Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να πούμε καταρχάς ένα μεγάλο ευχαριστώ στο παλικάρι που ασχολήθηκε για να κάνει την Rom.. Θέλω να ρωτήσω αν οι νέες εφαρμογές της κάμερας επιτρέπουν την καταγραφή βίντεο σε 1080p 60fps όπως το OnePlus 3T που έχει τον ίδιο αισθητήρα. Είδε κανένας;

;Όχι καμία EUI δεν γράφει 60fps..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η ρομ.του ειναι πραγματικα καλή

Λειτουργικότητα

Το WiFi μου φαίνεται ψοφιο, αλλά μαλλον ειναι θεμα κινητου hardware.

Εμένα πάλι πιάνει και κάτω από το δρόμο. Hardware μου μυρίζει σαν το pro1 x800 CN

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση ημιάσχετου (ή ημισχετικού αναλόγως πως το βλέπεις)

 

Επειδή είμαι λίγο καμένος από το rom backup που προσπάθησα στο προηγουμενο κινητο μου να ρωτήσω:

Υπάρχει τρόπος να κάνω πλήρες backup (ή εστω το μαμά recovery) πριν φλασάρω το twrp? (Μεσω fastboot? :confused: )

Ή εναλλακτικά υπάρχει το μαμά recovery σε zip ή κάτι άλλο για να το φλασάρω αν χρειαστεί (κούφια η ώρα)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Υ.Γ. Δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από το να έχεις καινούργιο κινητό στα χέρια σου και να περιμένεις το τζαμάκι μπροστά για να το "κυκλοφορήσεις" :p

 

Με το μαμά recovery εννοώ του banggood 20s (αν και ίδιο θα είναι)

Και κάτι ακόμα. Ειδα στην καινούργια rom εικόνα που έλεγε "patch level 1 August 2016" ενώ είναι ενσωματωμένα μέχρι του Οκτωβρίου 2017, σωστά?

Edited by mambagr
Συμπλήρωση
Link to comment
Share on other sites

Καλά, κάτσε να περάσεις το fix και μετά.

Εγώ μόλις το τσέκαρα σε όλο το σπίτι με τοίχους ανάμεσα, μια χαρά είναι.

 

Sent from my 1+3T

 

Exουμε το fixaki?

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση ημιάσχετου (ή ημισχετικού αναλόγως πως το βλέπεις)

 

Επειδή είμαι λίγο καμένος από το rom backup που προσπάθησα στο προηγουμενο κινητο μου να ρωτήσω:

Υπάρχει τρόπος να κάνω πλήρες backup (ή εστω το μαμά recovery) πριν φλασάρω το twrp? (Μεσω fastboot? :confused: )

Ή εναλλακτικά υπάρχει το μαμά recovery σε zip ή κάτι άλλο για να το φλασάρω αν χρειαστεί (κούφια η ώρα)

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Υ.Γ. Δεν υπάρχει πιο σπαστικό πράγμα από το να έχεις καινούργιο κινητό στα χέρια σου και να περιμένεις το τζαμάκι μπροστά για να το "κυκλοφορήσεις" :p

 

Με το μαμά recovery εννοώ του banggood 20s (αν και ίδιο θα είναι)

Και κάτι ακόμα. Ειδα στην καινούργια rom εικόνα που έλεγε "patch level 1 August 2016" ενώ είναι ενσωματωμένα μέχρι του Οκτωβρίου 2017, σωστά?

δες εδω>>http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6976109#post6976109

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Exουμε το fixaki?

Δεν το έχει φτιάξει ο Χρήστος ακόμα από ότι φαίνεται

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχει φτιάξει ο Χρήστος ακόμα από ότι φαίνεται

 

Sent from my 1+3T

 

Έτσι όπως απάντησες πιο πανω ήταν σαν να το εχεις δοκιμάσει το fixaki και να λειτουργεί

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ. Μετά από προσεκτικό διάβασμα κατάλαβα ότι έχουμε 2 τρόπους:

1. Κατεβάζουμε από κάπου το μαμα recovery.img του κινητου μας και το περναμε ξανα αν χρειαστεί μέσω fastboot (δεν κατάφερα να βρώ την εντολή) Ή

2. (μου άρεσε καλύτερα) κάνουμε fastboot boot twrp.img και μπουταρει (χωρίς εγκατάσταση) στο twrp οπότε κάνουμε backup τα πάντα μαζί με το μαμά recovery. (αλλά με ποιά εντολή το επαναφέρουμε?)

