Jump to content

Samsung Galaxy Note 8


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από πότε το Facebook είναι κριτήριο για την αυτονομία; εγώ δηλαδή που δεν έχω σημαίνει ότι βγάζω 10 ώρες sot;

 

Στάλθηκε από το G3112 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ουτε εγω εχω ομως δεν παυει να ειναι χρηση εφαρμογης, αλλα το να ποσταρουμε 5-6-7 ωρες sot χωρις να εχουμε δουλεψει το κινητο δεν εχει νοημα, ειναι απλα bragging rights.

Πιο τιμιο ειναι να δω 2 ωρες οθονη αλλα με μπολικα τηλεφωνα και ιντερνετ-μουσικη-φωτος για γενικη χρηση, τουλαχιστον ξερεις οτι ο χρηστης δεν ξεκλειδωνε μονο το κινητο και απλως εκανε swipe στην αρχικη οθονη.

"Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic"-Sir Arthur Clarke
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω ομως δεν παυει να ειναι χρηση εφαρμογης, αλλα το να ποσταρουμε 5-6-7 ωρες sot χωρις να εχουμε δουλεψει το κινητο δεν εχει νοημα, ειναι απλα bragging rights.

Πιο τιμιο ειναι να δω 2 ωρες οθονη αλλα με μπολικα τηλεφωνα και ιντερνετ-μουσικη-φωτος για γενικη χρηση, τουλαχιστον ξερεις οτι ο χρηστης δεν ξεκλειδωνε μονο το κινητο και απλως εκανε swipe στην αρχικη οθονη.

Έτσι όπως το θέτεις τώρα συμφωνώ. Εγώ συνήθως έχω 4+ ώρες sot. Επειδή όμως εχω τη συνηθεια να το φορτίζω το βράδυ ώστε να ξεκινάω την ημέρα μου με γεμάτη μπαταρία είτε έχω 15% υπόλοιπο είτε 40% θα το βάλω για φορτιση. Δεν αναφέρω την περίπτωση να ξεμεινω από μπαταρία γιατί μέχρι τώρα δεν μου εχει συμβεί.

 

Στάλθηκε από το Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κουραστικα με την γκρίνια που υπάρχει πρώτη φορά μου συμβαίνει σε θέμα κινητου..

Και για όποιων πει να πάω στο καλό αφού κουραστικα τον ευχαριστώ και πάω στο καλό.

 

Υ. Γ

Για τον λόγο ότι θα το παρω το κινητό θα παρακαλέσω να δείξουν υπομονή όσοι μπορούν και να ανεβάζουν ότι νομίζουν για εμάς που ενδιαφερόμαστε.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κουραστικα με την γκρίνια που υπάρχει πρώτη φορά μου συμβαίνει σε θέμα κινητου..

Και για όποιων πει να πάω στο καλό αφού κουραστικα τον ευχαριστώ και πάω στο καλό.

 

Υ. Γ

Για τον λόγο ότι θα το παρω το κινητό θα παρακαλέσω να δείξουν υπομονή όσοι μπορούν και να ανεβάζουν ότι νομίζουν για εμάς που ενδιαφερόμαστε.

Καλή συνέχεια

Άκου λοιπόν εσύ που ενδιαφερεσε για την αγορά του.

Σε σχέση με το s8 plus που Επίσης είχα, αυτό αν και δικαρτο ( Δουλεύω ταυτόχρονα και τις δύο κάρτες Vodafone and cosmote) είναι τουλάχιστον 20% καλύτερο σε μπαταρία.

Με μόνιμα ανοικτά τα data,συνδεδεμένο πάντα εκτός από το ρολόι s3 frontier , και bt ακουστικά γυρνάς σπίτι το βράδυ και είμαι από 30%-15% στην μπαταρία μου.

Συνήθως με το S8plus μετά τις 20:00 το βράδυ εγώ προσωπικά ξεμενα.

Σίγουρα η χρήση κάθε ένα από εμάς είναι διαφορετική,αλλά εγώ συγκρίνω με αυτό που είχα οπότε λάθος δεν κάνω.

Επίσης δεν ξέρω τι μπορεί να είναι ( Τα 6 gb ή η 7.1 που κάνει το κινητό με τον στοκ launch να φαίνεται πιο βούτυρο και πιο σπίρτο σε σχέση πάντα με το S8plus.

