Jump to content

Redmi Note 5


ziaba
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι λεμε βρε ; Κολλαει σαν κολλα πλεον...δεν παει βημα -μπορει να φταιει ότι εχω μεσα 180 εφαρμογες αλλα δεν νομιζω.

 

 

 

Έχω καμιά 250αρια εφαρμογές και δεν βλέπω να κολλάει. Το Google maps βέβαια είναι άλλη ιστορία. Εκεί κολλάει στην πλοήγηση. Είμαι με την τελευταία miui.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω καμιά 250αρια εφαρμογές και δεν βλέπω να κολλάει. Το Google maps βέβαια είναι άλλη ιστορία. Εκεί κολλάει στην πλοήγηση. Είμαι με την τελευταία miui.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Ναι αλλά μπορεί να μη έχεις την εφαρμογή που του κάνει τη ζημιά,αν είναι αυτό

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μπορεί να μη έχεις την εφαρμογή που του κάνει τη ζημιά,αν είναι αυτό

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

πιθανον εχεις δικαιο...μου γραφει κάθε λιγο και λιγακι για εντοπισμο ενός αρχειου…

λες να την κανει αυτό την ζημια ; αν ναι πως το διωχνω ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

πιθανον εχεις δικαιο...μου γραφει κάθε λιγο και λιγακι για εντοπισμο ενός αρχειου…

λες να την κανει αυτό την ζημια ; αν ναι πως το διωχνω ;

Sd κάρτα έχεις πάνω?κάτι μου θυμίζει

Σαν να την χάνει και την βρίσκει.....

Το έχουμε ξανά αναφέρει

Διαφορετικά αρχίζεις και βγάζεις εφαρμογές μία μία μέχρι να βρεθεί ο ένοχος

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Sd κάρτα έχεις πάνω?κάτι μου θυμίζει

Σαν να την χάνει και την βρίσκει.....

Το έχουμε ξανά αναφέρει

Διαφορετικά αρχίζεις και βγάζεις εφαρμογές μία μία μέχρι να βρεθεί ο ένοχος

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

όχι σκετο είναι...160++ εφαρμογες να ξηλωσω ; αστο ….

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

όχι σκετο είναι...160++ εφαρμογες να ξηλωσω ; αστο ….

Μπρε σύ,αφού λες ότι σέρνεται...

Δεν το χαίρεσαι,το αντίθετο μάλλον

Δεν υποψιαζεσαι κάποιες τουλάχιστον

Ξα σου....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η γενική αίσθηση που έχω μετά την αναβάθμιση, είναι ελαφρά προς το χειρότερο γενικά αλλά στο θέμα Google maps απλά καταστροφή
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπρε σύ,αφού λες ότι σέρνεται...

Δεν το χαίρεσαι,το αντίθετο μάλλον

Δεν υποψιαζεσαι κάποιες τουλάχιστον

Ξα σου....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

οκ σε καποια φαση θα το κανω...παντως και αλλοι χρηστες λενε ότι εχει γινει χειροτερο !!!

Το θεμα είναι ότι μεχρι τα 200-250 ευρω ΔΕΝ υπαρχει καλυτερο οποτε καθομαι σε αυγα μου.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

οκ σε καποια φαση θα το κανω...παντως και αλλοι χρηστες λενε ότι εχει γινει χειροτερο !!!

Το θεμα είναι ότι μεχρι τα 200-250 ευρω ΔΕΝ υπαρχει καλυτερο οποτε καθομαι σε αυγα μου.

 

Με 250 πλέον παίρνεις poco...

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε πολλές φορές ότι το GOOGLE MAPS ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ στην 10.2.1.0. Όπως επίσης δεν λειτουργεί με χειρονομίες το picture in picture. Όποιος θέλει google maps ας βάλει τα κουμπιά.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Είπαμε πολλές φορές ότι το GOOGLE MAPS ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΩΣΤΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΧΕΙΡΟΝΟΜΙΕΣ στην 10.2.1.0. Όπως επίσης δεν λειτουργεί με χειρονομίες το picture in picture. Όποιος θέλει google maps ας βάλει τα κουμπιά.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Είμαι με κουμπιά και δεν λειτουργεί σωστά. Σε πραγματική πλοήγηση. Στο σπίτι το είχα δοκιμάσει και φαινόταν εντάξει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι με κουμπιά και δεν λειτουργεί σωστά. Σε πραγματική πλοήγηση. Στο σπίτι το είχα δοκιμάσει και φαινόταν εντάξει.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Είσαι ο πρώτος που το αναφέρει αυτό. Ας μας πουν και οι υπόλοιποι που έχουν πρόβλημα αν είναι με κουμπιά.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Με 250 πλέον παίρνεις poco...

