Jump to content

Samsung Galaxy J7 2017


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλημερα..μια ερωτηση..επειδη πριν ειχα το j7 2016 η μπαταρια του 2017 βασταει λιγοτερο.μπορει να ειναι κ η ιδεα μ..μπορει κ επειδη του 2016 εχει μικροτερη αναλυση η οθομη..καμια ιδεα?

 

Σε καθε φορτιση σπαει ολα τα ρεκορ.Ειμαι στην πεμπτη φορτιση.Ποιο πανω ανεβασα φωτο οταν ηταν στο 80% ειχα 3 ωρες οθονη .Τωρα ειμαι στο 51% και εχω 7 ωρες οθονη.Στο συνολο πιστευω βγαζει 13 ωρες.Και προσεξε οχι σε μια μερα.Το J7 εχει φοβερη διαχειριση που κρατα μερες πολλες.

 

Πιστευω οτι ειναι πολυ energy save η οθονη του J7 δεν μπορω να εξηγησω αλλιως τις απιστευτες επιδοσεις της μπαταριας.

Οτι και να συμβαινει ειναι μια ιστορικη συσκευη που ομοια δεν ξαναειδα ποτε απο την δημιουργια των smartphone.με τετοια αποδοση της μπαταριας των 3600m

 

26757751_806079936230820_2041168401106785065_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=4e08d667124adfcdf2c7afc510ec9dc6&oe=5AFC8000

 

26232498_806079989564148_6460570238592188804_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=005ebaf83d42bf9a04d8925932d49830&oe=5AFBF1AC

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

23 Φεβρουαρίου έχω επιδότηση 210€ από cosmote. Άμα πέσει κάτω από 300 θα το τσιμπήσω. Αλλιώς δε ξέρω τί να επιλέξω εκεί γύρω

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

23 Φεβρουαρίου έχω επιδότηση 210€ από cosmote. Άμα πέσει κάτω από 300 θα το τσιμπήσω. Αλλιώς δε ξέρω τί να επιλέξω εκεί γύρω

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Ε αυτο ειναι αναλογα τι αρεσει εσενα.

Οσο για το J7 ως συσκευη ειναι απο τις κορυφαιες ever.

Και αυτο γιατι καμια λειτουργια του δεν σε απογοητευει.Εντυπωσιακη ποιοτητα κατασκευης full metal λεπτο σε μαυρο χρωμα τα σπαει ειναι αδιαβροχο στη βροχη οχι ομως στη θαλασσα Πολυ ωραια οθονη 1080p και καμερα 13αρες μπρος-πισω καλη διαχειριση ραμ εξωγηινη μπαταρια. Πανω απο μισο 24ωρο μπορεις να το εχεις μονιμα αναμμενο να κανεις οτι θες χωρις να σβησει η οθονη καθολου.:lol:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

23 Φεβρουαρίου έχω επιδότηση 210€ από cosmote. Άμα πέσει κάτω από 300 θα το τσιμπήσω. Αλλιώς δε ξέρω τί να επιλέξω εκεί γύρω

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Σχεδόν ΠΑΝΤΑ συμφέρει την επιδότηση να την βάλεις στο πάγιο και να αγοράσεις μια συσκευή πχ από σκρουτζ.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν ΠΑΝΤΑ συμφέρει την επιδότηση να την βάλεις στο πάγιο και να αγοράσεις μια συσκευή πχ από σκρουτζ.
Είναι εταιρικό, δε πληρώνω τίποτα, απλά ανά 18 μήνες έχω την συγκεκριμένη επιδότηση

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα..μια ερωτηση..επειδη πριν ειχα το j7 2016 η μπαταρια του 2017 βασταει λιγοτερο.μπορει να ειναι κ η ιδεα μ..μπορει κ επειδη του 2016 εχει μικροτερη αναλυση η οθομη..καμια ιδεα?

