Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είπα εγώ πουθενά ότι βγάζω δεύτερη μέρα; Είπα το φορτίζω κάθε δεύτερη μέρα. Που σημαίνει ότι βγάζω όλη την μέρα και το επόμενο πρωί άντε μεσημέρι σπάνια, το φορτίζω. Ότι άλλο τηλ είχα το φορτιζα 2 φορές την ημέρα. Και είχα πάντα ναυαρχίδες αλλά και πολλά άλλα μεσαίας κατηγορίας ταυτόχρονα. Όμως όπως είπα είμαι όλη μέρα με το τηλ ανοιχτό στο χέρι και κάνω διάφορες δουλειές, παιχνίδι, βίντεο και πολλές φορές και ταινία Netflix.

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ... ;) Χωρίς Netflix όμως...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη σου γενικά δεν είναι όσο πολύτιμη νομίζεις. Ειδικά πάνω σε αντικειμενικά αποδεδειγμένα θέματα από χιλιάδες χρήστες. Τώρα εσύ πήρες το Νokia 8 του Μίδα. Συγχαρητήρια, να το χαίρεσαι. Μακάρι να χαμε κι εμείς οι υπόλοιποι χιλιάδες την τύχη σου ή την ικανότητα σου να παραβλέπεις τα προβλήματα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Φυσικά και είναι πολύτιμη. Χιλιάδες; Όχι εκατομμύρια είστε. 3 γνωστοί μου έχουν το ίδιο κινητό και δεν του έχει βγάλει το παραμικρό. Μάλλον εσείς οι" χιλιάδες" θα έχετε το θέμα... Εσύ πάλι το αντίθετο από τον Μίδα... Ελπίζω τώρα να ήταν πολύτιμη η συμβουλή μου αν οχιυ στους χιλιάδες άλλα σε μερικούς δεκάδες...

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα έχει βγάλει το παραμικρό από όσα αναφέρθηκαν, το έχω ενάμιση χρόνο, η μπαταρία του σχετικά καλή και με σταθερή απόδοση από την πρώτη μέρα..βέβαια κατανοώ την απογοήτευση όποιου του έχει κάνει τη ζωή δύσκολη αλλά πιστεύω τα περισσότερα 8άρια βγήκαν καλά.. απορία..τα προβληματικά τι variant ήταν; 1012 ή1004 ή ανάμεικτα;
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε εμένα έχει βγάλει το παραμικρό από όσα αναφέρθηκαν, το έχω ενάμιση χρόνο, η μπαταρία του σχετικά καλή και με σταθερή απόδοση από την πρώτη μέρα..βέβαια κατανοώ την απογοήτευση όποιου του έχει κάνει τη ζωή δύσκολη αλλά πιστεύω τα περισσότερα 8άρια βγήκαν καλά.. απορία..τα προβληματικά τι variant ήταν; 1012 ή1004 ή ανάμεικτα;

Εγώ με 1012 έχω το πρόβλημα στην οθόνη. Στα υπόλοιπα όλα καλά προς στιγμήν.

Τη συσκευή την έχω 1 χρόνο και 1,5 μήνα.

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Νομίζω τέλη Ιανουαρίου θα έρθουν και οι τρεις μαζί (Νοεμβρίου, Δεκεμβρίου και Ιανουαρίου) λογικά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω τέλη Ιανουαρίου θα έρθουν και οι τρεις μαζί (Νοεμβρίου, Δεκεμβρίου και Ιανουαρίου) λογικά.

 

Έλα ρε evrάραρε, τέλος του μήνα ε? Και πως ακριβώς το νομίζεις αυτό, έχεις τα κονέ σου στη hmd να φανταστώ ε? Τι χρήσιμο μέλος για το φόρουμ... Αν ακούσεις και καμιά άλλη κρυφή πληροφορία - μυστικό πες μας και μας για την συσκευάρα μας, βγάλε μας επιτέλους από το σκοτάδι βρε αδερφέ!

