Jump to content

Samsung Galaxy J5 2017


GMF80
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανε ενα καθαρισμο και reboot.

Αν έχεις την καλοσύνη πιο αναλυτικά, πως γίνεται το ένα και πως το άλλο ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 214
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν έχεις την καλοσύνη πιο αναλυτικά, πως γίνεται το ένα και πως το άλλο ?
Καθαρισμό κανείς από την εφαρμογή Διαχείριση συσκευής, reboot εννοεί την επανεκκίνηση, δηλαδή το κλείνεις και το ανοίγεις ξανά.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καθαρισμό κανείς από την εφαρμογή Διαχείριση συσκευής, reboot εννοεί την επανεκκίνηση, δηλαδή το κλείνεις και το ανοίγεις ξανά.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Και εγώ έκανα την αναβάθμιση ( δεν παρατήρησα κάποια διαφορά ) αλλά δεν πέφτει η μπαταρία.έκανα και εγώ καθαρισμό και επανεκκίνηση και το τηλέφωνο δουλεύει μια χαρά.μηπως έχεις εγκαταστήσει κάποια εφαρμογή που δουλεύει στο παρασκήνιο και καταναλώνει μπαταρια;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Και εγώ έκανα την αναβάθμιση ( δεν παρατήρησα κάποια διαφορά ) αλλά δεν πέφτει η μπαταρία.έκανα και εγώ καθαρισμό και επανεκκίνηση και το τηλέφωνο δουλεύει μια χαρά.μηπως έχεις εγκαταστήσει κάποια εφαρμογή που δουλεύει στο παρασκήνιο και καταναλώνει μπαταρια;

Νομίζω ότι βρήκα τον ένοχο, είχε ενεργοποιηθεί κατά λάθος η τοποθεσία ( καταναλώνει άραγε τόσο πολύ αυτή η επιλογή?)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που το βρήκες. Πρέπει βάλει καταναλώνει γιατί όταν δουλεύω το gps πέφτει αρκετά η μπαταρία.
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

η κολλητή μου έχει ένα J5 και εδώ και 2-3 μέρες όταν ανοίγει την κάμερα βγάζει μια μαυρίλα μόνο

δεν μπορεί να βγάλει φωτό

όταν ανοίγει την κάμερα μέσα από το instagram ανοίγει κανονικά λέει (απλά δεν γυρίζει σε selfie)

 

έχετε καμία ιδέα τι μπορεί να κάνει

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

 

η κολλητή μου έχει ένα J5 και εδώ και 2-3 μέρες όταν ανοίγει την κάμερα βγάζει μια μαυρίλα μόνο

δεν μπορεί να βγάλει φωτό

όταν ανοίγει την κάμερα μέσα από το instagram ανοίγει κανονικά λέει (απλά δεν γυρίζει σε selfie)

 

έχετε καμία ιδέα τι μπορεί να κάνει

 

Πηγαινε ρυθμισεις / εφαρμογες / καμερα / αποθηκευση μπες κανε εκκαθ.μνημης cache και εκκαθαριση δεδομενων.

Link to comment
Share on other sites

thanks

 

το έκανε αυτό λοιπόν αλλά και πάλι δουλεύει μόνο η μπροστά και όταν πατάει την selfie κολλάει και της βγάζει σφάλμα και δεν μπορεί να την γυρίσει στην κανονική ούτε κάτι άλλο

 

μικρό το κακό από την μία, μπορεί να λειτουργεί μόνο την κανονική κάμερα χωρίς το selfie, αλλά αν υπάρχει λύση και γι αυτό....

 

(έκανε μέχρι και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων)

Link to comment
Share on other sites

thanks

 

το έκανε αυτό λοιπόν αλλά και πάλι δουλεύει μόνο η μπροστά και όταν πατάει την selfie κολλάει και της βγάζει σφάλμα και δεν μπορεί να την γυρίσει στην κανονική ούτε κάτι άλλο

 

μικρό το κακό από την μία, μπορεί να λειτουργεί μόνο την κανονική κάμερα χωρίς το selfie, αλλά αν υπάρχει λύση και γι αυτό....

