Jump to content

iOS 11 - Η Apple ανακαλύπτει εκ νέου το drag and drop


DINFUN
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οταν λες πως κατι ανακαλύπτεται εκ νεου σημαινει πως το πηγαινει στο επόμενο βημα. Οταν αναφέρεις ετσι και σαν εκπληκτικο νεο feature κατι που γινεται παντου εδω και χρονια ειναι κινηση που κανει τον κοσμο να πιστευει οτι το αρθρο ειναι κρυφα sponsored. Γιατι τετοια "λαθη" δεν γινονται σε αλλες συσκευες. Μονο η Apple επαναπροσδιορίζει τα παντα. Ελεος δηλαδή. Αν ειναι καντε το site MyApple να ξερουμε τουλάχιστον που μπαινουμε

 

Σε ελευθερη μεταφραση του τιτλου "Ανακαλυπτει εκ νεου"σημαινει πως "Ανακαλυπτει"μια λειτουργια που δεν ειχε στο IOS η Apple πριν και με το "Εκ νεου" σημαινει οτι το φτανει στο σημειο που ειναι σημερα και στα υπολοιπα λειτουργικα. Δεν υπαρχει αλλωστε καποιος τροπος εξελιξης η καλυτερης λειτουργιας αυτου του τοσο απλου χαρακτηριστικου για να το παει πιο περα.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οταν λες πως κατι ανακαλύπτεται εκ νεου σημαινει πως το πηγαινει στο επόμενο βημα. Οταν αναφέρεις ετσι και σαν εκπληκτικο νεο feature κατι που γινεται παντου εδω και χρονια ειναι κινηση που κανει τον κοσμο να πιστευει οτι το αρθρο ειναι κρυφα sponsored. Γιατι τετοια "λαθη" δεν γινονται σε αλλες συσκευες. Μονο η Apple επαναπροσδιορίζει τα παντα. Ελεος δηλαδή. Αν ειναι καντε το site MyApple να ξερουμε τουλάχιστον που μπαινουμε

 

Όπως παρατηρώ κι επιβεβαιώνω παρερμηνεύεις οτιδήποτε διαβάζεις για την Apple. Η φράση είναι "ανακαλύπτει η Apple" κι όχι ανακαλύπτεται από την Apple".

 

Off topic: Το ότι στο myphone ανεβαίνουν 1-2 αναρτήσεις την ημέρα που αφορούν την Apple, δεν σημαίνει πως η σελίδα έπαψε να είναι πολυφωνική.

 

Θα παρακαλούσα να μην δοθεί συνέχεια στην off topic συζήτηση. Είμαι στη διάθεσή σου μέσω pm να απαντήσω σε οποιαδήποτε ερώτησή σου.

 

Μηνύματα off topic διαγράφηκαν!

Edited by DINFUN
Link to comment
Share on other sites

Ωραία το έβαλε. Εγώ απορώ πως ζούσαν χωρίς κάτι τόσο απλό αλλά αναγκαίο οι χρήστες ios? Και να ήταν μόνο αυτό. Αν έχεις μάθει σε Android δεν αντέχεις να δουλέψεις ios πάνω από 10 λεπτά με το τόσο βαρετό ui τα άπειρα κλειδώματα και δυσκολία στο να κάνεις πολλά πράγματα που γίνονται πολύ πιο γρήγορα και εύκολα στο Android. Χρειάζονται μαθήματα Android κάποιοι μπας και καταλάβουν τι πουλάει η Apple τόσα χρόνια.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Οπως βολευεται ο καθενας και με οτι μπορει να δουλεψει. Ξαναλεω κατι που ειχα πει και λιγο καιρο πριν. Αυτα τα Vs μεταξυ IOS και Android μπορει να ειχαν καποιο "νοημα" πριν απο 3-4 χρονια, που ολα ηταν πιο φρεσκα, που τοτε ολοι κοιτουσαν τα specs και μονο και το τι παραπανω μπορουσε κανει ο ενας απο τον αλλον. Τωρα δεν βρισκω κανεναν απολυτως λογο να ασχοληθω με τετοια ανουσια πραγματακια.

