Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νταξει παιδια εχει φιλαρακι καλο το galaxy s8...μην υπερβαλουμε..μιλαμε για κλασματα δευτερολεπτων οχι ολοκληρα λεπτα ειπαμε...
Link to comment
Share on other sites

Σε σενα θα το πω, σε ποιον θα το πω;

Οτι εχεις αλλαξει 5 συσκευες δεν λεει κατι, και εγω εχω αλλαξει 5 και άλλος μπορει 50.

 

Το twiz ειναι το πιο αργο σκιν εκει εξω και αυτο ειναι fact.

 

Eιναι ντροπη να εχει τοσες πωλησεις, να εχει τοσο καλο hardware και να μην ειναι το πιο γρηγορο εκει εξω.

Ειναι ντροπη να μην ειναι πρωτο στα speedtest και να εχεις παντου lags, stutters και framedrops.

 

Ποιες 5 συσκευες; 5 συσκευες αλλαζω το 3μηνο.

Τι να κατσω να συνεχισω κουβεντα μαζι σου; :rolleyes:

Και που σε ανεχονται εδω μεσα πολυ σου ειναι.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Νταξει παιδια εχει φιλαρακι καλο το galaxy s8...μην υπερβαλουμε..μιλαμε για κλασματα δευτερολεπτων οχι ολοκληρα λεπτα ειπαμε...

 

Και εγω το εχω δει ,απο το πρωτο δευτερολεπτο τρως το στατερ, με το που πας να ανοιξεις το app drawer.

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιες 5 συσκευες; 5 συσκευες αλλαζω το 3μηνο.

Τι να κατσω να συνεχισω κουβεντα μαζι σου; :rolleyes:

Και που σε ανεχονται εδω μεσα πολυ σου ειναι.

 

Nα τις εκατοστησεις.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω δει ,απο το πρωτο δευτερολεπτο τρως το στατερ, με το που πας να ανοιξεις το app drawer.

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Nα τις εκατοστησεις.

Όλα μα όλα σου τα ποστ είναι εριστικα σχεδόν προκλητικά. Τι ακριβώς προσπαθείς? Ένας χριστιανός mod δεν παρακολουθεί? Βαρεθήκαμε να σας διαβάζουμε να γκρινιάζετε για όλα κ να έχετε άποψη για όλα πίσω από ένα πληκτρολόγιο φυσικά. Κ μην νομίζεις ότι είσαι μόνος σου. Έχει πολλούς σαν εσένα που δεν έχουν να κάνουν τίποτα στην προσωπική τους ζωή. Βγες για ένα καφέ κ κάνα μπάνιο θα σε βοηθήσει πίστεψε με.καλο βράδυ γενικά......

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το εχω δει ,απο το πρωτο δευτερολεπτο τρως το στατερ, με το που πας να ανοιξεις το app drawer.

 

----- προσθήκη μηνύματος 35 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Nα τις εκατοστησεις.

Φίλε μου, θα σου πρότεινα να ηρεμήσεις. Εκτός του ότι είσαι off topic, μιας και εδώ μιλάμε για το HTC U11, λες πράγματα που το μόνο που καταφέρνεις είναι να εκτίθεσαι. Με το να ειρωνεύεσαι και να spamάρεις το μόνο που θα καταφέρεις θα είναι το ban. Οπότε calm down και κάνε και κάνα μπανάκι στη θάλασσα. Καλοκαιράκι έχουμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε σενα θα το πω, σε ποιον θα το πω;

Οτι εχεις αλλαξει 5 συσκευες δεν λεει κατι, και εγω εχω αλλαξει 5 και άλλος μπορει 50.

 

Το twiz ειναι το πιο αργο σκιν εκει εξω και αυτο ειναι fact.

 

Eιναι ντροπη να εχει τοσες πωλησεις, να εχει τοσο καλο hardware και να μην ειναι το πιο γρηγορο εκει εξω.

Ειναι ντροπη να μην ειναι πρωτο στα speedtest και να εχεις παντου lags, stutters και framedrops.

Συνεχιζεις εκτος τοπου και χρονου να εισαι με τις υπερβολες σε υπερθετικο βαθμο σε πρωτο πλανο.

