Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορώ να στείλω φωτογραφία με το viber έχει κανείς άλλος τέτοιο θέμα;;;;;με τις άλλες παρόμοιες εφαρμογές στέλνει κανονικά
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Oτι ακουστικα και να συνδεσω και με οποιον player και να προσπαθήσω να ακουσω μουσικη κανει ένα συνεχομενο τικ-τικ-τικ ,μηπως ξερει κανεις τι συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν καιρο ξεκινησα διορθώσω το 626 που αρχισε τις επανεκινισεις ,μου κοπικε η φορα διοτι δεν καταφερα να το δει ο υπολογιστης WIN 10 και το αφησα ,τωρα το χρειαζωμαι και θα ξαναπροσπαθησω,,να με βοηθηση καποιος να βρω τους οδηγους και την ρομ του ιταλου που λετε ειναι η καλυτερη
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
πριν καιρο ξεκινησα διορθώσω το 626 που αρχισε τις επανεκινισεις ,μου κοπικε η φορα διοτι δεν καταφερα να το δει ο υπολογιστης WIN 10 και το αφησα ,τωρα το χρειαζωμαι και θα ξαναπροσπαθησω,,να με βοηθηση καποιος να βρω τους οδηγους και την ρομ του ιταλου που λετε ειναι η καλυτερη

 

lex626 brick

Eιχα το ιδιο προβλημα και το ειχα ξεγραμμενο το κινητακι.

Oμως επειτα απο πολλες προσπαθειες ...ιδου η λυση

 

http://drive.google.com/open?id=1kOAYXA-8SVg8Zx0-OaTLwk0cREHqPG1j

 

ακολουθησε τις οδηγιες στο βιντεο που περιεχεται με θρησκευτικη ευλαβεια και θα ξεμπρικαριστει.

Link to comment
Share on other sites

lex626 brick

Eιχα το ιδιο προβλημα και το ειχα ξεγραμμενο το κινητακι.

Oμως επειτα απο πολλες προσπαθειες ...ιδου η λυση

 

http://drive.google.com/open?id=1kOAYXA-8SVg8Zx0-OaTLwk0cREHqPG1j

 

ακολουθησε τις οδηγιες στο βιντεο που περιεχεται με θρησκευτικη ευλαβεια και θα ξεμπρικαριστει.

ευχαριστω κανω δοκιμη
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά. Είναι μερικές ημέρες που παρέλαβα το συγκεκριμένο κινητό με τα παρακάτω χαρακτηριστικά:

 

Le S3 LEX626

EUI version 5.8.018s ( Stable)

Helio X20 10-core 2.3GHz

Kernel 3.18.22+ letv@pcnbj-cp057 #1

Camera 21mp

 

το τηλέφωνο άρχισε να μου δημιουργεί διάφορα προβλήματα από τις πρώτες κιόλας ώρες λειτουργίας του. Η κάμερα/ φωτογραφική μετά από δυο τρείς χρήσεις δεν ανταποκρινόταν ( μετέπειτα εξαφανίστηκε και το εικονίδιο της) ενώ λειτουργεί κανονικά μέσω messenger. Ορισμένα εικονίδια δεν εμφανίζονται στην επιφάνεια εργασίας του τηλεφώνου, η μπαταρία εκεί που δείχνει φορτισμένη κατεβαίνει η ενέργεια της, ζητάει κωδικό pin στο άσχετο ενώ έχω δώσει, και διάφορα άλλα θεματάκια τα οποία όπως παρατηρώ, υπάρχουν και σε άλλους. Αν λοιπόν λύνονται όλα αυτά με μια αλλαγή Rom, εσείς ποιά θα μου προτείνατε; Είδα την rom που έχετε στην αρχική σελίδα η οποία αναφέρει για 16mp camera, ενώ η κάμερα του κινητού μου είναι 21mp. Δεν γνωρίζω αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο.

