Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μόνο από amazon. Φανταστείτε μίλησα σήμερα και μου είπαν να το στείλω πίσω και θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω. Εγγύηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά μόνο από amazon. Φανταστείτε μίλησα σήμερα και μου είπαν να το στείλω πίσω και θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω. Εγγύηση.

 

Ο άλλος το πουλάει..εσύ γιατί το γυρνάς πίσω?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόνο από amazon. Φανταστείτε μίλησα σήμερα και μου είπαν να το στείλω πίσω και θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω. Εγγύηση.

 

Τι έχει και το στέλνεις πίσω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόνο από amazon. Φανταστείτε μίλησα σήμερα και μου είπαν να το στείλω πίσω και θα μου δώσει τα λεφτά μου πίσω. Εγγύηση.

 

Kαλα αυτό δεν το λες και καλο.

Βασικα ειναι δίκοπο μαχαίρι γιατι ο άλλος που θα το αγορασει θα το πάρει και καλα σαν καινούργιο?

Εκτός αν το βάλουν μεταχειρισμενο.

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Ο άλλος το πουλάει..εσύ γιατί το γυρνάς πίσω?
Εγώ είμαι και οι 2. Το πουλούσα αλλά είδα ότι δέχονται επιστροφή και με συμφέρει να το επιστρέψω.
Τι έχει και το στέλνεις πίσω;
Γενικά δεν με βόλεψε. Λίγο η οθόνη δεν ήταν αυτό που περίμενα. Θα δω και από ένα άλλο παιδί εδώ μέσα που το έχει μήπως απλά έτυχε στο δικό μου.
Kαλα αυτό δεν το λες και καλο.

Βασικα ειναι δίκοπο μαχαίρι γιατι ο άλλος που θα το αγορασει θα το πάρει και καλα σαν καινούργιο?

Εκτός αν το βάλουν μεταχειρισμενο.

Όχι φίλε μου. Δεν το πουλάνε σαν καινούριο. Αφού έχει ανοιχθεί το κουτί. Στο Amazon έχει και μεταχειρισμένα.
Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου. Δεν το πουλάνε σαν καινούριο. Αφού έχει ανοιχθεί το κουτί. Στο Amazon έχει και μεταχειρισμένα.

 

Το περνούν απο εσένα στα ιδια χρήματα και το πουλάνε με λιγότερα σαν μεταχειρισμενο?

Δηλαδή το πουλάνε με χασούρα?Τι να πω δεν ξέρω μακαρι να είναι ετσι.

Dhamher_00
Link to comment
Share on other sites

Στο amazon υπάρχει Used-Like new,Used - Very Good κτλ..

Το περνούν απο εσένα στα ιδια χρήματα και το πουλάνε με λιγότερα σαν μεταχειρισμενο?

Δηλαδή το πουλάνε με χασούρα?Τι να πω δεν ξέρω μακαρι να είναι ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Το περνούν απο εσένα στα ιδια χρήματα και το πουλάνε με λιγότερα σαν μεταχειρισμενο?

Δηλαδή το πουλάνε με χασούρα?Τι να πω δεν ξέρω μακαρι να είναι ετσι.

Στο amazon υπάρχει Used-Like new,Used - Very Good κτλ..
Αυτό ακριβώς. Το Amazon σου δίνει 30 ημέρες δοκιμής. Αν δεν σου αρέσει το στέλνεις πίσω και παίρνεις τα λεφτά σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω ειμαι και οι δυο λεει..:lol::lol::lol:

τι παιζει με την οθονη?σου ειχε φανει λιγο γκρι το λευκο αν θυμαμαι ε?

Μου φαίνεται λίγο grainy.. Θα δω και το άλλο και μετά θα πω αν είναι πρόβλημα του δικού μου ή απλά παραξενιά μου.
Link to comment
Share on other sites

Prime είναι συνδρομή και έχεις κάποιες επιπλέον παροχές, όπως free shipping κτλ. Τελική τιμή επαναλαμβάνω, από amazon.de είναι 632 με ΦΠΑ 24%, συν έξοδα αποστολής. Αξίζει 30 ευρώ παραπάνω για μένα από best price.
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει μηνιαία συνδρομή επί πληρωμή.

Έχεις και δικαίωμα ενός μήνα δοκιμής.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Prime είναι συνδρομή και έχεις κάποιες επιπλέον παροχές, όπως free shipping κτλ. Τελική τιμή επαναλαμβάνω, από amazon.de είναι 632 με ΦΠΑ 24%, συν έξοδα αποστολής. Αξίζει 30 ευρώ παραπάνω για μένα από best price.

503 αν δικαιούσαι τιμολόγιο του 39Α κι έχεις κάνει VAT registration

Link to comment
Share on other sites

και για τι ποσο μιλαμε?

 

8 λίρες το μήνα ή 80 το χρόνο

 

https://www.amazon.co.uk/gp/prime/pipeline/landing?ie=UTF8&%2AVersion%2A=1&%2Aentries%2A=0

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση.μπορω να γλιτωσω φπα αλλα 500 για μλκιες δε δινω!!ειναι πολλα και δεν παιζει..επισης το v30s θα ναι στο θεο η τιμη οποτε παλι μιλαμε για μεγαλη αναμονη...βρισκω το s8 της σαμυ 385 αλλα κανω τον κινεζο επειδη την αποφευγω.αν με εκνευρισει πολυ το g3 που εχω εκει θα παω βεβαια..και αν βγει το v30s και πεσει φορτωνω την καυτη πατατα (s8) στον αδερφο μου και το χτυπαω...αυτο ειναι το σκεπτικο.δεν ειμαι απο αυτους που αλλαζουν συχνα τηλεφωνο και μαλιστα αυτες οι 20 μερες περιπου που μιλαμε εδω ειναι και το περισσοτερο που εχω ασχοληθει ποτε..:D..γι αυτο και οι πολλες αποριες..
Link to comment
Share on other sites

Πάρε ενα g6 ( αφού σου αρέσουν τα lg) έχει πέσει κι άλλο η τιμή κ με κέρδος το ΦΠΑ νομίζω θα είσαι κομπλέ ...Μια χαρά τίμια συσκευή το g6.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...