Εκτος του γεγονοτος οτι και ηλικιακα να το δουμε, αυτοι οι τεχνολογικοι παλιμπαιδισμοι, δεν θα επρεπε να ξεπερνανε την ηλικια των 12χρονων

:p Εδω αντιθετως εχουν ξεπερασει και τα 50:lol:

 

Θεωρω οτι ο καθενας κανει την δουλεια του με αυτο που του αρεσει και προτιμαει και εννοειται οτι δεν κανουμε ολοι την ιδια δουλεια η επαγγελμα για να χρησιμοποιουμε στην καθημερινοτητα μας τα ιδια χαρακτηριστικα/προσθηκες/features/ λειτουργιες. Ακομα και τωρα λοιπον που θα μπει αυτη η λειτουργια στο IOS, ελαχιστοι θα την χρησιμοποιησουν γιατι η φιλοσοφια του λειτουργικου αυτου τους εμαθε να δουλευουν διαφορετικα.

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα τον ιδιο ενθουσιασμο και σε τιτλους αλλων ειδησεων, το ιδιο ή και περισσοτερο σημαντικων, που ομως δεν αφορουν τη συγκεκριμενη εταιρια.

 

Kατα τα αλλα, καλοριζικο το drag and drop

Link to comment
Share on other sites

Eσυ φιλε που ειδες την διαφωνεια.....κατα τα αλλα γραφομενα σου απλα ασχολιαστα.......για να εισαι και εσυ καλυτερα.:lol:

Καλη συνεχεια.

 

Και αλλο ενα video για το πως ακριβως γινεται.........

Drag & Drop File Sharing on iPhone iOS 11

 

Αρα συμφωνείς με την φιλοσοφία της apple.

Όσο για τα γραφόμενα μου καλοδεχούμενη κάθε καλοπροαίρετη κριτική!

Και πίστεψε με θα είμαι καλά...

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα συνιστούσα στους Android fans να σταματήσουν να είναι μικροπρεπεις και να επικροτησουν την προσπάθεια της Apple να κλείσει το χάσμα χρηστικότητας που υπάρχει με προσθήκες όπως το ifiles και το drag and drop.
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συμφορουμίτες η κλάψα δεν έχει τελειωμό εεε? :lol:

 

Η Apple φέρνει μια πολύ χρήσιμη λειτουργία στο καινούργιο iOS, που προορίζετε για χρήστες iPhone και iPad, αυτοί θα το χρησιμοποιήσουν. ;)

ΔΕΝ παρουσίασε η εταιρεία αυτό το χαρακτηριστικό σαν καινοτομία ούτε σαν πρωτοπορία, απλά το έδειξε στο event.

 

Εδω μπορείτε να ρίξετε μια ματιά για αυτήν την λειτουργία, εφόσον βλέπω πως ενδιαφέρεστε σαν "τεχνολόγοι" που είστε.

Drag and Drop. Now on iOS

 

Επίσης θα σας λυθούν πολλές απορίες εάν παρακολουθήσετε μια καλύτερη technical explanation of the technology στο:

Platforms State of the Union.

Edited by iPhoTe64
WWDC 2017 - Platforms State of the Union :)
Link to comment
Share on other sites

υποδείξεις διαγράφηκαν! Έαν έχετε οποιαδήποτε αντίρρηση με τις αναρτήσεις υπάρχει κατάλληλη ενότητα για να καταθέσετε απόψεις και προτάσεις για την κοινότητα.
Link to comment
Share on other sites

Αρα συμφωνείς με την φιλοσοφία της apple.

Όσο για τα γραφόμενα μου καλοδεχούμενη κάθε καλοπροαίρετη κριτική!

Και πίστεψε με θα είμαι καλά...

Φιλε λογο επαγγελματος συμφωνω με ολους.........αλλωστε εγω πληρωνομαι για αυτο....εσεις ομως πληρωνεται σχετικα...

Ευχομαι να εισαι παντα καλα,χωρις εσας δεν θα ημασταν εμεις καλα.:lol:

Ευπροσδεκτη καθε νεα τεχνολογια.

