ για τη βοηθεια όπως και να χει.

Γιατί δεν δοκιμάζεις άλλα ακουστικά?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...