 

(έκανε μέχρι και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων)

 

Σορυ αλλα δεν εχω καταλαβει τι λειτουργουσε πριν και τι τωρα.Τι κανει η πισω και τι η μπροστα .Γραψτα ξεχωριστα να βγει νοημα.Εαν κατεβασεις παραδειγμα το open camera απο το play λειτουργει η οχι για δοκιμασε.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

είχε βάλει την κάμερα στην selfie και δεν λειτουργούσε και ούτε μπορούσε να την γυρίσει στην κανονική

έσβησε τα cache κλπ και ξαναγύρισε στην κανονική αλλά μόλις το πήγε στην selfie πάλι τα ίδια

 

θα της πω να κατεβάσει και το open camera να δούμε

Link to comment
Share on other sites

Α ...μαλιστα για γραψε στο πληκτρολογιο τηλεφωνου *#0*# θα βγει μενου βρες το front camera πατα να δεις εαν ανοιγει ; Εαν ανοιγει να πατησει να βγαλει φωτο.. Να δουμε θα βγαλει ; Και πες τι κανει. Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

το έκανε

πάλι "σφάλμα κάμερας"

και με την open camera πάλι το ίδιο πρόβλημα με την μπροστά κάμερα

 

Να το παει στο σερβις της Samsung στο χαιδαρι Φειδιππιδου 7.

Link to comment
Share on other sites

ε είναι μια λύση αυτή, αλλά μένει στην Ρόδο, οπότε αυτό σημαίνει 1-2 βδομάδες χωρίς κινητό

 

σ' ευχαριστώ για την βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Πες να παρει τηλεφωνο εδω να ρωτησει ποιος εξυπηρετει Ροδο---->>> https://i.imgur.com/gno2H6B.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ψάχνω κινητό στην περιοχή των 150 ευρώ για χρήση λήψης φωτογραφιών (+ selfies).

Βλέπω ότι το j5 (2017) είναι αξιοπρεπές. Να προχωρήσω ή προτείνετε κάτι άλλο για τη χρήση που ψάχνω;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πάρτο. Μια χαρά είναι. Εγώ το έχω κάνα μήνα και είμαι Πολύ ευχαριστημένος. 143 ευρώ έδωσα και δεν το μετάνιωσα. Σε σχέση με αυτό που είχα πριν ( cubot s 600 ) οι φωτογραφίες είναι μέρα με τη νύχτα. Βγάζει πολύ καλές φώτο και αν βάλεις και HDR τότε είναι από ο πιο καλές. Και από οθόνη μια χαρά είναι ακόμα και κάτω από τον ήλιο. Και μην ξεχνάς ότι πληρώνεις 150 ευρώ μόνο.
Link to comment
Share on other sites

Guys καλημερα, το εχει ο πατέρας μου και γενικά ειναι ευχαριστημένος. Αυτο που ηθελα να ρωτήσω, ενω σε ολες τις εφαρμογές βγαζει την ειδοποίηση (1) με κοκκινο πανω στο εικονίδιο οταν εχει καποιο μηνυμα, στο gmail του ερχεται μονο ειδοποίηση χωρις να βγαινει πανω στο εικονίδιο ο αριθμός. Ειναι θεμα της εφαρμογής;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sagem MY V-75/ Nokia n70/ Sony Ericsson K750i/ Sony Ericsson G900/ Nokia N86/ ZtE Blade/ Samsung galaxy SII/ Vodafone smart II/ Samsung galaxy SIV....
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να προτείνει κάποια αξιοπρεπή οικονομική οθόνη(samsung j5 2017) από ebay ή και από άλλο site γιατί μου έπεσε κάτω και μαύρισε η μισή οθόνη. Με βάση την τωρινή αξία του κινητού δεν συμφέρει να βάλω της αντιπροσωπείας για service δε συζητιέται καν.
Link to comment
Share on other sites

Εδω και μερες ζηταει αναβαθμιση σε 8.1. Τι λετε να την κανω? ειναι stable? η θα αρχισουν προβληματα με bugs?

 

Φυσικά και να προχωρήσεις σε αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε να δίνει την αναβάθμιση η samsung; Εμένα δεν μου έχει βγάλει τίποτα για αναβάθμιση. Αν την κάνεις φίλε μου γράψε μας τις εντυπώσεις σου.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Το έχω εδώ και ένα χρόνο το κινητό και τώρα τελευταία μου κάνει κάτι κόλπα με το ράδιο. Δηλαδή μπορεί να ακούω ράδιο και να πατήσω το κεντρικό κουμπί για να πάει στο κύριο μενού και το ράδιο να κοπεί ξαφνικά... Το ίδιο συμβαίνει και εάν μπω στο internet...Δεν συμβαίνει πάντα αλλά αρκετά συχνά τον τελευταίο μήνα.

Έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να παίζει???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 2017

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...