Είναι τόσο αρμονικά όλα που πραγματικά το κάνουν το τέλειο εργαλείο.

Κάμερα τίποτα λιγότερο από το απόλυτο.

 

 

 

 

Nikos

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και εγώ το Note. Φυσικά δικαρτο ελληνικό. Κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα θα κάνω και το συγκριτικό με το s8+ 128/6 που πατάει κάτω το αντίστοιχο s8+ 64/4 τόσο σε επιδόσεις όσο και σε αυτονομία. Πλέον πού έχουμε ίδια ραμ στα δύο κινητά (6gb) θα είναι συγκρίσιμη και δίκαιη η δοκιμή.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και εγώ το Note. Φυσικά δικαρτο ελληνικό. Κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα θα κάνω και το συγκριτικό με το s8+ 128/6 που πατάει κάτω το αντίστοιχο s8+ 64/4 τόσο σε επιδόσεις όσο και σε αυτονομία. Πλέον πού έχουμε ίδια ραμ στα δύο κινητά (6gb) θα είναι συγκρίσιμη και δίκαιη η δοκιμή.

Αν δεν κάνω λάθος το 128αρι S8 έχει snap835 όμως, οπότε εξ ορισμού η δοκιμή δεν θα είναι δίκαιη.

Ανεξάρτητα πάντως από το ποιο είναι γρηγορότερο ή όχι, τα speedtest έτσι πως έχουν εξελιχθεί αποτελούν μια ανοησία. Για παράδειγμα το iphone 8 plus αντικειμενικά έχει το γρηγορότερο mobile soc στον πλανήτη (πιθανόν τα android soc θα το πλησιάσουν σε επεξεργαστική ισχύ σε 2-3 χρόνια)....και πάλι όμως υπάρχουν ορισμένα speedtest που παρουσιάζουν το note 8 γρηγορότερο μέσα από συγκεκριμένες εφαρμογές.

Από την άλλη κάποιος που θέλει να τονίσει την ανωτερότητα του iphone θα πετάξει στο δικό του speedtest ένα convert/export video 60 λεπτών και φόρτωμα παιχνιδιών στα οποία το iphone θα σαρώσει . Αλήθεια πόσοι κάνετε στο κινητό σας convert+export video τέτοιου μεγέθους στην καθημερινότητα σας; Ή πόσοι θα ανοίξετε 20 παιγνίδια ταυτόχρονα για να τα έχετε στην μνήμη και θα απογοητευτείτε επειδή το ένα από αυτά θα κάνει 2 δευτερόλεπτα reload;

Περίπου τα ίδια έχω να πω και για τα μετροπρογράμματα τύπου geekbench ή antutu (σ.σ: ο Α11 φλερτάρει σε αποτελέσματα με τον i7 quadcore ενός macbook :lol: )

Προσωπικά ως χόμπι και μόνο μπορώ να το δω όλο αυτό. Γιατί ελάχιστα με ενδιαφέρει αν το facebook ανοίξει σε 2 δευτερόλεπτα ή σε 1.7 όπως αντίστοιχα αν το asphalt ανοίξει σε 10 δευτερόλεπτα αντί για 9. Εδώ και αρκετό καιρό πρωτίστως με ενδιαφέρουν ποιοτικά χαρακτηριστικά σε ένα κινητό όπως η οθόνη, η κάμερα, η ποιότητα κλήσεων, η αυτονομία, η ταχύτητα φόρτισης, το spen στην προκειμενη, η κατασκευή καθώς και οι λοιπές δυνατότητες του λειτουργικού. Πολύ βασικό το τελευταίο καθώς τί να το κάνω εγώ αν το iphone έχει 40% γρηγορότερο soc όταν για να κάνω μια δουλειά θα χρειαστώ 1 ή 2 έξτρα app λόγω των δεσμεύσεων του λειτουργικού. Και πιθανό άλλα τόσα app για να το στείλω μετά στο PC μου και να κάνω πρακτική χρήση του. Ο συνολικός χρόνος δηλαδή που θα χρειαστώ για να ολοκληρώσω μια δουλειά θα είναι πολλαπλάσιος από αυτός που αποτυπώνεται σε ένα speedtest.

