Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
1,5 χρόνο μετά το έκαναν doa. Αυτό που είδα λέω. Δεν τα βγάζω από το νου μου! Τις ειρωνείες να τις κρατήσετε για σας!

 

Γιατί νομίζεις ότι όλοι σε ειρωνεύονται; Τα ίδια λες και για μένα όταν σου απαντάω σε κάποιες ερωτήσεις σου. Έχεις σκεφτεί ότι εσύ μπορεί να λες ή να κάνεις κάτι λάθος; Δεν μπορεί να φταίνε πάντα οι άλλοι, δε νομίζεις;

Τέλος πάντων εγώ το αναφέρω αυτό για να σου πω ότι δεν υπάρχει κακία από μεριά μας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί νομίζεις ότι όλοι σε ειρωνεύονται; Τα ίδια λες και για μένα όταν σου απαντάω σε κάποιες ερωτήσεις σου. Έχεις σκεφτεί ότι εσύ μπορεί να λες ή να κάνεις κάτι λάθος; Δεν μπορεί να φταίνε πάντα οι άλλοι, δε νομίζεις;

Τέλος πάντων εγώ το αναφέρω αυτό για να σου πω ότι δεν υπάρχει κακία από μεριά μας.

Το "το βάζεις εκεί που ξέρεις" που είπε κάποιος πιο πάνω δεν είναι ειρωνεία;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το "το βάζεις εκεί που ξέρεις" που είπε κάποιος πιο πάνω δεν είναι ειρωνεία;

 

Θα έλεγα ότι είναι περισσότερο απόγνωση παρά ειρωνεία. Τέλος πάντων, δεν έχει νόημα να συνεχιστεί αυτή η συζήτηση και περί DOA γενικότερα. Νομίζω πως ότι ήταν να ειπωθεί, έχει ειπωθεί. Πάμε παρακάτω.,,

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το "το βάζεις εκεί που ξέρεις" που είπε κάποιος πιο πάνω δεν είναι ειρωνεία;

 

Πίσω στο κουτί του το βάζεις, εκεί, τι κατάλαβες....?

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Πίσω στο κουτί του το βάζεις, εκεί, τι κατάλαβες....?

Ότι θα καταλάβαινες κι εσύ και ο καθένας!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ότι θα καταλάβαινες κι εσύ και ο καθένας!
Δε κρατιέμαι. Ανέκδοτο:

– Τι είναι αυτό που αποτελείται αποκλειστικά από μυς, δεν έχει κόκαλα, και όταν υποστεί σεξουαλικό ερέθισμα διαστέλλεται μέχρι και στο διπλάσιο μέγεθος;

– Είναι η καρδιά, αλλά μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι.

:innocent: Όλα είναι σχετικά... :devil:
Link to comment
Share on other sites

Δε κρατιέμαι. Ανέκδοτο:

– Τι είναι αυτό που αποτελείται αποκλειστικά από μυς, δεν έχει κόκαλα, και όταν υποστεί σεξουαλικό ερέθισμα διαστέλλεται μέχρι και στο διπλάσιο μέγεθος;

– Είναι η καρδιά, αλλά μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι.

Γιατί εσύ την καρδιά σκεφτόσουν όταν το πρωτοάκουσες; ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον όταν βάζει το τηλ στο αφτί να μιλήσει να πατιέται το mute στο μικρόφωνο; Έχει πρόβλημα το αυτί μου η το τηλέφωνο μου; Μόνο με το Νοκια το παθαίνω αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον όταν βάζει το τηλ στο αφτί να μιλήσει να πατιέται το mute στο μικρόφωνο; Έχει πρόβλημα το αυτί μου η το τηλέφωνο μου; Μόνο με το Νοκια το παθαίνω αυτό.

 

Δεν μου έχει τύχει ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον όταν βάζει το τηλ στο αφτί να μιλήσει να πατιέται το mute στο μικρόφωνο; Έχει πρόβλημα το αυτί μου η το τηλέφωνο μου; Μόνο με το Νοκια το παθαίνω αυτό.

