Jump to content

Lenovo Tab3 8 Plus


vadergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποτε θέλεις φυσικά..Θα σου πρότεινα να πάρεις αυτή τη Samsung 64gb είναι φοβερά γρήγορη & έχω πάρει τρείς τέτοιες από το gearbest &. η τιμή της είναι πάρα πολύ καλή για τη ποιότητα αυτή & τη χωρητικότητα

https://www.gearbest.com/memory-cards/pp_279099.html

 

Με unregistered φαντάζομαι, δεν θα έχουμε θέμα με τελωνείο;

 

 

Και τώρα που είναι Ευρώπη χρειάζεται την priority;;; (είναι 10€ ακριβότερη)

Edited by Johnyboring
Link to comment
Share on other sites

Με unregistered φαντάζομαι, δεν θα έχουμε θέμα με τελωνείο;

 

 

Και τώρα που είναι Ευρώπη χρειάζεται την priority;;; (είναι 10€ ακριβότερη)

Οχι βέβαια!Δεν χρειάζεται σε αυτά τα μικρά ποσά priority line κλπ...Με την απλή μέθοδο θα τη παραγγείλεις κι ας κάνει κι έναν μήνα να έρθει.Προχθες πήρα από τα ΕΛΤΑ ένα ζευγάρι παπούτσια και δυο θήκες κινητών χωρίς πρόβλημα..Όλα τα δέματα ανοίγονται μεν, αλλά σε ποσά πχ άνω των 100 - 200€ υπάρχει πρόβλημα κι όχι σε τέτοια μικροποσα...

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρήγγειλα από το Gearbest χθες. Μια ερώτηση. Τι φορτιστή θα έχει; ξέρει κανείς; να ξέρω αν είναι να αγοράσω και έναν αντάπτορα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρήγγειλα από το Gearbest χθες. Μια ερώτηση. Τι φορτιστή θα έχει; ξέρει κανείς; να ξέρω αν είναι να αγοράσω και έναν αντάπτορα.

 

Λογικά σου έχουν βάλει ανταπτορα στο πακέτο, κινέζικο έχει

Link to comment
Share on other sites

Οχι βέβαια!Δεν χρειάζεται σε αυτά τα μικρά ποσά priority line κλπ...Με την απλή μέθοδο θα τη παραγγείλεις κι ας κάνει κι έναν μήνα να έρθει.Προχθες πήρα από τα ΕΛΤΑ ένα ζευγάρι παπούτσια και δυο θήκες κινητών χωρίς πρόβλημα..Όλα τα δέματα ανοίγονται μεν, αλλά σε ποσά πχ άνω των 100 - 200€ υπάρχει πρόβλημα κι όχι σε τέτοια μικροποσα...

Δηλ αν πάρεις κάτι μικρό πχ είδα ένα stylus pen, ή ένα καλώδιο ή έναν αντάπτορα, επιλέγεις unregistered χωρίς τελωνεία; Δεν θα έχεις tracking... Πως θα ξέρεις τι γίνεται; Κι αν γίνει κάτι κουφό και για 3 ευρώ αντικείμενο σου έρθει τίποτα 15 ευρώ κουστούμι;;; :blink:

 

 

Παιδιά το παρήγγειλα από το Gearbest χθες. Μια ερώτηση. Τι φορτιστή θα έχει; ξέρει κανείς; να ξέρω αν είναι να αγοράσω και έναν αντάπτορα.

Κάπου διάβασα ότι βάζουν κινέζικο. Μπορείς να ανοίξεις ticket (my orders, επιλέγεις την παραγγελία και έχει send message/ ticket) και να τους πεις πχ να σιγουρευτούν ότι θα έχει EU Charger. Επειδή μάλλον έχει κινέζικο μέσα η συσκευασία, σου λένε θα σου δώσουμε δωρεάν έναν (ελπίζω όντως να το εννοούν! χεχε).

 

ΥΓ: εδώ και μια βδομάδα η δική μου παραγγελία είναι λέει "Packed". Κάτι μου λέει ότι ακόμα περιμένουν στοκ LOL τόσο αργά πακετάρουν; :P

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Παιδια καταλαθως πατησα επιλογή που ειχε στο gearbest '' despatch faster :: Εκανα καμια βλακεια; αν και δεν ακουγεται τοσο κακό
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πατάω κάθε φορά που μπαίνω. Χαχχ... Βασικά δεν νομίζω να κάνει κ τίποτα. Υποτίθεται ότι σε βάζει σε προτεραιότητα, αλλά προσωπικά πιστεύω είναι μούφα. Αν όντως μπορεί να φύγει γρηγορότερα, γιατί να χρειάζεται να το πατήσω; Συμφέρει κανέναν να μην αποστέλλεται η παραγγελία όσο πιο γρήγορα γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έκανα την παραγγελία 11 Νοεμβρίου κ τις τελευταίες 2 βδομάδες είναι σε κατάσταση "packed". 2 βδομάδες πακετάρουν; Μήπως συμβαίνει κάτι; (σαν τι;; χαχα)