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση του Φεβρουαρίου που περιμένουμε (γιατί πλέον έρχονται ανά τετράμηνο, μέχρι τον Νοέμβριο που σταματάει την υποστήριξη) θα είναι η αναβάθμιση Φεβρουαρίου. Κάθε αναβάθμιση ασφάλειας έχει και όλες τις προηγούμενες.
Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση του Φεβρουαρίου που περιμένουμε (γιατί πλέον έρχονται ανά τετράμηνο, μέχρι τον Νοέμβριο που σταματάει την υποστήριξη) θα είναι η αναβάθμιση Φεβρουαρίου. Κάθε αναβάθμιση ασφάλειας έχει και όλες τις προηγούμενες.

 

αναβαθμίσεις είναι ανά τρίμηνο όχι τετράμηνο...μην παραπληροφορείται το κόσμο..και για το 5 και το 6 ήρθαν σήμερα..

Link to comment
Share on other sites

αναβαθμίσεις είναι ανά τρίμηνο όχι τετράμηνο...μην παραπληροφορείται το κόσμο..και για το 5 και το 6 ήρθαν σήμερα..

Αυτά πεστα σε αυτόν που βυθίστηκε στο σκοτάδι πιο πάνω... ;)

https://www.nokiacamp.com/security-updates-nokia-8-6-5-quarterly/

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έπιασα το κινητό μετά από καιρό μιας και το είχε η σύζυγος και ήθελα να ρωτήσω για έκδοση gcam. Προτείνετε κάποια;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έπιασα το κινητό μετά από καιρό μιας και το είχε η σύζυγος και ήθελα να ρωτήσω για έκδοση gcam. Προτείνετε κάποια;

Ευχαριστώ.

Έχω την έκδοση 7 και λειτουργεί μια χαρά. Για 7.2 και 7.4 που είναι οι τελευταίες δεν ξέρω αν λειτουργούν στο 8άρι σωστά.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση 7 και λειτουργεί μια χαρά. Για 7.2 και 7.4 που είναι οι τελευταίες δεν ξέρω αν λειτουργούν στο 8άρι σωστά.

 

Θα δοκιμάσω. Εγώ έχω μείνει σε 6.1.021 arnova. Αρκετά παλιά.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Την πέρασα κι εγώ. Τελικά μόνο η Ιανουαρίου ήρθε και όχι μαζί με Νοεμβρίου και Δεκεμβρίου. Στα 87,4 MB.

Ανά τρείς μήνες φτάνει ακριβώς τον Οκτώβριο του 2020 που θα είναι και η τελευταία! Μετά μόνο εφαρμογές...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

Ηθελα να ρωτήσω το εξής,το τηλέφωνο δεν έχει λειτουργία μνήμης στις κλήσεις?

Για παράδειγμα αν καλέσω έναν αριθμό που δεν εχω αποθηκευμένο, εάν κάποια στιγμή αργότερα το ξανακαλέσω κάνοντας dialing δεν θα έπρεπε να μου τον φέρνει προτείνόμενο

όπως γίνεται σε όλες τις συσκευές?

Υπάρχει κάποια ρύθμισή?

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

Ηθελα να ρωτήσω το εξής,το τηλέφωνο δεν έχει λειτουργία μνήμης στις κλήσεις?

Για παράδειγμα αν καλέσω έναν αριθμό που δεν εχω αποθηκευμένο, εάν κάποια στιγμή αργότερα το ξανακαλέσω κάνοντας dialing δεν θα έπρεπε να μου τον φέρνει προτείνόμενο

όπως γίνεται σε όλες τις συσκευές?

Υπάρχει κάποια ρύθμισή?

Έχει ιστορικό κλήσεων, αλλά αν το σβήσεις από το τηλέφωνο σβήνετε και από το ιστορικό κλήσεων!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχει ιστορικό κλήσεων, αλλά αν το σβήσεις από το τηλέφωνο σβήνετε και από το ιστορικό κλήσεων!

