Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το gmail αν δεν κάνω λάθος δεν έχει push notifications. Θέλει συγχρονισμό ανοιχτό. Μπορεί να λέω και μπαρουφες αλλά σε καμία συσκευή δεν μου έφερε mail χωρίς ανοιχτό συγχρονισμό

 

Sent from my OnePlus 5T

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Bluemail μόνο. Εδώ την χρησιμοποιώ στο ios.
Το κατέβασα και θα το δοκιμάσω παράλληλα. Ευχαριστώ

 

EDIT

Τέλειο!!!!

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Te_salat
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα και εγώ το Bluemail, με yahoo and gmail (δεύτερο) εργάζεται κανονικά. Από ενημερώσεις τι γίνεται;θα πάρει άλλη αναβάθμιση το Android? Επίσης κάποιο καλό φορτιστή 1Α γνωρίζει κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εχει βαλει κανεις GCam με AR stickers enabled?

ειδα οτι εχει γινει για τα OP5T

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/themes/app-google-camera-mod-oneplus-5t-t3747987

εγω δοκιμασα αυτα (https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75683494&postcount=3156 ) εμφανιστηκε στα settings η επιλογη AR stickers αλλα οταν τα επιλεγω κλεινει η εφαρμογη

Edited by charlie_GR

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

απο οτι φαινετε η htc το εχει παρατησει το 11 ,μαλλον εχει παραιτηθει γενικα σαν εταιρεια.

Ουτε αναβαθμισης ασφαλειας,ουτε τπτ πια,κριμα......

χρονια fan της htc ,δυστηχως μας διωχνουν για αλλες εταιρειες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

 

απο οτι φαινετε η htc το εχει παρατησει το 11 ,μαλλον εχει παραιτηθει γενικα σαν εταιρεια.

 

Ουτε αναβαθμισης ασφαλειας,ουτε τπτ πια,κριμα......

 

χρονια fan της htc ,δυστηχως μας διωχνουν για αλλες εταιρειες.

 

 

 

Και με την ευρωπαϊκή έκδοση στο 10, το ίδιο είχε γίνει. Ένα update το 6μηνο και αν τους θυμόταν

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω στην κατοχη μου day 1 το 10. Ειμαι υπερ ευχαριστημένος αλλα βλέποντας ολα αυτα στο 11 με κανουν σε αναγκαστική αλλαγη εταιριας οταν ερθει το νοκια 10

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολλες δοκιμες με gcam ports, arcore και ar stickers μπορεσα να προσθεσω τα ar stickers χωρις root

μπορει καποιος να βγαλει screenshots τα optimized settings που εχει βαλει στην εφαρμογη google camera?

εχω MGC port

Edited by charlie_GR

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

εκλεισα ενα μήνα και κάτι με το κινητό και είναι τέρας σταθερότητας..απόλυτα ευχαριστημένος σε όλα με μόνο μείον τα αραιά updates όπως είπατε
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

εκλεισα ενα μήνα και κάτι με το κινητό και είναι τέρας σταθερότητας..απόλυτα ευχαριστημένος σε όλα με μόνο μείον τα αραιά updates όπως είπατε
Το σημαντικότερο είναι ότι δεν έχει αυξομειώσεις στις επιδόσεις του όπως τα παλαιότερα Samsung. Για αυτό το ονομάζω το iPhone του Android.
Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

https://forum.xda-developers.com/u11/development/rom-leedroid-v1-0-0-beta-fast-stable-t3623657

Εχει μια εβδομάδα που φλάσαρα και είμαι απίστευτα ικανοποιημένος!

Μια χαρά ήμουν και πριν άλλα έχω το σαράκι του φλασαρίσματος σε όλα μου τα κινητά οπότε...

Link to comment
Share on other sites

https://forum.xda-developers.com/u11/development/rom-leedroid-v1-0-0-beta-fast-stable-t3623657

Εχει μια εβδομάδα που φλάσαρα και είμαι απίστευτα ικανοποιημένος!

Μια χαρά ήμουν και πριν άλλα έχω το σαράκι του φλασαρίσματος σε όλα μου τα κινητά οπότε...

 

Θα έχεις και τις τελευταίες ενημερώσεις για το λειτουργικό. Αν την "προσέχουν" καλά είναι.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ομάδα η leedroid φαίνεται δυνατή.χωρια που περνάνε χαρακτηριστικά από άλλα htc...
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδες!εδω και δυο μερες ειχα προβλημα με το playstore.αργουσε παρα πολυ να κανει το install στα update των εφαρμογων.ετσι σημερα αποφασισα να κανω wipe data και cache στο playstore.απο εκεινη την ωρα το playstore δεν ανοιγει!ξερει κανει κατι?

 

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

το τελευταίο security patch που έχω είναι του Νοεμβρίου. Έχει πάρει κανείς νεότερο σε ευρωπαϊκή συσκευή?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

το τελευταίο security patch που έχω είναι του Νοεμβρίου. Έχει πάρει κανείς νεότερο σε ευρωπαϊκή συσκευή?

 

οχι.. αυτό είναι το νεότερο

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εχω την εξης απορία. Υπάρχει τρόπος να σταματήσει να πετιέται ειδοποίηση απο το HTC boomsound?
Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική συσκευή αλλά από υποστήριξη μηδέν.

Δεν γίνεται εταιρεία να έχει τις συσκευές της με security patch Νοεμβρίου τον Μάιο.

Πραγματοποιεί 2 update το χρόνο.

Και οι πωλήσεις συνεχίζουν να είναι πτωτικές.

Γιατί άραγε????

 

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Εχω την εξης απορία. Υπάρχει τρόπος να σταματήσει να πετιέται ειδοποίηση απο το HTC boomsound?

Το σύμβολο στην γραμμή ειδοποιήσεων εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Το σύμβολο στην γραμμή ειδοποιήσεων εννοείς?

 

δεν είναι μόνο το σύμβολο είναι και το σπαστικό μήνυμα στη κουρτίνα ειδοποιήσεων.. δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη εγω και απλά το συνήθισα

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

δεν είναι μόνο το σύμβολο είναι και το σπαστικό μήνυμα στη κουρτίνα ειδοποιήσεων.. δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη εγω και απλά το συνήθισα

 

Ναι ακριβως αυτό. Με ενοχλούσε και στο u ultra και συνεχίζει να με ενοχλεί τώρα στο u11. Έλεγα μηπως κάποιος έχει βγάλει άκρη.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...