Στο messenger μου είπαν ότι και καλά επικοινώνησαν με την αποθήκη και ζήτησαν να αποσταλεί γρήγορα, το οποίο δεν το πιστεύω φυσικά, έχουν χιλιάδες παραγγελίες. Υπομονή έχω, απλά επειδή είναι η πρώτη μου παραγγελία μπαίνουν ψύλλοι... Δηλ αν προσθέσουμε και τον χρόνο αποστολής... τι 25 μέρες λέει το Gearbest, καμιά 40ριά θα βγει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έκανα την παραγγελία 11 Νοεμβρίου κ τις τελευταίες 2 βδομάδες είναι σε κατάσταση "packed". 2 βδομάδες πακετάρουν; Μήπως συμβαίνει κάτι; (σαν τι;; χαχα)

Στο messenger μου είπαν ότι και καλά επικοινώνησαν με την αποθήκη και ζήτησαν να αποσταλεί γρήγορα, το οποίο δεν το πιστεύω φυσικά, έχουν χιλιάδες παραγγελίες. Υπομονή έχω, απλά επειδή είναι η πρώτη μου παραγγελία μπαίνουν ψύλλοι... Δηλ αν προσθέσουμε και τον χρόνο αποστολής... τι 25 μέρες λέει το Gearbest, καμιά 40ριά θα βγει!

 

Ήταν σε flash sale όταν έκανες παραγγελία? Αν ήταν μπορεί να περάσει και ένας μήνας για να το στείλουν

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το παρήγγειλα και εγώ στης 24-11 και είναι ακόμα στο Processing[/B]

από την εμπειρία των παλαιοτέρων τι σημαίνει αυτό για τον χρόνο παράδοσης?

Θα είναι εδώ κατά τα Χριστούγεννα ή χλομό ?

Remaining items (Not available currently):

 

Product Name Estimated Dispatch Time Suggested Options*

Lenovo P8 ( TAB3 8 Plus ) Tablet PC 23-Dec-17 Wait or Exchange

Μια επεξήγηση από πιο έμπειρους με αγορές από gear best?

Edited by mpampias
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το παρήγγειλα και εγώ στης 24-11 και είναι ακόμα στο Processing[/B]

από την εμπειρία των παλαιοτέρων τι σημαίνει αυτό για τον χρόνο παράδοσης?

Θα είναι εδώ κατά τα Χριστούγεννα ή χλομό ?

Remaining items (Not available currently):

 

Product Name Estimated Dispatch TimeSuggested Options*

Lenovo P8 ( TAB3 8 Plus ) Tablet PC 23-Dec-17 Wait or Exchange

Μια επεξήγηση από πιο έμπειρους με αγορές από gear best?

Αν το αγόρασες σε flash sale πρέπει να ανέφερε κάπου έως πότε θα γίνει η αποστολή. Πάντως αν δεν έχει φύγει ακόμη μάλλον πας για το νέο χρόνο.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Remaining items (Not available currently):

 

Product Name Estimated Dispatch Time Suggested Options*

Lenovo P8 ( TAB3 8 Plus ) Tablet PC 23-Dec-17 Wait or Exchange

 

Αυτά που σου τα έγραφε; στη σελίδα; ή σε μήνυμα στο Messenger;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, ενδιαφέρομαι και εγώ για το συγκεκριμένο ταμπλέτ!!!

Αλλά έχω μπερδευτεί με τις αποθήκες και τον τρόπο αποστολής για να γλιτώσω το τελωνείο...

Βγάζει το λευκό στα 119 και έχει επιπλέον της κίνας το EU-4 με δύο επιλογές priority me 19,37 και expedited 10,11 (2-4 μέρες).

Αυτό σημαίνει ότι είναι ήδη Ευρώπη και θα έρθει με κουριερ σε μια βδομάδα;

 

Εγώ το παρήγγειλα για φίλη με αυτό τον τρόπο

Από EU-4 με 128€ +10,11€ expedited και ήρθε από Γερμανία Αθήνα με UPS σε 4 μέρες και μετά σε άλλες 2 εργάσιμες στα Γιάννενα με Γενική Ταχυδρομική!