Ουτε και εμενα μου αρεσει το TW αλλα ειπαμε εσυ το τεντωσες οσο δεν παει.

Η εμπειρια χρησης δεν μετριεται αποκλειστικα και αυστηρα σε ποσο κλασματα δευτερολεπτου ανοιγει μια εφαρμογη η ποσο κλασματα του δευτερολεπτου κανω την εναλλαγη μεταξυ 2 και 5 εφαρμογων η επειδη ανοιγω τον browser κλασματα δευτερολεπτου πιο γρηγορα απλα ειναι ενας παραγοντας μεταξυ αλλων δεκαδων εξισου σημαντικων παραγοντων που η βαρυτητα τους ειναι πιο μεγαλη απο οτι τα οποια κλασματα δευτερολεπτου.

 

Πχ η ελλειψη OIS η μετρια οθονη η μια μετρια αυτονομια η καμερα ειναι πολυ πιο σημαντικα σαν δεικτες που επιδρουν πολυ πιο καταλυτικα στην οποια εμπειρια χρησης ενος χρηστη διοτι απλα ΔΕΝ επιδεχονται βελτιωση οταν πασχουν και εχουν αδυναμιες και τα τρως στη μαπα θες δεν θες ενω αντιθετα το λογισμικο που τοσο κοπτεσαι με τον Α η Β τροπο θα το φερεις στα μετρα σου που απλοχερα σου παρεχεται με το Android και τον πλουραρισμο του.

 

Αλλα μαλλον δεν αποσκοπεις να κανεις ουσιαστικη κουβεντα απλα το μονο σε νοιαζει να καθεσαι να την λες και χαρακτηριζεις τον καθε εναν επειδη δεν συμφωνει μαζι σου και αυτο επανελλημενες φορες.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν όλοι μας πατούσαμε το κουμπάκι της αναφοράς όταν βλέπαμε τέτοια, θα είχαμε ένα πολύ πιο σοβαρό, ουσιαστικό και όμορφο φόρουμ.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν όλοι μας πατούσαμε το κουμπάκι της αναφοράς όταν βλέπαμε τέτοια, θα είχαμε ένα πολύ πιο σοβαρό, ουσιαστικό και όμορφο φόρουμ.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το εχουμε κανει και αυτο αλλα οχι παντα με αποτελεσμα.

Η επιπληξεις καμια φορα δεν φτανουν βλεπεις και εχω δεχτει αρκετες προσβολες και ειρωνειες απο τον συγκεκριμενο να μου επιτιθεται διαρκως.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Tοσα χρονια τρωγομαστε με τον alex :lol:του την λεμε που δεν γουσταρει τα htc , μας την λεει με τοσα σεντονια γιατι.. δεν γουσταρει τα htc :lol: αλλα τουλαχιστον δεν προσβαλει κανεναν .Ο φιλαρακος το ειχε ψιλο παρακανει .

Να δεις καζουρα που θα σου κανω ετσι και παρεις το u 11 :lol::lol::p:p

Φιλικα παντα Νεκ.:)

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Απολυτα σωστος.:respect:

Και εχει ο τροχος γυρισματα ποτε δεν ξερεις απο το πουθενα μπορει να με δεις με HTC εκει που δεν το περιμενεις:):p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν όλοι μας πατούσαμε το κουμπάκι της αναφοράς όταν βλέπαμε τέτοια, θα είχαμε ένα πολύ πιο σοβαρό, ουσιαστικό και όμορφο φόρουμ.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πιστεύω πως οι mods θα πρέπει να δώσουν μεγάλη προσοχή στην πιο πάνω πρόταση...έχει γεμίσει με περίεργους τύπους (haters, fan boys etc) που δεν αφήνουν ούτε "καρφίτσα να πέσει" και νομίζω πως στις σελίδες που αφορούν HTC γίνεται ο μεγαλύτερος χαμός.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω αυτη την εμμονη..λες και παιρνουν μετοχες...τεσπα

 

σε αλλα νεα δε ξερω αν το διαβασατε αλλα θα παρουμε αναβαθμιση σε bluetooth 5...παρα πολυ καλα νεα...νομιζω οτι σε αυτη τη τιμη το htc u11 ειναι η πιο vfm ναυαρχιδα αυτη τη στιγμη εκει οξω...

