Jump to content

Samsung Galaxy J7 2017


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:(

 

Εννοεις μια καθυστερηση που κανει μετα απο deep sleep ; Αν ναι αυτο το κανει σε ολες τις samsung συσκευες.

 

Ναι αυτο εννοω...σε τι μπορει να εξυπηρετει αυτη η καθυστερηση?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια το κινητο το πηρα και εγω,προερχομαι από windows phone και μετα από 5 χρονια επανέρχομαι σε android και ειδικα σε Samsung που πριν 6-7 χρονια τα ειχα ξαποστειλει,εχω να πω ότι ειδα τη μερα με τη νυχτα για καποιον που δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις ή να παιζει παιχνίδια το κινητο είναι αρκετα καλο συγκριτικα με τα χρηματα που κοστιζει και γρηγορο το βρισκω θα ελεγα θα ηθελα από καποιον-καποιους που γνωριζουν αυτά που γραφετε περι μπαταριας να μας κανετε ένα μπουσουλα τι πρεπει να κανουμε για καλυτερη διαχειριση της μπαταριας(να κραταει περισσοτερο) πχ.βημα 1,βημα 2 κλπ επισης αυτό που γραφετε "Το gps το χεις σε ακρίβεια ή εξοικονόμηση"τι σημαινει και πως ρυθμίζεται αυτό; τελος θα ηθελα να ρωτησω για εξοικονομηση της εσωτερικης μνημης μπορω να μεταφερω εφαρμογες στην καρτα μνημης το οποιο το βρηκα αλλα νομιζω όταν κανει αναβαθμιση το γυρναει στην εσωτερικη παλι όπως υπαρχουν και εφαρμογες που δεν μετακινουνται αν ξερει καποιος πως γινεται αυτό θα ηθελα να μου το πει τελειωνω και θα ηθελα να ρωτησω αν αυτή η καρτουλα μνημης είναι καλη:Samsung Evo Plus microSDXC 64GB U3 with Adapter ευχαριστω εκ των προτερων οποιος ασχοληθεί να μου απαντησει
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο εννοω...σε τι μπορει να εξυπηρετει αυτη η καθυστερηση?

 

Δεν ειναι φιλε μου καθυστερηση αυτο .Εαν ηταν η υπηρχε προβλημα καθε φορα που θα το πατουσες θα σου εκανε το ιδιο .Απο ενα χρονικο οριο και μετα οταν δεν το δουλεψεις πεφτει σε deep sleep.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα συμβίωσης με το τηλέφωνο θα μπορούσα να πω ότι στο εύρος της τιμής του είναι από τα καλύτερα που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή, σε θέμα ποιότητας κατασκευής οθόνης ποιότητας κλήσης κλπ,οποιαδήποτε σύγκριση με τηλέφωνα 500+ ευρώ είναι τουλαχιστον ατυχής, θα πρέπει κάποια στιγμή να ξεκολλήσουμε από τα αυστηρά όρια των specs και να δούμε και αυτό που λέγετε εμπειρία χρήσης, και ο επεξεργαστής είναι αξιοπρεπέστατος όπως επίσης και η κάρτα γραφικών (παίζω 3D flight simulator και δεν το αισθάνομαι να κοπιάζει πουθενά), τώρα για τους τόσο power user που τα κλάσματα του δευτερολέπτου στο άνοιγμα μιας εφαρμογής ή του dialer παίζουν τόσο σημαντικό ρόλο στην καθημερινότητα ,Ναι αυτό το τηλέφωνο δεν κάνει, είναι μόνο για ....κοπέλες όπως διάβασα σε ένα ποστ πιο πάνω
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μήνα συμβίωσης με το τηλέφωνο θα μπορούσα να πω ότι στο εύρος της τιμής του είναι από τα καλύτερα που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή, σε θέμα ποιότητας κατασκευής οθόνης ποιότητας κλήσης κλπ,οποιαδήποτε σύγκριση με τηλέφωνα 500+ ευρώ είναι τουλαχιστον ατυχής, θα πρέπει κάποια στιγμή να ξεκολλήσουμε από τα αυστηρά όρια των specs και να δούμε και αυτό που λέγετε εμπειρία χρήσης, και ο επεξεργαστής είναι αξιοπρεπέστατος όπως επίσης και η κάρτα γραφικών (παίζω 3D flight simulator και δεν το αισθάνομαι να κοπιάζει πουθενά), τώρα για τους τόσο power user που τα κλάσματα του δευτερολέπτου στο άνοιγμα μιας εφαρμογής ή του dialer παίζουν τόσο σημαντικό ρόλο στην καθημερινότητα ,Ναι αυτό το τηλέφωνο δεν κάνει, είναι μόνο....κοπέλες όπως διάβασα σε ένα ποστ πιο πάνω