 

Επίσης, αν αυτό βοηθάει, θέλω να αναφέρω, ότι το ίδιο κινητό το έχω ένα χρόνο χωρίς να μου έχει δημιουργήσει το παραμικρό πρόβλημα! Τα χαρακτηριστικά του είναι:

 

Le S3 LEX626

EUI version 5.9.020s ( Stable)

Helio X20 10-core 2.3GHz

Kernel 3.18.22+ letv@pcnbj-cp056 #1

Camera 21mp

 

Είναι δυνατόν να φλασάρω μια ίδια rom όπως αυτή που έχω στο παλιό κινητό μου από την οποία όπως προείπα είμαι ικανοποιημένος και είναι δοκιμασμένη, η θα πρέπει να ακολουθήσω κάποια άλλη λύση; Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

lex626 brick

Eιχα το ιδιο προβλημα και το ειχα ξεγραμμενο το κινητακι.

Oμως επειτα απο πολλες προσπαθειες ...ιδου η λυση

 

http://drive.google.com/open?id=1kOAYXA-8SVg8Zx0-OaTLwk0cREHqPG1j

 

ακολουθησε τις οδηγιες στο βιντεο που περιεχεται με θρησκευτικη ευλαβεια και θα ξεμπρικαριστει.

 

Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά!

Να σας πω ότι και εγώ αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα με το κινητό μου. Μέχρι εχθές το πρωί δούλευε μια χαρά, αλλά με το που γύρισα στο σπίτι έκανε update καποιες εφαρμογές από το googleplay και επειδή δεν είχε πολύ μπαταρία το έβαλα στον φορτιστή, για να φορτίσει...μόλις τελείωσα το φαγητό και πήγα να το πάρω, είδα ότι είχε μονίμως αναμένο το κόκκινο λαμπάκι και δεν ανταποκρινόταν σε τίποτα...Αφού διάβασα όλα (ευτυχώς είναι Σαββατοκύριακο και έχω ελεύθερο χρόνο) τα σχόλια του νήματος και είδα τα σχετικά βίντεος που έχετε στα link, και αφού διάβασα στο xda-developers διάφορα threads, καθώς και διάσπαρτα άλλα άρθρα και solutions που βρήκα στο internet και αφού εγκατέστησα τα flash tools και έκανα με μεγάλη προσοχή τα βήματα με την σειρά που αναφέρονται στις οδηγίες δεν κατάφερα να το επαναφέρω. Το κυρίως πρόβλημα που αντιμετωπίζω έγκειται στο γεγονός ότι το laptop (win10) δεν βλέπει το τηλέφωνο!

 

Ενώ στον device manager - αφού ενεργοποιήσω το "show hidden devices" από το μενού "view"- μου δείχνει στις portable devices το LEX626 όπως είχε εγκατασταθεί από παλιά, όταν μπαίνω στα properties γράφει "Currently, this hardware device is not connected to the computer. (Code 45). To fix this problem, reconnect this hardware device to the computer". Έχω δοκιμάσει άπειρες φορές να το αποσυνδέσω από την usb και να το επανασυνδέσω (με όλους τους δυνατούς συνδυασμούς πατήματος πλήκτρων) χωρίς όμως επιτυχία. Εγκατέστησα apb drivers και mtk drivers από αυτούς που έχετε στα συνημμένα αρχεία σας, είτε από άλλα sites που βρήκα, αλλά τίποτα...κόκκινο φωτάκι μόλις συνδεθεί στο laptop και νεκρό, ενώ το μήνυμα στα properties των drivers (και στους adb και στους ΜΤΚ) που εγκατέστησα γράφει "This device cannot start. (Code 10). The specified request is not a valid operation for the target device)".

Μήπως έχετε κάποια ιδέα πως να κάνω το laptop να το δει;

 

Υ.Γ.1. Έχω κάνει πάρα πολλές φορές (έως 4 τα ξημερώματα εχθές) και την διαδικασία με το SP Flash Tools, μέχρι την στιγμή που πατάμε download, αλλά χωρίς επιτυχία, αφού είναι σαν να μην το βλέπει καθόλου ο υπολογιστής...

 

Υ.Γ.2. Το καλώδιο usb δεν φταίει, γιατί συνδέω και ένα LEX620 που έχω και το βλέπει μια χαρά.

 

Υ.Γ.3. Όταν το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο στην usb είναι ζεστό...

 

Υ.Γ.4. Έχω δοκιμάσει να κάνω update και τους drivers, χωρίς να έχει λυθεί το πρόβλημα "αναγνώρισης" του τηλεφώνου...

