Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To πηρα κι εγώ τελικά! Έδωσα το mate. Δεν έχει στην κάμερα απ ότι βλέπω πορτρετο όπως είχε το mate η εγώ δε το βρισκω?
Το πόρτρετο είναι το live focus.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πόρτρετο είναι το live focus.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

 

Αααα έχεις δικιο. Ευχαριστω! Είμαι στη δουλειά και ακόμα δε μπορώ να το σκαλίσω με την ησυχία μου :p

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος η δεύτερη Sim να είναι ΜΌΝΟ για ίντερνετ. Να μη δέχεται κλήσεις και SMS?

 

Δεν ξερω αν σε βοηθαω, αλλα δε θα μπορουσες απλα να κανεις φραγη εισερχομενων κλπ και να αφηεις ανοικτο μοναχα το ιντερνετ?

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Έλα Κώστα. Ναι αλλά με το mate 10 pro είναι άλλα τα δεδομένα;)

Για να ρίξω μια ματιά στις λήψεις σου...

ΥΓ Κώστα κατέβασε τα ΜΡ των low Light...

 

Off topic

Συγκριτικό Mate 10 (όχι το PRO) με NOTE 8

Τα κατέβασα αλλά τελικά το αποτέλεσμα νομίζω ότι είναι χειρότερο από ότι στα 20mpxl...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=462853

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Off topic

Συγκριτικό Mate 10 (όχι το PRO) με NOTE 8

Τα κατέβασα αλλά τελικά το αποτέλεσμα νομίζω ότι είναι χειρότερο από ότι στα 20mpxl...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=462853

 

Θα έρθω εκεί Κώστα για κουβέντα ... Έχει ενδιαφέρον αν μη τι άλλο... Στο προ ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος...

Link to comment
Share on other sites

To πηρα κι εγώ τελικά! Έδωσα το mate. Δεν έχει στην κάμερα απ ότι βλέπω πορτρετο όπως είχε το mate η εγώ δε το βρισκω?
Γιατί ρε τα δίνετε? Θα με αφήσετε μόνο μου να λέω την αλήθεια για το mate 10??

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε τα δίνετε? Θα με αφήσετε μόνο μου να λέω την αλήθεια για το mate 10??

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χαχαχα.. Κοιτα εγώ δεν είχα κανένα παράπονο ,απλά είμαι άρρωστος και ήθελα να δοκιμάσω το Note!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα.. Κοιτα εγώ δεν είχα κανένα παράπονο ,απλά είμαι άρρωστος και ήθελα να δοκιμάσω το Note!
Να έχεις ευχάριστες συνομιλίες... να ρωτήσω πόσο σου κόστισε;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να έχεις ευχάριστες συνομιλίες... να ρωτήσω πόσο σου κόστισε;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Εδωσα το mate και 130ε. 5 ημερων ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Εδωσα το mate και 130ε. 5 ημερων ειναι!
Μια χαρά νομίζω. Μια κάπως άσχετη ερώτηση_Πως είσαι σίγουρος στην αγορά ενός μεταχειρισμένου;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά νομίζω. Μια κάπως άσχετη ερώτηση_Πως είσαι σίγουρος στην αγορά ενός μεταχειρισμένου;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Οταν το παιρνεις απο μελος με πολλες αξιολογησεις , κανοντας κι εναν ελεγχο σε βασικες λειτουργιες , και ειδικα σε περιπτωσεις που το τηλεφωνο ειναι λιγων ημερων , και σε συνδιασμο με την αρρωστια που μας διακατεχει αρκετους να τ αλλαζουμε σα τα πουκαμισα, νομιζω δεν εχεις να φοβασαι κατι. Βεβαια , οπως ειπα , κανεις και ελεγχο εννοειται. Το 3ο ηταν που ειδΑ.Το πρωτο ειχε καποια σημαδια στο πλαινο της οθονης , το 2ο knox 0x1..

Link to comment
Share on other sites

Οταν το παιρνεις απο μελος με πολλες αξιολογησεις , κανοντας κι εναν ελεγχο σε βασικες λειτουργιες , και ειδικα σε περιπτωσεις που το τηλεφωνο ειναι λιγων ημερων , και σε συνδιασμο με την αρρωστια που μας διακατεχει αρκετους να τ αλλαζουμε σα τα πουκαμισα, νομιζω δεν εχεις να φοβασαι κατι. Βεβαια , οπως ειπα , κανεις και ελεγχο εννοειται. Το 3ο ηταν που ειδΑ.Το πρωτο ειχε καποια σημαδια στο πλαινο της οθονης , το 2ο knox 0x1..
ΚΙ όταν είσαι απόμακριά; πώς γίνεται; έχεις καμιά τέτοια εμπειρία;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΚΙ όταν είσαι απόμακριά; πώς γίνεται; έχεις καμιά τέτοια εμπειρία;

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

Αγοραζεις απο ατομα με πολλες θετικες.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος η δεύτερη Sim να είναι ΜΌΝΟ για ίντερνετ. Να μη δέχεται κλήσεις και SMS?