Νομίζω ο πιο γρήγορος και ασφαλής τρόπος!!

 

Όμως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εγκατάσταση ενημέρωσης

Όταν το σέταρα μου ήρθε μία ενημέρωση για την S031 με 45ΜΒ (φοράει τώρα την S030)

Την κατέβασε και κατά την διάρκεια της εγκατάστασης με πετάει στο Recovery με κάποια Errors

Τι να είναι τώρα αυτό; Πρόβλημα ROM; Πρόβλημα πακέτου ενημέρωσης;

Έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο; Έχετε κάνει κάποια ενημέρωση; Ποια έκδοση έχετε;

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα για φίλη με αυτό τον τρόπο

Από EU-4 με 128€ +10,11€ expedited και ήρθε από Γερμανία Αθήνα με UPS σε 4 μέρες και μετά σε άλλες 2 εργάσιμες στα Γιάννενα με Γενική Ταχυδρομική!

Νομίζω ο πιο γρήγορος και ασφαλής τρόπος!!

 

Όμως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εγκατάσταση ενημέρωσης

Όταν το σέταρα μου ήρθε μία ενημέρωση για την S031 με 45ΜΒ (φοράει τώρα την S030)

Την κατέβασε και κατά την διάρκεια της εγκατάστασης με πετάει στο Recovery με κάποια Errors

Τι να είναι τώρα αυτό; Πρόβλημα ROM; Πρόβλημα πακέτου ενημέρωσης;

Έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο; Έχετε κάνει κάποια ενημέρωση; Ποια έκδοση έχετε;

 

Πριν τρεις μέρες ήρθε αναβάθμιση 29mb (032)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα για φίλη με αυτό τον τρόπο

Από EU-4 με 128€ +10,11€ expedited και ήρθε από Γερμανία Αθήνα με UPS σε 4 μέρες και μετά σε άλλες 2 εργάσιμες στα Γιάννενα με Γενική Ταχυδρομική!

Νομίζω ο πιο γρήγορος και ασφαλής τρόπος!!

 

Όμως αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την εγκατάσταση ενημέρωσης

Όταν το σέταρα μου ήρθε μία ενημέρωση για την S031 με 45ΜΒ (φοράει τώρα την S030)

Την κατέβασε και κατά την διάρκεια της εγκατάστασης με πετάει στο Recovery με κάποια Errors

Τι να είναι τώρα αυτό; Πρόβλημα ROM; Πρόβλημα πακέτου ενημέρωσης;

Έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο; Έχετε κάνει κάποια ενημέρωση; Ποια έκδοση έχετε;

Πριν ένα μήνα που το έδωσα είχε την S_000031_170616_ROW τώρα πρέπει να έχει πάρει 1-2 ακόμη απ'ότι διαβάζω από τούς χρήστες..Για να μην χρειαστεί να μπεις recovery & να κάνεις επαναφορά που ίσως το διορθώσει αλλά θα πρέπει να το ξαναστηνεις , μπες εδώ :

https://pcsupport.lenovo.com/gr/en/products/tablets/a-series/tab3-8-plus/downloads

Ένωσε συσκευή / PC εφόσον έχεις & σωστούς drivers & θα πάρεις από κει την ενημέρωση μέσω ενός "app" που θα σου εγκαταστήσει στο PC (βάλε τα σωστά στοιχεία της συσκευής που θα σου ζητήσει κλπ)

Lenovo USB drivers : http://lenovousbdriver.com/download/lenovo-driver-v1-1-33

Lenovo Moto smart assistant : https://support.lenovo.com/gr/en/downloads/ds101291

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Πριν ένα μήνα που το έδωσα είχε την S_000031_170616_ROW τώρα πρέπει να έχει πάρει 1-2 ακόμη απ'ότι διαβάζω από τούς χρήστες..Για να μην χρειαστεί να μπεις recovery & να κάνεις επαναφορά που ίσως το διορθώσει αλλά θα πρέπει να το ξαναστηνεις , μπες εδώ :

https://pcsupport.lenovo.com/gr/en/products/tablets/a-series/tab3-8-plus/downloads

Ένωσε συσκευή / PC εφόσον έχεις & σωστούς drivers & θα πάρεις από κει την ενημέρωση μέσω ενός "app" που θα σου εγκαταστήσει στο PC (βάλε τα σωστά στοιχεία της συσκευής που θα σου ζητήσει κλπ)

Lenovo USB drivers : http://lenovousbdriver.com/download/lenovo-driver-v1-1-33

Lenovo Moto smart assistant : https://support.lenovo.com/gr/en/downloads/ds101291

