Jump to content

iPad Pro 10.5-inch (2nd gen - 2017)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορω να δοκιμασω τωρα διοτι εχω ios 12 developer beta2 και με κρεμαει το ixpand app.

 

 

 

Πώς μπορώ κι εγώ να γίνω με iOS 12? Έχω beta αλλά όχι 12... 11.4 public 4 είμαι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 200
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πώς μπορώ κι εγώ να γίνω με iOS 12? Έχω beta αλλά όχι 12... 11.4 public 4 είμαι

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

https://beta.apple.com/

https://www.macworld.co.uk/how-to/iosapps/install-ios-12-beta-3525099/

 

How to get the iOS 12 public beta

 

If you would like to get your hands on the public beta of iOS 12 you will need to sign up by following these instructions.

 

 

Before you begin please please back up your iPhone or iPad just in case something horrible happens! (We strongly advise that you don't install the beta on your main iPhone or iPad if you rely on it for anything).

 

Click Sign Up on the Apple Beta page and register with your Apple ID.

Log in to the Beta Software Program.

Click Enroll your iOS device. (If you signed up for the iOS 11 beta last year you will need to uninstall the profile for that and then re-enroll for iOS 12.)

Go to beta.apple.com/profile on your iOS device.

Download and install the configuration profile.

That will make the beta version available in the Settings app, under General, Software Update.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

https://beta.apple.com/

https://www.macworld.co.uk/how-to/iosapps/install-ios-12-beta-3525099/

 

How to get the iOS 12 public beta

 

If you would like to get your hands on the public beta of iOS 12 you will need to sign up by following these instructions.

 

 

Before you begin please please back up your iPhone or iPad just in case something horrible happens! (We strongly advise that you don't install the beta on your main iPhone or iPad if you rely on it for anything).

 

Click Sign Up on the Apple Beta page and register with your Apple ID.

Log in to the Beta Software Program.

Click Enroll your iOS device. (If you signed up for the iOS 11 beta last year you will need to uninstall the profile for that and then re-enroll for iOS 12.)

Go to beta.apple.com/profile on your iOS device.

Download and install the configuration profile.

That will make the beta version available in the Settings app, under General, Software Update.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

 

 

Ααα, λέει ότι κοστίζει 99$ το χρόνο για να γίνεις developer. Εγώ απλά λαμβάνω τις beta ενημερώσεις αλλά δεν έχω κάνει κάτι τέτοιο...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ααα, λέει ότι κοστίζει 99$ το χρόνο για να γίνεις developer. Εγώ απλά λαμβάνω τις beta ενημερώσεις αλλά δεν έχω κάνει κάτι τέτοιο...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Μαλλον δεν διαβασες σωστα.

Η συμμετοχή σε Public beta program είναι δωρεάν χωρίς καμία χρέωση

 

Ακολουθείς της οδηγίες που παρέθεσα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν διαβασες σωστα.

Η συμμετοχή σε Public beta program είναι δωρεάν χωρίς καμία χρέωση

 

Ακολουθείς της οδηγίες που παρέθεσα.

 

 

 

Τα έχω κάνει όλα αυτά και έχω 11.4.1 public beta 4.... Τι να πω... Κάτι κάνω λάθος

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έχω κάνει όλα αυτά και έχω 11.4.1 public beta 4.... Τι να πω... Κάτι κάνω λάθος

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Να διαγράψεις το profile beta 11.

Και μετά κάνεις εγκατάσταση του 12.

Δεν είναι συμβατά μεταξύ τους.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Να διαγράψεις το profile beta 11.

Και μετά κάνεις εγκατάσταση του 12.

Δεν είναι συμβατά μεταξύ τους.

