Jump to content

Honor 9


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ ευχαριστώ. Απλά μου έκανε εντύπωση που στις ενημερωσεις ασφαλείας είναι ακόμα στον Αύγουστο...

 

Στάλθηκε από το MI 5s μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 321
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετω και εγω την παρεα και χρονια πολλα σας ευχομαι .Πηρα προχτες το εν λογω κινητο στο πολυ ερωτευσιμο μπλe.Aναμενοντας το full face κρυσταλλο , εβαλα και εγω ενα απλο γιατι κριμα ειναι να σημαδευτει ενα τετοιο διαμαντακι :D
Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20171225-081709.png: Exceeds forum quota by 61,6 KB.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σημερα πηρε την Β180 732ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

Screenshot_20171225-081709.png: Exceeds forum quota by 61,6 KB.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σημερα πηρε την Β180 732ΜΒ

Δεν πηρες την full... Έπρεπε από τις τις 3 τελίτσες πανω δεξια να κανεις ληψη πακέτου, που ειναι 3,6 GB. Τωρα δεν ξερω αν εχουμε διαφορες. Κατι στην κάμερα ειδα μπήκαν, το Volte, δεν μου το εμφανιζει, που διαφημιζει σαν κυριως αλλαγή

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και ενημερώσεις ασφαλείας Νοεμβρίου πήραμε

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν πηρες την full... Έπρεπε από τις τις 3 τελίτσες πανω δεξια να κανεις ληψη πακέτου, που ειναι 3,6 GB. Τωρα δεν ξερω αν εχουμε διαφορες. Κατι στην κάμερα ειδα μπήκαν, το Volte, δεν μου το εμφανιζει, που διαφημιζει σαν κυριως αλλαγή

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απο οπου και να πατησεις την πληρη αναβαθμιση κατεβαζει

732 mb εγραφε και πριν.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα λεει Β130 με kernel version 18 July και security patch 5 July. Και ουτε βρισκει διαθεσιμα updates. Πρεπει να αλλαξω καμμια ρυθμιση?
I am never gonna work another day in my life the GODS told me to relax!
Link to comment
Share on other sites

Απο οπου και να πατησεις την πληρη αναβαθμιση κατεβαζει

732 mb εγραφε και πριν.

Σε εμένα, οπως και σε άλλους, στην καρτέλα αναβάθμισης, αν πατουσες πανω δεξια και μετα "ληψη πλήρους πακέτου", εβγαζε, οπως και κατεβασε 3.6GB

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενω με το check updates ελεγε οτι δεν υπαρχουν updates , με ληψη πακετου κατεβασε την Β150 και μετα βρηκε και το Β180 update....
I am never gonna work another day in my life the GODS told me to relax!
Link to comment
Share on other sites

Κοιτώντας τα χαρακτηριστικά του στο gsmarena βλέπω ότι δεν έχει ραδιόφωνο. Αυτό σημαίνει πως δεν έχει ούτε και δεκτή ραδιοφώνου; Άρα το spirit fm δεν θα λειτουργεί ας πούμε;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oταν λεει οτι δεν εχει ραδιοφωνο εννοει οτι δεν εχει δεκτη.Δεν του λειπει η εφαρμογη αλλα ο δεκτης, αντιστοιχα αν κατεβασεις προγραμμα για τηλεχειρισμο τηλεορασης μεσω υπερυθρων χωρις να εχει το ταδε κινητο υπερυθρες , δεν προκειται να κανει κατι.To hardware λειπει οχι το λογισμικο ;) Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Oταν λεει οτι δεν εχει ραδιοφωνο εννοει οτι δεν εχει δεκτη.Δεν του λειπει η εφαρμογη αλλα ο δεκτης, αντιστοιχα αν κατεβασεις προγραμμα για τηλεχειρισμο τηλεορασης μεσω υπερυθρων χωρις να εχει το ταδε κινητο υπερυθρες , δεν προκειται να κανει κατι.To harware λειπει οχι το λογισμικο ;)

Ευχαριστώ.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να τραβηξω μερικες να δεις αν θες με τις πισω καμερες και με την μπροστα αλλα χωρις το προσωπο μου μεσα :p

 

Στο αυτοματο : http://i1287.photobucket.com/albums/a638/Leolipop/th_IMG_20180106_195334_zpsl7mbazva.jpg

 

Νυχτερινη λειτουργια (ακινητη για μισο λεπτο) : http://i1287.photobucket.com/albums/a638/Leolipop/th_IMG_20180106_195629_zpsqhl5owla.jpg

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Το γυαλί στην μπροστά οθόνη έχει μια πολύ απαλή κυρτότητα στο τελείωμα της με αποτέλεσμα να μη ''πατάνε'' καλά ορισμένα tempered glass . Δηλαδή , αφήνουν στο τελείωμα τους ένα κενό περιμετρικά του τζαμιού , σαν μία ενιαία φουσκάλα .

