Jump to content

[PC] LineAge II


pigtheking
 Κοινοποίηση

Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..  

392 members have voted

  1. 1. Ας δούμε ποιος Race character ειναι ο αγαπημένος σας..

    • Human
      123
    • Elf
      68
    • Dark elf
      135
    • Orc
      42
    • Dwarf
      24


Recommended Posts

loipon paizo lineage c3 server kai exo ena human hawkey pet mporo na paro ime lvl 72 kai sxedon oloi exoun ena pet omos o pet manager den mou lei tpt

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Γειά σας παιδιά.

 

Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Στο Internet Cafe που πάω έχει 10 Server του Lineage2 σε κάθε υπολογιστή. Λοιπόν θέλω να μου πείτε πως μπορώ να βάλω στον υπολογιστή μου δύο Server του L2.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά.

 

Θέλω να κάνω μια ερώτηση. Στο Internet Cafe που πάω έχει 10 Server του Lineage2 σε κάθε υπολογιστή. Λοιπόν θέλω να μου πείτε πως μπορώ να βάλω στον υπολογιστή μου δύο Server του L2.

 

 

το μόνο πυο πρέπει να κάνεις είναι να βγάζεις κ να βάζεις τα hosts στους servers. πχ εγς που παίζω Official δέν έχω βάλει hosts. αν θέλω να παίξω σε εναν prive server που έχει hosts, τους περνάω. Και μετά τους ξαναβγάζω αν θέλω να ξαναπαίξω official.

Link to comment
Share on other sites

το μόνο πυο πρέπει να κάνεις είναι να βγάζεις κ να βάζεις τα hosts στους servers. πχ εγς που παίζω Official δέν έχω βάλει hosts. αν θέλω να παίξω σε εναν prive server που έχει hosts, τους περνάω. Και μετά τους ξαναβγάζω αν θέλω να ξαναπαίξω official.

 

 

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου jimpanourgias. Όμως έχω περάσει τον L2 Elite και δεν θέλω να τον διαγράψω. Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος να γίνει αυτό που είπα και πιο πάνω?????????:confused: :confused:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia erwtisi...exw parei drako...pws ton anemo tou anevazw ta lvl...???autous tous drakous pou exoun merikoi kai petane pws tous pernoun....???skeftomai na parw to l2 to official...to vrika me 20 euro...an valw ta host tou server pou paizw tha einai ola entaksei...???pistevw nai giati then tin palevw na pigenw sto net...!mallon itan polles oi erwtiseis...thanks:)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παίδες! Γνωρίζει κανένας ένα καλό λίνκ για να κατεβάσω το Chronicle 5; (εκτός από το επίσημο site).
Samsung Galaxy Note II owner
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κάτι; Εδώ και καιρό ψάχνω ένα και δεν βρίσκω τίποτε από αυτά που θέλω! Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε:confused: Θα είμαι ευγνώμων.

 

Αυτό που ψάχνω είναι έναν x10 ή x45 ή x100 με αρκετό κόσμο, c4 και να ξέρω ότι ο χαρακτήρας μου θα είναι εκεί την επόμενη μέρα που θα μπω να παίξω....

Α, και να μην γράφω στο φάκελο hosts την IP του server, δεν μου παίζει το game

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτήσω κάτι; Εδώ και καιρό ψάχνω ένα και δεν βρίσκω τίποτε από αυτά που θέλω! Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε:confused: Θα είμαι ευγνώμων.

 

Αυτό που ψάχνω είναι έναν x10 ή x45 ή x100 με αρκετό κόσμο, c4 και να ξέρω ότι ο χαρακτήρας μου θα είναι εκεί την επόμενη μέρα που θα μπω να παίξω....

Α, και να μην γράφω στο φάκελο hosts την IP του server, δεν μου παίζει το game

http://www.l2elite.us/ :)

Και νεος x10 και ο παλιος x45. Retail, αρα δεν θελει αλλαγη IP

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Το υποπτευόμουν ότι αυτό θα πείτε.....

Δεν μου παίζει, μου βγάζει μήνυμα λάθους

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Το υποπτευόμουν ότι αυτό θα πείτε.....

Δεν μου παίζει, μου βγάζει μήνυμα λάθους

 

Αυτό το πρόβλημα το είχα και εγώ. Για να σου παίξει ο Elite θα κάνεις re-instal

το παιχνίδι και μετά θα σβήσεις τον φάκελο system.Έπιτα θα περάσεις το Updater του Elite και θα κάνεις το Update. Αν έχεις κανένα άλλο πρόβλημα στείλε μου πμ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν εννοείς 2ο lineage 2 ταυτοχρόνως(aka dual boxing)καθώς παίζεις θα πατήσεις το κουμπι της έναρξης απτο πληκτρολόγιο,μετά υπολογιστής,σκληρος,program files,lineage 2,lineage2.exe και οκ
Link to comment
Share on other sites

Δωκιμασα να παιξω λιγο στο server που ειπε ο φιλος giarlos αλλα δεν μου φανηκε C5.Βασικα λιγο επαιξα και κοιταξα το χαρτη αλλα...
Link to comment
Share on other sites

Padia pite mou tin apopsi sas gia to pios einai o kaliteros server gia sas kai gia to pou paizetai!!!aaa k mipws kserete kana gam... server me kanonika xp kai pola pola atoma xwris donote gt bouxtisa me tous donators!!!:mad: :ninja: :(
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναπεί παίζω εδώ και 1.5 μήνα στο Zeus.