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά δεν το έχω στήσει καν ακόμα. Έχω κάνει factory reset από τις ρυθμίσεις αλλά και πάλι δεν περνάει την ενημέρωση

Πιστεύεις ότι είναι λάθος της συσκευής ή πρόβλημα του αρχείου ενημέρωσης;

Το έχω πάρει από Gearbest μόλις πριν 2 μέρες. όλα λειτουργούν μια χαρά εκτός από αυτό το θέμα

Σκέφτομαι μήπως αυτή η αποτυχία υποκρύπτει κάτι άλλο πιο σοβαρό που μπορεί να το βρω μπροστά μου αργότερα

Θα δοκιμάσω και από το PC και θα ενημερώσω

Edited by billphone

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να ξέρω τι συμβαίνει, μπορεί τελικά να μην συμβαίνει τίποτα από τα δύο, το θέμα αυτό το είχαν & κάποιες Samsung σειρές παλαιότερα , έπαιρναν την ενημέρωση μέχρι ένα σημείο και μετά έβγαζε λάθος χωρίς να παρουσιάσει πρόβλημα μετά η συσκευή στη διάρκεια ζωής της..(εκεί παίρναμε την ενημέρωση μέσω Kies ,δεν υπήρχε τότε smart switch ή μέσω Odin..Το ίδιο θα κάνεις & εδώ με το Lenovo Moto smart assistant κλπ )
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να ξέρω τι συμβαίνει, μπορεί τελικά να μην συμβαίνει τίποτα από τα δύο, το θέμα αυτό το είχαν & κάποιες Samsung σειρές παλαιότερα , έπαιρναν την ενημέρωση μέχρι ένα σημείο και μετά έβγαζε λάθος χωρίς να παρουσιάσει πρόβλημα μετά η συσκευή στη διάρκεια ζωής της..(εκεί παίρναμε την ενημέρωση μέσω Kies ,δεν υπήρχε τότε smart switch ή μέσω Odin..Το ίδιο θα κάνεις & εδώ με το Lenovo Moto smart assistant κλπ )

 

Από το site της Lenovo δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτα. Ανοίγει ένα παράθυρο και ξανακλείνει χωρίς να κατεβαίνει τίποτα

Ούτε και το Lenovo Service Bridge προχωράει. Ανοίγει το παράθυρο και μένει εκεί

Το Smart Assistant είναι το ίδιο με το Mobile Assistant; γιατί αυτό το έχω

Έχω κατεβάσει τους drivers της Lenovo και της Qualcomm από το post σου στο xda αλλά το Mobile Assistant δεν το βλέπει με τίποτα

Any ideas?

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι σε windows10 απενεργοποίησε την υπογραφή (μόνιμα ή γιά κάθε φορά) & reboot το pc ,υπάρχει ο τρόπος εδώ :

https://forum.xda-developers.com/general/help/lenovo-p8-tb-8703f-help-sourcing-t3675656/post74180474#post74180474

στο post #28

Εγώ πάντως θυμάμαι ότι μπαίνοντας στη σελίδα που σου έγραψα & σωστά ενωμένα συσκευή - PC & χτυπώντας τα στοιχεία της συσκευής, αν είχε ενημέρωση την έδειχνε & τη κατέβαζε...αν θυμάμαι καλά μου είχε κατεβάσει στο PC ένα ενδιάμεσο sync της Lenovo αλλά τα έχω σβήσει πλέον, δεν έχω τη συσκευή εδώ κι έναν μήνα...(ενωμένα συσκευή - PC μπες ρυθμίσεις συσκευών στα windows & διάλεξε χειροκίνητη ενημέρωση βρίσκοντας τους drivers που έχεις κατεβάσει)

Από αυτή τη σελίδα μπορείς να βρεις τα πάντα & με ασφάλεια , από οδηγούς, εργαλεία flash & firmware απλά χτυπώντας αυτό που θέλεις ή στα δύο κουτιά δίπλα: https://androidmtk.com/download-lenovo-usb-drivers

Αν στο τέλος δεν μπορείς να πάρεις την ενημέρωση με κανέναν τρόπο, θα το κάνεις μέσω QFIL αν θέλεις αρκεί να βρεθεί το νεότερο firmware ...

Το TB-8703F ή το 8703X έχεις?

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Το TB-8703F έχω

Είναι παράξενο πάντως γιατί δεν το έκανα τίποτα απολύτως. Μόλις το πρωτοάνοιξα, χωρίς να κάνω όλες τις ρυθμίσεις, ήρθε η αναβάθμιση και πάτησα να την κάνω αμέσως πριν ολοκληρώσω τις ρυθμίσεις, αλλά μου έβγαζε σφάλμα. Έχω βάλει στο xda ένα screenshot.

