Jump to content

LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)


b_sakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά έχει προσφορά από Γερμανία το tomtop 110 ευρώ το 32gbκαι ,130 ευρώ το 64gb τελική τιμή με μεταφορικά! Μήπως έχει ψωνίσει κανείς να δούμε τι παίζει?

Letv 1 pro x800 us

Letv le max 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα εχει προσφορα απο BG με Priority Direct Mail 90 ευρω το 32gb.σκεφτομαι να παρω οχι ή ναι;

 

Το είδα κι εγώ, είναι προπαραγγελια με κουπόνι kimovil! Είμαστε σίγουροι ότι δεν θα περάσει τελωνείο με direct mail?

Letv 1 pro x800 us

Letv le max 2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχει προσφορα απο BG με Priority Direct Mail 90 ευρω το 32gb.σκεφτομαι να παρω οχι ή ναι;
Παρτο ευκαιρία είναι 2 παρήγγειλα και εγώ για φίλους

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το είδα κι εγώ, είναι προπαραγγελια με κουπόνι kimovil! Είμαστε σίγουροι ότι δεν θα περάσει τελωνείο με direct mail?
Αγορά από Κίνα μόνο priority τίποτα άλλο

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το είδα κι εγώ, είναι προπαραγγελια με κουπόνι kimovil! Είμαστε σίγουροι ότι δεν θα περάσει τελωνείο με direct mail?

Προσωπικά σίγουρος δεν είμαι για τίποτα, πάντως 3 δέματα που πήρα από μπανγκουντ με priority direct mail ήρθαν σε 15 μέρες και δεν πλήρωσα τελωνείο. Τώρα αν αλλάξε ή αλλάξει κάτι μέχρι να έρθει το δέμα σου, δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

ξερω γω ρε παιδια,με τελωνειο πεφτει κλαμα τελευταια,καλυτερα Γιουροπ θεωρω......
Αγόρασε το φίλε μου από geekbuying το έχει προσφορά με κουπόνι στα 114 ευρώ σε ότι χρώμα θέλεις, σήμερα αγόρασα άλλο ένα, και σε 3 μέρες στην πόρτα σου από Ιταλία με DHL

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος κάτοχος του χ626 από banggood να μας πει αν έχει εντοπίσει τίποτα προβλήματα της ρομ. Το παρήγγειλα για να το κάνω δώρο στην κόρη μου, θα είναι το πρώτο της κινητό και δεν θέλω να με ζαλίζει με τίποτα bugs του τηλεφώνου.
Link to comment
Share on other sites

ξερω γω ρε παιδια,με τελωνειο πεφτει κλαμα τελευταια,καλυτερα Γιουροπ θεωρω......

 

Εγω παρηγγειλα πριν απο ενα μηνα περιπου το εν λογω κινητο απο Κινα και το τελωνειο ηταν 39€!!!!

Ισως βεβαια να υπηρχε τροπος να το αποφυγω αλλα δεν το γνωριζα....

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρηγγειλα πριν απο ενα μηνα περιπου το εν λογω κινητο απο Κινα και το τελωνειο ηταν 39€!!!!

Ισως βεβαια να υπηρχε τροπος να το αποφυγω αλλα δεν το γνωριζα....

 

Από που και με ποιον τροπο αποστολης το πηρες φιλε?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα 2 κομμάτια x626 από gearbest στα 234 μαζί με μεταφορικά με priority από Κίνα στις 29/10. Ξέρει κανείς περίπου πόσο χρόνο κάνουν για να έρθουν Ελλάδα; Επίσης λέει ότι είναι 16mp.Ελπιζω να είναι λάθος...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα 2 κομμάτια x626 από gearbest στα 234 μαζί με μεταφορικά με priority από Κίνα στις 29/10. Ξέρει κανείς περίπου πόσο χρόνο κάνουν για να έρθουν Ελλάδα; Επίσης λέει ότι είναι 16mp.Ελπιζω να είναι λάθος...