 

Ετσι κι εγω αλλα οχι δεν κραταει πιο λιγο εκτος και αν βαλεις και δευτερη sim .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Είναι εταιρικό, δε πληρώνω τίποτα, απλά ανά 18 μήνες έχω την συγκεκριμένη επιδότηση

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Οπότε είσαι στο "ΣΧΕΔΟΝ"...... :lol: :lol:

Προσωπικά θα σου έλεγα να το πάρεις με κλειστά μάτια. Ακόμη κι αν δεν πέσει από τα 300€. Και σκέψου ότι δεν το έχω/είχα για να είμαι κολλημένος και "βαμμένος"......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οπότε είσαι στο "ΣΧΕΔΟΝ"...... :lol: :lol:

Προσωπικά θα σου έλεγα να το πάρεις με κλειστά μάτια. Ακόμη κι αν δεν πέσει από τα 300€. Και σκέψου ότι δεν το έχω/είχα για να είμαι κολλημένος και "βαμμένος"......

Έχω το s7 γι'αυτό δε θέλω να δώσω πολλά για ένα τηλέφωνο που είναι το ίδιο περίπου σε εμφάνιση-λειτουργικό. Αλλά δε με πείθει το mi A1 ακομα. Θα δω πώς θα πάει με το oreo γιατί δε ξεκίνησε καλά.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s7 γι'αυτό δε θέλω να δώσω πολλά για ένα τηλέφωνο που είναι το ίδιο περίπου σε εμφάνιση-λειτουργικό. Αλλά δε με πείθει το mi A1 ακομα. Θα δω πώς θα πάει με το oreo γιατί δε ξεκίνησε καλά.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Το s7 έχει μικρότερη οθόνη και μπαταρία (εκτός κι αν εννοείς το Edge) πράγματα σημαντικοτατα για μένα.

Τα xiaomi γενικά είναι δυνατές συσκευές αλλά με ανάπηρες κάμερες και βέβαια χωρίς amoled (προσωπικό γούστο βέβαια).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s7 γι'αυτό δε θέλω να δώσω πολλά για ένα τηλέφωνο που είναι το ίδιο περίπου σε εμφάνιση-λειτουργικό. Αλλά δε με πείθει το mi A1 ακομα. Θα δω πώς θα πάει με το oreo γιατί δε ξεκίνησε καλά.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Ε αμα θες να πειραματιστεις με κατι αλλο παρτο.Το mi καλο ειναι σε γενικες γραμμες αλλα οπως λεει και ο φιλος απο πανω εχουν θεματακια με οθονη και καμερα.Και γω αλλαζω συσκευες αλλα οταν θελω σταθεροτητα δεν ρισκαρω να κρατησω κινεζικα αλλωστε δεν εχουν μεταπωληση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω το s7 γι'αυτό δε θέλω να δώσω πολλά για ένα τηλέφωνο που είναι το ίδιο περίπου σε εμφάνιση-λειτουργικό. Αλλά δε με πείθει το mi A1 ακομα. Θα δω πώς θα πάει με το oreo γιατί δε ξεκίνησε καλά.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Το mi1 προσπέρασε το..

Αφού είχες το S7 θα σου φανεί κάπως αργό το J7

Κατά τα άλλα όπως στα είπαν τα παιδιά.

Εγώ έπεσα στην περίπτωση.

Το πήρα στα 237 απ το media markt συν 12 μια Θήκη.

Το έδωσα στα 220 σχεδόν αμέσως.

Η αιτία ήταν απλή και προσωπική.

Είχα τα xiaomi mi max2 k mi 6.

Οπότε το J7 ήταν πολύ μικρο για το σπίτι για browsing και τέτοια και πολύ μα πολύ αργό για κινητό έξω σε σχέση με το Mi 6 μου.

Και χωρίς τα futures της Miui που κάνουν το root προσωπικά μη αναγκαίο.

Για έναν μέσο χρήστη όμως που θέλει μία all around συσκευή το προτείνω.

Έχω και το Α5 του 17 αλλά το προτιμώ λόγω μπαταρίας και πιο μεγάλης οθόνης.

Είναι και δίκαρτο.

Αλλά αν έχεις flagship κινητό δυστυχώς θα σου φανεί πολύ αργό.