 

Έχεις ψάξει Ρυθμίσεις->Συνδέσεις->Διαχείριση κάρτας sim;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα .Θέλω να ρωτήσω το εξής ,όταν συνδέεται το Bluetooth , η μέγιστη ένταση είναι χαμηλή (στην ομιλία). Δεν υπάρχει η δυνατότητα για μεγαλύτερη ένταση. Edited by villlis
Link to comment
Share on other sites

Αγοραζεις απο ατομα με πολλες θετικες.

 

Καλημέρα, η αντικαταβολή είναι ένας τρόπος προκειμένου να μπορέσεις πρώτα να δεις το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η αντικαταβολή είναι ένας τρόπος προκειμένου να μπορέσεις πρώτα να δεις το κινητό;

με courier και ζητας να στο στειλει με δυνατοτητα ελεγχου. (Το ανοιγεις μπροστα στον courier και εαν δεν το γυρνας πισω κατευθειαν).

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Αγοραζεις απο ατομα με πολλες θετικες.
Λίγο προσοχή αυτήν την περίοδο στο insomnia. Έχουν χακαρει λογαριασμούς κι εμφανίζονται να πουλάνε μέσω λογαριασμών με θετικές κριτικές.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

με courier και ζητας να στο στειλει με δυνατοτητα ελεγχου. (Το ανοιγεις μπροστα στον courier και εαν δεν το γυρνας πισω κατευθειαν).

 

Σωστό, έτσι ώστε να μπορέσεις να το κάνεις έναν έλεγχο πρώτα. Σε ευχαριστώ πολύ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λίγο προσοχή αυτήν την περίοδο στο insomnia. Έχουν χακαρει λογαριασμούς κι εμφανίζονται να πουλάνε μέσω λογαριασμών με θετικές κριτικές.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι μπορείς να κάνεις με αυτό; Ιδιαίτερα όταν είσαι και από άλλη πόλη από αυτήν του πωλητή; ίσως και εδώ με αντικαταβολή κάπως μπορείς να διασφαλιστείς; Κάπως...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω εγώ κάτι σχετικά με το κινητό πάλι. Ως προς την μπαταρία , έχετε να προτείνεται κάποια/ες ρύθμιση ώστε να κερδίσουμε παραπάνω SoT? Συνηθίζω να δουλεύω τα κινητά μου με τα πάντα ανοιχτά (WiFi , δεδομένα , ΒΤ) καθως λόγω δουλειάς είμαι μέσα έξω , οπότε και καταντάει κουραστικό το ανοιξε-κλεισε δεδομένα-wifi εναλλαξ..
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω εγώ κάτι σχετικά με το κινητό πάλι. Ως προς την μπαταρία , έχετε να προτείνεται κάποια/ες ρύθμιση ώστε να κερδίσουμε παραπάνω SoT? Συνηθίζω να δουλεύω τα κινητά μου με τα πάντα ανοιχτά (WiFi , δεδομένα , ΒΤ) καθως λόγω δουλειάς είμαι μέσα έξω , οπότε και καταντάει κουραστικό το ανοιξε-κλεισε δεδομένα-wifi εναλλαξ..
Από τα πρώτα πράγματα που κάνω εγώ είναι να βάζω black theme αφού καταναλώνει πολύ λιγότερη ενέργεια στις amoled οθόνες σε σχέση με το λευκό χρώμα.

 

Sent from my Galaxy Note 8

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Από τα πρώτα πράγματα που κάνω εγώ είναι να βάζω black theme αφού καταναλώνει πολύ λιγότερη ενέργεια στις amoled οθόνες σε σχέση με το λευκό χρώμα.

 

Sent from my Galaxy Note 8

αυτο που έχει αρχικά καλο δεν είναι από θέμα κατανάλωσης?

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο γραφείο , και παίζοντας με την κάμερα , παρατήρησα πως μόλις κοιτάει προς τη τζαμαρία που χτυπάει ο ήλιος , κάνει κάτι κυματάκια.Μόλις τη στρέφω ξανά προς τα μέσα , ολα καλά , σταθεροποιήται. Είναι φυσιολογικό η κάτι δε πάει καλα? Θυμάμαι το ίδιο ακριβώς έκανε και ένα G6 που έιχα , αλλά δεν είχα δώσει βάση τοτε.
Link to comment
Share on other sites

αυτο που έχει αρχικά καλο δεν είναι από θέμα κατανάλωσης?
Όχι γιατι είναι κάτασπρο

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...