 

Γνωρίζετε κάπoιον άλλο συνδυασμό πλήκτρων ή έστω κάποια άλλη διαδιακασία που μπορεί να το κάνει να αναγνωριστεί από το laptop μήπως και το σώσω;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά!

Να σας πω ότι και εγώ αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα με το κινητό μου. Μέχρι εχθές το πρωί δούλευε μια χαρά, αλλά με το που γύρισα στο σπίτι έκανε update καποιες εφαρμογές από το googleplay και επειδή δεν είχε πολύ μπαταρία το έβαλα στον φορτιστή, για να φορτίσει...μόλις τελείωσα το φαγητό και πήγα να το πάρω, είδα ότι είχε μονίμως αναμένο το κόκκινο λαμπάκι και δεν ανταποκρινόταν σε τίποτα...Αφού διάβασα όλα (ευτυχώς είναι Σαββατοκύριακο και έχω ελεύθερο χρόνο) τα σχόλια του νήματος και είδα τα σχετικά βίντεος που έχετε στα link, και αφού διάβασα στο xda-developers διάφορα threads, καθώς και διάσπαρτα άλλα άρθρα και solutions που βρήκα στο internet και αφού εγκατέστησα τα flash tools και έκανα με μεγάλη προσοχή τα βήματα με την σειρά που αναφέρονται στις οδηγίες δεν κατάφερα να το επαναφέρω. Το κυρίως πρόβλημα που αντιμετωπίζω έγκειται στο γεγονός ότι το laptop (win10) δεν βλέπει το τηλέφωνο!

 

Ενώ στον device manager - αφού ενεργοποιήσω το "show hidden devices" από το μενού "view"- μου δείχνει στις portable devices το LEX626 όπως είχε εγκατασταθεί από παλιά, όταν μπαίνω στα properties γράφει "Currently, this hardware device is not connected to the computer. (Code 45). To fix this problem, reconnect this hardware device to the computer". Έχω δοκιμάσει άπειρες φορές να το αποσυνδέσω από την usb και να το επανασυνδέσω (με όλους τους δυνατούς συνδυασμούς πατήματος πλήκτρων) χωρίς όμως επιτυχία. Εγκατέστησα apb drivers και mtk drivers από αυτούς που έχετε στα συνημμένα αρχεία σας, είτε από άλλα sites που βρήκα, αλλά τίποτα...κόκκινο φωτάκι μόλις συνδεθεί στο laptop και νεκρό, ενώ το μήνυμα στα properties των drivers (και στους adb και στους ΜΤΚ) που εγκατέστησα γράφει "This device cannot start. (Code 10). The specified request is not a valid operation for the target device)".

Μήπως έχετε κάποια ιδέα πως να κάνω το laptop να το δει;

 

Υ.Γ.1. Έχω κάνει πάρα πολλές φορές (έως 4 τα ξημερώματα εχθές) και την διαδικασία με το SP Flash Tools, μέχρι την στιγμή που πατάμε download, αλλά χωρίς επιτυχία, αφού είναι σαν να μην το βλέπει καθόλου ο υπολογιστής...

 

Υ.Γ.2. Το καλώδιο usb δεν φταίει, γιατί συνδέω και ένα LEX620 που έχω και το βλέπει μια χαρά.

 

Υ.Γ.3. Όταν το τηλέφωνο είναι συνδεδεμένο στην usb είναι ζεστό...

 

Υ.Γ.4. Έχω δοκιμάσει να κάνω update και τους drivers, χωρίς να έχει λυθεί το πρόβλημα "αναγνώρισης" του τηλεφώνου...

 

Γνωρίζετε κάπoιον άλλο συνδυασμό πλήκτρων ή έστω κάποια άλλη διαδιακασία που μπορεί να το κάνει να αναγνωριστεί από το laptop μήπως και το σώσω;

νομιζω οτι εχει κοληση κρατα το κουμπι ανοιγατος μεχρι να κανει δονιση και νομιω θα ξεκινηση
Link to comment
Share on other sites