 

Τεσπα σε νηματα σαν αυτο παντα μα παντα θα υπαρχει η ιδια καταληξη...........οι μεν με του δε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συμφορουμίτες η κλάψα δεν έχει τελειωμό εεε? :lol:

 

Η Apple φέρνει μια πολύ χρήσιμη λειτουργία στο καινούργιο iOS, που προορίζετε για χρήστες iPhone και iPad, αυτοί θα το χρησιμοποιήσουν. ;)

ΔΕΝ παρουσίασε η εταιρεία αυτό το χαρακτηριστικό σαν καινοτομία ούτε σαν πρωτοπορία, απλά το έδειξε στο event.

 

Εδω μπορείτε να ρίξετε μια ματιά για αυτήν την λειτουργία, εφόσον βλέπω πως ενδιαφέρεστε σαν "τεχνολόγοι" που είστε.

Drag and Drop. Now on iOS

 

Επίσης θα σας λυθούν πολλές απορίες εάν παρακολουθήσετε μια καλύτερη technical explanation of the technology στο:

Platforms State of the Union.

Ναι μεν η εταιρεία δεν το παρουσίασε σαν καινοτομία, αλλά τα σχόλια εδώ πέρα το έκαναν

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι μεν η εταιρεία δεν το παρουσίασε σαν καινοτομία, αλλά τα σχόλια εδώ πέρα το έκαναν

 

Σωστά τα λες αλλά εδώ εμείς εδώ δεν κρίνουμε τα σχόλια των χρηστών αλλά την είδηση.:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

ααχχχχχχχχχχχχ

 

Παιδιά... μπορεί με την τεχνολογία να είστε καλοί... αλλα το ότι τρώγεστε εδω μέσα δείχνει ότι δεν είστε ΚΑΘΟΛΟΥ καλοί στο μάρκετινγκ...

 

ότι και να λέτε δεν έχει σημασία, κάθε εταιρία κάνει τα ιδια.... ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια, το λέμε Μάρκετινγκ ή αλλιώς "πως θα κάνω τον κόσμο να πιστέυει ότι του λέω"

 

τα ίδια δεν κάνει και η samsung; τα ίδια δεν έκανε και η huawei με την κάμερα και καλά του κινητου (που τελικά τις είχαντραβίξει με μηχανή canon); όλες οι εταιρίες θα πούν ότι μα ότι θέλουν για να πουλήσουν

 

Πάρτε το χαμπάρι... η αγορά είναι "ανηθικη" και το ίδιο και οι μπίζνες.... πάντα και παντού....

 

δηλαδή ας είμασε qληκρινής τώρα... άσχετα με το αν είναι καινοτόμο ή πρωτοποριακό αυτο που κάνει ή όχι, θα ηταν λογικό και καλό για τις πωλήσεις της apple, να βγεί στην παρουσίαση και να πεί "γιά σας, συγνωμη που δεν το είχαμε τόσα χρόνια, αλλά σας το βάλαμε τώρα";;;;; κάθε εταιρία προσπαθεί να παρουσιάσει αυτό που κάνει σαν καινοτόμο για τον απλό λόγο του ότι θέλουν να πουλήσουν

 

όσοι έχουν δουλέψει κάποτε στην ζωή τους σαν πωλητές το ξέρουν, δεν εχει σημασία τι σκ@τά (η όχι) πουλάς αλλα πως τα παρουσιάζεις....

αποξένωση ΤΩΡΑΑΑΑ
Link to comment
Share on other sites

Φιλε λογο επαγγελματος συμφωνω με ολους.........αλλωστε εγω πληρωνομαι για αυτο....εσεις ομως πληρωνεται σχετικα...

Ευχομαι να εισαι παντα καλα,χωρις εσας δεν θα ημασταν εμεις καλα.:lol:

Ευπροσδεκτη καθε νεα τεχνολογια.

 

Τεσπα σε νηματα σαν αυτο παντα μα παντα θα υπαρχει η ιδια καταληξη...........οι μεν με του δε.

Να σαι καλά και συ! Πάντως το να αναγκάζεσαι να συμφωνείς με όλους έστω λόγω επαγγέλματος είναι ψυχοφθόρο...