Καλά κατάλαβα?

 

Ευχαριστώ

Υ.Γ. Τελικά το patch level το αγνοούμε στην "φτιαγμένη" ρομ?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν ευχαριστώ. Μετά από προσεκτικό διάβασμα κατάλαβα ότι έχουμε 2 τρόπους:

1. Κατεβάζουμε από κάπου το μαμα recovery.img του κινητου μας και το περναμε ξανα αν χρειαστεί μέσω fastboot (δεν κατάφερα να βρώ την εντολή) Ή

2. (μου άρεσε καλύτερα) κάνουμε fastboot boot twrp.img και μπουταρει (χωρίς εγκατάσταση) στο twrp οπότε κάνουμε backup τα πάντα μαζί με το μαμά recovery. (αλλά με ποιά εντολή το επαναφέρουμε?)

Καλά κατάλαβα?

 

Ευχαριστώ

Υ.Γ. Τελικά το patch level το αγνοούμε στην "φτιαγμένη" ρομ?

1. Το έχω εγώ θα το ανεβάσω με ειδικό πρόγραμμα μαζί με το δικό μου official TWRP.

2. Έτσι ακριβώς boot μπάινει στο TWRP και κάνουμε μπακάπ τα πάντα όλα μαμά αρχεία και του stock recovery και το έχουμε αν κάτι πάει στραβά να το βάλουμε πίσω για επιστροφή και εγγύηση. Δεν χρειαζεται να κάνειος επαναφορά μόλις κάνεις reboot to recovery θα μπεί στο μαμά αφου δεν φλάσαρες TWRP απλά μπούταρες σε αυτό.;)

Y.G. patch level??

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, μιας και παρήγγειλα το κινητάκι για τον πατέρα μου και είμαι σε αναζήτηση θήκης..:

Θήκες κάνουν όλες που κάνουν για το Le 3 pro? Σύμφωνα με το kimovil δεν είναι ίδιες οι διαστάσεις Le 3 pro- le pro 3 (x722)

Έχω βρει αυτήν που μου αρέσει, θα κάμει λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, πέραασα τη ρομ του CHRIS, αλλα έκανα λάθος στο backup και είχα ενεργοποιημένο το fingerprint οπότε υποθέτω ότι δεν θα δουλεύει αν το χρειαστώ. Γίνεται να το ανεβάσει κάποιος να το έχουμε όλοι αν το χρειαστούμε? ή δε δουλεύρι έτσι. Πάντως με τη νέα ρομ όλα τέλεια και το Wifi μια χαρά ειναι και το δακτυλικό πολύ καλύτερο, όμως δεν μπορώ να φτιάξω το θέμα με το LED ενω έκανα ότι έλεγε ο Chris (εφαρμογή LightFlow στις εφαρμογές δεν υπάρχει, μόνο στις ρυθμίσεις). Επίσης κάμερα δεν είδα κάποια διαφορά.
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα, μιας και παρήγγειλα το κινητάκι για τον πατέρα μου και είμαι σε αναζήτηση θήκης..:

Θήκες κάνουν όλες που κάνουν για το Le 3 pro? Σύμφωνα με το kimovil δεν είναι ίδιες οι διαστάσεις Le 3 pro- le pro 3 (x722)

Έχω βρει αυτήν που μου αρέσει, θα κάμει λέτε?

Ίδιες διαστάσεις έχει.. Να την πάρεις!