Αρχικά τον θεωρούσα καλό σέρβερ, από τότε που έγινε C5 όλα

άρχισαν να πηγαίνουν κατά διαόλου, μέχρι που σήμερα, πριν από 3 ώρες

το ποτήρι ξεχείλισε. Δεν πρέπει να έχει ξαναγίνει αυτό το σκηνικό.

 

Δημιουργήθηκε κάποιο πρόβλημα λένε, και επειδή δεν είχανε κάνει back-up

ολόκληρος ο σέρβερ πήγε ΤΡΕΙΣ (3!!!) μέρες πίσω.

 

Προσωπικά έχασα full doom set, 1 χαρακτήρα ολόκληρο 20ο lvl,που είναι

σαν να μην υπήρξε ποτέ, γύρω στα 200κκ και πάνω από 1κκκ σε αντικείμενα

που μου είχε χαρίσει ένα παλικάρι που δεν τα ήθελα πια.

 

Όσοι παίζουν θα καταλάβουν πόσο τραγικό είναι το γεγονός να χαραμίζεις άπειρες ώρες και να πηγαίνουν κυριολεκτικά ΧΑΜΕΝΕΣ. Δυστυχώς, αυτό που έχω να πω είναι: ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΖΕΥΣ.

 

Φυσικά ακόμα και αυτήν τη στιγμή γίνεται ο κακός χαμός στον σέρβερ και τα account deletes πέφτουν βροχή, καθώς ΟΛΟΙ βρίζουν για το χυμαδιό του σέρβερ και την αναισθησία των GMs.

Απλά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ. :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες τελικα το C5 εχει νεες τοποθεσιες η οχι?Κανενας server με κοσμο υπαρχει?Ακουω προτασεις!!:D
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες τελικα το C5 εχει νεες τοποθεσιες η οχι?Κανενας server με κοσμο υπαρχει?Ακουω προτασεις!!:D

Απο official, ναι εχει νεες τοποθεσιες και νεο καστρο. Εχει νεα mob. και νεα skill 2nd class,για ολους τους char(πλην OL) απο τα 55lvl .Και αλλαγες στο sp που χρειαζεσαι για skill σε καθε lvl καθως και αλλαγες στην καταναλωση mp στα skill(μειωσεις/αυξησεις).

 

Η μεγαλυτερη αλλαγη ειναι με τις clan. Που πλεον εχουν academy, Items για τα μελη μεσω quest, πλεον πανε μεχρι lvl8 και χωρανε 140 ατομα και το ally περιοριζεται απο τις 12 clan σε τρεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Κανενας μη οfficial που να τα πληροι αυτα δεν υπαρχει ακομα ε?Παιζω σ'εναν(ουτε το ονομα του δε θυμαμαι) αλλα δεν εχει κοσμο ουτε τις νεες τοποθεσιες...
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

όσοι παίζουν σοβαρά το παιχνίδι κ το γουστάρουν, ας γυρίσουν Official. 45 ευρώ το 3μηνο είναι!!!! Οποιος δοκιμασε Official δεν γυρίζει πίσω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να τα ειχα διαθεσιμα τα λεφτα φιλε μου και πιστευω πως κι εγω θα κολλαγα οπως με το C4..Αλλα εγινα περιστασιακος παιχτης πλεον...

Παντως αν εχει κανεις κατι υπ'οψην για C5 free ας το πει.:)

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

όσοι παίζουν σοβαρά το παιχνίδι κ το γουστάρουν, ας γυρίσουν Official. 45 ευρώ το 3μηνο είναι!!!! Οποιος δοκιμασε Official δεν γυρίζει πίσω!!!!

SOSTOS RE FILE ALA AN INE NA DINWTOSA LEFTA KATHE TRIMINW GIA NA PAW NA PARW KARTA...ASE RE...TO KSERW OTI INE TELIA ALA... ASE P EXW KARTA KAI DN MPORW NA MPW STO OFICIAL ME TO KOLO ACCOUNT...EFIAKSA ACCOUNT K DN MPORW NA MPW...100 MNM TA ESTILA STOUS TEXNIKOUS K TPT OLO BLA BLA K BLA BLA!!!:cry: TI NA PIS...!

:(

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις με κεφαλαία. Είναι πολύ κουραστικό στην ανάγνωση, είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

SOSTOS RE FILE ALA AN INE NA DINWTOSA LEFTA KATHE TRIMINW GIA NA PAW NA PARW KARTA...ASE RE...TO KSERW OTI INE TELIA ALA... ASE P EXW KARTA KAI DN MPORW NA MPW STO OFICIAL ME TO KOLO ACCOUNT...EFIAKSA ACCOUNT K DN MPORW NA MPW...100 MNM TA ESTILA STOUS TEXNIKOUS K TPT OLO BLA BLA K BLA BLA!!!:cry: TI NA PIS...!

:(

 

Δεν εχω δοκιμάσει ποτέ με κάρτα κ γι αυτό δεν ξέρω να σου απαντήσω. Η καλύτερη λύση είναι με πιστωτική κάρτα (paypal). Αν καποιος φίλος η γνωστός σου έχει, ας σου πληρώσει εκείνος τη συνδρομή και εσύ του δίνεις στο χέρι τα λεφτά!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...