Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει εισαχθεί επίσημα dual sim συσκευή στην ΕΕ. Δηλαδή αν θα έχω εγγύηση στην Ελλάδα για συσκευή dual sim είτε για 64 gb είτε για 128 gb; Ευχαριστώ!

Όπως σου είπε και ο φίλος πιο πάνω δεν θα έχεις εγγύηση στην Ελλάδα με dual sim. Δεν έχει να κάνει με τα gb αν είναι 64 ή 128 έχει να κάνει με το μοντέλο αν είναι ευρωπαϊκών προδιαγραφών. Το δίκαρτο Η930DS για το οποίο ενδιαφέρεσαι δεν είναι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

 

Χρησιμοποιώ πολυ την Gcam και είναι λιγο ρίσκο να παω σε 8αρα γιατι δεν δουλεύει ρολοι.

Άλλοι έχουν θέμα άλλοι πάλι οχι αλλα δεν θελω να το ρισκαρω ,μιας και με την 7αρα ευχαριστημενος απο ολες τις απόψεις ειμαι.

 

εγω σε OREO μια χαρα λειτουργω την Gcam.

Στην αρχή μου έκανε restart το κινητο. Μετά μπήκα στο XDA και είχαν κάτι τρόπους να το φτιάξεις και τώρα είναι σφέρα

Edited by MIB
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

εγω σε OREO μια χαρα λειτουργω την Gcam.

Στην αρχή μου έκανε restart το κινητο. Μετά μπήκα στο XDA και είχαν κάτι τρόπους να το φτιάξεις και τώρα είναι σφέρα

 

Στο Xda ειχα διαβάσει πάρα πολλές σελίδες και όντως άλλοι δεν έχουν θέμα σαν εσένα πολλοί όμως έχουν κολλήματα και ρεσταρτ ακόμη και με τους τρόπους που προτείνονται.

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη για Full Hd με την κανονική καμερα δεν υπάρχει τροπος να μην τραβάει με αυτο το auto zoom?Ετσι ειναι γενικά στα σύγχρονα κινητά ή μόνο στο V30 γίνεται αυτο?

 

 

Στα s7 edge & s8 plus που έχω το ίδιο κάνει, όπως και στα περισσότερα λογικά που αναφέρεις σημερινά κινητά έτσι θα είναι...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Στα s7 edge & s8 plus που έχω το ίδιο κάνει, όπως και στα περισσότερα λογικά που αναφέρεις σημερινά κινητά έτσι θα είναι...

 

Τι χαζομάρα είναι αυτή ρε σεις.Αν είσαι σε κλειστό χωρο πχ σε ένα δωμάτιο σου περιορίζει πολυ το πεδίο σου.

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Τι χαζομάρα είναι αυτή ρε σεις.Αν είσαι σε κλειστό χωρο πχ σε ένα δωμάτιο σου περιορίζει πολυ το πεδίο σου.

 

Aπο οτι υποψιάζομαι, το κάνουν για καλύτερη ηλεκτρονική σταθεροποιηση , όσο περισσότερο περιθώριο πεδίου "διόρθωσης" έχουν τόσο ποιο σταθερό το video

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση ,υποστηριζει wificall με την cosmote ?
Όχι.. Δυστυχώς

Πότε σου ήρθε αυτή;;;;;

Εγώ ακόμα με 20y είμαι...

Κ γω το ίδιο!!!
Είμαι ρουτ και τη κατέβασα χειροκίνητα από xda..
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω .

μια τελευταια ερωτηση πριν το αγορασω ,η καμερα του ειναι αισθητα καλυτερη απο του g6 ?

Ω Ναι

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάποια πρόταση/λύση για αυτό;

 

Καλησπέρα... γρήγορη ερώτηση :

 

Υπάρχει δυνατότητα για full screen caller ID με φωτογραφία (εισερχόμενη και εξερχόμενη)

(native από το λογισμικό της LG) ...ή ακόμα είμαστε με το κυκλάκι ?

 

G6MiFqe.jpg

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω .

μια τελευταια ερωτηση πριν το αγορασω ,η καμερα του ειναι αισθητα καλυτερη απο του g6 ?

 

Κρίνε μόνος σου αδερφέ!

 

Δες εδώ --->>> https://www.youtube.com/watch?v=E8vgXhaIndQ

Eδώ ---->>> https://www.youtube.com/watch?v=bXevzE9SNK8

Και εδώ --->>> https://www.youtube.com/watch?v=acFZX-4xLUQ

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν άντεξα και το ξανά πήρα το εργαλείο. Καμία πρόταση για θήκη και μεμβράνη ή γυαλί που να κάθονται τέλεια ??