 

 

Καλησπέρα φίλε μου,

Δεν μιλάω για το ιστορικο κλήσεων το οπόιο κραταει όλες τις κλησεις,εγω αναφέρομαι στην περίπτωση που πληκτρολογείς εναν αριθμό που δεν εχεις αποθηκευμενο στο κινητο αλλα μπορει για παραδειγμα να τον εχεις ξανακαλεσει πριν 3 μερες.

δεν θα έπρεπε όταν πληκτρολογεις το νουμερο το τηλέφωνο να θυμάται και να στο φερνει σαν προτεινόμενο στην οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου,

Δεν μιλάω για το ιστορικο κλήσεων το οπόιο κραταει όλες τις κλησεις,εγω αναφέρομαι στην περίπτωση που πληκτρολογείς εναν αριθμό που δεν εχεις αποθηκευμενο στο κινητο αλλα μπορει για παραδειγμα να τον εχεις ξανακαλεσει πριν 3 μερες.

δεν θα έπρεπε όταν πληκτρολογεις το νουμερο το τηλέφωνο να θυμάται και να στο φερνει σαν προτεινόμενο στην οθόνη?

Α ναι τώρα κατάλαβα. Όχι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο παρ' όλο που έγιναν ένα σορό ενημερώσεις στην εφαρμογή τηλέφωνο!

Γιατί κι εγώ έγραψα ένα νούμερο όταν έπαιρνα τηλέφωνο σε κάποιον να μου πει το νούμερο και μόλις κλείσαμε το τηλέφωνο έψαξα για το νούμερο που έγραψα και δεν το βρήκα!

Σε Lumia που είχα πριν το κρατούσε!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Έχω την έκδοση 7 και λειτουργεί μια χαρά. Για 7.2 και 7.4 που είναι οι τελευταίες δεν ξέρω αν λειτουργούν στο 8άρι σωστά.

 

βοηθήστε με κάνα λινκ ρε παιδιά (άμα δεν έχεις όρεξη τα θες έτοιμα :O:O:O:O:grin:)

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

βοηθήστε με κάνα λινκ ρε παιδιά (άμα δεν έχεις όρεξη τα θες έτοιμα :O:O:O:O:grin:)

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ διάλεξε από ποιον θέλεις να κατεβάσεις. Συνήθως κατεβάζουν από τον arnova.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Βλεπω πως πολλοι εχετε προβληματα αξιοπιστιας. Εγω μαλλον ειμαι απο τους τυχερους.Δυο χρονια μηδεν προβλημα, ετσι μια επανεκινηση ρε παιδακι μου για να ψαχτω λιγο μετα απο τοσο καιρο για καινουργιο. Ακομη και ο γιος μου που το αγορασε οταν το ειδε διπλα στο redmi note 7 (δεν τον ενοιαζε πολυ η φωτο) δεν εχει κανενα προβλημα και το εχει λειωσει στο παιχνιδι και η μπαταρια κραταει οσο του μικρου . Τεσπα. Το προβλημα μου ειναι τα τζαμακια, μου πεφτει το κινητο συνεχεια και σπαζουνε , στην αρχη ειχα παρει καμια δεκαρια απο Κινα με μαυρο πλαισιο και εφαρμοζανε πολυ καλα , εκεινα τελειωσανε και λογο γριπης οι κινεζοι δεν στελνουν , απο εδω οτι παιρνω ειναι πεταμενα λεφτα γιατι κανενα δεν εφαρμοζει καλα, αφηνει ατελειες στις ακρες εως και μισο ποντο. Μπορει καποιος να μου πει απο που να παρω το ιδανικο τζαμακι που να εφαρμοζει καλα;. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως σχεδόν ενάμιση χρόνο το έχω, έχει πέσει 3-4 φορές πριν βάλω θήκη, με την οθόνη κάτω χωρίς έξτρα τζαμάκι και δεν έπαθε το παραμικρό η οθόνη! Η πτώσεις από ένα μέτρο και πάνω!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...