Πάντως επί της ουσίας ακόμη και 20% γρηγορότερο να ήταν το s8+ σε σχέση με το Note 8, πάλι στο δεύτερο θα κατέληγα λόγω διπλής κάμερας, καλύτερης και μεγαλύτερης οθόνης, spen αλλά και dual sim λειτουργίας με εγγύηση από την επίσημη αντιπροσωπεία.

Link to comment
Share on other sites

Άκου λοιπόν εσύ που ενδιαφερεσε για την αγορά του.

Σε σχέση με το s8 plus που Επίσης είχα, αυτό αν και δικαρτο ( Δουλεύω ταυτόχρονα και τις δύο κάρτες Vodafone and cosmote) είναι τουλάχιστον 20% καλύτερο σε μπαταρία.

Με μόνιμα ανοικτά τα data,συνδεδεμένο πάντα εκτός από το ρολόι s3 frontier , και bt ακουστικά γυρνάς σπίτι το βράδυ και είμαι από 30%-15% στην μπαταρία μου.

Συνήθως με το S8plus μετά τις 20:00 το βράδυ εγώ προσωπικά ξεμενα.

Σίγουρα η χρήση κάθε ένα από εμάς είναι διαφορετική,αλλά εγώ συγκρίνω με αυτό που είχα οπότε λάθος δεν κάνω.

Επίσης δεν ξέρω τι μπορεί να είναι ( Τα 6 gb ή η 7.1 που κάνει το κινητό με τον στοκ launch να φαίνεται πιο βούτυρο και πιο σπίρτο σε σχέση πάντα με το S8plus.

Είναι τόσο αρμονικά όλα που πραγματικά το κάνουν το τέλειο εργαλείο.

Κάμερα τίποτα λιγότερο από το απόλυτο.

 

 

 

 

Nikos

 

Νικο χωρις να θελω να σε θιξω, με s6 edge εβγαζες 5-6 ωρες οθονη, απο τοτε καθε συσκευη σου ηταν και ενα 20% πιο πανω. Αρα το νοτε 8 πρεπει να βγαζει κανα 4αρι μερες για οποιον σε θυμαται απο τοτε.

 

Θελω να πω οτι δε γινεται ο ενας να λεει οτι ειναι πιο κατω και ο αλλος πιο πανω. Αρκετα με τις υπερβολες ρε παιδες, το κινητο ειναι μια χαρα αλλα φαινεται οτι δεν φτανει s8 plus καινουριο και ιδια στημενο. Εκτος αν συγκρινουμε ενα s8 plus ξεσκισμενο στις φορτισεις, γεματο εφαρμογες και ολα τα Updates OTA με ενα νοτε8 ημερων και χωρις πληρες στησιμο κτλ

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Θελω να πω οτι δε γινεται ο ενας να λεει οτι ειναι πιο κατω και ο αλλος πιο πανω. Αρκετα με τις υπερβολες ρε παιδες, το κινητο ειναι μια χαρα αλλα φαινεται οτι δεν φτανει s8 plus καινουριο και ιδια στημενο. Εκτος αν συγκρινουμε ενα s8 plus ξεσκισμενο στις φορτισεις, γεματο εφαρμογες και ολα τα Updates OTA με ενα νοτε8 ημερων και χωρις πληρες στησιμο κτλ

Μην τρελαίνεστε παιδιά...επειδή το s8+ το έχω πολύ πρόσφατο, η αυτονομία των συσκευών είναι στα ίδια περίπου επίπεδα. Ίσως στην εντατική χρήση λίγο καλύτερο το Note, προφανώς λόγω καλύτερου software optimization, αν λάβουμε υπόψη την μικρότερη χωρητικότητα της μπαταρίας του Note.

Νομίζω ότι και σε όλα τα battery drain test στο youtube, οι 2 συσκευές έρχονται κοντά κοντά, με το Note 8 να είναι ελαφρώς καλύτερο.

Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο εμμονή με την μπαταρία. Ο σκοπός είναι να βγάζουμε την μέρα μέχρι τις 2200-2300 το βράδυ με σχετική άνεση και σε αυτό το κομμάτι δε νομίζω να έχει κάποιος θέμα. Η μπαταρία είναι αξιοπρεπέστατη.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Το χτύπησα και εγώ το Note. Φυσικά δικαρτο ελληνικό. Κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα θα κάνω και το συγκριτικό με το s8+ 128/6 που πατάει κάτω το αντίστοιχο s8+ 64/4 τόσο σε επιδόσεις όσο και σε αυτονομία. Πλέον πού έχουμε ίδια ραμ στα δύο κινητά (6gb) θα είναι συγκρίσιμη και δίκαιη η δοκιμή.

