Jump to content

Honor 9


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα πάλι το καθαρό Android, δεν μου αρέσει καθόλου. Μα καθόλου. Άσε που θεωρώ πολύ ανώτερο το honor.
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 321
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηγα στο πλαισιο και ειχαν διπλα-διπλα για δοκιμη το xiaomi A1 και το honor9 που με ενδιεφεραν και παρολη την διαφορα 100Ε κατεληξα στο honor γιατι >

καλυτερη οθονη επιπεδου samsung

καλυτερες φωτογραφιες σε σκοταδι

καλυτερη ταχυτητα αποκρισης αποτυπωματος

η καμερα δεν εξεχει

ειναι γρηγορα και τα δυο και δικαρτα, αλλα εκεινο που μετρησε πιο πολυ ειναι που ειδα τα αναγραφομενα sar που στο xiaomi ειναι το διπλασιο!

σε συνδυασμο με την επιστροφη του 20% με χρηση χρεωστικης eurobank βγηκε στα 319 και πιστευω οτι ειναι πραγματι τιμιο γι αυτα που προσφερει

υγ. το γκρι τα σπαει

 

Εκανα και εγω την ιδια συγκριση και απλα δε ξανασχοληθηκα με το mi a1 φαινεται η ανωτεροτητα του honor εμενα το γκρι δε με τρελανε οσο σε μαυρο που μου αρεσε πιο πολυ θελω να δω και το μπλε ομως γιατι στο honor 8 μου αρεσε πιο πολυ απο ολα αν και το μπλε αναμενεται συντομα πλεον στο σαιτ οποτε ξεπουλησε αρα παλι καλο θα ναι.

Αν το εχει δει κανεις απο κοντα ας μας πει την γνωμη του και που το ειδε μηπως πεταχτω να το δω.

Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

αλλα εκεινο που μετρησε πιο πολυ ειναι που ειδα τα αναγραφομενα sar που στο xiaomi ειναι το διπλασιο!

 

Εντάξει διπλάσιο δεν το λες, 1,26 έχει το honor 9

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο θηκες τι παιζει εχουμε βρει καμια;

Θήκες φίλε μου , από το λίγο που έψαξα, κυκλοφορούν ήδη πολλές και εδώ και εξωτερικό. Σε λίγες μέρες θα έχω κι εγώ το τηλέφωνο σε μπλε. Είναι τόσο όμορφα τα χρώματα του τηλεφώνου που λογικά θα πάω σε κάτι διάφανο για θήκη. Είναι κρίμα να μην φαίνονται τα υπέροχα χρώματα του.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

ειναι γρηγορα και τα δυο και δικαρτα, αλλα εκεινο που μετρησε πιο πολυ ειναι που ειδα τα αναγραφομενα sar που στο xiaomi ειναι το διπλασιο!

 

Πόσο έχει το honor κοίταξες καλά;

Link to comment
Share on other sites

Πόσο έχει το honor κοίταξες καλά;

honor 9 Δείκτης SAR 0.96 W/kg

xiaomi A1 Δείκτης SAR 1.62 W/kg

οι αναγραφομενες τιμες sar ειναι (σχεδον) στο διπλασιο και ο καθενας ας αποφασισει αναλογως

το σημαντικοτερο κριτηριο επιλογης ειναι να τα βαλεις διπλα διπλα και να τα δοκιμασεις μονος σου οπως εκανα στο πλαισιο.

Link to comment
Share on other sites

honor 9 Δείκτης SAR 0.96 W/kg

xiaomi A1 Δείκτης SAR 1.62 W/kg

οι αναγραφομενες τιμες sar ειναι (σχεδον) στο διπλασιο και ο καθενας ας αποφασισει αναλογως

το σημαντικοτερο κριτηριο επιλογης ειναι να τα βαλεις διπλα διπλα και να τα δοκιμασεις μονος σου οπως εκανα στο πλαισιο.

 

Το honor 9 έχει 1.26w/kg στο κεφάλι

 

https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/6b7043da

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο αλλα λεει

κανε τον κοπο να το κοιταξεις

 

συμφωνα με το μανιουαλ του κινητου ειναι 1,26 το μεγιστο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Επειδη ειμαι ανεμεσα στο P10 και στο Honor 9, εχω μερικες αποριες.

Η οθονη εχει oleophobic coating? και ποσο Sot εχετε αναλογα τη χρηση που κανετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Επειδη ειμαι ανεμεσα στο P10 και στο Honor 9, εχω μερικες αποριες.