Link to comment
Share on other sites

Tοσα χρονια τρωγομαστε με τον alex :lol:του την λεμε που δεν γουσταρει τα htc , μας την λεει με τοσα σεντονια γιατι.. δεν γουσταρει τα htc :lol: αλλα τουλαχιστον δεν προσβαλει κανεναν .Ο φιλαρακος το ειχε ψιλο παρακανει .

Να δεις καζουρα που θα σου κανω ετσι και παρεις το u 11 :lol::lol::p:p

Φιλικα παντα Νεκ.:)

 

Ο Αλεξ ειναι πολυ καλος τον εχω γνωρισει απο κοντα! Η μονη του εμπαθεια ειναι με τον παππου - ceo της Sony! :lol:

Παντως παιδες ο Sense στο U11 σε ολα τα youtube reviews που εχω δει πεταει πραγματικα!

Μπραβο στην htc τα εχει παει περιφημα...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Το sense όχι απλά πετάει σπέρνει στην κυριολεξία.

Μιλάμε για ταχύτητα όχι αστεία.

 

Black Leather Htc 10 Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

νταξει παιδια φτανει μη το ματιασουμε...:p:p

 

μακαρι να συνεχισει να δουλευει ετσι και μετα την επομενη μεγαλη αναβαθμιση...:)

Link to comment
Share on other sites

Τα Dev units έχουν πάρει ήδη 1.26 με August security patch. Για λίγο δε πρόλαβα την εγγραφή στο πρόγραμμα :/

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Τα Dev units έχουν πάρει ήδη 1.26 με August security patch. Για λίγο δε πρόλαβα την εγγραφή στο πρόγραμμα :/

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω εκανα εγγραφη...τι θα γινει τωρα?

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα εγγραφη...τι θα γινει τωρα?
Αναμονή απλά.

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε προσφορα cosmote με κουπονι κωδικο απο Γερμανό στα 649.

Ισχυει μεχρι 31/8

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε προσφορα cosmote με κουπονι κωδικο απο Γερμανό στα 649.

Ισχυει μεχρι 31/8

 

Καλησπέρα και, σε μένα αλλά το αγόρασα από Hellasphone, δε καταλαβαίνω αυτό που λέει στο μήνυμα για 150€ φτηνότερα...από ποιόν εννοεί;

Τες πα, πέρασα από έναν γερμανό σήμερα το απόγευμα και ρώτησα σχετικά, μου είπαν πως από Πέμπτη θα είναι διαθέσιμο αλλά για αξεσουάρ που με ενδιαφέρει μου απάντησαν πως αν έχουν stock στα κεντρικά τότε θα τους στείλουν.

Edited by eimaiallou
πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και σε μένα αλλά το έχω ήδη πάρει από Hellasphone στα 651€

Αυτό που δε καταλαβαίνω είναι αυτό που λέει 150€ φτηνότερα από ποιόν εννοεί;

Τες πα, πέρασα από έναν γερμανό και ρώτησα σήμερα το απόγευμα και μου είπαν πως από Πέμπτη θα είναι διαθέσιμο αλλά για αξεσουάρ που με ενδιαφέρει μου απάντησε πως αν έχουν stock στα κεντρικά τότε θα τους στείλουν αλλά δεν ήξερε με σιγουρια ο άνθρωπος.

 

150 ευρω φθηνότερα απο την αρχικη του τιμη εδω στην Ελλάδα φαντάζομαι.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

150 ευρω φθηνότερα απο την αρχικη του τιμη εδω στην Ελλάδα φαντάζομαι.

 

Για αυτό έκανα και την ερώτηση, διότι νομίζω πως είναι οι πρώτοι, εκτός των σκρουτζομάγαζων, που εισάγουν το τηλ.

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

θα χτυπησουν δηλαδη τιμη σκρουτζομαγαζων και απο σεπτεμβρη παει στα 799..μαλιστα...

 

 

τι θα περιλαμβανει το επομενο update

https://dl.xda-developers.com/4/2/3/0/2/3/8/20170802_105426.jpg?key=N7gRfdlXi2Knily0PqFiGw&ts=1501664300

Edited by Guest 26
Link to comment
Share on other sites

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε βλεπω εισαι ετοιμος να φλασαρης :lol::lol:

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...