 

Πολύ ενδιαφέρουσα αυτή η σύγκριση, αφού έχω και εγώ το 128/6. Αναμένω με αγωνία...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Μην τρελαίνεστε παιδιά...επειδή το s8+ το έχω πολύ πρόσφατο, η αυτονομία των συσκευών είναι στα ίδια περίπου επίπεδα. Ίσως στην εντατική χρήση λίγο καλύτερο το Note, προφανώς λόγω καλύτερου software optimization, αν λάβουμε υπόψη την μικρότερη χωρητικότητα της μπαταρίας του Note.

Νομίζω ότι και σε όλα τα battery drain test στο youtube, οι 2 συσκευές έρχονται κοντά κοντά, με το Note 8 να είναι ελαφρώς καλύτερο.

Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόσο εμμονή με την μπαταρία. Ο σκοπός είναι να βγάζουμε την μέρα μέχρι τις 2200-2300 το βράδυ με σχετική άνεση και σε αυτό το κομμάτι δε νομίζω να έχει κάποιος θέμα. Η μπαταρία είναι αξιοπρεπέστατη.

 

προφανως η 7.1.1 κανει καλυτερη διαχειριση, αλλα το 20% διαφορα ειναι πολυ μεγαλο.

Απο εκει και περα, αν η αυτονομια δεν ειναι απο τα πιο σημαντικα πλεον τι ειναι?

Για μενα τα κινητα σημερα ειναι υπερπληρη και γρηγορα και τα παντα ολα και υστερουν σε αυτονομια κυριως ειδικα τα μεγαλα σε οθονη που ειναι ενεργοβορα.

Απο εκει και περα, το να λεμε σε καθε νεο μοντελο οτι ειναι 20% καλυτερο απο το προηγουμενο, ειτε απο ενθουσιασμο ειτε επειδη το παλιο δεν βγαζει οσο εβγαζε λογω φθορας και στησιματος κτλ, δεν νομιζω οτι ειναι λογικο.

 

Τελος, δεν θελω να προσβαλω κανενα μελος, ετυχε και αναφερθηκα τωρα στον Νικο γιατι θυμαμαι τον ενθουσιασμο του απο εποχης s6 edge, αλλα και προσφατα με s8 plus οπου στις 24 ωρες εβγαζε 7 ωρες μπαταρια (αρα λογικα δεν ξεμενε μεχρι το απογευμα οπως λεει) κτλ

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απο εκει και περα, αν η αυτονομια δεν ειναι απο τα πιο σημαντικα πλεον τι ειναι?

Εγώ λέω να μην σε προβληματίζει η αυτονομία από την άποψη ότι η ημέρα βγαίνει ανετότατα. Αν στο τέλος της ημέρας έχεις υπόλοιπο 30 ή 40% μικρή σημασία έχει. Πάλι θα το φορτίσεις για την επομένη,

Είχα τελευταία s7 edge, mate 9, iphone 7 plus, s8 plus, τώρα note 8 και δε νομίζω ότι οι διαφορές στην αυτονομία είναι άξιες αναφοράς. Αλλού υπερτερεί το ένα, αλλού το άλλο. Σε αναπαραγωγή video η samsung είναι ανίκητη σε screen on time , όπως και σε stand by τα iphone. Για την δική μου χρήση το S8+ και το Note 8 έχουν την καλύτερη αυτονομία μεταξύ των κινητών που προανέφερα.

Από εκεί και πέρα όπως σωστά γράφεις λέγονται και υπερβολές από ορισμένους πάνω στον ενθουσιασμό τους. Πέρα από κάτι xaiomi redmi note δεν έχω δει άλλα κινητά να βγάζουν 8 και 9 ώρες οθόνη. Πόσο μάλλον σε flagships επιπέδου Note 8.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Θα αρχίσει η πτώση τιμών σε λίγο στα Note 8

Στο eglobal το περνεις με 780ευρω (793ευρω βάζεις και έκπτωση από coupon)

Πολύ καλή τιμή

Dual, 64gb!!! Τσάμπα

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Θα αρχίσει η πτώση τιμών σε λίγο στα Note 8

Στο eglobal το περνεις με 780ευρω (793ευρω βάζεις και έκπτωση από coupon)

Πολύ καλή τιμή

Dual, 64gb!!! Τσάμπα

 

Προσεχε είναι ασιατικό χωρίς εργοστασιακή εγγύηση από Ελλάδα-Ευρώπη. Έχεις 1 χρόνο εγγύηση απο το κατάστημα.