 

και να φαω στη μαπα το νοτσ ; δεν υπαρχει περιπτωση...:lol::lol::lol::lol:

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. μπορεί κάποιος να βάλει τις οδηγίες βήμα-βήμα ή να με παραπέμψει κάπου αλλού για το πώς μπαίνει η google cam στο κινητό;

 

ευχαριστώ

 

παρακαλώ για τη βοήθειά σας

Link to comment
Share on other sites

και να φαω στη μαπα το νοτσ ; δεν υπαρχει περιπτωση...:lol::lol::lol::lol:

Και ποιος σου εξασφαλίζει ότι αν είναι πρόβλημα εφαρμογής ότι δεν θα κάνει τα ίδια και εκεί?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, θελω να προχωρησω στην αγορα του μοντελου αυτου αλλα δεν ξερω κατα ποσο εμπιστα ειναι τα σκρουτζομαγαζα, μπορει καποιος να με συμβουλεψει;
Link to comment
Share on other sites

Και ποιος σου εξασφαλίζει ότι αν είναι πρόβλημα εφαρμογής ότι δεν θα κάνει τα ίδια και εκεί?

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

ε ναι δεν θελω εξαλλου να παρω poco ...δεν γουστάρω νοτς με τιποτα.

Αν παρω κατι άλλο θα είναι το note 6 or note 7 .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εμένα σέρνεται... Ώρες ώρες θυμάμαι το θηρίο rn3 pro.... Δεν κολλούσε πουθενά. Τωρα αυτό ειδικά στην τελευταία έκδοση είναι μαύρα χάλια. Και έχω κάνει ολόκληρη την ρομ εγκατάσταση 2 φορές μάλιστα.

Θα περιμένω την επόμενη μπας και στρώσει. Αλλά καθε πέρσι και καλύτερα.. Αν ομως στρώσει με την επόμενη δεν το ξαναπειραζω και ας κάνει και καφέ....

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εμένα σέρνεται... Ώρες ώρες θυμάμαι το θηρίο rn3 pro.... Δεν κολλούσε πουθενά. Τωρα αυτό ειδικά στην τελευταία έκδοση είναι μαύρα χάλια. Και έχω κάνει ολόκληρη την ρομ εγκατάσταση 2 φορές μάλιστα.

Θα περιμένω την επόμενη μπας και στρώσει. Αλλά καθε πέρσι και καλύτερα.. Αν ομως στρώσει με την επόμενη δεν το ξαναπειραζω και ας κάνει και καφέ....

 

φιλε το σερνεται είναι λιγο μονο αυτό εχω να δηλωσω

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Οπότε??? Τι κάνουμε? Προφανώς απλώς περιμένουμε. Με την 10.6 ήταν καλύτερα νομίζω... Τέλος πάντων ας περιμένουμε για κάτι καλύτερο.. Κρίμα όμως απο μεριά τηS xiaomi να κάνει τέτοια βήματα..

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Οπότε??? Τι κάνουμε? Προφανώς απλώς περιμένουμε. Με την 10.6 ήταν καλύτερα νομίζω... Τέλος πάντων ας περιμένουμε για κάτι καλύτερο.. Κρίμα όμως απο μεριά τηS xiaomi να κάνει τέτοια βήματα..

 

Ε τι να κανουμε...αν πιασουμε κανα κινο αγοράζουμε άλλο χαχα….

Εγω βασικα αυτό το διάστημα εχω μετακομιση και είμαι στενα με τα οικονομικα...δεν με παιρνει για άλλο κινητο.

Περιμενουμε αναβαθμιση και μονο.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, μετά την αναβάθμιση των Google maps μου δούλεψε κανονικά η πλοήγηση. Ελπίζω να μην ήταν τυχαίο. Παρεμπιπτόντως στους χάρτες, με εκφώνηση οδών γίνεται να το λέει σωστά. Όταν λέει την οδό, λέει στη νι (όνομα οδού). Φαντάζομαι διαβάζει το στη-ν με αυτόν τον τρόπο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, μετά την αναβάθμιση των Google maps μου δούλεψε κανονικά η πλοήγηση. Ελπίζω να μην ήταν τυχαίο. Παρεμπιπτόντως στους χάρτες, με εκφώνηση οδών γίνεται να το λέει σωστά. Όταν λέει την οδό, λέει στη νι (όνομα οδού). Φαντάζομαι διαβάζει το στη-ν με αυτόν τον τρόπο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

+1 K απο μενα. Επιβεβαιωνω τα ανωτερω!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to REDMI NOTE 5 Δεν ανοίγει το messenger

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...