Link to comment
Share on other sites

ααχχχχχχχχχχχχ

 

Παιδιά... μπορεί με την τεχνολογία να είστε καλοί... αλλα το ότι τρώγεστε εδω μέσα δείχνει ότι δεν είστε ΚΑΘΟΛΟΥ καλοί στο μάρκετινγκ...

 

ότι και να λέτε δεν έχει σημασία, κάθε εταιρία κάνει τα ιδια.... ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια, το λέμε Μάρκετινγκ ή αλλιώς "πως θα κάνω τον κόσμο να πιστέυει ότι του λέω"

 

τα ίδια δεν κάνει και η samsung; τα ίδια δεν έκανε και η huawei με την κάμερα και καλά του κινητου (που τελικά τις είχαντραβίξει με μηχανή canon); όλες οι εταιρίες θα πούν ότι μα ότι θέλουν για να πουλήσουν

 

Πάρτε το χαμπάρι... η αγορά είναι "ανηθικη" και το ίδιο και οι μπίζνες.... πάντα και παντού....

 

δηλαδή ας είμασε qληκρινής τώρα... άσχετα με το αν είναι καινοτόμο ή πρωτοποριακό αυτο που κάνει ή όχι, θα ηταν λογικό και καλό για τις πωλήσεις της apple, να βγεί στην παρουσίαση και να πεί "γιά σας, συγνωμη που δεν το είχαμε τόσα χρόνια, αλλά σας το βάλαμε τώρα";;;;; κάθε εταιρία προσπαθεί να παρουσιάσει αυτό που κάνει σαν καινοτόμο για τον απλό λόγο του ότι θέλουν να πουλήσουν

 

όσοι έχουν δουλέψει κάποτε στην ζωή τους σαν πωλητές το ξέρουν, δεν εχει σημασία τι σκ@τά (η όχι) πουλάς αλλα πως τα παρουσιάζεις....

Όντως από marketing δεν γνωρίζουμε τι κόλπα κάνουν οι μεγάλες εταιρείες αλλά τουλάχιστον μπορούμε να πούμε τι είναι σωστό και λάθος ώστε να μην την πατήσει κάποιος που δεν έχει ιδέα και θα μπει στο myphone να διαβάσει και να πάρει το πρώτο του κινητο.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Όντως από marketing δεν γνωρίζουμε τι κόλπα κάνουν οι μεγάλες εταιρείες αλλά τουλάχιστον μπορούμε να πούμε τι είναι σωστό και λάθος ώστε να μην την πατήσει κάποιος που δεν έχει ιδέα και θα μπει στο myphone να διαβάσει και να πάρει το πρώτο του κινητο.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Προσωπική μου άποψη (και το τονίζω. προσωπική μου) είναι οτι θα έιναι ΜΕΓΑ λάθος ένας νέος χρήστης να βασιστεί εδώ για να πάρει το πρώτο του κινητό...

απο ότι φάινεται σε όλες τις συζητήσεις, ειναι σπάνιο να βρείς αντικειμενικούς χρήστες.

 

υπάρχει ένας φανατικός διπολισμός....

apple vs samsung σάν να μην υπάρχει αύριο και σαν να μην υπάρχουν άλλες αξιόλογες εταιρίες

 

και επειδή είμαστε Ελληνες, αυτό που έχουμε το θεωρούμε το καλύτερο στο σύμπαν και σε όλα τα παράλληλα σύμπαντα, αυτό προτεινουμε και στους άλλους και θέλουμε να πεισουμε και τους αλλος οτι η δικια μας επιλογη ειναι η σωστη και η καλύτερη, το βλέπω κάθε μέρα, κοριτσάκια πάνε και πέρουν σαμυ γιατί αυτό τους λένε (μάντεψε) χρήστες που έχουν σάμυ (και αντίστοιχα σε άλλες εταιριες)

 

επι του θέματος ομως γιατί αρκετά βγήκα offline

άσχετα απο το μαρκετινγκ και τι παρουσιαζει και πως, (κινητο εχω ανδροιδ αλλα tablet το ipad, και δεν το αλαζω με τιποτα παροτι εχω δοκιμασει τουλαχιστον αλλες 8 ταμπλετες [που τελικα τις δινω στους πωλητες μου])

 

η Apple, μπορει να αργει να παρουσιασει κατι, αλλα αντικειμενικα μιλώντας, το παρουσιάζει με καλύτερη υλοποίηση σχεδόν πάντα

(όπου και να το πιάσεις, είτε π.χ αφορά τα αποτυπώματα [τότε θυμάμαι με το motorola atrix μου έβγαινε η πίστη], είτε την αποβλημάτιστη λειτουργία [το lenovo yoga 2 Που ειχα μου έκανε πιο πολλά bootloop απο το LG.... και αντε τωρα να εισαι σε πελατη και να εχεις να κανεις παρουσιαση...]

