Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!

 

Κάτοχος από χθες και έχω μείνει άφωνος...

 

Απίστευτη η συσκευή!

 

Νιώθω σα να πήρα ένα ποιοτικότατο Nexus!!!

 

Ευχαριστώ όλους για τις πληροφορίες!

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

Ποια είναι η διαφορά μεταξύ HDR+ ενεργό και ενεργοποιημένο HDR+ στη Pixel Camera;;;

 

νομιζω το πρωτο ειναι αυτοματο και το δευτερο μονιμα ενεργοποιημενο

Link to comment
Share on other sites

Ανακοίνωση στο mwc18.

 

Πολύ καλό αυτό!!! Για να δούμε..... Εν τω μεταξύ σε εμένα στην Google κάμερα δεν μου δουλεύει η αργή κίνηση. Σε εσάς δουλεύει;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό αυτό!!! Για να δούμε..... Εν τω μεταξύ σε εμένα στην Google κάμερα δεν μου δουλεύει η αργή κίνηση. Σε εσάς δουλεύει;
Σε εμένα δουλεύει κανονικά πάντως
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δουλεύει κανονικά πάντως

 

Ωχ αλήθεια; Σε καμία από τις δύο δεν δούλευε εμένα. Εννοώ τις Google κάμερες. Στην μαμά δουλεύει κανονικά....

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα δουλεύει η αργή κίνηση της gcam...

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

 

Πάλι καλά! Χωρίς παρεξήγηση! Αγχώθηκα λίγο. Σκέφτηκα μήπως έχει κάποιο πρόβλημα το τηλ μου....

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την v6 αλλά δεν έχω κάνει καμία ρύθμιση.. δεν ξέρω αν χρειάζεται.. πάντως έχω πάθει σοκ με τις φωτός που βγάζει.....

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωχ αλήθεια; Σε καμία από τις δύο δεν δούλευε εμένα. Εννοώ τις Google κάμερες. Στην μαμά δουλεύει κανονικά....
Δεν δοκίμασα στην Google κάμερα εγώ μίλησα Για την εφαρμογή του κινητού
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Δεν αρχίζετε να ξενερώνετε που πήραμε μολις το 8 και να βγαινουν τα καινουρια με καλυτερη θεωρητικά καμερα;

 

Μόνο αυτό; Ότι έβγαλαν πάλι Nokia 8 με 6 ram;

Link to comment
Share on other sites

Το ότι σου ρίχνει 200€ την τιμή δεν είναι τυχαίο παιδιά εννοείται και το περίμενα.Αλλά να ξέρετε νοιώθω σαν να κρατάω στα χέρια μου ένα πολύ καλό τηλέφωνο που σαν και αυτό δεν θα βγουν πολλά.

Βλέπω την ΝΟΚΙΑ για να μπορέσει να επιβιώσει στην αγορά να αρχίσει να ρίχνει τις τιμές με αποτέλεσμα και την ποιότητα μίας και ξανάρχισε η ακμή της, εκεί που δεν την υπολόγιζε κανένας με τα Windows τώρα μιλάνε όλοι γι αυτήν.

Πιστεύω ότι ορθά πράξαμε και το πήραμε με τα απο καιρο θα είναι σαν να έχουμε στα χέρια ένα τηλέφωνο θρύλο σαν το 6600 θα έλεγα (επειδή το λατρεύω και έχω 2 συσκευές ακόμη κούτα χαχαχα)

Edited by spinterman
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Το ότι σου ρίχνει 200€ την τιμή δεν είναι τυχαίο παιδιά εννοείται και το περίμενα.Αλλά να ξέρετε νοιώθω σαν να κρατάω στα χέρια μου ένα πολύ καλό τηλέφωνο που σαν και αυτό δεν θα βγουν πολλά.

Βλέπω την ΝΟΚΙΑ για να μπορέσει να επιβιώσει στην αγορά να αρχίσει να ρίχνει τις τιμές με αποτέλεσμα και την ποιότητα μίας και ξανάρχισε η ακμή της, εκεί που δεν την υπολόγιζε κανένας με τα Windows τώρα μιλάνε όλοι γι αυτήν.

Πιστεύω ότι ορθά πράξαμε και το πήραμε με τα απο καιρο θα είναι σαν να έχουμε στα χέρια ένα τηλέφωνο θρύλο σαν το 6600 θα έλεγα (επειδή το λατρεύω και έχω 2 συσκευές ακόμη κούτα χαχαχα)

 

Εννοείται πως είναι πυραύλους το τηλ και δεν το μετάνιωσα καθόλου που το πήρα. Απλά καμία φορά λέω μήπως να έπαιρνα με τα 6 ραμ. Όχι πως έχω πρόβλημα τώρα αλλά είναι αυτό το κακό που θέλουμε πάντα και το κάτι παραπάνω. Έχει πει η Nokia για πόσο θα δίνει αναβαθμίσεις; Ρωτάω επειδή έχει pure Android και λέω μήπως δίνει σαν τα pixel 3 χρόνια εάν θυμάμαι καλά....

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται πως είναι πυραύλους το τηλ και δεν το μετάνιωσα καθόλου που το πήρα. Απλά καμία φορά λέω μήπως να έπαιρνα με τα 6 ραμ. Όχι πως έχω πρόβλημα τώρα αλλά είναι αυτό το κακό που θέλουμε πάντα και το κάτι παραπάνω. Έχει πει η Nokia για πόσο θα δίνει αναβαθμίσεις; Ρωτάω επειδή έχει pure Android και λέω μήπως δίνει σαν τα pixel 3 χρόνια εάν θυμάμαι καλά....
Δεν νομίζω να μας παρατήρησει για πολύ καιρό ακόμη γιατί μέχρι στιγμής είναι το ατού της οι αναβαθμίσεις κάτι που συζητείται συνέχεια σε όλα τα φόρουμ παγκοσμίως,λόγος για τον οποίο σκέφτονται πολλοί να γυρίσουν στην ΝΟΚΙΑ.Πιστεύω ότι θα μας,έχει ενημερωμένους !!!!

Τώρα όσο για την μνήμη αν είχες 6 αντί για 4 ΡΑΜ ποιά η διαφορά?πιστεύω μόνο αύτο που είπες ποιό πάνω "το λίγο παραπάνω" τίποτα ουσιώδες

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Edge οθόνη;;; Καθόλου δεν τη ζηλεύω...

 

Sent from my TA-1012 using Tapatalk

 

αυτο μόλις θα λεγα.. δες τηλεφωνάρα που βγάλανε και έβαλαν αυτή τη μ..κια που με ξενέρωσε και έφυγα απο το s8..:down:

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...