Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

31 ημερολογιακες εγω!!!!! :D

 

Mε priority?

Γιατι με απλο και'γω εχει πανω από 2 μηνες που παραγγειλα κατι τζιτζιριμιτζιρι και ακομη να'ρθουν.

Και φιλος μολις σημερα παρελαβε κατι πραγματα μετα από 2μιση μηνες(τελος αυγουστου η παραγγελια!).

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι τιμες αλλαζουν με βαση τα κουπονια.

Το priority δεν εχει εγγυημενο χρονο παραδοσης και στα 2 αυτα μαγαζια.

Συνηθως ερχονται σε 15 μερες, αλλα εχει τυχει να ερθει και σε εναμισι μηνα!

Εξαρταται και ποτε το στελνουν, γιατι συχνα αργουν να ξεκινησουν απο εκει, αφου δουλευουν με μαζικο ογκο παραγγελιων στους προμηθευτες τους.

Στο GB υπηρξαν κρουσματα που πληρωθηκαν priority και εσταλησαν συστημενα και κολλησαν στο τελωνειο φυσικα, οπου πλεον μπορει να φτανει και διμηνο η παραδοση...

Προτιμηστε 10 ευρω παραπανω και Ευρωπαικη αποθηκη.

 

Φιλε μηπως ξερεις αν μας τυχει και εμας που εχουμε πληρωσει priority και μας τα στειλουν με απλο και περασει τελωνειο θα μας δωσει τα λεφτα το gear η το paypal(αν και μου εχουν δωσει τρακινγκ και μου βγαζει DPD (UK)Southall, Your parcel is on its way).

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mε priority?

Γιατι με απλο και'γω εχει πανω από 2 μηνες που παραγγειλα κατι τζιτζιριμιτζιρι και ακομη να'ρθουν.

Και φιλος μολις σημερα παρελαβε κατι πραγματα μετα από 2μιση μηνες(τελος αυγουστου η παραγγελια!).

 

Βρε αδελφε ? Μεταξυ μας? :) Φυσικα με το πριοριτυ του Γκιαρ εννοω, το οποιο θεωρησε σωστο να διασχισει ολη την Ευρωπη (Βουδαπεστη, Σοφια, Θεσσαλονικη), πριν κοπιασει στο φτωχικο μου

Με το απλο.... αστο! Εχω φαει στησιματα..... Ουτε απο γκομενα!

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

31 ΜΕΡΕς ΜΕ PRIORITY= ton ipiame!

 

Εγω το 626 το παρελαβα τυχαια σημερα, μαζι με ενα ΜιΑ1. Παραγγελια 16/10 και 25/10 αντστοιχα. Πριοριτυ Μπανγκουτ.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Οι Κινεζοι ισως εδωσαν αυτο τον τιτλο στο ταχυδρομειο priority για να δηλωσουν οτι θα ερχεται με τριγωνικη αποστολη... αλλα οχι συντομοτερα απο τις πρωην αποστολες τους που εστελναν δωρεαν, και μπορουσαν να ελθουν σε 10 αλλα και σε 40 ημερες αναλογα,οποτε απλα υπομονη.... priority δεν σημαινει προτεραιοτητα για αυτους.
Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων,τι να κανουμε, θα περιμενουμε!

Το καλο είναι ότι με αυτην την τιμη ολο και πλυθαινουν οι κάτοχοι του s3 ,αντε να δουμε αν θα κανει κανεις την κινηση να βαλει καμια custom ρομ από le 2/pro!

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα τη συσκευή από το Banggood στις 30/10 και χτες έφτασε στο κέντρο διαλογής Αττικής. Δηλαδή σε 10 μέρες.

 

Όσοι έχουν ήδη την συσκευή και έχουν βάλει custom ROM ας καταθέσουν τις εντυπώσεις τους.

Edited by kak13000
Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε. Μόνο το priority από banggood δουλεύει σωστά. Του gearbest είναι για κλάματα. Τώρα για άλλα δεν γνώριζω γιατί δεν έχω ψωνίσει.
OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε. Μόνο το priority από banggood δουλεύει σωστά. Του gearbest είναι για κλάματα. Τώρα για άλλα δεν γνώριζω γιατί δεν έχω ψωνίσει.
Έχει και ευρωπαϊκές αποθήκες με προσφορές και κουπόνια, παράδειγμα Τρίτη παρήγγειλα εχθές παρέλαβα, αγορά από geekbuying αποθήκη Ιταλίας.. 112 ευρώ το 32αρι s626

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει και ευρωπαϊκές αποθήκες με προσφορές και κουπόνια, παράδειγμα Τρίτη παρήγγειλα εχθές παρέλαβα, αγορά από geekbuying αποθήκη Ιταλίας.. 112 ευρώ το 32αρι s626

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kαι 117 ευρω το 32gb TD Europe DE.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και εγω το πηρα απο ευρωπη 108 με μεταφορικα .Το περιμενω απο δευτερα με dhl παραγγελια 9/11

 

απο ποιο καταστημα?

