Jump to content

Saw Movies


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια από τις ταινίες σας άρεσε περισσότερο;  

41 members have voted

  1. 1. Ποια από τις ταινίες σας άρεσε περισσότερο;

    • Saw (2004)
      33
    • Saw II (2005)
      3
    • Saw III (2006)
      4
    • Saw IV (2007)
      1
    • Saw V (2008)
      0
    • Saw VI (2009)
      0
    • Saw VII (2010)
      0


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

  • 2 weeks later...

SAW 2 official trailer site has been updated:

 

http://www.apple.com/trailers/lions_gate/saw_2/

 

Den vrika katallilo thread gia to SAW2 giauto kai anoixa kainourio.

An yparxei, tote to afinw stin kali diathesi kapoiou moderator na ta merge! :)

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να ειναι σαν το πρωτο, Τελειο!
█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο ήταν καλό, όχι τίποτα το απίστευτο αλλά σίγουρα με κράτησε! Τωρα δεν ξέρω αν θα μπορέσει και το sequel να ανταπεξέλθει! Ας μην ξεχνάμε ότι τώρα είμαστε και ψιλιασμένοι :)
Link to comment
Share on other sites

Απ'οτι άκουσα τώρα στο Saw 2 θα είναι περισσότεροι άνθρωποι κλεισμένοι σε ένα δωμάτιο που όλοι έχουν κάτι κοινό.

 

Ελπίζω να είναι όσο αηδιαστικά ιδιοφυές ήταν το πρώτο!!!

 

(Κατέβασα το Wallpaper της ταινία, με δύο κομμένα δάχτυλα αντί για τον αριθμό ΙΙ. Καταπληκτικό!) :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι σαν το πρωτο τοτε δεν θα ειναι και τοσο τελειο γιατι ξερουμε πλεον την υποθεση,σιγουρα πιστευω κι ελπιζω να ειναι με περισσοτερη αγωνια και μπερδεμα,αντε να δουμε θα συνεχισει επαξια την επιτυχια του πρωτου?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

παντως προσπαθουν να κανουν κατι πολυ δυσκολο.. ενταξει στο spiderman,avp,resident evil.. αλλα εδω ειναι ψυχολογικο θριλερ με εναν serial killer. ολοι λιγο-πολυ ξερουμε την υποθεση.. για να δουμε αν θα βρεθουμε προς εκπληξεως..
Link to comment
Share on other sites

Όταν τελείωσε το SAW 1 ένοιωσα για λίγα λεπτά πολύ χαζός (θα μου πεις την ταινία περίμενα για να το καταλάβω?) φαντάζομαι σίγουρα και η συνέχεια θα μας αφήσει άφωνους.θα είναι ωραία αλλαγή γιατί αρκετά τα ταινιάκια με το αναμενόμενο τέλος.. :X
http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

παντως προσπαθουν να κανουν κατι πολυ δυσκολο.. ενταξει στο spiderman,avp,resident evil.. αλλα εδω ειναι ψυχολογικο θριλερ με εναν serial killer. ολοι λιγο-πολυ ξερουμε την υποθεση.. για να δουμε αν θα βρεθουμε προς εκπληξεως..

 

To ίδιο και η σιωπή των αμνών αλλά δεν νομίζω ότι απογοητεύτικα από τα άλλα 2. Ειδικά για το red drαgon μπορώ να πώ τα καλύτερα (Α! ρε Norton :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Saw 2?not a bad idea!!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα προχθές το SAW.... τι να πω... ίσως το καλύτερο θρίλερ που έχω δει ποτέ... ή τουλάχιστον το τελευταίο χρόνο.

Αλλα έχω να κάνω μια σημαντική παρατήρηση

 

όταν βρήκαν το τηλέφωνο που δεχόταν μόνο κλήσεις θα μπορούσαν να πάρουν τηλέφωνο το 112(άμεση δράση) το οποίο μπορείς να πάρεις και ας είναι κομένο το τηλέφωνο, και ας έχεις φραγή και ας μην έχεις βάλει ακόμα το pin και ας είναι τα πλήκτρα κλειδωμένα. Αυτό τηλέφωνο ισχύει παντού στο κόσμο. Ενα μικρό σεναριακό λάθος... αλλα να μου πεις, σε αυτά που τράβούσαν που να σκεφτούν έξυπνα... :p:lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Astieuomoun me to gegonos oti i taineia itan PARA POLLI low budget (na fantasteite teleutaia stigmi apofasisan na tin steiloun gia theatrical release) kai oti gia teties leptomeries oute pou tous enoiaze
Link to comment
Share on other sites

Αλλα έχω να κάνω μια σημαντική παρατήρηση

 

όταν βρήκαν το τηλέφωνο που δεχόταν μόνο κλήσεις θα μπορούσαν να πάρουν τηλέφωνο το 112(άμεση δράση) το οποίο μπορείς να πάρεις και ας είναι κομένο το τηλέφωνο, και ας έχεις φραγή και ας μην έχεις βάλει ακόμα το pin και ας είναι τα πλήκτρα κλειδωμένα. Αυτό τηλέφωνο ισχύει παντού στο κόσμο. Ενα μικρό σεναριακό λάθος... αλλα να μου πεις, σε αυτά που τράβούσαν που να σκεφτούν έξυπνα... :p:lol:

 

Μπορεί ακόμα πιο απλά να μήν το ήξεραν...

 

Όσο για το low budget έχουμε δεί ταινίες εκατομμυρίων $$$ που δεν βλέπονται κάν, οπότε δε παίζει κανένα ρόλο.

Ίσως θα μπορούσαν να πάρουν καλύτερους ηθοποιούς...

Link to comment
Share on other sites

Για όσους δεν το ξέρουν η ταινία γυρίστηκε μέσα ΣΕ ΜΟΛΙΣ 18 ΜΕΡΕΣ και ήταν όντως σε πολύ χαμηλά επίπεδα το budget της!

 

Εμένα πάντως μου άρεσε πολύ το 1 και περιμένω το 2 με αγωνία!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

tin tenia tin katevasa kai tin ida{pada gia to saw to 2 milao} apo gnosto torentosite{llnks den dino]sigoura itan kaliteri apo tin proti alla den me ksetrelane kiolas
Link to comment
Share on other sites

tin tenia tin katevasa kai tin ida{pada gia to saw to 2 milao} apo gnosto torentosite{llnks den dino]sigoura itan kaliteri apo tin proti alla den me ksetrelane kiolas

pou ti brikes kaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

tin tenia tin katevasa kai tin ida{pada gia to saw to 2 milao} apo gnosto torentosite{llnks den dino]sigoura itan kaliteri apo tin proti alla den me ksetrelane kiolas

 

KATHOLOU paraxeno... an thimaste i taineia Mindhunters ypirxe sto net se DVDrip kai meta apo 1 xrono (nai ena xrono) vgike sta cinema...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...