Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι η στάνταρ εμφάνιση των εικονιδίων της Oreo. Μόνο με αλλαγή Launcher που σου δίνει επιλογές για διαφορετικά πακέτα εικονιδίων με πλαίσια ή όχι κλπ.
Κατάλαβα,ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το μήνυμα που βγάζει κάθε φορά όταν ενεργοποιουμε/απενεργοποιουμε τα δεδομένα μπορεί να βγει? Είναι σπαστικό....

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που βγάζει κάθε φορά όταν ενεργοποιουμε/απενεργοποιουμε τα δεδομένα μπορεί να βγει? Είναι σπαστικό....
Όντως πολύ σπαστικό.. Αλλά δεν το βλέπω να μπορεί να φύγει :/
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.Μις ερώτηση θέλω να κάνω hard reset το τηλέφωνο απλά ακόμη είμαι στην 7.1.2 και δεν θέλω να πάω στην 8αρα.Οταν κάνω το ρεσετ το τηλέφωνο στις ενημερώσεις στην αρχή θα περάσει μόνο του την 8;γιατί ίσως την έχει κατεβάσει το τηλέφωνο απλά δεν την έχω κάνει εγκατάσταση και ούτε θέλω.
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.Μις ερώτηση θέλω να κάνω hard reset το τηλέφωνο απλά ακόμη είμαι στην 7.1.2 και δεν θέλω να πάω στην 8αρα.Οταν κάνω το ρεσετ το τηλέφωνο στις ενημερώσεις στην αρχή θα περάσει μόνο του την 8;γιατί ίσως την έχει κατεβάσει το τηλέφωνο απλά δεν την έχω κάνει εγκατάσταση και ούτε θέλω.

Όχι θα ξαναμπεί με αυτή που είσαι τώρα που θα κάνεις το hard reset. Mετά θα βγάλει την ενημέρωση αλλά εσύ δεν θα την κάνεις εφόσον δεν θες

Link to comment
Share on other sites

Όχι θα ξαναμπεί με αυτή που είσαι τώρα που θα κάνεις το hard reset. Mετά θα βγάλει την ενημέρωση αλλά εσύ δεν θα την κάνεις εφόσον δεν θες

 

Ευχαριστώ φίλε μου!

Edit Κατι που ηρθε τωρα ,απο οταν το αγορασα εχω κανει καποιες ενημερωσεις,απλα δεν εκανα την 8αρα.Τωρα αν θα ανοιξει θα ανοιξει στην αρχικη εκδοση?Και δεν θα μπορω να κανω ουτε τις ενημερωσεις που ειχα κανει?Λεω δηλαδη επειδη εχει βγει η 8αρα περιλαμβανει ολες τις αλλες και δεν θα μου δινει την δυνατοτητα να κανω μεχρι την 7.1.2 V11m που εχω?Μπορει να ειναι χαζα αυτα που ρωταω αλλα εχω καιρο να ασχοληθω με android ειχα ios και μετα αρκετο καιρο Windows

Edited by droper_05
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που βγάζει κάθε φορά όταν ενεργοποιουμε/απενεργοποιουμε τα δεδομένα μπορεί να βγει? Είναι σπαστικό....

 

μεσα στο μυαλό μου εισαι ..

ειναι το μονο πραγμα που με εκνευριζει σε αυτο το τηλεφωνο χεχεχε:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε μου!

Edit Κατι που ηρθε τωρα ,απο οταν το αγορασα εχω κανει καποιες ενημερωσεις,απλα δεν εκανα την 8αρα.Τωρα αν θα ανοιξει θα ανοιξει στην αρχικη εκδοση?Και δεν θα μπορω να κανω ουτε τις ενημερωσεις που ειχα κανει?Λεω δηλαδη επειδη εχει βγει η 8αρα περιλαμβανει ολες τις αλλες και δεν θα μου δινει την δυνατοτητα να κανω μεχρι την 7.1.2 V11m που εχω?Μπορει να ειναι χαζα αυτα που ρωταω αλλα εχω καιρο να ασχοληθω με android ειχα ios και μετα αρκετο καιρο Windows

Θα σου βγάλει ότι ενημερώσεις ασφαλείας υπάρχουν μέχρι σήμερα και αφορούν την 7.1.2 που θα έχεις

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές έχω εμπειρία για πρώτη φορά με wireless charging. Πλάκα έχει, αλλά όπως το φανταζόμουν και έλεγα πάντα, σιγά το hype.. :)
Link to comment
Share on other sites

μεσα στο μυαλό μου εισαι ..