Link to comment
Share on other sites

αν και το ειδα απο αλλο ελληνικο forum παιζει καλη τιμουλα απο cafago

 

(Με τη χρήση του κουπονιού LES8 και για περιορισμένα τεμάχια, η συσκευή είναι διαθέσιμη με τιμή €117 για το μοντέλο των 64GB και στα €97 για το μοντέλο των 32GB. Η αποστολή της συσκευής γίνεται μέσω γερμανικής αποθήκης κάτι που σημαίνει ότι μπορεί να βρίσκεται στα χέρια σας άμεσα.)

 

το βρηκα εδω

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα στις 4/11 από banggood 2 τεμάχια προς 90,34 το ένα με priority shipping μεσα στην τιμή, ήδη από 9/11 φύγανε από Ολλανδία για Ελλάδα. Πιστεύω μέχρι την επόμενη παρασκευή το αργότερο να παραλάβω, σύμφωνα και με προηγούμενες παραλαβές μου.
Link to comment
Share on other sites

@Nick84 ευχαριστώ για το κουπονάκι!

Εριξα μια παραγγελία για την σύζυγο.

Τελικά cafago και tomtop είναι το ίδιο μαγαζί, μιας και στην πληρωμή μου βγάζει το tomtop. Τελική τιμή με μεταφορικά 107,19€.

 

@Nick30 λογικά θα παραλάβεις πρώτος. Πήρες tracking από dhl?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Παρέλαβα εδώ και ενα μήνα το LeTv Le eco Le s3 x626. Ενω ηταν μια χαρά εφέ εδώ και μια βδομάδα που ενω ενεργοποιω το WiFi δειχνει πως πάει να συνδεθεί και δεν συνδεεται. Και εκτός αυτου κάποιες φορες όταν συνδέεται ενω δειχνει συνδεδεμενο δεν εχω ιντερνετ. Μπορείτε να με βοηθησετε; Τι συμβαίνει ;υπάρχει κάποια αλλη ROM?
Link to comment
Share on other sites

@Nick84 ευχαριστώ για το κουπονάκι!

Εριξα μια παραγγελία για την σύζυγο.

Τελικά cafago και tomtop είναι το ίδιο μαγαζί, μιας και στην πληρωμή μου βγάζει το tomtop. Τελική τιμή με μεταφορικά 107,19€.

 

@Nick30 λογικά θα παραλάβεις πρώτος. Πήρες tracking από dhl?

 

Ναι φυσικα πηρα ειναι Ελλαδα απο οτι ειδα γιατι μου ειπανε να το βλεπω απο το ελληνικο dhl Aλλα λογου σ/κ απο δευτερα θα το εχω .και ποια εληξε η προσφορα στο τσακ προλαβα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Παρέλαβα εδώ και ενα μήνα το LeTv Le eco Le s3 x626. Ενω ηταν μια χαρά εφέ εδώ και μια βδομάδα που ενω ενεργοποιω το WiFi δειχνει πως πάει να συνδεθεί και δεν συνδεεται. Και εκτός αυτου κάποιες φορες όταν συνδέεται ενω δειχνει συνδεδεμενο δεν εχω ιντερνετ. Μπορείτε να με βοηθησετε; Τι συμβαίνει ;υπάρχει κάποια αλλη ROM?
Το πρόβλημα σου το παρουσιάζει σε όλα τα ruter ?

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικα πηρα ειναι Ελλαδα απο οτι ειδα γιατι μου ειπανε να το βλεπω απο το ελληνικο dhl Aλλα λογου σ/κ απο δευτερα θα το εχω .και ποια εληξε η προσφορα στο τσακ προλαβα

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Καλομίλητο και απροβλημάτιστο φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Kαι 117 ευρω το 32gb TD Europe DE.

 

Μην ξεχνάμε ότι από Γερμανία τα μεταφορικά είναι 35 ευρώ , ενώ από Ιταλία μόλις 4 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε ότι από Γερμανία τα μεταφορικά είναι 35 ευρώ , ενώ από Ιταλία μόλις 4 ευρώ

 

δεν βρηκα τα μεταφορικα 35 ευρω..ελεγε Registered Air Mail 0.00€ 3-7 working days

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε ότι από Γερμανία τα μεταφορικά είναι 35 ευρώ , ενώ από Ιταλία μόλις 4 ευρώ

 

Οχι φιλε μου πληρωσα 9.61 ευρω απο de me dhl

Link to comment
Share on other sites

Οχι φιλε μου πληρωσα 9.61 ευρω απο de me dhl

 

Εγώ όταν πάω να το παραγγείλω μου βγάζει

Shipping Costs

Germany-Economy

EUR 34.96 (2-15 Business days)

 

https://imgur.com/NJ4bbl1

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...