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για κάθε ενδιαφερόμενο εδώ στο 1ο ποστ http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1364118 η 26s ξεκλείδωτη από Ισπανό ΄΄Cris΄΄ :)

Οι πρώτες αναφορές ΄΄μιλάνε΄΄ stable κατάσταση χωρίς προβλήματα.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Για κάθε ενδιαφερόμενο εδώ στο 1ο ποστ http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1364118 η 26s ξεκλείδωτη από Ισπανό ΄΄Cris΄΄ :)

Οι πρώτες αναφορές ΄΄μιλάνε΄΄ stable κατάσταση χωρίς προβλήματα.

Αξίζει λες

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει λες

 

τι να σου πω ? Στο 4pda και στο htcmania αναφέρουν καλά λόγια, δεν την έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω αν θέλω να την δοκιμάσω :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει λες

 

Όχι η 20s stock moded με την 26s είναι. Η δικιά μας είναι πολύ καλύτερη και με πολλά καλούδια..;)

Θα έρθει και η 26s σωστή χωρίς lock issue. Προς το παρόν σας έφτιαξα πρόγραμμα ελέγχου κλειδώματος, ξεκλειδώματος bootloader, 2 νέα επίσημα TWRP χωρίς κινεζιές και κολλήματα και μέσα με ένα κλικ γυρίζετε στο εργοστασιακό αν θέλετε να το στείλετε πίσω για εγγύηση κλπ...:happy:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Όχι η 20s stock moded με την 26s είναι. Η δικιά μας είναι πολύ καλύτερη και με πολλά καλούδια..;)

Θα έρθει και η 26s σωστή χωρίς lock issue. Προς το παρόν σας έφτιαξα πρόγραμμα ελέγχου κλειδώματος, ξεκλειδώματος bootloader, 2 νέα επίσημα TWRP χωρίς κινεζιές και κολλήματα και μέσα με ένα κλικ γυρίζετε στο εργοστασιακό αν θέλετε να το στείλετε πίσω για εγγύηση κλπ...:happy:

 

ωραία νέα !

Το twrp της 1ης σελίδας ενώ μου δουλευει κανονικά σε μικρά χρονικά διαστήματα ενώ είμαι μέσα στο μενού μου κάνει αναβοσβήματα !!!!

Εχεις ξεχάσει Χρήστο και το zip για το modem που έλεγες χτές

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Tempered Glass χρωμα μαύρο! Παρέλαβα!

 

τσεκαρετε

https://imgur.com/a/6jpxT

 

ωραία εφαρμογή, δώσε και Link αγοράς ώστε να μείνει για κάθε ενδιαφερόμενο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

1. Το έχω εγώ θα το ανεβάσω με ειδικό πρόγραμμα μαζί με το δικό μου official TWRP.

2. Έτσι ακριβώς boot μπάινει στο TWRP και κάνουμε μπακάπ τα πάντα όλα μαμά αρχεία και του stock recovery και το έχουμε αν κάτι πάει στραβά να το βάλουμε πίσω για επιστροφή και εγγύηση. Δεν χρειαζεται να κάνειος επαναφορά μόλις κάνεις reboot to recovery θα μπεί στο μαμά αφου δεν φλάσαρες TWRP απλά μπούταρες σε αυτό.;)

Y.G. patch level??

Οπότε μπορώ και να επαναφέρω τη room έτσι.

 

"Patch level 1 August 2016" λέει η rom ενώ εσύ έχεις περάσει kernel updates μέχρι Οκτώβριο φέτος

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι η 20s stock moded με την 26s είναι. Η δικιά μας είναι πολύ καλύτερη και με πολλά καλούδια..;)

Θα έρθει και η 26s σωστή χωρίς lock issue. Προς το παρόν σας έφτιαξα πρόγραμμα ελέγχου κλειδώματος, ξεκλειδώματος bootloader, 2 νέα επίσημα TWRP χωρίς κινεζιές και κολλήματα και μέσα με ένα κλικ γυρίζετε στο εργοστασιακό αν θέλετε να το στείλετε πίσω για εγγύηση κλπ...:happy:

 

Δεν σε προλαβαίνουμε

Link to comment
Share on other sites

σήμερα μου ήρθε η θήκη από ali που είχα παραγγείλει.

