Jump to content

Nokia 8


Pavletos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Την τελευταία δεν έχεις δώσει νομίζω;

 

Αυτή που έδινα τότε ήταν η V2, τώρα έχει φτάσει στη V5.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
μπορεις να μας δωσεις το λινκ για την τελευται εκδοση?

 

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V5.apk

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Βρε παιδιά φάκελο για τις φωτογραφίες δεν έχει?

Πρέπει να μπεις στις ταπετσαρίες?

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα σας

Βρε παιδιά φάκελο για τις φωτογραφίες δεν έχει?

Πρέπει να μπεις στις ταπετσαρίες?

 

Άνοιξε τον File Manager της συσκευής (αν έχεις ελληνικά λέγεται "Αρχεία") και πάτησε πάνω δεξιά στις τρεις τελείες και από εκει το "Εμφάνιση εσωτερικού χώρου αποθήκευσης". Μετά πατώντας πάνω αριστερά στις τρεις γραμμές μπορείς να μπεις μέσα στην εσωτερική μνήμη αλλά και στην κάρτα SD αν έχεις. Στον φάκελο DCIM είναι οι φωτογραφίες που "τραβάει" η συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε τον File Manager της συσκευής (αν έχεις ελληνικά λέγεται "Αρχεία") και πάτησε πάνω δεξιά στις τρεις τελείες και από εκει το "Εμφάνιση εσωτερικού χώρου αποθήκευσης". Μετά πατώντας πάνω αριστερά στις τρεις γραμμές μπορείς να μπεις μέσα στην εσωτερική μνήμη αλλά και στην κάρτα SD αν έχεις. Στον φάκελο DCIM είναι οι φωτογραφίες που "τραβάει" η συσκευή.

Χμμμ DCIM φάκελος! Μου θυμίζει το Nokia N8. Εκεί πήγαιναν οι φωτογραφίες που έβγαζα!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ το θέμα είναι να υπάρχει ποιο εύκολη πρόσβαση

 

Έχεις άμεση πρόσβαση από την εφαρμογή Google photos ("Φωτογραφίες" στα ελληνικά). Πόσο πιο εύκολο;

 

(Το παραπάνω που πρότεινα είναι ο φάκελος αν θες να πας μέσω του file manager)

 

Χμμμ DCIM φάκελος! Μου θυμίζει το Nokia N8. Εκεί πήγαιναν οι φωτογραφίες που έβγαζα!!!

 

Σε όλα τα Android στον ίδιο φάκελο είναι. (Πως φαίνεται ότι έχεις Windows Phone :O )

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχεις άμεση πρόσβαση από την εφαρμογή Google photos ("Φωτογραφίες" στα ελληνικά). Πόσο πιο εύκολο;

 

(Το παραπάνω που πρότεινα είναι ο φάκελος αν θες να πας μέσω του file manager)

 

 

 

Σε όλα τα Android στον ίδιο φάκελο είναι. (Πως φαίνεται ότι έχεις Windows Phone :O )

Το N8 Symbian ήταν και τον είχε.

Ναι φαίνεται από το avatar και την υπογραφή. Android ποτέ δεν είχα. Αλλά τον φάκελο αυτόν τον είχα και στο Symbian!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

την 8.1 ποτε προβλεπεται να την παρουμε κανονικα? δλδ συνηθως σε σχεση με τις beta ποτε δινει τις κανονικες?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
την 8.1 ποτε προβλεπεται να την παρουμε κανονικα? δλδ συνηθως σε σχεση με τις beta ποτε δινει τις κανονικες?

 

Δεν θα αργήσει αλλά όσοι έχουν τη beta δεν περιμένουν κάτι καλύτερο μιας και χρήση δουλεύει άψογα η συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δε διαφωνω καθολου απλα θελω να περιμενω να την παρω κανονικα

 

Δεν αξίζει να περιμένεις φίλε το κινητό πάει σφαίρα και απροβληματιστα παντού.Ασε που θα δεις και διαφορά στην μπαταρία.,

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ούτε την beta δεν μπορούμε να πάρουμε!
Χαχαχα δίκιο έχεις
απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια quick charge υποστηρίζει κανονικά η συσκευή; Συνδέω τον φορτιστή που υπήρχε στην συσκευασία αλλά όταν φορτίζει στην lock screen μου γράφει charging, όχι fast charging ή κάτι τέτοιο. Και επίσης μου φαίνεται ότι φορτίζει αργά.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το θέμα είναι ούτε την beta δεν μπορούμε να πάρουμε!

 

Έκανες τη διαδικασία και δεν σου έρχεται η αναβάθμιση;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έκανες τη διαδικασία και δεν σου έρχεται η αναβάθμιση;

 

Ναι.

"There are no active beta labs programs at this time. We'll let you know as soon as the next beta program begins."

NEXUS 5 RED 32Gb - LG G4 BLACK LEATHER - NOKIA LUMIA 1520
Link to comment
Share on other sites

Κάτι διάβασα στο labs και αν κατάλαβα καλά πρέπει να έκλεισε (κάτι σαν διακοπή) για λίγες μέρες το είδα επί τροχάδην και δεν έδωσα σημασία .

Γιατί κάποιος έγραψε Σχόλιο ,"Τώρα που γράφτηκα εγώ κ.κ κλείσατε" και του απάντησαν ότι κλείσαμε για λίγες μέρες.

Χαχαχα στυλ πάω τριήμερο για διακοπές

απλά.........και ομορφα
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχετε βρει καμία προστασία οθόνης της προκοπής γιατί έχω δοκιμάσει 3 μεχρι τώρα και όλες είναι πολύ μικρές και δεν κολλάνε και καλά λόγο της καμπυλότητας...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια quick charge υποστηρίζει κανονικά η συσκευή; Συνδέω τον φορτιστή που υπήρχε στην συσκευασία αλλά όταν φορτίζει στην lock screen μου γράφει charging, όχι fast charging ή κάτι τέτοιο. Και επίσης μου φαίνεται ότι φορτίζει αργά.

 

Ναι υποστηριζει κανονικα quick charge και ο φορτιστης της συσκευασιας ειναι γρηγορος. Οταν φορτιζει γραφει "ταχεια φορτιση"

Χρησιμοποιεις και το καλωδιο της συσκευασιας? Εκανες κανα restart ??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά έχετε βρει καμία προστασία οθόνης της προκοπής γιατί έχω δοκιμάσει 3 μεχρι τώρα και όλες είναι πολύ μικρές και δεν κολλάνε και καλά λόγο της καμπυλότητας...

 

H καλύτερη λύση είναι η self healing ultimate shield ζελατίνα υγρής τοποθέτησης που πιάνει όλη την οθόνη, προσφέρει προστασία tempered glass και είναι case friendly. Βασικά είναι η καλύτερη λύση για όλες τις συσκευές με curved-edge οθόνες.

 

Η συγκεκριμένη βγαίνει και σε full body protection.

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...