το έχω δοκιμάσει αλλά δεν ανοίγει με τίποτα...όταν δεν είνι συνδεδεμένο ούτε στην πρίζα ούτε στον υπολογιστή δεν εμφανίζεται το κόκκινο λαμπάκι...το αφησα στην πρίζα από τις 4 τα ξημερώματα έως τις 9 το πρωί μήπως και ήταν θέμα μπαταρίας αλλά τίποτα...το πιο σοβαρό για μένα είναι ότι δεν το "βλέπει" το laptop, ενώ υπάρχει στον device manager ως εγκατεστημένη συσκευή από τότε που την εγκατέστησα πρώτη φορά (εδώ και ένα χρόνο)...Τονίζω ότι φοράει την μητρική rom (5.9.28 εάν θυμάμαι καλά) και δεν έκανα καμιά προσπάθεια για εγκατάσταση άλλης rom. Έπεσε η μπαταρία του εχθές το πρωί στο 4%, το φόρτισα για κανένα 8λεπτο έως το 37%, γιατί χρειάστηκε να βγω και όταν γύρισα έκανε αυτόματα update κάποιες εφαρμογές και μετά το έβαλα στην πρίζα για φόρτιση και όταν πήγα να το πάρω είχε κόκκινο φωτάκι και δεν ανοιγει με τίποτα...Έχω δει και δύο τρία βίντεο στο youtube (

) που το ανοίγουν, αποσυνδέουν το καλώδιο της μπαταρίας, το ξανασυνδέουν και υποτίθεται ότι επανέρχεται, αλλά μου φαίνονται λίγο επικίνδυνα αυτά...

Όποια ιδέα για βοήθεια καλοδεχούμενη...

Link to comment
Share on other sites

Επίσης όταν συνδέω το τηλέφωνο σε οποιαδήποτε usb (το laptop έχει μία usb3 και δύο usb2), είτε χωρίς να πατάω κάποιο πλήκτρο, είτε με οποιονδήποτε συνδυασμό πλήκτρων πριν ή μετά το plug in του καλωδίου, δεν υπάρχει καμία αναγνώριση της συσκευής. Όταν δε ανοίγω command prompt window και γράφω adb devices παίρνω ως απάντηση:

List of devices attached

*daemon not running. starting it now on port 5087*

*daemon started successfully*

και όταν την ξαναδίνω την εντολή adb devices δεν εμαφίζει καμία. Εάν βοηθάει κάπου, ενημερώνω ότι έχω την version με τα 64GB rom...

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η πλάκα είναι ότι όταν συνδέω το άλλο τηλέφωνο (το Le x620 που δουλεύει κανινικά και έχει την μητρική rom επίσης) το μήνυμα που παίρνω από την εντολή adb devices είναι το ίδιο, "List of devices attached (κενό), δηλαδή καμία συνδεδεμένη συσκευή(!), ενώ μπορώ να μπω στον φάκελλο των αρχείων του και να κάνω οποιαδήποτε ενέργεια θέλω (αντιγραφή, επικόλληση κ.λπ.) και ακούω και τον χαρακτηριστικό ήχο της σύνδεσης και αποσύνδεσης του καλωδίου στην usb...