 

 

 

Τα έκανα όπως είπες και δούλεψε τελικά, σ'ευχαριστώ πολύ. Είναι περίεργο βέβαια που δε μου ήρθε update για το 12...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα έκανα όπως είπες και δούλεψε τελικά, σ'ευχαριστώ πολύ. Είναι περίεργο βέβαια που δε μου ήρθε update για το 12...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κάνε επανεκκίνηση και θα φανεί.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους! Ενδιαφερομαι για αγορα μεταχειρισμενου 64gb, εαν καποιος φιλος εχει κατι στα υπόψιν, μπορεί να μου στειλει pm.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους! Ενδιαφερομαι για αγορα μεταχειρισμενου 64gb, εαν καποιος φιλος εχει κατι στα υπόψιν, μπορεί να μου στειλει pm.

Ευχαριστώ!

 

edit: βρεθηκε ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μετά πολύμηνο διάστημα με red dragon και αφού ενδιάμεσα τιμήσαμε μαύρο πάνθηρα ώρα για φρεσκάρισμα και να τιμήσουμε το καταπληκτικό Camo skin από dbrand :p

 

9c0844fe950a5bda5713af2848547092.png

 

6b4bd9e00d9c5e46fe1c4e76c7a6338b.png

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Μετά πολύμηνο διάστημα με red dragon και αφού ενδιάμεσα τιμήσαμε μαύρο πάνθηρα ώρα για φρεσκάρισμα και να τιμήσουμε το καταπληκτικό Camo skin από dbrand :p

 

9c0844fe950a5bda5713af2848547092.png

 

6b4bd9e00d9c5e46fe1c4e76c7a6338b.png

 

 

 

Δε φοβάσαι μήπως σου πέσει κάτω τώρα που είναι χωρίς θήκη;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δε φοβάσαι μήπως σου πέσει κάτω τώρα που είναι χωρίς θήκη;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Φροντίζουμε να προσέχουμε.

Θήκη βάζω μόνο όταν βγάζω tablet εκτός σπιτιού.

Έχω και την ασφάλεια για καβατζα για 1 χρόνο για σπάσιμο οθόνης.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θήκη βάζω μόνο όταν βγάζω tablet εκτός σπιτιού.

 

Μωρέ Ο.Κ. αλλά δυστυχώς οι περισσότερες απροσεξίες γίνονται μέσα στο σπίτι (οικείο περιβάλλον)...

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ Ο.Κ. αλλά δυστυχώς οι περισσότερες απροσεξίες γίνονται μέσα στο σπίτι (οικείο περιβάλλον)...

 

Όντως αλλά είμαι προθύμως να ρισκάρω.

 

Πάνω από 15 χρόνια με δεκάδες gadget δεν μου έχει τύχει να σπάσω η χαλάσω κάτι σοβαρά,μόνο γρατζουνιές μου έχουν τύχει περιμετρικά η πλάτη από κακουχίες και ατυχήματα.

 

Οθόνη ουδέποτε έσπασα ούτε ράγισα παρά μόνο αράχνιες στην χειρότερη να απέκτησα.

 

Φροντίζω να προσέχω,τώρα αν συμβεί το κακό ας συμβεί δν θα πεθάνουμε κι ολας για μια ηλεκτρονική συσκευή.

 

Δεν ήμουν ανέκαθεν υπέρ των θηκών,θέλω όσο δυνατών ευχαριστιέμαι συσκευές όπως βγήκαν από εργοστάσιο :p

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αλλαγή εκ νέου παράσταση διότι το Camo skin μουντό μου έπεσε στο μάτι και δεν το πολύ συμπάθησα.

 

Και έτσι έβαλα custom skin που παρηγγειλα από slickwarps.

 

Λίγο τα χρώματα πιο άτονα και ξεθωριασμένα από την original photo που τους έστειλα αλλά παραμένει ποιοτική η φωτό.

 

Κυρίως μου αρέσει στο μάτι πολύ περισσότερο από Camo skin.