ειναι το μονο πραγμα που με εκνευριζει σε αυτο το τηλεφωνο χεχεχε:lol::lol:

 

Οντως ρε φιλε,οτι πιο σπαστικο....αλλα μονο αυτο ευτυχως !!! :D:lol::lol:

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα που βγάζει κάθε φορά όταν ενεργοποιουμε/απενεργοποιουμε τα δεδομένα μπορεί να βγει? Είναι σπαστικό....

Υπαρχει τροπος μη τα ανοιγοκλεινης αστα ανοιχτά. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Κάπου διάβασα ότι θα φύγει σε επόμενο update.

Υπαρχει τροπος μη τα ανοιγοκλεινης αστα ανοιχτά. :)
Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο βίντεο το ζουμ που κάνει με το που το αρχίζεις δεν είναι λίγο υπερβολικό; Υπαρχει τρόπος να τραβάει πιο απομακρυσμένα;
Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Παίδες στο βίντεο το ζουμ που κάνει με το που το αρχίζεις δεν είναι λίγο υπερβολικό; Υπαρχει τρόπος να τραβάει πιο απομακρυσμένα;
Εγώ χρησιμοποιώ τον wide

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό τι είναι;Ξαφνικά βγαίνει μόνο του,καταγράφει την οθόνη από μόνο του;600cab3dae31f91cb219fdd3764e0886.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό τι είναι;Ξαφνικά βγαίνει μόνο του,καταγράφει την οθόνη από μόνο του;600cab3dae31f91cb219fdd3764e0886.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπες απο τις ρυθμίσεις/εφαρμογες/quicknemo και κανε εκκαθάριση δεδομένων.

Λογικα θα στρωσει.

 

Edit

 

Τωρα το εψαξα δες μηπως εχεις πατησει κατα λαθος το πρωτο εικονιδιο οταν κατεβάσεις την κουρτίνα των συντομεύσεων.

Ειναι το εικονιδιο αυτης της εφαρμογής.

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Μπες απο τις ρυθμίσεις/εφαρμογες/quicknemo και κανε εκκαθάριση δεδομένων.

Λογικα θα στρωσει.

 

Edit

 

Τωρα το εψαξα δες μηπως εχεις πατησει κατα λαθος το πρωτο εικονιδιο οταν κατεβάσεις την κουρτίνα των συντομεύσεων.

Ειναι το εικονιδιο αυτης της εφαρμογής.

Ναι μάλλον κάτι είχα πατήσει κατά λάθος,σε ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά καλημέρα.Μις ερώτηση θέλω να κάνω hard reset το τηλέφωνο απλά ακόμη είμαι στην 7.1.2 και δεν θέλω να πάω στην 8αρα.

 

Γιατί αν επιτρέπεται δεν θέλεις να βάλεις Android 8;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ τον wide

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δηλάδη για Full Hd με την κανονική καμερα δεν υπάρχει τροπος να μην τραβάει με αυτο το auto zoom?Ετσι ειναι γενικά στα σύγχρονα κινητά ή μόνο στο V30 γίνεται αυτο?

 

 

Γιατί αν επιτρέπεται δεν θέλεις να βάλεις Android 8;

Χρησιμοποιώ πολυ την Gcam και είναι λιγο ρίσκο να παω σε 8αρα γιατι δεν δουλεύει ρολοι.

Άλλοι έχουν θέμα άλλοι πάλι οχι αλλα δεν θελω να το ρισκαρω ,μιας και με την 7αρα ευχαριστημενος απο ολες τις απόψεις ειμαι.

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Έκανα σήμερα update στην 21α. Μου φαίνεται λίγο πιο σβέλτο ή κάνω λάθος?

 

Πότε σου ήρθε αυτή;;;;;

Εγώ ακόμα με 20y είμαι...

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει εισαχθεί επίσημα dual sim συσκευή στην ΕΕ. Δηλαδή αν θα έχω εγγύηση στην Ελλάδα για συσκευή dual sim είτε για 64 gb είτε για 128 gb; Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου δεν έχεις εγγύηση,από ότι ξέρω ,αλλά για να σιγουρευτείς πάρε ένα τηλέφωνο στο service!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...