Link to comment
Share on other sites

Ότι και εάν έχω προσπαθήσει να κάνω έως τώρα (00:15 το βράδυ) δεν κατάφερα να το ενεργοποιήσω ή να το δει το laptop. Το έβαλα εδώ και μία ώρα στην ίδια πρίζα (πολύπριζο) μαζί με το Χ620, για να φορτίσουν...Άλλαξα τους φορτιστές στα 25 λεπτά, για να δω μήπως φταίνε αυτοί...Ο φορτιστής του Χ620 ήταν ελαφρά ζεστός, ενώ του Χ626 ήταν αναπαίσθητα ζεστός...Αντίθετα το Χ626 ήταν ελάχιστα ζεστό, αλλά περισσότερο απο Χ620 καθ'όλη την διάρκεια της φόρτισης...Θα το αφήσω όλο το βράδυ στον φορτιστή, για να δω εάν γίνει κάτι...Το φωτάκι πάντως εξακολουθεί να είναι μόνιμα κόκκινο και σβήνει αστραπιαία μόλις το βγάλω από την πρίζα...Αντίθετα το φωτάκι του Χ620 όσες φορές το έβγαλα από την πρίζα έσβηνε σταδιακά...Δεν ξέρω μήπως τρέχει και κάτι με την μπαταρία του...Έχω διαβάσει τόσες διαφορετικές περιπτώσεις στα forum σε διάφορα sites που δεν ξέρω τι να υποθέσω...Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι όταν το Χ626 ήταν συνδεδεμένο στην usb του laptop ήταν πιο ζεστό από ότι στην πρίζα...Δεν μπορώ να το εξηγήσω...Εάν κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ή έχει κάποια λύση παρακαλώ ας το γράψει...Αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο από όλα είναι να πάρω με κάποιο τρόπο τις φωτογραφίες των πιτσιρικιών μου από το καλοκαίρι κυρίως και τα γενέθλιά τους, καθώς έχω να πάρω backup από τον Ιούνιο...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημερα.Εχω βαλει την ρομ του Ιταλου και μπορω να πω τοσο καιρο που την δουλευω οτι ειμαι πολυ ικανοποιημενος.Το μονο θεμα που εχω ειναι οτι σε εφαρμογες οπως,viber,messenger,whats app δεν εχω ειδοποιησεις ενω ας πουμε στα mail ερχονται κανονικοτατα.Εχω ενεργοποιημενες κανονικα ολες τις ρυθμισεις για να ερχονται ειδοποιησεις αλλα και παλι τιποτα.Μονο οταν ανοιγω μια απο αυτες τις εφαρμογες ερχεται ειδοποιηση, και μονο αν τις αφησω ανοιχτες,οπου και παλι μετα απο κανενα μισαωρο κλεινουν απο μονες τους,προφανως το κανει το τηλεφωνο για να μην εχει καταναλωση της ραμ.καμια ιδεα κανενας φιλος?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα στην παρέα.

Επειδή είχα σχεδόν όλα τα LeEco και τα γνωρίζω αρκετά καλά...μετά από πέρασμα 10άδων roms. Συνοπτικά 1) Όταν ανάβει κοκκινο λαμπάκι χωρίς να ανοίγει η συσκευή πατάμε το power (περίπου 30 δεύτερα) μέχρι να κάνει επανεκκίνηση η συσκευή. 2) Οι ειδοποιήσεις ενεργοποιούνται μέσα από τις ρυθμίσεις των εφαρμογών ενεργοποιώντας την αυτόματη εκκίνηση. Έτσι δεχόμαστε άμεσα οποιοδηποτε notification απο viber, messenger κλπ. 3) Αν κάποια εφαρμογή δε δουλεύει σωστά στην αρχή κάνετε μια εκκαθάριση μνήμης και της μνήμης cache της εφαρμογής. 4) Προς το παρών η rom του Cuoco και συγκεκριμένα η 5.9.28s Μ8.5 είναι ίσως η καλύτερη και με Ad blocker ενσωματωμένο. Το δυστύχημα είναι ότι βασίζεται ακόμα στο Android 6 το οποίο φεύγει από την αγορά και μερικές εφαρμογές σιγά σιγά θα σταματήσουν να το υποστηρίζουν. Υπάρχει επίσης και μια MIUI 9 αλλά με βάση το android 6 και αυτή.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Oτι ακουστικα και να συνδεσω και με οποιον player και να προσπαθήσω να ακουσω μουσικη κανει ένα συνεχομενο τικ-τικ-τικ ,μηπως ξερει κανεις τι συμβαινει?

 

Τελικα μετα από ψαξιμο στο ιντερνετ βρηκα ότι το τσικ-τσικ ηταν από καποια εφαρμογή που ειχε προσβαση στον proximity σενσορα!

Η μικρη που κληρονομησε το Le s3 φυσικα ειχε εκνευριστεί αφανταστα και από το κουνα-χτυπα το καλωδιο και βυσμα type c το εκανε το βυσμα να παιζει και να φορτιζει μονο από την μια πλευρα!

Και μου ελεγε δεν τα μπορω άλλο τα Κινεζικα ολο κατι τετοια μου κανουν 'θα παρω Samsung!',αντε να τις εξηγήσεις ότι την λυση στο πρόβλημα την βρηκα από φορουμ Samsung !

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Υπαρχει καμια ρομ android 7αρα η 8αρα απροβληματιστη για το κινητο αυτό?

Και αν ναι που την βρισκω και πως περνιέται?

Εχω twrp και την ρομ του Νικου απω εδώ μεσα.