Το θέμα είναι ότι εγώ είχα ζητήσει αυτή https://www.aliexpress.com/item/PELOSI-Letv-LeEco-Le-Pro-3-Pro3-case-ultra-thin-sandstone-case-back-hard-PC-shell/32747724203.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.OBhJDk που τότε είχε και σε χρυσό χρώμα και μου έστειλε αυτή IMG_20171109_163629.jpg.

Mόνο το χρώμα πέτυχε ο κινέζος :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω καλά νέα και κακά νέα. Ποια θέλετε πρώτα?:P

 

Καλά νέα το TWRP δουλεύει πολυ καλά και είναι επίσημο με τα μαμά αρχεία

 

Κακά νέα έκανα δοκιμή να φλασαρω το firmware update της 20s ξεχωριστά για να σας το δώσω και κλείδωσε ο bootloader..Κουφο αλλά έγινε....O.oO.o

 

Hard brick λοιπόν κι εγώ..... Μόνο Q-HUB το βλέπει.. θα κάνω δοκιμές αύριο αλλά χλωμό το βλέπω.... Προς το παρόν μένουμε εδώ λοιπόν....:(

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έχω καλά νέα και κακά νέα. Ποια θέλετε πρώτα?:P

 

Καλά νέα το TWRP δουλεύει πολυ καλά και είναι επίσημο με τα μαμά αρχεία

 

Κακά νέα έκανα δοκιμή να φλασαρω το firmware update της 20s ξεχωριστά για να σας το δώσω και κλείδωσε ο bootloader..Κουφο αλλά έγινε....O.oO.o

 

Hard brick λοιπόν κι εγώ..... Μόνο Q-HUB το βλέπει.. θα κάνω δοκιμές αύριο αλλά χλωμό το βλέπω.... Προς το παρόν μένουμε εδώ λοιπόν....:(

Ωχ!! Ελπίζω να μπορέσεις να το διορθώσεις!!

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Multiple Tool Check Unlock Bootloader Flash TWRP

----------ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ---------

Εννοείτε ότι έχετε εγκαταστήσει τους drivers στο PC> minimal adb drivers LeEco_X820 (αν όχι)

https://www.androidfilehost.com/?fid=745425885120698566 και φυσικά εδω για αναλυτικές οδηγίες >> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6976109#post6976109 αφού λοιπόν τσεκάρουμε ότι βλέπει το κινητό μας το pc σε fastboot και προχωράμε. Σε Windows 10 x64 θέλει και απενεργοποίηση το signature verification στην περίπτωση που δεν δει αυτόματα το pc το κινητό.

 

Όποιος θέλει δοκιμάζει τα ημι επίσημα TWRP

1α.) Κατεβάζουμε ή το tool TWRP 3.1.1- https://drive.google.com/file/d/1O3BgtajkXBT43pQBn66LeJ45G7tb_f5_/view?usp=sharing

Αποσυμπίεση του ζιπ στο pc μας όπου θέλουμε.

2.) Στο κινητό κρατάμε πατημένο το πλήκτρο Vol(-) & Power on/off μέχρι να μπει σε fastboot

3.) Πατάμε διπλό κλικ στο RECOVERY_TOOL_LEX722.bat και ακολουθείτε τις οδηγίες για ελεγχο botloader και φλας TWRP Κλπ πατάμε το enter κάθε φορά για εκτέλεση και εγκατάσταση και δεύτερη για επιστροφή ή συνέχεια ( όπως λέει το πρόγραμμα) μέχρι να βάλετε το LeEco Recovery και το ξεσυνδέουμε.

4.) Μπαίνουμε recovery και αν πάμε στα settings, πάνω δεξιά στην υδρόγειο, σέρνουμε προς τα πάνω να βρούμε την γλώσσα μας και μπορούμε να επιλέξουμε τα Ελληνικά ως κύρια γλώσσα.

5.) Εγκαταστήστε όποια rom θέλετε official ή όχι με τον γνωστό τρόπο (wipe>factory reset>back>επιλογή rom>install).;)

6.) Σχετικό video για να τα δείτε στην πράξη >>

 

Εγκατάσταση root στο τηλέφωνο Απαιτείται custom TWRP recovery!