 

Φιλε εγω εχω παραγγειλει από τις 26/10 και ακομη δεν ηρθαν,και το τρακινγκ μαλιστα μου δειχνει ότι ουτε Αγγλια εχουν φτασει,καλυτερα τελικα από ευρωπαικη αποθηκη οπου απ'οτι διαβασα και πιο λιγο θα σου κοστιζαν και πιο γρηγορα θα ερχοταν!

21mp για το x626 λεει το gearbest πλεον στην περιγραφή!

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα οι αγορές απο Κίνα για μενα. Μονο από ευρωπαϊκές αποθήκες, δεν είναι κατάσταση αυτη να περιμένουμε 1 μηνα ενω πληρώσαμε "PRIORITY"
Link to comment
Share on other sites

Τέρμα οι αγορές απο Κίνα για μενα. Μονο από ευρωπαϊκές αποθήκες, δεν είναι κατάσταση αυτη να περιμένουμε 1 μηνα ενω πληρώσαμε "PRIORITY"

 

Υπαρχει τετοια περιπτωη,δηλ. να περιμενουμε έναν μηνα με PRIORITY?

Γιατι εγω δεν εχω ακουσει από κανεναν τετοιο πραμα,αντε 2 βδομάδες αντε το πολύ 12-14 εργασιμες εχω ακουσει!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τετοια περιπτωη,δηλ. να περιμενουμε έναν μηνα με PRIORITY?

Γιατι εγω δεν εχω ακουσει από κανεναν τετοιο πραμα,αντε 2 βδομάδες αντε το πολύ 12-14 εργασιμες εχω ακουσει!

Δοκίμασα στην αρχή να πάρω από Ευρώπη αλλά έβγαινε πολύ παραπάνω τα μεταφορικά, οπότε...
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τετοια περιπτωη,δηλ. να περιμενουμε έναν μηνα με PRIORITY?

Γιατι εγω δεν εχω ακουσει από κανεναν τετοιο πραμα,αντε 2 βδομάδες αντε το πολύ 12-14 εργασιμες εχω ακουσει!

 

Ειμαι ηδη στη δεύτερη βδομάδα ακόμα ουτε στην Αγγλία δεν φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Από που και με ποιον τροπο αποστολης το πηρες φιλε?

 

Το πήρα απο tinydeal. Με τελωνεια μου κοστισε 179€ αλλα:

1) Πηρα το x626 με 4 γιγα και 64 γιγα μνημη, 21 mp καμερα

2) ειχε 2 σιλικονενιες θηκες δωρο

Ειχε μια δερματινη θηκη που κλεινει σαν βιβλιο, εγω αυτην χρησιμοποιω

3) πληρωσα priority να ερθει πιο γρηγορα αλλα εκανε 20 ημερες

4) σε αυτα τα χρηματα ηταν και 2 προστατευτικα τζαμακια

Ελπιζω να βοηθησα.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Υπαρχει τετοια περιπτωη,δηλ. να περιμενουμε έναν μηνα με PRIORITY?

Γιατι εγω δεν εχω ακουσει από κανεναν τετοιο πραμα,αντε 2 βδομάδες αντε το πολύ 12-14 εργασιμες εχω ακουσει!

 

Κι ομως, κ εγω priority πληρωσα και μου ηρθε μετα απο 20 ημερες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο το priority από το banggood δουλεύει σωστά και είναι και πιο φθηνό από όλα. Έχω παραγγείλει πολλά πράγματα έτσι ,τηλέφωνα, φακούς,ηχεία, ακόμα και ψιλολόγια και μου έρχονται από 12 ως 15 ημερολογιακές ημέρες μέσω Ολλανδίας.
OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Μόνο το priority από το banggood δουλεύει σωστά και είναι και πιο φθηνό από όλα. Έχω παραγγείλει πολλά πράγματα έτσι ,τηλέφωνα, φακούς,ηχεία, ακόμα και ψιλολόγια και μου έρχονται από 12 ως 15 ημερολογιακές ημέρες μέσω Ολλανδίας.