Είναι θέμα προτεραιοτήτων τι θέλει ο καθένας.

Επίσης να πω για τις κάμερες μια και το συζητάμε κι εδώ ότι το mi6 και το note 3 pro έχουν αξιολογότατες κάμερες που γενικά είναι ανώτερες (ειδικά του 3) χαλαρά απ το J7 17 αλλά και του Α5 17.

Πίσω όμως ακόμα στα δύσκολα απ τα note 8 S8

Ειδικά το mi6.

Αυτά ελπίζω να βοήθησα

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το A5 2017 εχει 5.2 οθονη το J7 5.5

Το A5 2017 εχει μπαταρια 3000m το J7 3600m με 12-13 ωρες sot.

Οσο για τις καμερες των redmi εκει επισης εχω αντιρηση οτι εχουν καλυτερες .Ουτε επισης οθονες.Αυτο με το οτι ειναι αργο δεν το καταλαβα .Δηλαδη λειτουργικα ενας χρηστης του δουλευει αργα το συστημα ; Εμενα παντως παει σφαιρα .

Link to comment
Share on other sites

Το A5 2017 εχει 5.2 οθονη το J7 5.5

Το A5 2017 εχει μπαταρια 3000m το J7 3600m με 12-13 ωρες sot.

Οσο για τις καμερες των redmi εκει επισης εχω αντιρηση οτι εχουν καλυτερες .Ουτε επισης οθονες.Αυτο με το οτι ειναι αργο δεν το καταλαβα .Δηλαδη λειτουργικα ενας χρηστης του δουλευει αργα το συστημα ; Εμενα παντως παει σφαιρα .

 

Δε μιλάω για τα redmi

Μιλάω για το mi 6 και κυρίως το mi Note 3

 

Στα άλλα xiaomi είναι χάλια η κάμερα στα δύσκολα.

Όσο για οθόνες Samsung και ξερό ψωμί τα έχουμε πει αυτά.

Δυστυχώς όμως έχει μείνει πίσω στο software σε αρκετά καίρια θέματα.

Θα ανεβάσω μετά πως δουλεύει το δικό μου mi6 στην καθημερινότητα και πόσο σε διευκολύνει σε πολλά και θα καταλάβεις.

Όσο για ταχύτητα απλά αν έχεις κινητό με 835 και μάλιστα όχι tw πάνω τότε ναι είναι πολύ αργό το J ειδικά αν σου πετάξει απ τη ραμ το dialer πχ, μετά είναι τα ζώα μου αργά μέχρι να ανοίξει και να δώσει εντολή να καλέσεις την επαφή.

Ή απ το direct call που πάντα έχω στη home screen μου.

Όσο έχει τις εφαρμογές που χρησιμοποιείς φορτωμένες στη ραμ όλα Οκ, μετά υπάρχει θέμα να ανοίξουν.

Τέλος πάντων

Για την κατηγορία του το ξαναλέω είναι πολύ καλό.

Μιλάω αποκλειστικά για όσους έχουν flagship και το ζαχαρώνουν αν έχουν μάθει σε ταχύτητες θα ψιλό απογοητευτούν.

Για όλους τους άλλους είναι πολύ καλή συσκευή με μόνο αρνητικό την μικρή εσωτερική.

Απαράδεκτο εν έτη 17-18 να υπάρχουν γύρω στα 8 giga ελεύθερα μόνο εσωτερικού χώρου.

Και μόνο την case να γεμίζεις ζεις με το άγχος της σκούπας του καθαρίσματος κάθε τόσο.

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους..εμενα η η μπαταρια εχει προβλημα η εχω συνηθισει απο το j7 2016 και δεν βλεπω διαφορα..καμια ιδεα πως μπορω να τσεκαρω αν ειναι ο.κ η μπαταρια και δεν πεφτει πιο γρηγορα απο το κανονικο?στο j7 2016 με την εκδοση 6.0 η μπαταρια ξεχναει να κατεβει..μετα που πηρε την 7.0 επιασε να πεφτει πιο αισθητα..το ιδιο ακριβως πεφτει και του j7 2017..εχει προβλημα η ετσι ειναι? ξερει καποιος που ειχε και του 2016??
Link to comment
Share on other sites

Δε μιλάω για τα redmi

Μιλάω για το mi 6 και κυρίως το mi Note 3

 

Στα άλλα xiaomi είναι χάλια η κάμερα στα δύσκολα.