Υπαρχει απλουστατη και αποτελεσματικοτατη λυση σε αυτο το θεμα και σε λιγο θα ανεβασω φωτο με το αποτελεσμα που ειναι αψογο !To εκανα ηδη στο honor μου και στην πλευτα εντος του κοκκινου στο asus της γυναικας μου και συντομα και στο υπολοιπο.

 

Υλικα : Μια μπατονετα για τα αυτια , καποιο ελαιο (εγω εβαλα ελαιολαδο).

Εφαρμογη : Με την εμποτισμενη μπατονετα ασκειτε ελαφρα πιεση στα σημεια που θελετε μεχρι να κλεισει το κενο!

 

http://i1287.photobucket.com/albums/a638/Leolipop/Inked20180118_202738_LI_zpspjw4jrql.jpg

 

http://i1287.photobucket.com/albums/a638/Leolipop/20180118_204857_zps9dryjetq.jpg

 

Μόλις πέρασα και την Β182 που έχει μόνο ενημερώσεις ασφαλείας.

Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

πάντως το γυαλί της nillkin με τη θήκη nature της ίδιας εταιρείας συνεργαζονται άψογα, τα συστήνω ανεπιφύλακτα..

το μονο μειονέκτημα του γυαλιού ειναι η έλλειψη εγκοπής για τη σελφοκάμερα

http://oi65.tinypic.com/2v2v1g4.jpghttp://oi63.tinypic.com/2na8bys.jpg

http://oi66.tinypic.com/21jrke8.jpg

Edited by punisher24
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

 

Εγω που την πηρα δεν μου αρεσε. Αφηνει εκτεθειμένη την οθονη. Ενω αλλες θηκες που πηρα ας ηταν και φθηνοτερες προεξεχουν ελαχιστα και προστατεύουν

Link to comment
Share on other sites

Mεσα σε ενα απογευμα πηρα 2 διαφανες .Η μια slim η οποια με το ζορι φτανει στην μπροστα οψη και μετα μια αλλη αλλα πιο παχια με καλυτερη προστασια.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει απλουστατη και αποτελεσματικοτατη λυση σε αυτο το θεμα και σε λιγο θα ανεβασω φωτο με το αποτελεσμα που ειναι αψογο !To εκανα ηδη στο honor μου και στην πλευτα εντος του κοκκινου στο asus της γυναικας μου και συντομα και στο υπολοιπο.

 

Υλικα : Μια μπατονετα για τα αυτια , καποιο ελαιο (εγω εβαλα ελαιολαδο).

Εφαρμογη : Με την εμποτισμενη μπατονετα ασκειτε ελαφρα πιεση στα σημεια που θελετε μεχρι να κλεισει το κενο!.

Δεν το καταλαβα αυτο με την πιεση με την μπατονετα και το λαδι. Δηλαδη το πιεζεις για ωρα με την μπατονετα;;; εγω οσο και να το πιεσω δεν κλεινει. Μοναδικη λυση εχω βρει με τζαμακια 3d full screen τα οποια εχουν μικρη κυρτοτητα και ειναι στις ακρες χρωματιστο

Link to comment
Share on other sites

Εγω που την πηρα δεν μου αρεσε. Αφηνει εκτεθειμένη την οθονη. Ενω αλλες θηκες που πηρα ας ηταν και φθηνοτερες προεξεχουν ελαχιστα και προστατεύουν

 

ναι σίγουρα την αφήνει εκτεθειμένη γιατί είναι σλιμ, αναδεικνύει όμως την ομορφιά του κινητού και δεν προσθέτει όγκο.. γι αυτό βάζεις ενα καλό γυαλί ή ασφαλίζεις τη συσκευή ώστε να χεις το κεφάλι σου ήσυχο απο πτώσεις

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Πίεζα διαγώνια προς την άκρη του γυαλιού με την μπατονετα ενώ ταυτόχρονα την πήγενα κατά μήκος του γυαλιου Edited by Leolipop
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...