Θήκη σκέφτομαι αυτή:

https://microcenter.gr/index.php?route=product/product&product_id=19781

 

Ή αυτή:

 

https://www.skroutz.gr/s/13924090/Nillkin-Nature-TPU-Διάφανο-LG-V30.html

 

 

Μεμβράνη δεν έχω ιδέα ή γυαλί και να μην αφήνει κενά στα πλάγια

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν άντεξα και το ξανά πήρα το εργαλείο. Καμία πρόταση για θήκη και μεμβράνη ή γυαλί που να κάθονται τέλεια ??

Θήκη σκέφτομαι αυτή:

https://microcenter.gr/index.php?route=product/product&product_id=19781

 

Ή αυτή:

 

https://www.skroutz.gr/s/13924090/Nillkin-Nature-TPU-Διάφανο-LG-V30.html

 

 

Μεμβράνη δεν έχω ιδέα ή γυαλί και να μην αφήνει κενά στα πλάγια

Εγώ την spigen crystal clear,από γυαλί ένα στην τύχη έβαλα αφήνει λίγο κενα στο πλάι.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν άντεξα και το ξανά πήρα το εργαλείο.

 

δεν υπαρχεις εισαι παλαβος χαχαχαχα:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την spigen crystal clear,από γυαλί ένα στην τύχη έβαλα αφήνει λίγο κενα στο πλάι.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η spigen δε μου αρέσει γιατί είναι χοντρες γενικά, αν δεις την Nillkin που αναφέρω είναι απίστευτα λεπτή και εφαρμοστη, και οι τρύπες που έχει είναι πιο σωστές από spigen, πχ για δακτυλικο είναι ακριβώς όσο το κουμπί όχι πιο μεγάλη..

Μεμβράνη μάλλον θα βάλω τότε αλλιώς τίποτα.. Τζάμι με κενά δεν αξίζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν υπάρχεις :p:D

 

Χαχα, χεσε μεσα, είναι το πιο πλήρες κινητό για μένα μαζί με το s9 plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν υπαρχεις εισαι παλαβος χαχαχαχα:lol::lol::lol:

 

Αφού στο είχα ξανά πει ότι θα γυρίσω.. Απλά κατέληξα να το πάρω για 2ο αφού έδωσα g6 και δεν είχα άλλη επιλογή πιο καλή μέχρι αυτά τα λεφτά..κράτησα S9 plus για αρχικό μέχρι να δω V40 και s10 που θα είναι τα επόμενα μου. Κάτι άλλο δε με ενθουσιάζει

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η spigen δε μου αρέσει γιατί είναι χοντρες γενικά, αν δεις την Nillkin που αναφέρω είναι απίστευτα λεπτή και εφαρμοστη, και οι τρύπες που έχει είναι πιο σωστές από spigen, πχ για δακτυλικο είναι ακριβώς όσο το κουμπί όχι πιο μεγάλη..

Μεμβράνη μάλλον θα βάλω τότε αλλιώς τίποτα.. Τζάμι με κενά δεν αξίζει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Χαχα, χεσε μεσα, είναι το πιο πλήρες κινητό για μένα μαζί με το s9 plus

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αφού στο είχα ξανά πει ότι θα γυρίσω.. Απλά κατέληξα να το πάρω για 2ο αφού έδωσα g6 και δεν είχα άλλη επιλογή πιο καλή μέχρι αυτά τα λεφτά..κράτησα S9 plus για αρχικό μέχρι να δω V40 και s10 που θα είναι τα επόμενα μου. Κάτι άλλο δε με ενθουσιάζει

Εμένα με έχει σωσει η spigen μου έπεσε με την μούρη κάτω δεν έπαθε τίποτα,με πιο λεπτή θήκη επειδή έχω μια τρέμει το χέρι μου μην πέσει..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με έχει σωσει η spigen μου έπεσε με την μούρη κάτω δεν έπαθε τίποτα,με πιο λεπτή θήκη επειδή έχω μια τρέμει το χέρι μου μην πέσει..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σωστός.. Εγω γενικά προσέχω αλλά τώρα θα το έχω 2ο με σιμ της δουλειάς που σκέψου ότι το g6 το φορτίζω κάθε 10 μέρες φαντάσου αυτό..

Και χρήση κάμερας μόνο όταν πάω καμία βόλτα που η wide είναι όλα τα λεφτά και γιαυτό άλλωστε μου αρέσουν αυτά τα 2.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σωστός.. Εγω γενικά προσέχω αλλά τώρα θα το έχω 2ο με σιμ της δουλειάς που σκέψου ότι το g6 το φορτίζω κάθε 10 μέρες φαντάσου αυτό..

Και χρήση κάμερας μόνο όταν πάω καμία βόλτα που η wide είναι όλα τα λεφτά και γιαυτό άλλωστε μου αρέσουν αυτά τα 2.