 

Εγω εχω και Note 8.

Σημερα το μεσημερι στη δουλεια ειχαμε ενα λευκο S7 το απλο .Με 7.0 Ειχε υπολοιπο 54% μπαταρια με 2+ ωρες οθονη οταν πχ.το δικο μου J7 εχει 2 ωρες οθονη στο 88% .Τα μενου και οι χρονοι Πανομοιοτυποι.Η αποκριση παντου ιδια.Πρεπει να ψαξεις σε πολυ βαθος για να βρεις γιατι το s7 ειναι καλυτερο απο το J7 .Εαν εκρυβες την κατασκευη των συσκευων δεν ηξερες ποιο ειναι.Απλα θελω να πω οτι η samsung εχει μικρυνει αρκετα την ψαλιδα μεταξυ ακριβων και φθηνοτερων μοντελων.Επισης κανει πραγματα που καποιος πρεπει να ψαξει πολυ για να τα βρει.Η energy save οθονη του J7 και ο συνδυασμος αλλων παραγοντων το κανει το απολυτο smartphone.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Όχι σε όλα τα μοντέλα άλλα στο j7 έχει κάνει καταπληκτική δουλειά και έχεις δίκιο

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά για τον πολύ κόσμο που είναι διατεθειμένος να δώσει παραπάνω χρήματα δεν είναι τα specs, αλλά η κάμερα πιστεύω.

Δηλαδή προτιμότερο είναι ένα j7 με κάμερα s7, παρά ένα s7 με κάμερα j7

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά για τον πολύ κόσμο που είναι διατεθειμένος να δώσει παραπάνω χρήματα δεν είναι τα specs, αλλά η κάμερα πιστεύω.

 

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Μη το λες σιγουρα .Και να εξηγηθω οκ.Εχεις ενα S8 και ενα J7.Βλεπεις οτι στις λεπτομεριες υπερεχει το S8 . Ok. Βγαζεις φωτο ξεχωριστα με το J7 και βλεπεις οτι βγαζει αξιοπρεπεστατες . Μετα σου λεω δουλεψε τα για μια εβδομαδα και τα 2 αλλα θα μου δωσεις το ενα απο τα 2 και εσυ θα κρατησεις το αλλο.Ποιο θα εδινες ? Εκεινο πιστευω που θα σε αφηνε ικανοποιημενο στο συνολο και οχι σε μια εφαρμογη κατα κορον .Γιατι η καμερα οπως λες του J7 ειναι αρκετα καλη οχι κακη.Εαν ηταν κακη θα ελεγες ναι θελω το S8 και ας εχει πχ. χαλια sot... Και υπερτερει μαλιστα το J7 και σε πολλα αλλα.Αρα...

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ίσως φίλε μου να έχεις δίκιο, που και πάλι αυτό το τόσο ψάξιμο σε συσκευή τηλεφώνου για κάμερά δεν το καταλαβαίνω από την στιγμή που με τα μισά σχεδόν χρήματα παίρνεις dsl κάμερά αν σώνει και καλά πρέπει να βγάλεις "επαγγελματικές " φωτογραφίες βέβαια το λέω εγώ που κάποιες ρομ που φλασαρω στο 6p που έχω για δεύτερο δεν έχουν apk κάμερας και εγώ ξεχνάω να βάλω