 

για αυτό, αν θελουμε να ειμαστε σωστοί και αντικειμενικοί θα πρεπει ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ να ο δοκιμασουμε και οι ιδιοι, το να κρίνουμε και να καίμε στην πυρα ΠΡΙΝ δοκιμάσουμε είναι αρκετά μεσαιωνικό και οπισθοδρομικό

 

και σαν άνθρωπος που τουλαχιστον με το ipad, δεν με νοιαζει να κανει 5000 πράγματα, αλλά το να τα κανει σωστά, ΔΕΝ με νοιάζει που το δίνει με καθυστέριση αλλα να λειτουργεί....

 

για πρίν πείτε κατι, να σας προλάβω ότι είμαι φανατικός με τα κινητα με android και απο εκεί δεν φεύγω... αλλα για την δουλεια μονο apple... γιατί εμπειρικά είναι τα μόνα που είναι στο σύνολο αξιόπιστα (και έχω δοκμάσει και ναυαρχίδες ανδροιδ και windows ταμπετες)

αποξένωση ΤΩΡΑΑΑΑ
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως. Καποιοι δεν καταλαβαίνουν αυτονοητα πραγματα. Δεν κρινουμε το iPhone η την επιλογή κάποιου να το αγοράσει. Ειναι επιλογή και αν σου αρέσει δεν μας πέφτει λόγος. Κρινουμε αυτη την συστηματική προσπάθεια (απο υποτιθεται αντικειμενικα forum) να μας πείσουν πως η Apple ειναι τιμή για την ανθρωπότητα και πως πριν την Apple δεν υπήρχε τεχνολογία καθώς τα τελευταια 10 χρονια η Apple εχει επαναστατήσει στα πάντα και οσοι ειμαστε πάνω απο 10 χρονών μιλουσαμε με πλαστικα ποτηρια πριν το 2007. Το άρθρο (οπως τα περισσοτερα που εχουν να κανουν με Apple) ειναι ντροπή. Ειναι τιτλος που ουτε το 9to5mac δεν εγραψε αναφεροντας πως το drag n drop ειναι μια ευχαριστη προσθήκη που αργησε να ερθει. Κριμα για την "αντικειμενικοτητα" του site

 

Το site δεν είναι αντικειμενικό, ούτε έχει υποχρέωση να είναι αντικειμενικό. Αν δεν σου αρέσει, μπορείς να μην μας διαβάζεις.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το site δεν είναι αντικειμενικό, ούτε έχει υποχρέωση να είναι αντικειμενικό. Αν δεν σου αρέσει, μπορείς να μην μας διαβάζεις.:)

 

Πολύ αιρετικό σε βρίσκω! Τότε καλύτερα το site να πάψει να υφίσταται αν όντως η άποψη σου ισχύει! Επίσης όταν εκφράζεις προσωπική άποψη μην προσπαθείς να αντιπροσωπεύεις το σύνολο των χρηστών γιατί εγώ προσωπικά διαφωνώ μαζι σου και το site πρέπει να είναι αντικειμενικό αλλά και η προτροπή σου να μην διαβάζει αν δεν του αρέσει και είναι λάθος και δεν εκφράζει το σύνολο των χρηστών!

Edited by HIM
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη διατύπωση την κάνεις με τι ιδιότητα ακριβώς ;

 

Εγώ ας πουμε λέω ότι το site οφειλει ως τεχνολογική κοινότητα που δεν πρόσκειται σε καμία samsung , apple, ή Sony , να ειναι αντικειμενικό αφού ενημερώνει τον κόσμο που ενδιαφέρεται για τα αντικείμενα που το site πραγματεύεται.