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να μην σε προβληματίζει η αυτονομία από την άποψη ότι η ημέρα βγαίνει ανετότατα. Αν στο τέλος της ημέρας έχεις υπόλοιπο 30 ή 40% μικρή σημασία έχει. Πάλι θα το φορτίσεις για την επομένη,

Είχα τελευταία s7 edge, mate 9, iphone 7 plus, s8 plus, τώρα note 8 και δε νομίζω ότι οι διαφορές στην αυτονομία είναι άξιες αναφοράς. Αλλού υπερτερεί το ένα, αλλού το άλλο. Σε αναπαραγωγή video η samsung είναι ανίκητη σε screen on time , όπως και σε stand by τα iphone. Για την δική μου χρήση το S8+ και το Note 8 έχουν την καλύτερη αυτονομία μεταξύ των κινητών που προανέφερα.

Από εκεί και πέρα όπως σωστά γράφεις λέγονται και υπερβολές από ορισμένους πάνω στον ενθουσιασμό τους. Πέρα από κάτι xaiomi redmi note δεν έχω δει άλλα κινητά να βγάζουν 8 και 9 ώρες οθόνη. Πόσο μάλλον σε flagships επιπέδου Note 8.

 

Φίλε παίζουν πολλά ρόλο στην μπαταρία και ανάλογα σήμα και το τι εφαρμογές δουλεύει ο καθένας.

Εγώ με το mate9 (μιας και το είχες και το ξέρεις) βγάζω μέσο όρο 7.5 ώρες οθόνη (έχω δει και 9) .

Το να λες ότι δεν ενδιαφέρει η μπαταρία είναι λάθος.

Εγώ το δουλεύω σαν βασικό εργαλείο όλη μέρα έξω δεν μπορώ να φοβάμαι την μπαταρία.

Βέβαια μου αρέσει τόσο πολύ το ΝΟΤΕ8 που θα το ξεπεράσω.

 

 

Όσο για το ποςτ που έκανες στο #857(περί ταχύτητας και σύγκρισης)

Απλά είναι ότι Ποιό σωστό έχω διαβάσει και συμφωνώ σε όλα.

Edited by araditsas
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να μην σε προβληματίζει η αυτονομία από την άποψη ότι η ημέρα βγαίνει ανετότατα. Αν στο τέλος της ημέρας έχεις υπόλοιπο 30 ή 40% μικρή σημασία έχει. Πάλι θα το φορτίσεις για την επομένη,

Είχα τελευταία s7 edge, mate 9, iphone 7 plus, s8 plus, τώρα note 8 και δε νομίζω ότι οι διαφορές στην αυτονομία είναι άξιες αναφοράς. Αλλού υπερτερεί το ένα, αλλού το άλλο. Σε αναπαραγωγή video η samsung είναι ανίκητη σε screen on time , όπως και σε stand by τα iphone. Για την δική μου χρήση το S8+ και το Note 8 έχουν την καλύτερη αυτονομία μεταξύ των κινητών που προανέφερα.

Από εκεί και πέρα όπως σωστά γράφεις λέγονται και υπερβολές από ορισμένους πάνω στον ενθουσιασμό τους. Πέρα από κάτι xaiomi redmi note δεν έχω δει άλλα κινητά να βγάζουν 8 και 9 ώρες οθόνη. Πόσο μάλλον σε flagships επιπέδου Note 8.

 

σκεφτομαι να το παρω οταν θα πεσει στα 700 περιπου, τοτε θα εκφερω αποψη. Αλλα επειδη εχουμε λιγα γαλονια στο φορουμ, βλεπω παντα τα ιδια και τα ιδια προσωπα που καποτε μας παρεσυραν σε αγορες με λαθος εντυπωσεις σε βασικα μας κριτηρια να συνεχιζουν τα ιδια. Και να φανταστεις οτι ειμαστε φορουμ δηλαδη ψαγμενοι που βοηθαμε ο ενας τον αλλον.