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ίσως φίλε μου να έχεις δίκιο, που και πάλι αυτό το τόσο ψάξιμο σε συσκευή τηλεφώνου για κάμερά δεν το καταλαβαίνω από την στιγμή που με τα μισά σχεδόν χρήματα παίρνεις dsl κάμερά αν σώνει και καλά πρέπει να βγάλεις "επαγγελματικές " φωτογραφίες βέβαια το λέω εγώ που κάποιες ρομ που φλασαρω στο 6p που έχω για δεύτερο δεν έχουν apk κάμερας και εγώ ξεχνάω να βάλω

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοιτα...Η καμερα ειναι παντα ενα πολυ σοβαρο κριτηριο σε μια αγορα συσκευης με εκατονταδες ευρω.Απο την στιγμη που οι εταιριες υποσχονται οτι ενας αγοραστης θα ξοδεψει πολλα ευρω αλλα θα του δωσω και καλη καμερα ειναι υποχρεωμενες να τηρουν το λογο τους.Ειμαστε σε μια εποχη εξελιξης που τα δεδομενα συμφωνα με τα χρηματα που δινεις πρεπει να εχουν την αναλογη αποδοση και αξια.Ναι το να εχεις μια καμερα η φωτ.μηχανη ξεχωριστα ειναι καλο αλλα...Εφοσον οι εταιριες υποσχονται εχεις και συ απαιτηση να ειναι η καμερα σου καλη και ας μη την χρησιμοποιεις συνεχεια η περιοδικα. Δεν εχει σημασια.Σημασια εχει τα χρηματα που δινεις.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Ίσως φίλε μου να έχεις δίκιο, που και πάλι αυτό το τόσο ψάξιμο σε συσκευή τηλεφώνου για κάμερά δεν το καταλαβαίνω από την στιγμή που με τα μισά σχεδόν χρήματα παίρνεις dsl κάμερά αν σώνει και καλά πρέπει να βγάλεις "επαγγελματικές " φωτογραφίες βέβαια το λέω εγώ που κάποιες ρομ που φλασαρω στο 6p που έχω για δεύτερο δεν έχουν apk κάμερας και εγώ ξεχνάω να βάλω

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο λόγος είναι απλός. Η καλύτερη φωτογραφική είναι αυτή που έχεις μαζί σου. Εγώ βγάζω όλη μέρα φωτογραφίες αλλά δεν κουβαλάω και δεν θέλω/μπορώ να κουβαλάω μαζί μου φωτογραφικες ή άλλες συσκευές οπότε ψάχνω κινητό με δυνατή κάμερα. Σαν εμένα είναι πολλοί.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα...Η καμερα ειναι παντα ενα πολυ σοβαρο κριτηριο σε μια αγορα συσκευης με εκατονταδες ευρω.Απο την στιγμη που οι εταιριες υποσχονται οτι ενας αγοραστης θα ξοδεψει πολλα ευρω αλλα θα του δωσω και καλη καμερα ειναι υποχρεωμενες να τηρουν το λογο τους.Ειμαστε σε μια εποχη εξελιξης που τα δεδομενα συμφωνα με τα χρηματα που δινεις πρεπει να εχουν την αναλογη αποδοση και αξια.Ναι το να εχεις μια καμερα η φωτ.μηχανη ξεχωριστα ειναι καλο αλλα...Εφοσον οι εταιριες υποσχονται εχεις και συ απαιτηση να ειναι η καμερα σου καλη και ας μη την χρησιμοποιεις συνεχεια η περιοδικα. Δεν εχει σημασια.Σημασια εχει τα χρηματα που δινεις.
Και πάλι είναι στο τι θέλει ο καθένας από την συσκευή του πχ τα 500 + ευρώ που έδωσα πριν δύο χρόνια για το nexus 6 ή τα 600+ που έδωσα για το 6p σίγουρα δεν ήταν για τις κάμερες μιας και δεν φημιζοταν για αυτές αν και για το 6p υπήρχαν καλά λόγια από αυτούς που ασχολούνται με αυτες

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Και πάλι είναι στο τι θέλει ο καθένας από την συσκευή του πχ τα 500 + ευρώ που έδωσα πριν δύο χρόνια για το nexus 6 ή τα 600+ που έδωσα για το 6p σίγουρα δεν ήταν για τις κάμερες μιας και δεν φημιζοταν για αυτές αν και για το 6p υπήρχαν καλά λόγια από αυτούς που ασχολούνται με αυτες

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ισως ...χμμμ κατα βαθος δεν ειναι το τι θελει ο καθενας αλλα...τι αντιλαμβανεται ο καθενας.