Aυτη τι λεει ,την δοκιμασε κανεις σας?

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Καλημέρα σε όλους.εχει βγάλει αναβάθμιση για το Cuoco 92 αλλά δεν ξέρω ποια είναι η καλύτερη.εχει τρεις διαφορετικές διαθέσιμες για κατέβασμα.καποιος φίλος αν ξέρει ποια να επιλέξουμε.;;;;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
τελικα κυκλοφορησε αναβαθμιση και ειναι αυτη LeECO_X626_30S_M8.7_STABLE (TWRP).Μπορειτε να την κατεβασετε απο εδω https://drive.google.com/file/d/1kwn6OnfVTRE7MUxvlazETGUCihxx0euU/view?fbclid=IwAR0-6w89GvOvqpDlPoIJkamALJIDWMBOVfekuxmVcKL5DTLzpVcw5btd9yM
Link to comment
Share on other sites

τελικα κυκλοφορησε αναβαθμιση και ειναι αυτη LeECO_X626_30S_M8.7_STABLE (TWRP).Μπορειτε να την κατεβασετε απο εδω https://drive.google.com/file/d/1kwn6OnfVTRE7MUxvlazETGUCihxx0euU/view?fbclid=IwAR0-6w89GvOvqpDlPoIJkamALJIDWMBOVfekuxmVcKL5DTLzpVcw5btd9yM
την εβαλες ..τι ειδες ..πως την περναμε φιλε..ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει σε κανεναν από εσας να μην εχει ηχο από το ακουστικο αλλα να μην δουλευει και το μικροφωνο ουτε και η συνδεση μεσο usb σε υπολογιστη?

Επισης συγχτονος με τα παραπανω προβλήματα και η μπαταρια αρχισε τα τρελα της ,δηλ. από το 100% επεφτε στο 10% σε μια ωρα ,και μετα μπορει να εδειχνε 35% και μετα 0%!

Μου ετυχε από το καλοκαιρι το εψαξα στο ιντερνετ αλλα ακρη δεν βρηκα, παραγγειλα αυτή την καλωδιοταινια https://www.aliexpress.com/item/32850500752.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.408225f3opUQj7&algo_pvid=d739843d-528a-401e-bfef-6aee80bbe0a6&algo_expid=d739843d-528a-401e-bfef-6aee80bbe0a6-3&btsid=3f199f44-a5d0-43de-9a63-9ed9c38b95c9&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1,searchweb201603_55 μπας και φτιαξει την εβαλα αλλα και παλι τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
την εβαλες ..τι ειδες ..πως την περναμε φιλε..ευχαριστω

Καλημερα.Η 8.7 ειναι και παλι android 6 αλλα καποιες εφαρμογες που δεν επαιζαν στην 8.5 με αυτην παιζουν κανονικα και νομιζω οτι κανει καλυτερη οικονομια στην μπαταρια.Κατα τα αλλα ολες οι λειτουργιες του τηλεφωνου παιζουν κανονικα,φυσικα εχει και ελληνικα και φαινεται απροβληματιστη οπως ηταν και η 8.5.Ο τροπος που την περναμε στο τηλεφωνο ειναι ο ιδιος οπως και με την 8.5 με TWRP κλπ. απλα φυσικα βαζουμε την 8.7 συμφωνα με τις οδηγιες που εχουν βαλει τα παιδια εδψ που ειναι παρα πολυ αναλυτικες και καλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Η 8.7 ειναι και παλι android 6 αλλα καποιες εφαρμογες που δεν επαιζαν στην 8.5 με αυτην παιζουν κανονικα και νομιζω οτι κανει καλυτερη οικονομια στην μπαταρια.Κατα τα αλλα ολες οι λειτουργιες του τηλεφωνου παιζουν κανονικα,φυσικα εχει και ελληνικα και φαινεται απροβληματιστη οπως ηταν και η 8.5.Ο τροπος που την περναμε στο τηλεφωνο ειναι ο ιδιος οπως και με την 8.5 με TWRP κλπ. απλα φυσικα βαζουμε την 8.7 συμφωνα με τις οδηγιες που εχουν βαλει τα παιδια εδψ που ειναι παρα πολυ αναλυτικες και καλες!!!
ευχαριστω φιλε
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...