Όσο για οθόνες Samsung και ξερό ψωμί τα έχουμε πει αυτά.

Δυστυχώς όμως έχει μείνει πίσω στο software σε αρκετά καίρια θέματα.

Θα ανεβάσω μετά πως δουλεύει το δικό μου mi6 στην καθημερινότητα και πόσο σε διευκολύνει σε πολλά και θα καταλάβεις.

Όσο για ταχύτητα απλά αν έχεις κινητό με 835 και μάλιστα όχι tw πάνω τότε ναι είναι πολύ αργό το J ειδικά αν σου πετάξει απ τη ραμ το dialer πχ, μετά είναι τα ζώα μου αργά μέχρι να ανοίξει και να δώσει εντολή να καλέσεις την επαφή.

Ή απ το direct call που πάντα έχω στη home screen μου.

Όσο έχει τις εφαρμογές που χρησιμοποιείς φορτωμένες στη ραμ όλα Οκ, μετά υπάρχει θέμα να ανοίξουν.

Τέλος πάντων

Για την κατηγορία του το ξαναλέω είναι πολύ καλό.

Μιλάω αποκλειστικά για όσους έχουν flagship και το ζαχαρώνουν αν έχουν μάθει σε ταχύτητες θα ψιλό απογοητευτούν.

Για όλους τους άλλους είναι πολύ καλή συσκευή με μόνο αρνητικό την μικρή εσωτερική.

Απαράδεκτο εν έτη 17-18 να υπάρχουν γύρω στα 8 giga ελεύθερα μόνο εσωτερικού χώρου.

Και μόνο την case να γεμίζεις ζεις με το άγχος της σκούπας του καθαρίσματος κάθε τόσο.

 

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο εσωτερικος χωρος βγαινει σε εκδοσεις 16 - 32 υπαρχει και 64 αλλα το τελευταιο δεν ερχεται ελλαδα μονο απο εξωτερικο παραγγελια. Ο χωρος ειναι επιλογη τι θελει να βαζει ο καθενας.εγω εχω το 16αρι με 128αρα καρτα.Δεν υπαρχει συσκευη στην αγορα με 200+ε με την ποιοτητα κατασκευης οθονη καμερα μπαταρια του J7.

Εαν ειναι να παρει καποιος mi6 κοντα στα 500ε παιρνει ενα μεταχειρισμενο σε αριστη κατασταση s7 edge η βαζει λιγα ακομα και παιρνει s8.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα σε ολους..εμενα η η μπαταρια εχει προβλημα η εχω συνηθισει απο το j7 2016 και δεν βλεπω διαφορα..καμια ιδεα πως μπορω να τσεκαρω αν ειναι ο.κ η μπαταρια και δεν πεφτει πιο γρηγορα απο το κανονικο?στο j7 2016 με την εκδοση 6.0 η μπαταρια ξεχναει να κατεβει..μετα που πηρε την 7.0 επιασε να πεφτει πιο αισθητα..το ιδιο ακριβως πεφτει και του j7 2017..εχει προβλημα η ετσι ειναι? ξερει καποιος που ειχε και του 2016??

 

 

Μιλας πολυ γενικα και αοριστα .Να ανεβαζεις φωτο να καταλαβουμε για να απαντησουμε εαν εχεις καποιο θεμα.Οριστε η δικη μου .Το εβγαλα το πρωι απο το φορτιστη εχει 8 ωρες λειτουργιας και εχω κοντα 2 ωρες οθονη.Υπολοιπο 90% . Δεν υπαρχει περιπτωση το J7 του 16 να ειχε καλυτερο sot.