Α θα έχεις το g6 για κύριο και το v30 για δεύτερο;Η wide είναι ονείρωξη δεν υπάρχει εγώ την.εχω μάθει από το g5 δεν υπάρχει γυρισμός..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστός.. Εγω γενικά προσέχω αλλά τώρα θα το έχω 2ο με σιμ της δουλειάς που σκέψου ότι το g6 το φορτίζω κάθε 10 μέρες φαντάσου αυτό..

Και χρήση κάμερας μόνο όταν πάω καμία βόλτα που η wide είναι όλα τα λεφτά και γιαυτό άλλωστε μου αρέσουν αυτά τα 2.

 

Καλα ρε φιλε δεν παιζεσαι..με σενα αυτο που λεμε "αλλαζει κατι σαν τα πουκαμισα",σε λιγο θα λεμε "αλλαζει κατι οπως ο Νικος Μπλ τα κινητα"..χαχαχα.

Αντε κ παλι καλοριζικο λοιπον.

Κατι ασχετο..ανεφερες οτι το G6 το ειχες για δευτερο για δουλεια κ το φορτιζες καθε δεκα μερες..το ειχες μονο για κλησεις κ μηνυματα,η εκανες κι αλλη χρηση;γιατι τοσες πολλες μερες αφορτιστο με κανεις κι ανησυχω για το δικο μου.

 

Υ.Γ. Και που σαι..αν ξανασκεφτεις να το πουλησεις ριξε κανενα μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα με το κινητό,είναι η τρίτη φορά που το κάνει με παίρνουν τηλέφωνο και φαίνεται οτι το έχω απενεργοποιημένο ενώ έχω κανονικά δεδομένα.Το παίρνω χαμπάρι όταν πάω να πάρω τηλέφωνο και μου βγάζει μόνο κλήσεις έκτακτης ανάγκης είμαι με Cosmote,λογικά αν ήταν πρόβλημα hardware δεν θα έπρεπε να χω ούτε δεδομένα σωστά;

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Α θα έχεις το g6 για κύριο και το v30 για δεύτερο;Η wide είναι ονείρωξη δεν υπάρχει εγώ την.εχω μάθει από το g5 δεν υπάρχει γυρισμός..

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι ρε το S9 plus έχω για βασικό και για 2ο το v30 πλέον αντί για g6.. 2ο βέβαια σημαίνει ότι για κανα μήνα κάθε τόσο θα το έχω ως βασικό όταν θα αλλάζω το βασικό μου ( πχ όταν θα δώσω το S9 για να πάω στο επόμενο.. Παντα έτσι έκανα απλά τόσα χρόνια είχα 2ο ένα g2 mini, τώρα θα μείνει για καιρό το v30 ως δεύτερο)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλα ρε φιλε δεν παιζεσαι..με σενα αυτο που λεμε "αλλαζει κατι σαν τα πουκαμισα",σε λιγο θα λεμε "αλλαζει κατι οπως ο Νικος Μπλ τα κινητα"..χαχαχα.

Αντε κ παλι καλοριζικο λοιπον.

Κατι ασχετο..ανεφερες οτι το G6 το ειχες για δευτερο για δουλεια κ το φορτιζες καθε δεκα μερες..το ειχες μονο για κλησεις κ μηνυματα,η εκανες κι αλλη χρηση;γιατι τοσες πολλες μερες αφορτιστο με κανεις κι ανησυχω για το δικο μου.

 

Υ.Γ. Και που σαι..αν ξανασκεφτεις να το πουλησεις ριξε κανενα μηνυμα.

 

Χαχα, νάσαι καλά. Μη νομίζεις δεν αλλάζω τόσα πολλά όσο άλλοι εδώ μέσα.. Απλά τώρα έτυχε να χρειαστεί ο πατέρας μου το g6 και γιαυτό πάω στο v30.. Το βασικό μου το αλλάζω κάθε 6 μήνες εφόσον κάτσει καμία προσφορά..

Όσο για τη μπαταρία, το είχα για σμσ μόνο για κάποια δουλειά και για χρήση της wide κάμερας όταν πήγαινα καμία βόλτα, αλλιώς θα έπαιρνα για 2ο ένα 3310 αν ήταν μόνο τα σμσ. Η μπαταρία του g6 δεν κρατάει πολύ, μην ανησυχείς.. Τα έχω πει περισυ που το πήρα για βασικό και ήταν απογοήτευση. Μετά το g5 2 πράγματα είχε να φτιάξει, μπαταρία και οθόνη, και όχι μόνο δεν τα έφτιαξε αλλά το έκανε και αργό χάλασε και κάμερα στα βραδινα. Τέλος πάντων

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...