 

Μα είναι αντικειμενικό, η είδηση είναι αναδημοσίευση από άλλο site. Δεν τα κατέβασε από το κεφάλι του ο Mod (ούτε γράφει ανακρίβειες), γράφει (ένα ένα) για τα καινούργια χαρακτηριστικά της καινούργιας έκδοσης iOS. Προφανώς αυτές οι ειδήσεις ενδιαφέρουν iPhone και iPad χρήστες.

Δεν καταλαβαίνω γιατί υπάρχουν σωρηδόν σχόλια από Android χρήστες που δεν έχουν, δεν είχαν ή δεν πρόκειται να αποκτήσουν τέτοιες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη φορά που προειδοποιώ να σταματήσετε τα off topic σχόλια. :down:
Link to comment
Share on other sites

Τι δεν καταλαβαίνεις? Θεωρώ το MyPhone ότι ασχολείται με διαφόρων ειδών ειδήσεων. Η είδηση η συγκεκριμένη, η τόσο απλή και κατανοητή έχει δημοσιευθεί σε διάφορα sites και παρουσιάζει κάτι.
Κανείς δεν είπε να μην παρουσιαστεί απλά όχι σαν το εκπληκτικό νέο που γράφει το άρθρο. Ούτε καινοτομία είναι ούτε εκπληκτικό όταν υπάρχει σε κινητά των 100 ευρώ εδώ και χρόνια. Κάποιος που δεν έχει ιδέα θα νομίζει ότι η Apple έφτιαξε κάτι τρελό.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Σου κάνει? Δικό μου το έβγαλα μόλις τώρα. Copy paste σε split screen με κείμενο βίντεο φωτογραφία και χωρίς τρίτο πρόγραμμα.

 

 

https://youtu.be/Vz0-03KtKsY

 

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

αυτο τι σχεση εχει με το drag n drop???

iOS Engineer
Link to comment
Share on other sites

αυτο τι σχεση εχει με το drag n drop???
Για copy paste δεν μιλάμε? Έτσι γίνεται στο native Android χωρίς τρίτο πρόγραμμα που εκεί μπορείς να κάνεις αρκετά παραπάνω. Εμένα με έχει βολέψει πάντως έχω όμως και το Clipper που με βοηθάει ακόμα περισσότερο σε κάποια πράγματα που θέλω.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Για copy paste δεν μιλάμε? Έτσι γίνεται στο native Android χωρίς τρίτο πρόγραμμα που εκεί μπορείς να κάνεις αρκετά παραπάνω. Εμένα με έχει βολέψει πάντως έχω όμως και το Clipper που με βοηθάει ακόμα περισσότερο σε κάποια πράγματα που θέλω.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

ναι οκ αλλα με το drag n drop στο ios 11 εχεις δει τι κανει?

iOS Engineer
Link to comment
Share on other sites

Σου κάνει? Δικό μου το έβγαλα μόλις τώρα. Copy paste σε split screen με κείμενο βίντεο φωτογραφία και χωρίς τρίτο πρόγραμμα.

 

 

https://youtu.be/Vz0-03KtKsY

 

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Βρε συ king οτι εσυ τωρα εκανες το ιδιο με το βιντεο. Ημαρτον...

Δεν μιλαω γενικα για copy paste. Μιλαω για pinch στη φωτογραφια και να την πεταξεις κατευθειαν στην αλλη εφαρμογη. Οχι long press αναδυομενο μενου, επιλογες κλπ κλπ. Και γενικα μην το μπερδευεις με τη samsung. Κανε συγκριση με pure android αφου μιλαμε για λειτουργικα

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

ναι οκ αλλα με το drag n drop στο ios 11 εχεις δει τι κανει?
Ναι το είδα το βίντεο στο πρώτο ποστ και πόσο χρόνο πιστεύεις ότι γλιτώνει αν το Copy paste γίνεται με τον τρόπο που το έκανα εγώ? Είναι και οι εφαρμογές που χρησιμοποίησε είσαι σίγουρος ότι πχ μεταξύ tapatalk Browser θα είναι ίδιο το Copy paste?

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...