 

26685232_806480016190812_8396550700599418737_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=693924197459f3f236234e488ef708aa&oe=5AE4B96D

 

26685607_806480076190806_8935302438372298326_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=2a4f21f43a105434eee5e46cd7053bf8&oe=5AEDB46F

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα και 48 λεπτά σε 4G?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

Ναι δεν εχω wifi εδω που βρισκομαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως ανεβαζουν φωτο..απο τα στοιχεια ομως που εχω προσεξει σαν και αυτα που δειχνεις εχω απο πληρες φορτισμενο στο 80 με 85%μπαταρια οθονη γυρω στις 2 ωρες παρα κατι..χωρις ομως 4g. Ειχες το j7 του 2016?η μ απαντας λογω αυτα που εχεις ακουσει?γιατι εγω που το ειχα το τονιζω με την καινουρια εκδοση 7.0 εχει σχεδον την ιδια μπαταρια..δεν ξερω.. μπορει να οφειλεται επειδη εχει μεγαλυτερη μπαταρια αλλα κ μεγαλυτερη αναλυση οθονης απο το παλιο..του 2016 ειχε πιο μικρη μπαταρια αλλα κ μικροτερη αναλυση οθονης..
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πως ανεβαζουν φωτο..απο τα στοιχεια ομως που εχω προσεξει σαν και αυτα που δειχνεις εχω απο πληρες φορτισμενο στο 80 με 85%μπαταρια οθονη γυρω στις 2 ωρες παρα κατι..χωρις ομως 4g. Ειχες το j7 του 2016?η μ απαντας λογω αυτα που εχεις ακουσει?γιατι εγω που το ειχα το τονιζω με την καινουρια εκδοση 7.0 εχει σχεδον την ιδια μπαταρια..δεν ξερω.. μπορει να οφειλεται επειδη εχει μεγαλυτερη μπαταρια αλλα κ μεγαλυτερη αναλυση οθονης απο το παλιο..του 2016 ειχε πιο μικρη μπαταρια αλλα κ μικροτερη αναλυση οθονης..

 

Για φωτο πατας το κεντρκο κουμπι και το κουμπι απενεργοποιησης ταυτοχρονα και παρατεταμενα οπου και εαν βρισκεσαι στο μενου η στο σερφαρισμα . Εαν πατας πρωτα το ενα η το αλλο δεν βγαζει ξαναδοκιμασε να το συνηθισεις..Για το J7 του 16 αλλα και το j7 prime εχω πληρη αποψη γιατι οι δυο συναδεφοι που βρισκονται διπλα μου τα εχουν εδω και πολυ καιρο.Πρεπει να φορτισει η συσκευη σου 4-5 φορες για να πιασει τους χρονους αλλα οπως εχουμε γραψει και ποιο πανω εαν θελει καποιος να αυξησει το sot κανει και καποιες απενεργοποιησεις.Επισης το aod καιει αρκετη μπαταρια.Εχω κανει αρκετες απενεργοποιησεις και εχω sot 12-13 ωρες.Εαν καποιος το στησει και τα πεταξει ολα χυμα να τρεχουν δεν προκειται να δει τετοιο sot θα παιξει απο 7 εως 9 ωρες.Βλεπουμε ομως παντα με τα δικα μου στοιχεια και στησιμο οτι μπορει ανετα η μπαταρια του να πιασει τεραστιους χρονους .Αρα θελω να πω οτι εαν καποιος δεν εχει τους χρονους που εχω πχ. εγω δεν σημαινει οτι εχει προβλημα η μπαταρια.Τρικακια θελει.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα και 48 λεπτά σε 4g και 10% κατανάλωση μου φαίνεται απίστευτο. VoLTE πώς και δε βάζεις; Ή έχεις Vodafone..

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα και 48 λεπτά σε 4g και 10% κατανάλωση μου φαίνεται απίστευτο. VoLTE πώς και δε βάζεις; Ή έχεις Vodafone..

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Οριστε απο πριν που ανεβασα τις παραπανω προηγουμενες φωτο και τωρα που σου γραφω εδω εχω ξετιναχτει να γραφω σε 4G αμα θες σου ανεβαζω φωτο καθε μια ωρα αλλα μη γινω και γραφικος και μας παρουν στο ντου. χαχαχαχαχα:lol:

 

Την wind δεν την αλλαζω με τιποτα.