Link to comment
Share on other sites

Ισως ...χμμμ κατα βαθος δεν ειναι το τι θελει ο καθενας αλλα...τι αντιλαμβανεται ο καθενας.
Εάν η επιλογή σύσκευης τηλεφώνου είναι θέμα αντίληψης και όχι αναγκών....χμμμ....Θα συμφωνήσω μαζί σου....

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την καθυστερηση στη κληση,υπαρχει τροπος να μενει μονιμα στη ραμ η εστω καποιο τρικ να ανοιγει μονιμα πιο γρηγορα?Ειναι λιγο εκνευριστικο.Το κανει και στις ρυθμισεις...
Εκνευριστικότατο

Ειδικά όποιος χρησιμοποιεί direct call και όταν βιάζεσαι νομίζεις δε κάλεσε και ξανά πατάς.

Ειδικά αν έχεις μαζί και άλλες συσκευές όπως εγώ το mi6.

Ρίξε μία ματιά στο πολύ πρόχειρο βιντεάκι που έκανα το μεσημέρι.

Να δεις πως ανοίγουν όλα σε χρόνο dt

Τη συσκευή μου όπως και όλες που έχω είναι με γνώμονα την πρακτικότητα πάντα.

 

 

 

Δυστυχώς στα Samsung's δεν έχει και επιλογή να κρατάς στη μνήμη την εφαρμογή όπως έχει πχ το miui στα xiaomi που ανοίγουν ακαριαία.

 

#Montoya

Κώστα πολύ σωστά τα λες στο θέμα κάμερα.

 

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και συνεχεια απο το μεσημερι...Παρτε και ενα 4ωρο sot με 77% υπολοιπο και... καληνυχτες boys:p

 

26240706_806665432838937_9060739087907354213_o.jpg?oh=f01030fd8ee977f47c81392e08799ab5&oe=5AFD276A

 

26240093_806665492838931_5405646482410406951_o.jpg?oh=3b445ef8e1ea67c3c802d8ff4cde58ee&oe=5AF66195

Link to comment
Share on other sites

Μα σε αυτό που λέει ο συμφορουμιτης Montoya συμφωνούμε όλοι, η καλύτερη φωτογραφική μηχανή είναι αυτή που κουβαλάμε μαζί μας Έτσι για κάποιον είναι η φωτογραφική ενός κινεζικού των 100 ευρώ για εμένα του j7 για τον φίλο μου του p8 life που έχει, πάντως επειδή γνωρίζω και επαγγελματία φωτογράφο δεν τον έχω δει να πηγαίνει στην δουλειά του με το note 8 πού έχει άλλα με την φωτογραφίκη του μηχανή άλλα τέλος πάντων το κούρασαμε και είμαστε και offtopic

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Stef όπως είπες και μόνος σου, για να πάρεις την Dslr παραμάσχαλα, πρέπει να έχεις είτε δουλειά όπως ο φίλος σου ή να βγεις βόλτα με κύριο θέμα τη φωτογράφιση που συνήθως είναι ένα μοναχικό χόμπι. Σε οοοολες τις άλλες περιπτώσεις θα βγάλεις από την τσέπη το κινητό.

Πήγα μια βόλτα από το thread του xda, από ότι διάβασα το 8ωρο SOT βγαίνει άνετα

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου. Αυτό ακριβώς ήθελα να πω ότι εκτός εάν πρόκειται για δουλειά σε όλες τις Άλλες περιπτώσεις δεν υπάρχουν κινητά τηλέφωνα που να μην τραβάνε αξιοπρεπείς φωτογραφίες, τωρα εάν ψάχνεις για ευκρίνεια σε low light η εστίαση επί 150000 κλπ καλύτερα κάνε στον εαυτό σου δώρο μια φωτογραφική μηχανή

 

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Εκνευριστικότατο

Ειδικά όποιος χρησιμοποιεί direct call και όταν βιάζεσαι νομίζεις δε κάλεσε και ξανά πατάς.