Τελος παντων, εγω ειτε το θαψω ειτε το εκθιασω, ουτε πιο μεγαλη θα την εχω αυριο, ουτε πιο μικρη, ουτε πιο πλουσιος θα ειμαι, ουτε πιο φτωχος, και γιαυτο δεν μπορω να καταλαβω με τι κινητρο κανουν τετοια ποστ.

Κατα τα αλλα, σαφως και πιστευω οτι θα με βγαζει τη μερα, αλλα πχ το s7 edge ή το s8 plus με εβγαζαν παντα τη μερα, ακομα και μερες με 12 ωρες sportstracker και ολα ανοιχτα (12 ωρες περπατημα συνεχομενο σε βουνο και καμερα χρηση κτλ). Οταν εχεις τετοιες απαιτησεις, θες και αυτο το εργαλειο να σε καλυπτει, εστω για 2-3 φορες το χρονο οπου δε θα παω να παρω powerbank να σαπιζει μετα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε δειλά δειλά την εμφάνιση του στο πανέμορφο με διαφορά Deepsea Blue":)

https://www.notebookcheck.com/Galaxy-Note-8-Special-Edition-Deepsea-Blue-bei-DeinHandy-de.251042.0.html

Λογικά επόμενους 2-3 μήνες θα το δούμε σε περισσότερες χώρες και καταστήματα και ευρεία διάθεση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε δειλά δειλά την εμφάνιση του στο πανέμορφο με διαφορά Deepsea Blue":)

https://www.notebookcheck.com/Galaxy-Note-8-Special-Edition-Deepsea-Blue-bei-DeinHandy-de.251042.0.html

Λογικά επόμενους 2-3 μήνες θα το δούμε σε περισσότερες χώρες και καταστήματα και ευρεία διάθεση.

Εμένα που δεν μου αρέσει να ανησυχώ;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που δεν μου αρέσει να ανησυχώ;

Γιατι να ανησυχείς??

Δεν κατάλαβα το ερώτημα σου.

Σε ενοχλεί να υπάρχουν επιλογές?

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατι να ανησυχείς??

Δεν κατάλαβα το ερώτημα σου.

Σε ενοχλεί να υπάρχουν επιλογές?

 

Βλέπω όλους σας να σας αρέσει το μπλε για αυτό ρωτάω και λέω δεν μπορεί... θα ψάξω να βρω οφθαλμίατρο :lol:

Εγώ το προτιμώ μαύρο:D

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω όλους σας να σας αρέσει το μπλε για αυτό ρωτάω και λέω δεν μπορεί... θα ψάξω να βρω οφθαλμίατρο :lol:

Εγώ το προτιμώ μαύρο:D

 

Η αλήθεια είναι ότι πίσω μόνο σε μαύρο μου αρέσει και μένα που δεν κάνει διχρωμια με την κάμερα.. Αλλά το σασί σε μαύρο είναι χάλια. Σαν πλαστικό.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι πίσω μόνο σε μαύρο μου αρέσει και μένα που δεν κάνει διχρωμια με την κάμερα.. Αλλά το σασί σε μαύρο είναι χάλια. Σαν πλαστικό.

Όντως το μαύρο δείχνει σαν ψεύτικη πλαστικουρα. Εγώ μόνο το χρυσό κοιτάω.

 

Le X829 4/64 tele23s

Link to comment
Share on other sites

Όντως το μαύρο δείχνει σαν ψεύτικη πλαστικουρα. Εγώ μόνο το χρυσό κοιτάω.

 

Le X829 4/64 tele23s

 

Και εγώ καθώς και ασημί αν και στο S8 τελικά το πιο ωραίο χρώμα είναι το Orchid grey και αυτό θα ήθελα να δω στο note 8

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ καθώς και ασημί αν και στο S8 τελικά το πιο ωραίο χρώμα είναι το Orchid grey και αυτό θα ήθελα να δω στο note 8

Εχει αλλάξει λίγο το orchid gray στο νοτε απο οσο ειδα στο νετ.

Στου σ8 είναι πιο ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλάξει λίγο το orchid gray στο νοτε απο οσο ειδα στο νετ.

Στου σ8 είναι πιο ωραίο.

 

Ναι ε? Δεν έχω δει άλλο χρώμα πέραν των 2 που έρχονται προς το παρόν. Για να δούμε..μέχρι να πάει στα 700 έχει μέλλον..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...