Κάνε μια κλήση κάπου και βάλε το χέρι σου και κάλυψε το πάνω μέρος του τηλεφώνου. Για να δεις εάν θα σβήσει η οθόνη. Μήπως και έχει χαλάσει ο αισθητήρας και μένει η οθόνη αναμμένη με αποτέλεσμα να γίνεται αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κύριοι.. μετά από 2 χρόνια χρήσης βγήκε στην επιφάνεια ένα περίεργο κουσουρι..όταν τραβάω βίντεο ακούγονται δυνατά "πλοπ" που μοιάζουν τρομερά με αυτά που κάνει ένας δίσκος βινυλίου!! Και στα 2 κανάλια γίνεται και είναι πολύ ενοχλητικό..το έχετε ξαναδεί;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή της κάμερας και δες αν επιμένει.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Με την εκκαθάριση δεν έστρωσε αλλά έκανα εγγραφές μία με το εμπρός μία με το πίσω μικρόφωνο μια και με τα δύο και έστρωσε...αγνωσται αι βουλαι της κάμερας
Link to comment
Share on other sites

Με την εκκαθάριση δεν έστρωσε αλλά έκανα εγγραφές μία με το εμπρός μία με το πίσω μικρόφωνο μια και με τα δύο και έστρωσε...αγνωσται αι βουλαι της κάμερας

Χαχα τόσο καιρό που το είχα δεν ήξερα ότι κάνει ξεχωριστά εγγραφές σε κάθε μικρόφωνο! Νόμιζα όλα μαζί ενεργοποιούνται.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κύριοι.. μετά από 2 χρόνια χρήσης βγήκε στην επιφάνεια ένα περίεργο κουσουρι..όταν τραβάω βίντεο ακούγονται δυνατά "πλοπ πλοπ" που μοιάζουν τρομερά με αυτά που κάνει ένας δίσκος βινυλίου!! Και στα 2 κανάλια γίνεται και είναι πολύ ενοχλητικό..το έχετε ξαναδεί;;;;;

 

Επανέρχομαι στο θέμα για να δηλώσω ότι τελικά συνεχίζει να κάνει το θόρυβο, ειδικά στη αρχή του βίντεο είναι πολύ έντονος.

Οποιος μπορεί ας τραβήξει ένα βίντεο σε συνθήκες ησυχίας με τη ρύθμιση και των δύο μικροφώνων ενεργών (ozo enabled) να μου πει αν παρατηρεί το ίδιο φαινόμενο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ειναι λογικο μετα απο 21 μηνες να μου βγαζει γυρω στις 6 ωρες sot;;

 

Για λίγο ή για πολύ το λες; Εμένα που φαίνεται πολύ. Αλλά γενικά δεν είναι και κανά σοβαρός δείκτης.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δεν χαλαει το ρημαδι δεν χαλαει με τιποτα. Εχω ξεχασει ποσα χρονια το εχω. Παντως θυμαμαι τον evris να το αγοραζει τελικα. Και τωρα βλεπω πως εχει παρει αλλο. Χαλασε το νοκια;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν χαλαει το ρημαδι δεν χαλαει με τιποτα. Εχω ξεχασει ποσα χρονια το εχω. Παντως θυμαμαι τον evris να το αγοραζει τελικα. Και τωρα βλεπω πως εχει παρει αλλο. Χαλασε το νοκια;

 

Δεν λες πάλι καλά; Δεν είναι λίγα αυτά που έβγαλαν προβλήματα...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από τον Φεβρουάριο του 2018 και ακόμα αντέχει. Respect πραγματικά.

Στην επόμενη ναυαρχίδα τα χάλασε η Νόκια με το 9 και την αστοχία να βάλει τον snap845, την εποχή που βγήκε ο 855.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χαλαει το ρημαδι δεν χαλαει με τιποτα. Εχω ξεχασει ποσα χρονια το εχω. Παντως θυμαμαι τον evris να το αγοραζει τελικα. Και τωρα βλεπω πως εχει παρει αλλο. Χαλασε το νοκια;

Λίγα ποστ πιο πίσω γράφω τι έγινε με το Nokia 8.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Στην επόμενη ναυαρχίδα τα χάλασε η Νόκια με το 9 και την αστοχία να βάλει τον snap845, την εποχή που βγήκε ο 855.

 

Και στην επόμενη τα έκανε ακόμα χειρότερα... δεν έβγαλε καν ναυαρχίδα!:wacko:

 

Δυστυχώς η κατρακύλα της HMD δεν δείχνει σημάδια ανάκαμψης... :down:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...