 

-Εννοείτε έχουμε εγκατεστημένη μία rom στο κινητό μας-.

Κατ' αρχήν κατεβάζουμε το τελευταίο SuperSU από εδώ και το βάζουμε χύμα στον εσωτερ. χώρο (οχι σε φάκελο)>> http://www.supersu.com/download

Ή το τελευταίο MAGISKsu https://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=4340290&d=1511453617 και manager

https://github-production-release-asset-2e65be.s3.amazonaws.com/65035159/302564d0-d0a7-11e7-8992-4618d8d3532a?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=AKIAIWNJYAX4CSVEH53A%2F20171126%2Fus-east-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20171126T040421Z&X-Amz-Expires=300&X-Amz-Signature=c79ffb58137c6e1474d84034c3b6d204b3222f492d2ce0d5f05ba461aff2742f&X-Amz-SignedHeaders=host&actor_id=0&response-content-disposition=attachment%3B%20filename%3DMagiskManager-v5.4.3.apk&response-content-type=application%2Fvnd.android.package-archive

1. Σβήνουμε το τηλέφωνο.

2. Μπαίνουμε TWRP πατώντας λίγη ώρα τα vol(+) & power μεχρι να γράψει LeEco recovery και αφήνουμε.

3. Στο TWRP πατάμε Install βρίσκουμε χαμηλά το root zip το επιλέγουμε και κάνουμε slide δεξιά για εγκατάσταση.

4. Αφου τελειώσει κάνουμε reboot στο σύστημα και είμαστε root.

 

--------- Εγκατάσταση ΑΚΤ profiles -----------

ΣΗΜΑΝΤΙΚΌ Χρειάζεται δικαιώματα Root.

Αν θέλουμε να έχουμε όσο το δυνατόν καλύτερη διαχείριση μπαταρίας και μεγαλύτερη διάρκεια sot εγκαθιστούμε και αυτή την υπέροχη εφαρμογή και επιλέγουμε φυσικά τον SD820 αφού δώσουμε δικαιώματα root.

Προτεινόμενα profile fusion balanced & ή το Hawkpepper του balanced και battery xana για μεγάλη διάρκεια.

Δουλεύει και με Magisk root Kai SUPERSU

https://www.androidfilehost.com/?fid=745425885120764404

 

---Εγκατάσταση Root με εντολές adb - - - -

 

: Κατεβάζουμε το recovery img από εδώ για το κινητό μας.

Μπαίνουμε σε fastboot και μέσα στο φάκελο adb πατάμε fastboot boot (recovery.img) το οποίο είναι το όνομα του recovery. π.χ. twrp.img.

1. Το κινητό ξεκινάει στο recovery.img αλλά χωρίς να το εγκαταστήσει στο κινητό

2. Στο TWRP πατάμε Install βρίσκουμε χαμηλά το root zip το επιλέγουμε και κάνουμε slide δεξιά για εγκατάσταση.

• Θα δούμε την εγκατάσταση των αρχείων Super User και στο τέλος θα μας ζητήσει επανεκκίνηση. Την κάνουμε και τελειώνει.

3. Αφου τελειώσει κάνουμε reboot στο σύστημα και είμαστε root.

EXTRA: (κάποιες οδηγίες για το sideload εδώ >> https://twrp.me/faq/ADBSideload.html

Και ένα Video εδώ >>>

Τέλος κάνουμε Reboot to system και έτσι το recovery παραμένει το εργοστασιακό.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Multiple Tool Check Unlock Bootloader Flash TWRP

 

Όποιος θέλει δοκιμάζει τα ημι επίσημα TWRP

Αποσυμπίεση του ζιπ διπλό κλικ στο αρχείο Tool.bat και ακολουθείτε τις οδηγίες για φλας TWRP Κλπ

https://drive.google.com/file/d/1O3BgtajkXBT43pQBn66LeJ45G7tb_f5_/view?usp=sharing

 

Χρήστο στην περίπτωση εγκάτάστασης σε μηχάνημα που ήδη έχει twrp τι κάνεις ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...