Ειδικά αν έχεις μαζί και άλλες συσκευές όπως εγώ το mi6.

Ρίξε μία ματιά στο πολύ πρόχειρο βιντεάκι που έκανα το μεσημέρι.

Να δεις πως ανοίγουν όλα σε χρόνο dt

Τη συσκευή μου όπως και όλες που έχω είναι με γνώμονα την πρακτικότητα πάντα.

 

 

 

Δυστυχώς στα Samsung's δεν έχει και επιλογή να κρατάς στη μνήμη την εφαρμογή όπως έχει πχ το miui στα xiaomi που ανοίγουν ακαριαία.

 

#Montoya

Κώστα πολύ σωστά τα λες στο θέμα κάμερα.

 

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπραβο ρε συ,ωραιο βιντεακι...τουμπανο το κινητο....και εγω απο mimax ηρθα.Δεν το μετανοιωσα βεβαια,αλλα τα xiaomi ειναι ερωτας!Ειχα note 3,4 ολα αξιολογα.Η κοινοτητα ομως ειναι ο λογος που θα ξαναπαιρνα..

Πιστευω πως το κυριοτερο προσον στο j7 ειναι η οθονη.Πραγμα πολυ σημαντικο.Σε ολα τα αλλα ειναι καλο αλλα ως εκει,δε μπορω να πω οτι ξεχωριζει.

Για να κρατησεις μια εφαρμογη στη μνημη,πατα διπλα στο home button τις προσφατες εφαρμογες και μετα πανω δεξια τις τρεις τελιτσες.

Edited by grande
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια το κινητο το πηρα και εγω,προερχομαι από windows phone και μετα από 5 χρονια επανέρχομαι σε android και ειδικα σε Samsung που πριν 6-7 χρονια τα ειχα ξαποστειλει,εχω να πω ότι ειδα τη μερα με τη νυχτα για καποιον που δεν εχει ιδιαιτερες απαιτησεις ή να παιζει παιχνίδια το κινητο είναι αρκετα καλο συγκριτικα με τα χρηματα που κοστιζει και γρηγορο το βρισκω θα ελεγα θα ηθελα από καποιον-καποιους που γνωριζουν αυτά που γραφετε περι μπαταριας να μας κανετε ένα μπουσουλα τι πρεπει να κανουμε για καλυτερη διαχειριση της μπαταριας(να κραταει περισσοτερο) πχ.βημα 1,βημα 2 κλπ επισης αυτό που γραφετε "Το gps το χεις σε ακρίβεια ή εξοικονόμηση"τι σημαινει και πως ρυθμίζεται αυτό; τελος θα ηθελα να ρωτησω για εξοικονομηση της εσωτερικης μνημης μπορω να μεταφερω εφαρμογες στην καρτα μνημης το οποιο το βρηκα αλλα νομιζω όταν κανει αναβαθμιση το γυρναει στην εσωτερικη παλι όπως υπαρχουν και εφαρμογες που δεν μετακινουνται αν ξερει καποιος πως γινεται αυτό θα ηθελα να μου το πει τελειωνω και θα ηθελα να ρωτησω αν αυτή η καρτουλα μνημης είναι καλη:Samsung Evo Plus microSDXC 64GB U3 with Adapter ευχαριστω εκ των προτερων οποιος ασχοληθεί να μου απαντησει
Gps:ρυθμισεις-συνδεσεις-θεση,περιγραφει τι διαφορες εχει η καθε ρυθμιση οποτε μπορεις να επιλεξεις εσυ τι θες

Sd: ναι οι εφαρμογες οταν ενημερωνονται κανουν αυτο που περιεγραψες.