 

Ωρα 15:10

26240128_806506229521524_9188803948314261894_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c974e1baa1903ae3ad07ee1e3e118e0d&oe=5AE7A64D

 

26686042_806506326188181_835282911611219836_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=d062a7680c3ac39d4d728e754018774c&oe=5AE7D9F2

 

EDIT Ωρα 16:20

 

26677861_806536809518466_1626750683111260182_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=b01403e73e6eb85ef6ddce62ed25a150&oe=5AEC2709

 

26240763_806537052851775_937983486305495754_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=c0fe914ab7c79c3312d554bd5f310950&oe=5AB295CF

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Το adguard το έχεις πληρωμένο; Το gps το χεις σε ακρίβεια ή εξοικονόμηση;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το adguard το έχεις πληρωμένο; Το gps το χεις σε ακρίβεια ή εξοικονόμηση;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Οχι δεν το εχω πληρωμενο.Το gps το εχω μονιμα μεγαλη ακριβεια και το απενεργοποιω μονο στη φορτιση.Το φωτισμο εχω απενεργοποιημενο το αυτοματο και τον εχω μονιμα στη μεση.Ειναι αρκετα φωτεινη η οθονη.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Δε μιλάω για τα redmi

Μιλάω για το mi 6 και κυρίως το mi Note 3

 

Στα άλλα xiaomi είναι χάλια η κάμερα στα δύσκολα.

Όσο για οθόνες Samsung και ξερό ψωμί τα έχουμε πει αυτά.

Δυστυχώς όμως έχει μείνει πίσω στο software σε αρκετά καίρια θέματα.

Θα ανεβάσω μετά πως δουλεύει το δικό μου mi6 στην καθημερινότητα και πόσο σε διευκολύνει σε πολλά και θα καταλάβεις.

Όσο για ταχύτητα απλά αν έχεις κινητό με 835 και μάλιστα όχι tw πάνω τότε ναι είναι πολύ αργό το J ειδικά αν σου πετάξει απ τη ραμ το dialer πχ, μετά είναι τα ζώα μου αργά μέχρι να ανοίξει και να δώσει εντολή να καλέσεις την επαφή.

Ή απ το direct call που πάντα έχω στη home screen μου.

Όσο έχει τις εφαρμογές που χρησιμοποιείς φορτωμένες στη ραμ όλα Οκ, μετά υπάρχει θέμα να ανοίξουν.

Τέλος πάντων

Για την κατηγορία του το ξαναλέω είναι πολύ καλό.

Μιλάω αποκλειστικά για όσους έχουν flagship και το ζαχαρώνουν αν έχουν μάθει σε ταχύτητες θα ψιλό απογοητευτούν.

Για όλους τους άλλους είναι πολύ καλή συσκευή με μόνο αρνητικό την μικρή εσωτερική.

Απαράδεκτο εν έτη 17-18 να υπάρχουν γύρω στα 8 giga ελεύθερα μόνο εσωτερικού χώρου.

Και μόνο την case να γεμίζεις ζεις με το άγχος της σκούπας του καθαρίσματος κάθε τόσο.

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτο με την καθυστερηση στη κληση,υπαρχει τροπος να μενει μονιμα στη ραμ η εστω καποιο τρικ να ανοιγει μονιμα πιο γρηγορα?Ειναι λιγο εκνευριστικο.Το κανει και στις ρυθμισεις...

Link to comment
Share on other sites

:(

Αυτο με την καθυστερηση στη κληση,υπαρχει τροπος να μενει μονιμα στη ραμ η εστω καποιο τρικ να ανοιγει μονιμα πιο γρηγορα?Ειναι λιγο εκνευριστικο.Το κανει και στις ρυθμισεις...

 

Εννοεις μια καθυστερηση που κανει μετα απο deep sleep ; Αν ναι αυτο το κανει σε ολες τις samsung συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J7 2017

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...