 

78e1204f89fc89236dbabb8fc4f8cb5d.png

 

51f3ea36674284a0059b0e6fef6e08fe.png

 

c13b51e9ed01bc6624f85856d51c6627.png

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλημέρα,

Ξεκίνησα δειλά δειλά να σκέφτομαι την απόκτηση του ipad του θέματος... Επειδή μέχρι τώρα υπήρξα αποκλειστικά android user, θα μπορούσατε να μου προτείνατε sites για την αγορά του? κάποιο συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο, amazon ή κάποιο άλλο? θα πρέπει να ξέρω κάτι παραπάνω για την εγγύηση του πέραν από το αν είναι αγορασμένο εντός Ε.Ε? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποιο βρει το χρόνο να με ενημερώσει σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ξεκίνησα δειλά δειλά να σκέφτομαι την απόκτηση του ipad του θέματος... Επειδή μέχρι τώρα υπήρξα αποκλειστικά android user, θα μπορούσατε να μου προτείνατε sites για την αγορά του? κάποιο συγκεκριμένο σκρουτζομάγαζο, amazon ή κάποιο άλλο? θα πρέπει να ξέρω κάτι παραπάνω για την εγγύηση του πέραν από το αν είναι αγορασμένο εντός Ε.Ε? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για όποιο βρει το χρόνο να με ενημερώσει σχετικά.

 

Στο skroutz όταν το έχουν άμεσα διαθέσιμο και είναι καταστήματα με πολλές αξιολογήσεις μην φοβάσαι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στο skroutz όταν το έχουν άμεσα διαθέσιμο και είναι καταστήματα με πολλές αξιολογήσεις μην φοβάσαι

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οι γλυκοκοιταζα τα νεα iPad Pro, αλλα παει τοσο σφαιρα το 10.5 που δε μου κανει κεφι να δωσω 1400ευρω χοντρικα για το νεο 256αρι wifi + 4g.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

1400ευρω χοντρικα για το νεο 256αρι wifi + 4g.

 

Άστα, πίκρα. Αυτή την έκδοση κοιτάω και εγώ. Εντάξει οι τιμές έχουν ξεφύγει πλέον...

Link to comment
Share on other sites

Άστα, πίκρα. Αυτή την έκδοση κοιτάω και εγώ. Εντάξει οι τιμές έχουν ξεφύγει πλέον...

 

Ε ναι ρε γμτ. Θα τα σκαγα ειλικρινα αν ειχε κανονικο OS, με κανονικο file manager (αν και εχουν γινει βελτιωσεις), αλλα αυτη η εξαρτηση απο το iTunes ειναι θεμα.

Με τη νεα θυρα αν κουμπωσεις πανω stickακι, μεταφερονται αρχεια απο και προς το στικακι αραγε;

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Με τη νεα θυρα αν κουμπωσεις πανω stickακι, μεταφερονται αρχεια απο και προς το στικακι αραγε;

 

Όπως έχω δειι στα videάκια στο Youtube η USB-C λειτουργεί κανονικά για διάφορες συσκευές συμπεριλαμβανομένων USB Flash αλλά βλέπει ΜΟΝΟ εικόνες και Video για εισαγωγή στην συσκευή. Δυστυχώς δεν βλέπει κανενός άλλο τύπου αρχείο...

 

Σε καμία περίπτωση -για μία ακόμη φορά- τα iPad Pro δεν μπορούν να θεωρηθούν desktop/laptop replacements με τους περιορισμού που έχουν...

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω δειι στα videάκια στο Youtube η USB-C λειτουργεί κανονικά για διάφορες συσκευές συμπεριλαμβανομένων USB Flash αλλά βλέπει ΜΟΝΟ εικόνες και Video για εισαγωγή στην συσκευή. Δυστυχώς δεν βλέπει κανενός άλλο τύπου αρχείο...

 

Σε καμία περίπτωση -για μία ακόμη φορά- τα iPad Pro δεν μπορούν να θεωρηθούν desktop/laptop replacements με τους περιορισμού που έχουν...

 

Ε ρε γμτ κριμα... Βεβαια αν ισχυε το αντιθετο θα εκοβε σημαντικα τις πωλησεις των μικρων macbook pros... :happy:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad Pro 10.5-inch (2nd gen - 2017)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...