Πρεπει να ενεργοποησεις το μενου προγραμματιστή,εχει μια ρυθμιση και αναγκαζει ολες τις 3ες εφαρμογες και games να πηγαίνουν στην sd,χωρις αυτην πανε μονο όσες εχουν το δικαιωμα απο τον προγραμματιστή

Οι εφαρμογες που ειχε μεσα δεν μεταφερονται στην sd,μπορεις να τις απενεργοποησεις όσες δεν χρησιμοποιείς.

Για την μπαταρία πρεπει να σου απαντησει ο φιλος swind

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://www.samsung.com/global/themestore/index.html?appId=com.samsung.High_contrast_theme_II&SITE_CODE=gr

 

 

Ενα καταπληκτικο μαυρο θεμα,κουρτίνα ειδοποιήσεων,μηνυματα,dialer,πληκτρολογιο και δωρεαν και δεν αλλαζει τα εικονιδια !!! Φανταστικο

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελειο,ολες οι stock εφαρμογες full black6a9eb0a78e0287b74feddb95f5e10ade.jpg9976e927d92e1504af0eff1a068d0ba9.jpg32d16051f0f1a9e6213b92a1da057056.jpg8670cfdd4780af8001e4f2f3ae540038.jpg87a98f91bfb4cbc53cc14619dd1353c6.jpg0d412a44d45afa1089df2e39ba4f8cf7.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπάρχουν 2 εκδοσεις, μια με μπλε γεμισματα,αυτη που ανέβασα και μια με πορτοκαλί

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου. Αυτό ακριβώς ήθελα να πω ότι εκτός εάν πρόκειται για δουλειά σε όλες τις Άλλες περιπτώσεις δεν υπάρχουν κινητά τηλέφωνα που να μην τραβάνε αξιοπρεπείς φωτογραφίες, τωρα εάν ψάχνεις για ευκρίνεια σε low light η εστίαση επί 150000 κλπ καλύτερα κάνε στον εαυτό σου δώρο μια φωτογραφική μηχανή

 

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δηλαδή το βράδυ που θα βγω βόλτα με την παρέα, με την οικογένεια κλπ θα πρέπει να κουβαλάω DSLR μαζί μου?

Επίσης ο φίλος σου ο επαγγελματίας έχει note 8? Γιατί δεν πήρε ένα xiaomi αφού έχει την dslr?

Τέλος κι εγώ στο γραφειο μου ως επαγγελματίες, δεν θα κάνω την δουλειά μου με το Note αλλά με το pc.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και συνεχεια απο το μεσημερι...Παρτε και ενα 4ωρο sot με 77% υπολοιπο και... καληνυχτες boys:p

 

26240706_806665432838937_9060739087907354213_o.jpg?oh=f01030fd8ee977f47c81392e08799ab5&oe=5AFD276A

 

26240093_806665492838931_5405646482410406951_o.jpg?oh=3b445ef8e1ea67c3c802d8ff4cde58ee&oe=5AF66195

 

Εντυπωσιακά νούμερα αλλά πιστεύω ότι το έχεις "καρυδωσει" σε σημείο που χάνεις κάποια εμπειρία χρήσης. Όχι πως σε κατηγορώ, ο καθένας με τις προτεραιότητές του.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακά νούμερα αλλά πιστεύω ότι το έχεις "καρυδωσει" σε σημείο που χάνεις κάποια εμπειρία χρήσης. Όχι πως σε κατηγορώ, ο καθένας με τις προτεραιότητές του.

 

Καλημερα . Αναφερα σε προηγουμενα ποστ οτι εχω απενεργοποιημενο το aod.Δεν εχω κατι αλλο απο εφαρμογες.Απλα σε καποιες χρησιμοποιω εναλλακτικες.Δεν χρησιμοποιω πχ.τον κουτσομπολιστικο chrome και εχω τον aosp browser της htc.Δεν εχω ενεργοποιημενα τα αυτοματα update και κανω απενεργοποιησεις μεσα στα μενου των ρυθμισεων.

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποιήσεις όπως;

Το αρχείο του facebook που ανέβασες πιο πάνω μου το βγάζει corrupted. Οι εφαρμογές μου κάπως έτσι πάνε σε standby

3fd0eba6dc2da5b09540ef63a4763fba.jpg

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J7 2017

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...