Η οθονη εχει oleophobic coating? και ποσο Sot εχετε αναλογα τη χρηση που κανετε?

 

oleophobic coating δεν νομιζω οτι εχει...εχω βαλει tempered glass οποτε δεν ειμαι σιγουρος.

sot γυρω στις 4-4:30 με 2 καρτες...πιο πολυ χρηση wifi και λιγοτερο data

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο αλλα λεει

κανε τον κοπο να το κοιταξεις

 

Το πλαίσιο για να πουλήσει σου λέει πως σηκώνει και πύραυλο. Δες το manual το αναφέρει αλλά και η πηγή.που ανέβασε ο φίλος είναι αξιόπιστη.

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα σε μπλε πολύ καλή αγορά μπορώ να πω σε σχέση με g4 η μπαταρία είναι πολύ καλή, γρήγορο φόρτωσα έκανα download 4μιση ώρες sot εύκολα. Θα δούμε σε καθημερινή χρήση. Η κάμερα του g4 ήταν καλύτερη του Honor είναι ικανοποιητική. Νομίζω μετά από δω μόνο σε s8 μπορείς να πας. Είχα μια θήκη σιλικόνης από s8 και κουμπώνει ικανοποιητικα στο Honor σε περίπτωση που περιμενετε από ebay όπως εγώ. :)
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Το tempered glass απο ακρη σ' ακρη ή σταματαει εκει που αρχιζει να κανει καμπυλη η οθονη?

 

Σταματάει εκεί που αρχίζει η καμπύλη.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω σημερα απο πλαισιο.

Να κανω μοα ερωτηση.Σε εσας ειχε μεσα ακουστικα ή καποια θηκη οπως αναφερανε καποια μελη σε προηγουμενα ποστ.

 

Καλα ουτε ακουστικα!!!

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω σημερα απο πλαισιο.

Να κανω μοα ερωτηση.Σε εσας ειχε μεσα ακουστικα ή καποια θηκη οπως αναφερανε καποια μελη σε προηγουμενα ποστ.

 

Καλα ουτε ακουστικα!!!

 

εμενα ειχε και θηκη και ακουστικα αλλα το ειχα παρει απο σκρουτζομαγαζο πριν εναμιση μηνα στα 430€

Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω η ελληνικη αντιπροσωπεια δεν δινει μεσα ουτε ακουστικα αλλα ουτε και θηκη, παρα μονο ενα χοντρο manual.
Link to comment
Share on other sites

Απο οσο ξερω η ελληνικη αντιπροσωπεια δεν δινει μεσα ουτε ακουστικα αλλα ουτε και θηκη, παρα μονο ενα χοντρο manual.

 

Έτσι ακριβώς, όσα έχουν ακουστικά και θήκη είναι παραεισαγωγη...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς, όσα έχουν ακουστικά και θήκη είναι παραεισαγωγη...

Αμα το ηξερα θα επερνα παραεισαγωγης

Θα τους στειλω ενα εμαιλ μα τους κραξω

Ειναι δυνατον

Link to comment
Share on other sites

Στα παραεισαγωγης παιδια προσεξτε λιγο πιο μοντελο πηρατε γιατι υπαρχσι και εκδοση απο εξωτερικο χωρις 800αρα
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Στα παραεισαγωγης παιδια προσεξτε λιγο πιο μοντελο πηρατε γιατι υπαρχσι και εκδοση απο εξωτερικο χωρις 800αρα

 

τα EU εχουν μια χαρα.

Edited by saltofx_v
Link to comment
Share on other sites

Αμα το ηξερα θα επερνα παραεισαγωγης

Θα τους στειλω ενα εμαιλ μα τους κραξω

Ειναι δυνατον

 

Συνήθως οι γαλλικές εκδόσεις έχουν ακουστικά.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ σε silver τελικά. Μέσα σε 24 ώρες που του έχω βγάλει το ζουμί, μπορώ να πω ότι είμαι ερωτευμένος με την συσκευή. Αυτό όμως που πραγματικά μου έκανε εντύπωση, είναι οι φωτογραφίες που τραβάει. Έβγαλα πάρα πάρα πάρα πολλές με το αυτόματο, και μπορώ να πω ότι είναι εκπληκτικές. Το τηλέφωνο κατ εμε, αξίζει και με το παραπάνω τα χρήματα του

. Πρώτη φορά honor, ερχόμενος από την LG. Απλά τα σπάει!!!!

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...