Σε τιμη μια η άλλη βγαινει φιλε ειτε από gear η από bang απλα ο ενας εχει 21 ευρω μεταφορικα αλλα πιο φθηνη τιμη της συσκευης και ο άλλος 7 ευρω μεταφορικα και πιο ακριβη την συσκευή!

Το θεμα είναι πιο ερχεται πιο γρηγορα και χωρις "παρατράγουδα" ,και γι'αυτο εγω προτιμησα τα πιο ακριβα ταχυδρομικα αλλα μαλλον δεν είναι ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Σε τιμη μια η άλλη βγαινει φιλε ειτε από gear η από bang απλα ο ενας εχει 21 ευρω μεταφορικα αλλα πιο φθηνη τιμη της συσκευης και ο άλλος 7 ευρω μεταφορικα και πιο ακριβη την συσκευή!

Το θεμα είναι πιο ερχεται πιο γρηγορα και χωρις "παρατράγουδα" ,και γι'αυτο εγω προτιμησα τα πιο ακριβα ταχυδρομικα αλλα μαλλον δεν είναι ετσι!

Οι τιμες αλλαζουν με βαση τα κουπονια.

Το priority δεν εχει εγγυημενο χρονο παραδοσης και στα 2 αυτα μαγαζια.

Συνηθως ερχονται σε 15 μερες, αλλα εχει τυχει να ερθει και σε εναμισι μηνα!

Εξαρταται και ποτε το στελνουν, γιατι συχνα αργουν να ξεκινησουν απο εκει, αφου δουλευουν με μαζικο ογκο παραγγελιων στους προμηθευτες τους.

Στο GB υπηρξαν κρουσματα που πληρωθηκαν priority και εσταλησαν συστημενα και κολλησαν στο τελωνειο φυσικα, οπου πλεον μπορει να φτανει και διμηνο η παραδοση...

Προτιμηστε 10 ευρω παραπανω και Ευρωπαικη αποθηκη.

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμες αλλαζουν με βαση τα κουπονια.

Το priority δεν εχει εγγυημενο χρονο παραδοσης και στα 2 αυτα μαγαζια.

Συνηθως ερχονται σε 15 μερες, αλλα εχει τυχει να ερθει και σε εναμισι μηνα!

Εξαρταται και ποτε το στελνουν, γιατι συχνα αργουν να ξεκινησουν απο εκει, αφου δουλευουν με μαζικο ογκο παραγγελιων στους προμηθευτες τους.

Στο GB υπηρξαν κρουσματα που πληρωθηκαν priority και εσταλησαν συστημενα και κολλησαν στο τελωνειο φυσικα, οπου πλεον μπορει να φτανει και διμηνο η παραδοση...

Προτιμηστε 10 ευρω παραπανω και Ευρωπαικη αποθηκη.

 

Το τομτοπ από Γερμανία έχει το 32gb 98,89 +9,21 μεταφορικά.Εχει πάρει κανένας από εκεί;

Letv 1 pro x800 us

Letv le max 2

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμες αλλαζουν με βαση τα κουπονια.

Το priority δεν εχει εγγυημενο χρονο παραδοσης και στα 2 αυτα μαγαζια.

Συνηθως ερχονται σε 15 μερες, αλλα εχει τυχει να ερθει και σε εναμισι μηνα!

Εξαρταται και ποτε το στελνουν, γιατι συχνα αργουν να ξεκινησουν απο εκει, αφου δουλευουν με μαζικο ογκο παραγγελιων στους προμηθευτες τους.

Στο GB υπηρξαν κρουσματα που πληρωθηκαν priority και εσταλησαν συστημενα και κολλησαν στο τελωνειο φυσικα, οπου πλεον μπορει να φτανει και διμηνο η παραδοση...

Προτιμηστε 10 ευρω παραπανω και Ευρωπαικη αποθηκη.

 

31 ημερολογιακες εγω!!!!! :D

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeTV LeEco Le S3 (X622 / X626)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...