Θα δοκιμάσω πάλι μέσω του PC και αν δεν γίνει θα την περάσω με το Qfil.

Λογικά αν μπει κανονικά θα μπορεί να κάνει update στα επόμενα.

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Nαι κατά σύμπτωση μόλις ήμουν στο thread και είδα το screenshot & κατάλαβα ότι είναι δικό σου..

Αυτός είναι ο λόγος που έδωσα τη συσκευή ..Η μη σοβαρότητα της Lenovo σαν εταιρεία.Αλλιως, η συσκευή έχει καλά χαρακτηριστικά.. Έχεις το TB-8703F_USR_S030_170307_Q1241_ROW

Αν δεις στο post έχω το screenshot με το δικό μου firmware .. Είχα το : TB-8703F_S000031_170616_ROW

Πουθενά δεν αναφέρεται το USR ...USR σημαίνει ρωσικό firmware , τη στιγμή που αυτό που έδειχνε η συσκευή πίσω το S000031_170616_ROW σημαίνει ευρωπαϊκό firmware!!

Τι από τα δύο έπρεπε να πιστέψω?? Αυτό που αναγράφει πίσω στις αναβαθμίσεις η συσκευή ή αυτό που έδειχνε στη recovery?? Σοβαρότητα μηδέν!! (άσε το άλλο το πρωτάκουστο με τον bootloader!!)

Το πρόβλημα που έχεις είναι ρουτίνα στις συσκευές της Lenovo όπως φαίνεται...Δες εδώ σε άλλη συσκευή το ίδιο ακριβώς πρόβλημα σε εκατοντάδες χρήστες : https://forums.lenovo.com/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/lt02_en/thread-id/30687/page/1

Καταρχην το Error 7 σημαίνει πρόβλημα recovery (ή που αφορά άμεσα τη recovery) πχ μπορεί και τροποποιημένη συσκευή - partition ...Αυτό που υποπτευομαι εφόσον κι εγώ από gearbest το είχα πάρει, είναι μήπως έχουν αποθέματα κινεζικών συσκευών πολύ φθηνών σε αγορά (αυτές αντί για F & X έχουν το N) &. πριν τα στείλουν Ευρώπη φλασαρουν άλλο firmware (είναι γνωστό ότι το κάνουν σε πολλές συσκευές αυτό) ..

Δύο τρόποι να το φλασαρεις τώρα : 1) μέσω OTA update πάλι, αλλά πατώντας πάνω στις ρυθμίσεις update βρίσκεις πχ το Local , στέλνεις το firmware κανονικά στην εσωτερική & μπαίνεις και το φλασαρεις από recovery (αυτό γίνεται κατά κύριο λόγο πχ στα Xiaomi )

2) Μέσω QFIL αμέσως φλασαρεις το νέο firmware

Υπάρχει μόνο ένα πρόβλημα & στις δύο περιπτώσεις ...Να βρεθεί το νεότερο firmware .. Όπως θα είδες στο XDA , εγώ έχω έως το _S000031_170616_ROW ...

Πρέπει να μας πει κάποιος χρήστης εδώ ποιο είναι το τελευταίο firmware που έχει στη συσκευή του (νομίζω πρέπει να έχει δώσει και _S32 η Lenovo , έψαξα & στα ρωσικά sites και το τελευταίο είναι το δικό μου το _S31 (αυτό μπορείς να το φλασαρεις, αν όμως υπάρχει νεότερο πρέπει να βρεθεί το νεότερο & να το φλασαρεις) .. Οπότε μην βιάζεσαι θα ψάξω πάλι κυρίως στα ρωσικά & κινεζικά sites μήπως υπάρχει νεότερο από το S31 & ευρωπαϊκό ...

(Κάτι ακόμα που ξέχασα : το system partition has unexpected contents σημαίνει πώς με κάποιον τρόπο , με κάτι που δεν μπορώ να ξέρω, το system partition έχει πειραχθει , είναι τροποποιημένο ή όπως αλλιώς θες να το πεις,μπες στο Internet να δεις τι σημαίνει .. Υπάρχει και η περίπτωση να το πάρεις φωτογραφίες & να τούς γράψεις & να επιμείνεις να στο αλλάξουν, είναι ολοκαίνουργια συσκευή και η ευθύνη όλη δική τους όπως και τα έξοδα μεταφοράς.. Εγώ επιμένω πως πριν το στείλουν μάλλον φλασαραν κάποιο άλλο firmware )

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...